Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
البته 10 bit فقط رو نمایشگر های hdr جواب میده و رو معمولی ها خیلی تاریکه

این عمق رنگ 10 بیتی که شما میگی مربوط به عناوین 4k HDR هست که همشون 10 بیتی هستن و تاریک بودنش روی مانیتورهای معمولی به دلیل استفاده از Color space متفاوتشون با عناوین SDR هست و اصلا ربطی به 10 بیتی بودنشون نداره. (تصویر 10 بیتی روی نمایشگر 8 بیتی ایجاد Banding میکنه که البته اونم با Dithering حل میشه)

حالا یه حالتی داریم که انکودرهای فیلم میان فیلمارو با عمق رنگ 10 بیتی انکود میکنن، درسته سورس فیلم HDR ممکنه نباشه و 8 بیتی باشه اما انکود با عمق رنگ 10 بیت باعث میشه تا از بیت ریت استفاده بهینه تری بشه ( در واقع باعث میشه با حجم کمتر، کیفیت نزدیک تری به سورس بگیریم، هر چند که پخش فیلم نیاز به قدرت پردازش بیشتری داره)
توضیح بیشتر از حوصله تاپیک خارجه کسی دوست داشت اینجا به صورت کامل میشه مطالعه کرد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اولین تصویر Margot Robbie در نقش SHARON TATE فیلم Once Upon a Time in Hollywood

959_dj7tdsrv4aefywj.jpg

biglumia

کاربر سایت
Aug 1, 2018
17
نام
پوکان
یه سوال در مورد این اونجرز آخری دارم.
آخرش نصف کارکتر ها پودر شدن و از بین رفتن که اسپایدرمن هم یکیشون بود.
ولی گفتن که داستان شماره بعدی اسپایدرمن دقیقا بعد از اتفاق های همین قسمت اونجرز شروع میشه،ولی ایشون پودر شده که!
چجوریاست؟:-??

آخرین ویرایش:

biglumia

کاربر سایت
Aug 1, 2018
17
نام
پوکان
اسپویلر بزار عزیز

فیلم بعد از اونجرز مرد مورچه ای هست که بزودی میاد این هیچ

فیلم بعدی کاپتان مارول هست که در آخر اونجرز هم بهش اشاره شد، قطعا کاپتان ماورل اسپایدر من رو برمیگردونه شک نکن

بلک پنتر و کوئیل هم قطعا برمیگردن

در اینکه شخصیت های مارول رو نمی کشن شکی نیست
ولی این بازه زمانیش رو متوجه نشدم،شما میگی این اونجرز بعد از انت من هست که بعدا میاد
ولی همه جا گفتن اسپایدرمن جدید دقیقا بعد از داستان این اونجرز شروع میشه

دو تا سوال پیش میاد،
اول اینکه اگه شخصیت رو کشتن تو این اونجرز،پس چرا میگن اسپایدرمن جدید میاد؟(در حالی که مثلا همه باید ناراحت بشن از مرگ اسپایدرمن،ولی اینجوری داستان رو پیش پیش لو دادن)
دوم اینکه،کاپیتان مارول باید قبلا از اسپایدرمن پخش بشه که داستان جور دربیاد؟

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
در اینکه شخصیت های مارول رو نمی کشن شکی نیست
ولی این بازه زمانیش رو متوجه نشدم،شما میگی این اونجرز بعد از انت من هست که بعدا میاد
ولی همه جا گفتن اسپایدرمن جدید دقیقا بعد از داستان این اونجرز شروع میشه

دو تا سوال پیش میاد،
اول اینکه اگه شخصیت رو کشتن تو این اونجرز،پس چرا میگن اسپایدرمن جدید میاد؟(در حالی که مثلا همه باید ناراحت بشن از مرگ اسپایدرمن،ولی اینجوری داستان رو پیش پیش لو دادن)
دوم اینکه،کاپیتان مارول باید قبلا از اسپایدرمن پخش بشه که داستان جور دربیاد؟
ببین منم نمیدونم چی میشه و چطور برمیگرده ولی قطعا به کاپتان مارول ربط داره و اینکه نمیشه فیلم اسپایدر من پخش بشه و بدون هیچ مقدمه ای اسپایدر من سالم و سلامت باشه که
تاریخ پخشش هم بعد کاپتان مارول هست پس قطعا بی ربط نیست بهش

• Like
Reactions: biglumia

biglumia

کاربر سایت
Aug 1, 2018
17
نام
پوکان
ببین منم نمیدونم چی میشه و چطور برمیگرده ولی قطعا به کاپتان مارول ربط داره و اینکه نمیشه فیلم اسپایدر من پخش بشه و بدون هیچ مقدمه ای اسپایدر من سالم و سلامت باشه که
تاریخ پخشش هم بعد کاپتان مارول هست پس قطعا بی ربط نیست بهش

حله دمت گرم.
ولی فکر کنم اونجرز بعدی فاز بعدی مارول شروع بشه و قدیمی ها از دور خارج میشن و جدید ها میان

• Like
Reactions: Mr.Nikyar

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
حله دمت گرم.
ولی فکر کنم اونجرز بعدی فاز بعدی مارول شروع بشه و قدیمی ها از دور خارج میشن و جدید ها میان
همین الانش قرارداد بازیگر ثور فکر کنم تموم شده و کاپتان آمریکا و آیرون من شاید توی کاپتان مارول هم باشن ولی به احتمال خیلی قوی توی اونجرز بعدی یه خداحافظی با شکوه میکنن نظر من اینه این دوتا باهم یه آشتی ردیف میکنن و تانوس رو باهم از پا در میارن و شاید توی همین راه خودشونم از بین برن که دراماتیک تر بشه

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,068
نام
Ali
سلام عزیزان
من امروز Deadpool رو دیدم
میشه در مورد پایان فیلم که بعد از تیتراژ نشون داده شد یه کم توضیح بدید؟
اللخصوص اون ابزار‌ بازگشت زمان و نیم نگاهی که به فیلم X-Men Origins: Wolverine داشت
آیا امکانش هست که وُلورین زنده بشه؟

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام عزیزان
من امروز Deadpool رو دیدم
میشه در مورد پایان فیلم که بعد از تیتراژ نشون داده شد یه کم توضیح بدید؟
اللخصوص اون ابزار‌ بازگشت زمان و نیم نگاهی که به فیلم X-Men Origins: Wolverine داشت
آیا امکانش هست که وُلورین زنده بشه؟
بنظرم احتمالش خیلی کمه:D اول اینکه بیشتر جنبه ی طنز داشت اون قسمت تا ادامه ی داستان ، مخصوصا اونجایی که خودشو موقع خوندن فیلنامه ی گرین لنترن کشت:)) دوم هیو جکمن به طور کامل و خیلی دراماتیک از سری ولوورین خداحافظی کرده و خیلی بعیده برگردن و ولوورین رو زنده کنن و جای هیوجکمن یه چهره (بازیگر) جدید بزارن و تمام اون حماسه و درام داستانی لوگان رو تغییر بدن.

• Like
Reactions: TheGodfather

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
دیشب فیلم zoe رو دیدم واقعا قشنگ بود . خیلی وقت بود گریه نکرده بودم سر این فیلم شده بودم شیلنگ اب . :D
احساسات و مسائل عاطفی رو خیلی جالب نشون میداد . مشکل رابطه ها ، عمق نداشتنشون و ... . لیا سیدو هم که مثل همیشه تو این فیلم هم شاهکار بود .

راستی این دختره بازیگر کپتن مارول خیلی خوبه . دیگه دارن به سمتی میرن که از مانکنای به اصطلاح بازیگر استفاده نکنن مثل مگان فاکس که بازیگریش در حد مهناز افشارم نیست:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر