D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,809
نام
محمد رضا
کیت بکینسل، ستاره سری فیلم های Underworld؛ طی جدیدترین مصاحبه ای خود اعلام کرده است که کار خود را با این سری فیلم تمام شده می بیند و علاقه ای به بازگشت به این فیلم های خون آشامی ندارد.

آخرین فیلم از این سری فیلم ها با نام Underworld: Blood Wars، با بودجه 35 میلیون دلاری ساخته شده بود و فقط نزدیک به 90 میلیون دلار فروش داشت.

Screenrant
نه، نه، نه...=(( من این سری فیلم رو خیلی دوست دارم اونم فقط بخاطر کیت:x اما درکش میکنم که دیگه شیره فیلم و داستان کشیده شده و کشش نداره با کاراکتر کیت ادامه داده بشه باید ریبوتی ، اسپین آفی چیزی بشه، پتانسیل اش رو داره\m/

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
فیلم Solo رو دیشب به زور تموم کردم و میتونم بگم از لحاظ سینمایی فرای فاجعه است

این حجم از دیالوگ که میخواد مستقیم اطلاعات/احساسات رو منتقل کنه، دوربینی که کارکرد نداره، شخصیت متناقض هان سولو با چیزی که از قبل میدونستیم و ... اصلا ضعف های فیلم پایان نداره دیگه چه برسه بخوایم بحث کنیم اینکه جنگ ستارگانی هست یا نه و غیره ...

بعد جالبه چه گارگردانهای روی این فیلم کار کرده بودند از سازنده های لگو گرفته تا ران هاوارد که اسمش رو قبلا تریلی هم نمیکشید

پ ن: البته نمیدونم شکست تجاری فیلم بابت کیفیت پایینش بوده یا نه به خاطر مسائل حاشیه ایی ولی هر چی که هست خداروشکر نابود شد

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
Dm_QZcMV4AYUSkc.jpg

جان هام، پیش تر اعلام کرده بود که علاقمند است در نقش شخصیت محبوب دنیایی DC یعنی بتمن بازی کند. اخیرا طراح معروف BossLogic، فن آرتی زیبا از این بازیگر در نقش بروس وین را منتشر کرده است.

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
اگر ریت بالاتر می گرفت، تقریبا Crossover اش با Spider Man غیر ممکن بود

همه چیز تو ماه اکتبر مشخص میشه:D واقعا شوکه شدم بعد از دیدن خبر:| این فیلم باید R می شد نه PG-13. مدت زمان فیلم هم 1 ساعت و 52 دقیقه است (WTF)

• Like
Reactions: arash1996

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,532
View attachment 93029

جان هام، پیش تر اعلام کرده بود که علاقمند است در نقش شخصیت محبوب دنیایی DC یعنی بتمن بازی کند. اخیرا طراح معروف BossLogic، فن آرتی زیبا از این بازیگر در نقش بروس وین را منتشر کرده است.
بهترین که چه عرض کنم ، شخصیت بروس وینو به درجه اعلای خودش میرسونه .

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
بهترین که چه عرض کنم ، هویت بروس وینو به درجه اعلای خودش میرسونه .

خدایش خیلی بهش میاد بروس وین باشه امیرجان:D خیلی دوست داره بروس وین باشه (چندین بار هم اعلام کرده) ولی چه فایده:( امان از دست این وارنر و تصمیمات احمقانه ای که میگیرن:| فقط دارن گند می زنن

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
لازم به ذکره که سه گانۀ بتمن نولان با اون همه قتل و کشتار و خشونت و آشوب هم PG-13 بودن و به شدت بزرگسالانه بودن.
Venom نیازی به چهار تا فاک گفتن و نشون دادن خون نداره تا فیلم خوبی بشه، نیاز به متن و کارگردانی خوب داره.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
لازم به ذکره که سه گانۀ بتمن نولان با اون همه قتل و کشتار و خشونت و آشوب هم PG-13 بودن و به شدت بزرگسالانه بودن.
Venom نیازی به چهار تا فاک گفتن و نشون دادن خون نداره تا فیلم خوبی بشه، نیاز به متن و کارگردانی خوب داره.
ببین قطعاً درست میگی از این نظر، ولی صرف فحش دادن نیست. کیفیت خشونت به شدت تحت تأثیر قرار می‌گیره. الان اگه لوگان R نمی‌بود واقعاً کیفیت و حس خیلی قوی فیلم تحت تأثیر قرار می‌گرفت. به نظرم این که اول گفتن R عه بعد الان شده PG13 بیشتر نشون میده که دید پشت سر پروژه درست نیست. من کلاً از اولم امیدی نداشتم به فیلم چون ونوم بدون اسپایدرمن واقعاً برام هضمش سخته، تریلرا هم که واقعاً یه جوری بودن الانم امیدم کمتر شده حتی.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
ببین قطعاً درست میگی از این نظر، ولی صرف فحش دادن نیست. کیفیت خشونت به شدت تحت تأثیر قرار می‌گیره. الان اگه لوگان R نمی‌بود واقعاً کیفیت و حس خیلی قوی فیلم تحت تأثیر قرار می‌گرفت. به نظرم این که اول گفتن R عه بعد الان شده PG13 بیشتر نشون میده که دید پشت سر پروژه درست نیست. من کلاً از اولم امیدی نداشتم به فیلم چون ونوم بدون اسپایدرمن واقعاً برام هضمش سخته، تریلرا هم که واقعاً یه جوری بودن الانم امیدم کمتر شده حتی.
نظر بحث برانگیز شمارۀ 117 :
من از لوگان اصلاً خوشم نیومد :D
در مورد اینکه چه اصراری بود که اصلاً فیلم مستقل ونوم ساخته بشه هم کاملاً باهات موافقم.
کاش حداقل رفته بودن سراغ ونوم فلش تامسون.
یه ونوم که مأمور دولته هم نیازی به وجود اسپایدرمن نداره (یه سرباز آسیب دیده میره تو یه برنامۀ آزمایشی نظامی و میشه ماشین کشتار) و هم نسبت به یه خبرنگار انتقامجو داستان جذابتری میشه ازش درآورد.
حالا ونوم نیومده و شاید یهویی فیلم خوبی از آب در بیاد ولی این فلیشر چنتا فیلم بد دیگه باید بسازه تا دیگه بهش فیلم تو این مقیاس ندن؟ واسه همون زامبی‌لندش هم اونقدرا مالی نبود واقعاً و بیشتر مدیون چارم بازیگراش بود. اصلاً بعد از گنگستر اسکواد باید دارش میزدن.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
بن افلک هم رفت

DC دو کارکتر اصلی خودش، Batman و Superman رو با هم از دست داد

مارول فنی درست , به DC علاقه ای نداری درست ولی خبرسازی نکن خواهشا !

دقیقا کجا و کدوم منبع رسما اعلام کرده بن افلک رفته ؟! تا حالا چند بار شایعه بوده که همش هم تکذیب شده!

جدای از مدیر برنامه اش , خود Henry Cavill با آپریت اینستاش به شایعات پایان داد.

• Like
Reactions: Origami 2008

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
مارول فنی درست , به DC علاقه ای نداری درست ولی خبرسازی نکن خواهشا !

دقیقا کجا و کدوم منبع رسما اعلام کرده بن افلک رفته ؟! تا حالا چند بار شایعه بوده که همش هم تکذیب شده!

جدای از مدیر برنامه اش , خود Henry Cavill با آپریت اینستاش به شایعات پایان داد.

https://nypost.com/2018/09/12/ben-a...ollowing-henry-cavills-rumored-superman-exit/
Henry Cavill, Ben Affleck quit, DC loses its Batman, Superman: Report
Ben Affleck Reportedly on Way out as Batman Following Henry Cavill’s Exit
Ben Affleck and Henry Cavill reportedly out as Batman and Superman

با کامپیوتر بلدی کار کنی درست، کاربر بازیسنتری درست
ولی رسما یک کلاس ICDL برو خواهشا حداقل سرچ کردن یاد بگیری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر