Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
دیزنی هیچ آپشن دیگه ای نداشت
جیمز گان کارگردان خوبیه خیلی
بگیم جوک ـه خوب باشه ، منم خودم از طرفدارای بی چون و چرای آزادی بیانم
اما ایشون ده ها توییت با مضمون پدوفیلیا داده ، یکی دوتا نیستن . خنده دار هم نیستن بیشترشون
حالا در حالت عادی ، یه آدم توییت کنه مشکلی نیست ، اما کارگردان فیلم های یه برند به نام مارول رو یدک میکشه ایشون ، دیزنی مجبور بود اینکارو کنه .
جالبه جیمزگان برداشت رفت 10000 تا توییت هم پاک کردم وبسایتش هم بست خدا رحم کرد : )))
الان بهترین گزینه واسه کارگردانی فیلم سوم تایکا واتیتی ـه(کارگردان ثور رگناروک)
با این حساب جانی دپ و رابرت داونی هم همین الان باید اخراج بشن. جانی دپ اتهامات domestic abuse داره. رابرت هم 10 سال پیش معتاد بوده و زندان رفته.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
کلا به زمونه ای رسیدیم که اگه طبق جنسیت طرف بهش اشاره کنی میان اخراجت میکنن و انواع اقسام لقب میچسبونن بهت. تازه داریم میرسیم به دوره ای ملت از تاریخ خودمون هم چیزایی درمیارن و میگن این this is offensive:)) همینا هم فرصت داده به یه سری تا agenda حال بهم زنشون رو به زور تحمیل کنن.
اشتباه شنیدی قضیه رو، این Offensive و اینا رو سال 2014 گفتن، عذرخواهی هم کرد. این دفعه به خاطر توییتر های ضد ترامپش، یه سری Alt-Right بلند شدن توییت ها رو کشوندن بالا و دیزنی هم یهو بر عکس سال 2014 اخراجش کرد. با این تفاسیر قبول دارم، نباید Agenda حال بهم زن یه سری تحمیل بشه:hide:

ولی حالا کلا دیزنیه، میکی ماوس و ... انتظار دارید اون همه توییت پدوفیلی رو بشینن نگاه کنن؟:D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
حیف کارگردان فیلم اختصاصی فلش انتخاب شده ، وگرنه بهترین گزینه جیمز گان بود. :( اگه درست یادم باشه فلش از کرکتر های کمیک بوکی مورد علاقش بود.
من آو استیل 2 هم کارگردان نداره فعلا، ولی احساس میکنم آنچنان به استایل جیمز گان نمیخوره سوپرمن.

---------------
خلاصه امیدوارم وارنر از این وضعیت کمال سواستفاده رو بکنه :D و رو هوا بزنه جیمز گان رو. [-o<

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
Glass-Comic-Con-poster.jpg

اولین تریلر رسمی از فیلم Glass به همراه پوستری زیبا از آن در مراسم کامیک کان سن دیگو منتشر شد.

بازیگران:بروس ویلیس، ساموئل ال. جکسون، جیمز مک‌آووی، آنیا تیلور-جوی و سارا پلسون
کارگردان: ام. نایت شیامالان
زمان اکران: 18 ژانویه 2019

720p

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
حیف کارگردان فیلم اختصاصی فلش انتخاب شده ، وگرنه بهترین گزینه جیمز گان بود. :( اگه درست یادم باشه فلش از کرکتر های کمیک بوکی مورد علاقش بود.
من آو استیل 2 هم کارگردان نداره فعلا، ولی احساس میکنم آنچنان به استایل جیمز گان نمیخوره سوپرمن.

---------------
خلاصه امیدوارم وارنر از این وضعیت کمال سواستفاده رو بکنه :D و رو هوا بزنه جیمز گان رو. [-o<
به نظرم 2 suicide squad خیلی بهش میاد اما دنیای DC صدوهشتاد درجه با مارول متفاوته معلوم نیست بیاد موفق میشه یا نه

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
با این حساب جانی دپ و رابرت داونی هم همین الان باید اخراج بشن. جانی دپ اتهامات domestic abuse داره. رابرت هم 10 سال پیش معتاد بوده و زندان رفته.

نه ببین شوخی های Pedophilia واسه برندی مثل دیزنی شدیدا تاثیر میزاره ، کار ندارم تو کارتون هاشون و فیلم هاشون چه جوک های بزرگسالانه ای گذاشتن و میزارن .
ولی واسه یه کمپانی که تمرکزش روی سرگرمی گروه سنی پایینه داشتن یه کارگردان Frontrunner با این سابقه نشدنیه .
شاید خودشون هم نمیخواستن اما با وجود مدیای الان و این که ب همه چی گیر میدن دیگه توی عمل انجام شده قرار گرفتن بعد از لو رفتن توییت ها .

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
View attachment 90663

اولین تریلر رسمی از فیلم Glass به همراه پوستری زیبا از آن در مراسم کامیک کان سن دیگو منتشر شد.

بازیگران:بروس ویلیس، ساموئل ال. جکسون، جیمز مک‌آووی، آنیا تیلور-جوی و سارا پلسون

720p
باید فیلم اولی فکر کنم unbreakable باشه را هم دید ؟
split را دیدم

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
به نظرم 2 suicide squad خیلی بهش میاد اما دنیای DC صدوهشتاد درجه با مارول متفاوته معلوم نیست بیاد موفق میشه یا نه
راست میگی ها ، جوخه انتحاری 2 هم هست.
به نظرم کارگردان اگه کارش رو بلد باشه میتونه موفق بشه. و البته استودیو هم بازی در نیاره .

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
باید فیلم اولی فکر کنم unbreakable باشه را هم دید ؟
split را دیدم
با توجه به محور بودن شخصیتهای ویلیس و جکسون تو فیلم جدید، باید دیدش. فارغ از این هم فیلم خوبیه و دیدنش توصیه میشه.
البته نمی دونم اگه الان هم ببینمش نظرم این باشه که فیلم خوبیه اما خیلی سال پیش که دیدمش واقعاً دوسش داشتم.
یه اثر سوپرهیرویی بسیار متفاوت که قبل از تب امروزی فیلمهای سوپرهیرویی اومد.

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
View attachment 90663

720p
چقدر خوب بود تریلر! این ام نایت شیامالان چه کارگردانیه! به شدت از دو فیلم قبلی خوشم اومد واقعا عالی بود. بریم که یه سه گانه محشر دیگه رو شاهد باشیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر