Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
دوستان برین ویدیو جدید Celine Dion به نام Ashes رو ببینید حتمن. بینظیره! بینظیر!

/watch?v=29oijd-5RFM

پ.ن. یک جوون مردی بیاد لینک مستقیمش کنه :D
پ.ن2. به تابیک بی ربط نیست! ببینین میفهمین.
مال DeadPool 2 هست =))

watch?v=CX11yw6YL1w

کاملش :D

• Like
Reactions: i am dead

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
کلا فکر می کنم همگی به این نتیجه رسیدیم که ای کاش دیزنی، فاکس رو نمی خرید :D
واقعا فاکس راه درست سری X-MEN رو پیدا کرده بود، الان معلوم نیست واقعا دیزنی چه بلایی سرش میاره
این قانون NO R-Rated دیزنی واقعا شت به تمام معناست که البته می گن اینطور نیست و پلن دارن عوض کنن و در مورد فاکس صدق نمی کنه و ... اما فکر می کنم مضخرف می گن
به شخصه اصلا از اومدن Wolverine به MCU استقبال نمی کنم (شایعاتش زیاده)، همون Fantasic Four رو بدن دست مارول کافیه، امیدوارم بزارن فاکس کارش رو بکنه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
دوستان برین ویدیو جدید Celine Dion به نام Ashes رو ببینید حتمن. بینظیره! بینظیر!

/watch?v=29oijd-5RFM

پ.ن. یک جوون مردی بیاد لینک مستقیمش کنه :D
پ.ن2. به تابیک بی ربط نیست! ببینین میفهمین.
مال DeadPool 2 هست =))
3jj_may_03_2018_14_54_34.gif

:))

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Black Panther رو دیدم. به نظرم Meh ترین فیلم کل MCU بود. هیچ چیز خاصی نداشت. اکشن سطح پایین. شخصیت پردازی سطحی. داستان بیخود و معمولی. کلا بود و نبود این فیلم هیچ فرقی نمیکرد و هیچ نکته مهمی نداشت. واقعا موندم چه چیز این فیلم باعث شد اینقدر بفروشه؟ برای منی که از GoTG هم خوشم نمیاد، این به نظرم سطح پایین تر از اون بود.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
پیرو کامنت های فوق منم بلک پانتر رو دیدم فیلم بشدت بدی بود، شاید به عنوان یک اثر مستقل نهایتا زوری قابل تحمل باشه ولی وقتی بیشتر از بیست تا فیلم از دنیای مارول امده واقعا بلک پانتر خسته کننده و حوصله سر بر تلقی میشه. سال اکران فیلم از 2017 تغییر بدی به 2007 هیچ فرقی نداره و کسی شک نمیکنه واقعا محصول 2007 هست یا نه.

جدا از اون ریتم تکراری و اکشن بد (که دلیل داره این مورد) فیلم بشدت شعار زدست، بیای اول فیلم یک انیمیشن یک دقیقه ایی نشون بدی که کشورهای استعمارگر جنگ و بدبختی اوردند به افریقا و... که نشد سینما، تو خود اثر من کجا میبینیم سالها به سیاه پوست ها ظلم شده؟ بنای کل فیلم بر این موضوع تبعیض نژادی بنا شده درحالی که کارگردان کل این مطلب رو مفروض بر دانش بیننده پیش میبره! واقعا خاک برسر اون کسایی که اسم خودشون رو گذاشتند منتقد سینما و نمره ایی بالاتر از 2 به این خودارضایی سیاه پوست ها دادند.

اکشن بد هم دلیل رده بندی سنی پایین فیلم هست(جدا از تکراری بودند)، تو این فیلم سیاه پوست ها با نیزه و شمشیر در حالی که نصف بدنشون برهنه هست باهم مبارزه میکنند بعد میبینی با شمشیر گردن یکی بریده میشه اون وقت مقتول مثل عروسک بدون هیچ اثاری از ضربه میافته روی زمین!! واقعا مبارزات تن به تن فیلم تبدیل به پارودی شده بود.

در کل بلک پانتر راحت در کنار ثور قسمت دوم و ... جزه بدترین ساخته های مارول در این ده سال گذشته قرار میگیره.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
Black Panther رو دیدم. به نظرم Meh ترین فیلم کل MCU بود. هیچ چیز خاصی نداشت. اکشن سطح پایین. شخصیت پردازی سطحی. داستان بیخود و معمولی. کلا بود و نبود این فیلم هیچ فرقی نمیکرد و هیچ نکته مهمی نداشت. واقعا موندم چه چیز این فیلم باعث شد اینقدر بفروشه؟ برای منی که از GoTG هم خوشم نمیاد، این به نظرم سطح پایین تر از اون بود.
من فیلم رو دیشب دانلود کردم و قراره که امشب ببینم:D ولی دلیل فروش همونطور که قبلاً هم گفتم بیشتر به خاطر شکستن «تابوی فرهنگی» فیلم بود. تابحال کست سیاه‌پوست به این وسعت برای یه فیلم بلاک‌باستر نداشتیم و این خاصیت این فیلم رو از نظر اجتماعی/فرهنگی مهم میکنه، فروشش و دلیل موفقیتش تو آمریکا هم بیشتر به خاطر همین بوده.

کلا فکر می کنم همگی به این نتیجه رسیدیم که ای کاش دیزنی، فاکس رو نمی خرید :D
واقعا فاکس راه درست سری X-MEN رو پیدا کرده بود، الان معلوم نیست واقعا دیزنی چه بلایی سرش میاره
این قانون NO R-Rated دیزنی واقعا شت به تمام معناست که البته می گن اینطور نیست و پلن دارن عوض کنن و در مورد فاکس صدق نمی کنه و ... اما فکر می کنم مضخرف می گن
به شخصه اصلا از اومدن Wolverine به MCU استقبال نمی کنم (شایعاتش زیاده)، همون Fantasic Four رو بدن دست مارول کافیه، امیدوارم بزارن فاکس کارش رو بکنه

دقیقاً‌ درست میگی. X-Men به خصوص وقتی توی دنیایی باشن که Mutantها آدم‌های خاص اون دنیا باشن خیلی بیشتر مطرح میشه مشکلاتشون.:D یکی از ایراداتی که به کامیک‌های X-Men میگیرن اینه که توی دنیایی که توی نیویورک این همه ابرقهرمان زندگی میکنن، چطوری دنیا فقط با Mutantها مشکل داره؟:D + دیزنی علاقه‌ی زیادی به خانوادگی کردن فیلماش داره که صدمه‌ی جدی به دنیای X-Men میزنه. دنیای X-Men دنیای بزرگسالی هست توی مارول و زیباییش به همینه(درسته شخصیت‌های نوجوون زیاد داره ولی هسته‌ی اصلی دنیا دست بزرگسالاس). باز F4 رو میشه خانوادگیش کرد(چون اصاً در مورد یه خانوادس:D) ولی X-Men نباید اصاً همچین فکری راجع بهش کرد.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
منم دیدم بنظرم بدترین فیلم مارول بود،فقط میخواستن این سیاه پوستا رو فرو کنن تو چشم ملت که ای ملت ببینید به اینا ظلم شده

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من بلک پنتر رو دقیقا قبل IW دیدم، راستش نه به حدی که دوستان میگن ولی خب من رو هم اونقدر که باید و شاید ارضا نکرد...
در واقع IW بود که (نمیخام از ترکیب «شُست و بُردش» استفاده کنم :D) اون حسی که میخواستمو بهم داد... اون احساس رضایتی که در چند سال اخیر مارول با وجود فیلم های خیلی موفقش ولی هیچ کدوم نتونستن بهم بدنش! در این چند ساله فکر کنم Civil war تنها فیلمی بود که حس رضایت خیلی خوبی بهم داد... بعد پایان ، بقیشون یک حس ناتمومی داشتن... انگار یک لقمه رو داخل دهنت گذاشتن ولی از گلوت پایین نرفته هنوز. و بعدش هنوز حس گرسنگی میکنی... اعتقاد داشتم بخاطر تکراره... میگفتن Black panther متفاوت ترین فیلم ماروله و اون قطعا راضیتون میکنه! که خب نبود برای من به شخصه :) و IW اون حسو داد کاملا!

پ.ن. یادش بخیر سه سال پیش قبل age of Ultron نشستم کل فیلم های مارولو از اول به ترتیب انتشار دیدم و با تک تکشون شدیدا حال کردم... حتی مثلا Avengers 1 و GotG رو که دفعه اول ازشون خوشم نیومده بود رو بار دوم باهاشون شدیدا حال کردم... فکر کنم تابستون همچین حرکتی بچسبه :)) دوباره از اول تا اینجا :D

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
1 گیگ بلک پنتر رو از دیبا مویز گرفتم با انکود YIFY از نیمه به بعد صحنه آهسته میشه! :|
حالا نمی دونم مشکل از انکودر هست یا دیبامویز هر چند که قبلا هم یه انکود اختصاصی از دیبا گرفتم یه جاهایی صفحه شطرنجی میشد!
+100 فیلم از 30نما گرفتم هیچکدوم مشکل نداشت از وقتی اشتراک رو تمدید نکردم و از این آشغالدونی فیلم میگیرم دوتا فیلم مشکل دار بوده!

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
1 گیگ بلک پنتر رو از دیبا مویز گرفتم با انکود YIFY از نیمه به بعد صحنه آهسته میشه! :|
حالا نمی دونم مشکل از انکودر هست یا دیبامویز هر چند که قبلا هم یه انکود اختصاصی از دیبا گرفتم یه جاهایی صفحه شطرنجی میشد!
+100 فیلم از 30نما گرفتم هیچکدوم مشکل نداشت از وقتی اشتراک رو تمدید نکردم و از این آشغالدونی فیلم میگیرم دوتا فیلم مشکل دار بوده!

Torrent

• Like
Reactions: Hamid Payne

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین

من چند ماهه دارم از دیبا فیلم میگیریم کوچیک ترین مشکلی نداشته حتی انکودرهای اختصاصی خودشون :D
با چی میبینی مشکل داره؟ تی وی یا پی سی؟ اگه با پی سی که پلیر دیگه رو تست کن اگه با تی وی به نظرم رو یه فلش دیگه غیر اونکه داری بریز و تست کن تجربش رو دارم :D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
من چند ماهه دارم از دیبا فیلم میگیریم کوچیک ترین مشکلی نداشته حتی انکودرهای اختصاصی خودشون :D
با چی میبینی مشکل داره؟ تی وی یا پی سی؟ اگه با پی سی که پلیر دیگه رو تست کن اگه با تی وی به نظرم رو یه فلش دیگه غیر اونکه داری بریز و تست کن تجربش رو دارم :D
با PC می بینم.
همین الان با چند تا پلیر امتحان کردم بجز کا ام پلیر تو همه مشکل داره :| من عادت کردم تو مدیا پلیر کلاسیک ببینم که دقیقا از نیمه به بعد انگار فیلم افت فریم پیدا میکنه!
منم از دیبا خیلی فیلم گرفتم ولی از این به بعد عمرا دیگه نمی گیرم آرشیو ناقصی هم داره همون 30نما بهتره.

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,504
نام
سپهر
15254253051206760-750x500.jpeg

تولیدات CBS Films، در حال تولید و تهیه فیلم ترسناک و اسلشری به نام Hellfest با قهرمانان زن محور است.

(CBS Films) فیلم ترسناکی با ستارگان مونث و با کارگردانی «گرگوری پلوتکین» (Gregory Poltkin) و با تهیه کنندگی «گیل-آن هورد» (Gale Anne Hurd) می سازد.

داستان فیلم درباره یک قاتل سریالی ماسک بر صورت را شرح می دهد که در شهربازی در روز خاص هالووین، آدم ها را به طور وحشیانه به قتل می رساند. «امی فورسیث» (Amy Forsyth) ، «ریجن ادوارد» (Regin Edwards) و «بکس تیلور- کلاز» (Bex Taylor-Klaus)، نقش سه دوست را بازی خواهند کرد که برای نجات دوستان خود در شهر بازی رقابت می کنند که آن ها باور دارند که خشونت تنها راه خلاص شدن از این نمایش ترسناک است.

«امی فورسیث» و «بکس تیلوز-کلاز» سابقه بازی در مجموعه های ترسناک را در گذشته دارند. فورسیث در سریال «کانال صفر» (Channel Zero) و تیلور-کلاز در مجموعه اسلشر «جیغ» (Scream) هنرنمایی کرده اند.

«پلوتکین» (Plotkin) آخرین قسمت (Paranormal Activity: The Ghost Dimension) را کارگردانی کرده است و تدوینگر فیلم های ترسناکی چون (Get Out) و (Happy Death Day) بوده است و «هورد» تهیه کننده سریال (The Walking Dead) و فیلم (Aliens) را برعهده داشته است.

تاریخ اکران فیلم Hellfest، دوازده اکتبر (20 مهر 1397) می باشد.

پلوتکین در مورد فیلم Hellfest این گونه می فرماید:

ما میخواهیم بینندگان را به نبردی وحشیانه و ترسناک ببریم و امی،ریجن و بکس دقیقا همان قهرمان بااستعدادی هستند که به دنبال مقابله با قاتل هستند.

منبع : Deadline

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
با PC می بینم.
همین الان با چند تا پلیر امتحان کردم بجز کا ام پلیر تو همه مشکل داره :| من عادت کردم تو مدیا پلیر کلاسیک ببینم که دقیقا از نیمه به بعد انگار فیلم افت فریم پیدا میکنه!
منم از دیبا خیلی فیلم گرفتم ولی از این به بعد عمرا دیگه نمی گیرم آرشیو ناقصی هم داره همون 30نما بهتره.

پ فایل مشکلی نداره که تو KM درسته! PotPlayer هم تست کن جز بهترین پلیرهاست
دیبا چند ماه بیشتر نیست که باز شده و اتفاقا پیشرفتش واقعا خوبه! یه نکته دیگش سرعت قراردادن فیلم هاست که تو سایت های فارسی از همه بهتره

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• PXG
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر