K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
بالاخره هجوم مردم در روهای اول اکران IW کار خودش رو کرد فیلم در جمعه گذشته به صورت تقریبی حدود 31,428,000 دلار فروخت تا شاهد سقوط ازاد 70 درصدی به نسبت جمعه هفته گذشته برای این فیلم باشیم و همچنین امید ها واسه رسیدن به زقم بالاتر از 700 میلیون دلار فروش داخلی کمتر از همیشه شد ....

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,500
سلام
یه سری فیلم در ژانر های مختلف پیشنهاد بدید :D ( کمدی،درام اکشن:D)

قدیم جدیدش فرق نداره:D خوردم به پوچی واقعا دیگه نمیدونم چه فیلمی ببینم:|

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
بالاخره هجوم مردم در روهای اول اکران IW کار خودش رو کرد فیلم در جمعه گذشته به صورت تقریبی حدود 31,428,000 دلار فروخت تا شاهد سقوط ازاد 70 درصدی به نسبت جمعه هفته گذشته برای این فیلم باشیم و همچنین امید ها واسه رسیدن به زقم بالاتر از 700 میلیون دلار فروش داخلی کمتر از همیشه شد ....
بد نیست ها! خیلی هم خوبه تازه این عددی که گفتی. این یه سری فیلم دیگه برای مثال:
TFA : 49M for a 149M weekend

BP : 28M for a 111M weekend

Avengers : 29M for a 103M weekend

TLJ : 24M for a 71M weekend
اون TFA هم می بینید اینقدر زیاده نسبت به بقیه به خاطر کریسمس بوده:D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
فقط در مورد فیلم بلک پنتر من بگم هنوز باورم نمیشه چنین فیلمی که سرتاسرش شعارگونه باشه جزء MCUه:| فیلم واقعا هیچی نداشت (من فقط از موسیقی فیلم خوشم اومد) اگر مشکل شعارگونه بودن فیلم رو کنار بذاریم، مشکل من فقط با شخصیت پردازی افتضاح (خواهر بلک پنتر :|) فیلم هست. از طرفی دیگه هم شخصیت منفی رو قبل از اکران اینقدر بزرگش کرده بودن که گفتن (دقیقا یادم نمیاد کی این حرفو زد ولی میدونم گفتن این حرفو:D) یکی از منابع الهام شخصیت جوکر تو فیلم دارک نایته. همتون میدونید که هیت لجر خدابیامرزی :(( چقدر زیبا در نقش این شخصیت بازی کرد بود، خوب شما هم اگر چنین خبری رو خونده باشی و بخواهید اینطوری به استقبال فیلم برین مطمئنا ضدحال میخورید. ولی میگم به نظرات شما دوستان هم احترام میذارم.:-bd\m/

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
jcmcpcfbln.jpg

بنا بر اطلاعات منتشر شده، جسیکا چستین، ماریون کوتیار، پنه‌لوپه کروز، فن بینگ‌بینگ و لوپیتا نیونگو به تیم بازیگران تریلر جاسوسی 355 ملحق شدند. این اثر توسط سیمون کینبرگ کارگردانی می شود.
hollywoodreporter

به به بزرگان در کنار هم\m/

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
والا یه طوری 1-2 ردیف شده بود گفتم حالا چه بولشتیه فیلم. خیلی خوب بود خدایی. نه در حدی که واو بگیم ولی خوب 7-6 بود دیگه نهایت، نه 1-2:|
به نظرم داستان اگر بهتر بود راحت فیلم میتونست در حد ۸ ۹ باشه، الان من انقد با ستینگ حال کردم به خاطر تازگیش راحت بهش ۶ نمره فقط به خاطر ستینگ میدم، یه نمره هم چون تا حدی حس حماسی لازم رو داشت ولی کلاً نمیدونم چجور بگم، احساس کردم فرصت از دست رفتس این همه پتانسیل پشت این کاراکترا خوابیده و قشنگ معلومه از دیزنی امر اومده که خیلی محتاط برخورد کنین.:D

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
سلام

دوست عزیز بنظر من بشین فیلمایه دنزل واشنگتون رو ببین من تو ماه قبل اینکارو کردم خداوکیلی تهههه فیلمن فیلماش ، مخصوصا roman j israel . یعنی وقتی این فیلمو دیدم کفم برید .

• Like
Reactions: arash1996

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,500
دوست عزیز بنظر من بشین فیلمایه دنزل واشنگتون رو ببین من تو ماه قبل اینکارو کردم خداوکیلی تهههه فیلمن فیلماش ، مخصوصا roman j israel . یعنی وقتی این فیلمو دیدم کفم برید .
عاشقشم، اکثر فیلماشو دیدم و همین فیلم اخریشو:D

• Like
Reactions: Jack cooper

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
سلام

sharon-stone-being-fabulous-in-basic-instinct-credit-tristar-pictures.jpg

basic instinct 1992

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
موزیک تم بلک پنتر چرا انقد خفن بود:|
همین الان دارم گوش میدم از بس خوبه، واقعا دهنم وا مونده بود وسطش که همچین موسیقی متنی روی این فیلم چیکار می‌کنه! (امیدوارم گورانسون با همین فرمون روی ونوم کار کنه)
خود فیلمم انقد ازش بد گفتین که وقتی نشستم پاش منتظر ی شر و ور دیگه تو رنج کلیشه های دیگه ی سوپرهیروها بودم ولی خوب بودنش غافلگیرم کرد :D
من که کلا از سینمای سوپرهیرویی خوشم نمیاد اما واقعا داستان این یکی خیلی بهتر از بقیه بود و برای نمونه فرسنگ ها از پیس آف شتی مث واندر وومن بهتر بود، بدمن خوبی هم داشت.اشکالات ریز و درشت هم کم نداره ولی برای تنوع میون کپی پیست های سالانه مارول ی تنفس خوب بود...

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
موزیک تم بلک پنتر چرا انقد خفن بود:|
همین الان دارم گوش میدم از بس خوبه، واقعا دهنم وا مونده بود وسطش که همچین موسیقی متنی روی این فیلم چیکار می‌کنه! (امیدوارم گورانسون با همین فرمون روی ونوم کار کنه)
خود فیلمم انقد ازش بد گفتین که وقتی نشستم پاش منتظر ی شر و ور دیگه تو رنج کلیشه های دیگه ی سوپرهیروها بودم ولی خوب بودنش غافلگیرم کرد :D
من که کلا از سینمای سوپرهیرویی خوشم نمیاد اما واقعا داستان این یکی خیلی بهتر از بقیه بود و برای نمونه فرسنگ ها از پیس آف شتی مث واندر وومن بهتر بود، بدمن خوبی هم داشت.اشکالات ریز و درشت هم کم نداره ولی برای تنوع میون کپی پیست های سالانه مارول ی تنفس خوب بود...
فیلم رو دیدی باهاش حال کردی نوش جونت ولی خو هرجور دودوتا چهار تا میکنم نمیتونم به خودم بقبولونم که فیلم کلیشه محض نبود که بد من فیلم هیچ چیزی جز شعار دادن بلد نبود که میون این همه کپی پیست مارول این فیلم صرفا فقط به خاطر محیطی که معرفی میکنه یـ کپی پیست صرف نبود اینکه تو بحص شعار و سرگرمیش با فیلم واندر وومن یکی نبود ! که کلا لایق این همه تعریف و تمجید و فروش نبود !
پ.ن : موزیک تم هم مگه داشت ؟ :D کلا اینقدر سر دیدن فیلم حرص خوردم که اصلا به موزیک فیلم توجه نکردم (منی که شاید یـ محصول رو فقط به خاطر موزیک تمش تماشا کنم) لینکی چیزی نداری ازش ؟

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
به نظرم ایراد داستانی بلک پنتر این بود که خیلی بسته و خلاصه بود. عملا فیلم هیچی نداشت. یه دعوای خانوادگی کوچیک بود. یعنی اگه بخوای داستان فیلم رو برای کسی بگی میتونی حداکثر توی 3 جمله کل داستان رو برسونی.

• Like
Reactions: Daedalus

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر