D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,805
نام
محمد رضا
جدا هر چقدر براتون سخته هر جور شده IW رو ببیند رسما داره مغزم منفجر میشه چیبود اینننننننننننن رسما مخم داره سوت میکشه 2 ساعت خورده هیجان خالص اندینگش هم که دیگه رسما حجت رو بر بنده تموم کرد . من کیفیت پرده ای دیدم میتونم بگم کل فیلم رو با تموم استخونام حسش کردم رسما ادرانیل خالص دیگه نمیدونم چجوری بگم اقا ببنید ببیند گور بابای کیفیت گور بابای پرده سینما گور بابای بلوری فقط هرجور شده ببیند .....
آقا من همین الان دیدمش واقعا برگام که هیچ تموم استخونام ریخت. همه چی عالی از شوخی های فیلم تا اکشن و جلوه های ویژه و صداگزاری و بازیگری و بخصوص کارگردانی و حتی بخصوص تر هم اینکه تانوس بهترین و با ابهت ترین ویلین تاریخ فیلم های کمیک بوکی.=D>^:)^ فقط ببینین با هرکیفیتی که شده فقط ببینین و برگ بریزین:-t@-)

بدون ترول JL باید جلوی این لنگ که هیچ باید خودکشی میکرد اونم با کش>:):D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
به مناسبت رکورد زنی فیلم کوین فایگی نامه نوشت واسه فن ها:D
xxo2_dcdoudvu0amipdz.jpg_large.jpg

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
آقا من همین الان دیدمش واقعا برگام که هیچ تموم استخونام ریخت. همه چی عالی از شوخی های فیلم تا اکشن و جلوه های ویژه و صداگزاری و بازیگری و بخصوص کارگردانی و حتی بخصوص تر هم اینکه تانوس بهترین و با ابهت ترین ویلین تاریخ فیلم های کمیک بوکی.=D>^:)^ فقط ببینین با هرکیفیتی که شده فقط ببینین و برگ بریزین:-t@-)

بدون ترول JL باید جلوی این لنگ که هیچ باید خودکشی میکرد اونم با کش>:):D
جدا اوردن اسم JL کنار IW توهینی به کل صنعت سرگرمی برن بمیرن با اون فیلمشون ....

• Like
Reactions: D@SHR3ZA

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
دوستانی که مثل من حال صبر کردن تا چند ماه دیگه واسه bluray اونجرزو ندارن میتونن ریلیز DTone رو ببینن به عنوان رو پرده ای کیفیت خیلی خوبی داره
نیمه اول فیلم همون فیلمای مارول همیشگی با شوخی های مسخرست اما نیمه دوم عالیه به نظرم بهترین فیلم مارول بوده تا حالا

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
منم بالاخره بعد از کلی کلنجار رفتند با خودم دیدم، به نظرم میشه بگیم بهترین فیلم مارول تا بدین جا بود و نقطه قوت اصلیش حضور تنوس به عنوان یک ویلین با ریشه و هدف دار بود که البته ی مدت زمان نسبتا طولانی ایی کم کم معرفی کرده بودنش

کلا با این وضعیتی که رخ داد به نظرم اصلا نمیشه زمان رو به عقب برگردونند، چون اصلا سنگ زمان در اختیار گروه اونجرز نیست و دکتر استرنج هم مهارت استفاده از سنگ رو داره به فنا رفت!
این قدرت های کاپیتان مارول هم بیشتر فیزیکی هست و ابعاد متافیزیکی نداره اصلا که به کار بیاد

خلاصه یکم فن تئوری بریزید اینجا جیگرمون به حال بیاد :D

پ ن: ولی ویژن و اسکارلت ویچ که از اونجرز 2 امدند قشنگ پاشنه اشیل فیلم بودند، یعنی هرچقدر باقی دلچسب و برای مخاطب شناخته شده هستند ولی شخصیت پردازی این دو نفر ضعف بنیادین داره و هیچ جور درنیومدند. به نظرم قطع همکاری مارول با جاس ویدون بهترین کار ممکن برای این دنیای سینمایی بود

• Like

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,805
نام
محمد رضا
منم بالاخره بعد از کلی کلنجار رفتند با خودم دیدم، به نظرم میشه بگیم بهترین فیلم مارول تا بدین جا بود و نقطه قوت اصلیش حضور تنوس به عنوان یک ویلین با ریشه و هدف دار بود که البته ی مدت زمان نسبتا طولانی ایی کم کم معرفی کرده بودنش

کلا با این وضعیتی که رخ داد به نظرم اصلا نمیشه زمان رو به عقب برگردونند، چون اصلا سنگ زمان در اختیار گروه اونجرز نیست و دکتر استرنج هم مهارت استفاده از سنگ رو داره به فنا رفت!
این قدرت های کاپیتان مارول هم بیشتر فیزیکی هست و ابعاد متافیزیکی نداره اصلا که به کار بیاد

پ ن: ولی ویژن و اسکارلت ویچ که از اونجرز 2 امدند قشنگ پاشنه اشیل فیلم بودند، یعنی هرچقدر باقی دلچسب و برای مخاطب شناخته شده هستند ولی شخصیت پردازی این دو نفر ضعف بنیادین داره و هیچ جور درنیومدند. به نظرم قطع همکاری مارول با جاس ویدون بهترین کار ممکن برای این دنیای سینمایی بود
از دست این اسپویلر ها مجبور شدم که کیفیت پرده ای روببینم، هایپ دور فیلم و داستانی که داره باید بدون اسپویل و برای اولین خودت ببینی تا مغزت منفجر بشه واقعا آفرین باید گفت به مارول استودیو و کلاه از سر باید برداشت.

دقیقا فکر نمیکنم بشه زمان رو به عقب برگشتوند، باید ببینیم تو فیلم تکی کاپیتان مارول چیکار میکنه و چه قدرتایی براش تعریف کردن اونوقت خیلی بیشتر میشه درباره قسمت دوم فن تئوری نوشت.
میرسیم به خود فیلم یه جایی خوندم که کوین فایگی گفته بود هاکای در این فیلم نقش اساسی ای داره، اما متاسفانه اصلا نبود. همچنین خیلی از صحنه هایی که تو تریلرها بود اصلا تو خود فیلم نیست. اینم میرسه به گروه تبلیغاتی فوق العاده پشت فیلم که بدون اسپویل همچین هایپی راه انداختن که حتی من برای اولین بار مجبور شدم تو این 10 ساله فیلم با کیفیت پرده ببینم. مثلا اونجایی که تور تبرش رو میگیره تو تریلر ها هستش اما تو فیلم نیست که من فکر میکنم میخواستن ورودش رو به جنگ واکاندا سورپرایز کنن برامون. درباره انت-من و هاکای اوایل فیلم کاپیتان آمریکا گفت که یه توافقاتی صورت گرفته که هاکای پیش خانواده اش باشه و انت-من هم یه جورایی فعلا از گروه اونجر که پاشیده شده و تحت تعقیب ان باید دور باشه. نقش پیتر دینکلیچ به عنوان کینگ دورف هم عالی بود، عاشق این کوتوله ام اما حیف نقش محوری داشت تو فیلم ولی امیدوارم در آینده بتونه یه نقش کامل رو در MCU داشته باشه. تانوس آخر فیلم به رستگاری و به آرزوش رسید (نصف جهان رو از بین برد و تو غروب آفتاب نشست و از کارش لذت برد.) اما لوکی، اونجایی که اون کارو کرد رو نویسنده ها میتونستن یه خورده بهتر عمل کنن اما با توجه به اصل و نصب MCU خب نمیشه بهش خورده گرفت ، مرگ لوکی برام دردناک بود و خیلی سخت.
نظری درباره اسم قسمت دوم ندارین؟

جاس ویدون قشنگ سر اونجرز 2 خراب کرد، خوب شد رفت.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ali Venom

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
602
نام
سینا
از دست این اسپویلر ها مجبور شدم که کیفیت پرده ای روببینم، هایپ دور فیلم و داستانی که داره باید بدون اسپویل و برای اولین خودت ببینی تا مغزت منفجر بشه واقعا آفرین باید گفت به مارول استودیو و کلاه از سر باید برداشت.

دقیقا فکر نمیکنم بشه زمان رو به عقب برگشتوند، باید ببینیم تو فیلم تکی کاپیتان مارول چیکار میکنه و چه قدرتایی براش تعریف کردن اونوقت خیلی بیشتر میشه درباره قسمت دوم فن تئوری نوشت.
میرسیم به خود فیلم یه جایی خوندم که کوین فایگی گفته بود هاکای در این فیلم نقش اساسی ای داره، اما متاسفانه اصلا نبود. همچنین خیلی از صحنه هایی که تو تریلرها بود اصلا تو خود فیلم نیست. اینم میرسه به گروه تبلیغاتی فوق العاده پشت فیلم که بدون اسپویل همچین هایپی راه انداختن که حتی من برای اولین بار مجبور شدم تو این 10 ساله فیلم با کیفیت پرده ببینم. مثلا اونجایی که تور تبرش رو میگیره تو تریلر ها هستش اما تو فیلم نیست که من فکر میکنم میخواستن ورودش رو به جنگ واکاندا سورپرایز کنن برامون. درباره انت-من و هاکای اوایل فیلم کاپیتان آمریکا گفت که یه توافقاتی صورت گرفته که هاکای پیش خانواده اش باشه و انت-من هم یه جورایی فعلا از گروه اونجر که پاشیده شده و تحت تعقیب ان باید دور باشه. نقش پیتر دینکلیچ به عنوان کینگ دورف هم عالی بود، عاشق این کوتوله ام اما حیف نقش محوری داشت تو فیلم ولی امیدوارم در آینده بتونه یه نقش کامل رو در MCU داشته باشه. تانوس آخر فیلم به رستگاری و به آرزوش رسید (نصف جهان رو از بین برد و تو غروب آفتاب نشست و از کارش لذت برد.) اما لوکی، اونجایی که اون کارو کرد رو نویسنده ها میتونستن یه خورده بهتر عمل کنن اما با توجه به اصل و نصب MCU خب نمیشه بهش خورده گرفت ، مرگ لوکی برام دردناک بود و خیلی سخت.

فک نمیکنم همچین کاری کرده باشه
به نظرم باعث تغییر خطهای زمانی شده باشه
منظورم اینه که خیلی از شخصیت های دیگه الان وجود نداشته باشن به خاطر تغییر واقعیت و یا اتفاقاتی که در گزشته براشون افتاده باشه

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

اول درباره لوکی یک بنده خدایی میگفت که لوکی میره والهالا و اونجا اودین تمامی قدرت های واقعی شو بهش برمیگردونه و دوباره برمیگرده به زندگی ولی درباره بازگشت به عقب در زمان و ... این چیزا مثل اینکه همچین خبری نیست و باید کاری که تنوس کرد رو گروه اونجرز برعکس شو انجام بده ولی خب اینکه یکی از بین این اعضا بتونه هر 6 تا سنگ رو تحمل کنه تقریبا ممکن نیست و همه چی برمیگرده به شخصیتی به اسم آدم ورلاک که تو گاردین او د گلکسی دو یک چند لحظه ایی بهش اشاره شد، این شخصیت این قدرت رو داره وقتی که هر شیش تا سنگ رو داشت با یک بشکن کاری که تنوس کرد رو برعکس انجام بده و مرده هارو زنده کنه!!!

حالا بچه های خوره کمیک بهتر میتونند درباره این آدم ورلاک توضیحاتی بدند که چرا روح نداره و نمیتونسته خودش قبلا سنگ روح رو بدست بیاره و ...

• Like

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,805
نام
محمد رضا
اول درباره لوکی یک بنده خدایی میگفت که لوکی میره والهالا و اونجا اودین تمامی قدرت های واقعی شو بهش برمیگردونه و دوباره برمیگرده به زندگی ولی درباره بازگشت به عقب در زمان و ... این چیزا مثل اینکه همچین خبری نیست و باید کاری که تنوس کرد رو گروه اونجرز برعکس شو انجام بده ولی خب اینکه یکی از بین این اعضا بتونه هر 6 تا سنگ رو تحمل کنه تقریبا ممکن نیست و همه چی برمیگرده به شخصیتی به اسم آدم ورلاک که تو گاردین او د گلکسی دو یک چند لحظه ایی بهش اشاره شد، این شخصیت این قدرت رو داره وقتی که هر شیش تا سنگ رو داشت با یک بشکن کاری که تنوس کرد رو برعکس انجام بده و مرده هارو زنده کنه!!!

حالا بچه های خوره کمیک بهتر میتونند درباره این آدم ورلاک توضیحاتی بدند که چرا روح نداره و نمیتونسته خودش قبلا سنگ روح رو بدست بیاره و ...
من یه جا خوندم که کوین یا برادارن روسو گفته بودن آدام وارلاک رو دوست داشتیم برای فیلم بزاریم اما نشد، شاید برای رد گم کنی اینجوری گفتن. به نظرم اول فیلم که تانوس سیاره زاندار رو نابود کرده و سنگ قدرت رو گرفته ازشون با توجه به هدف تانوس که تعادل سازی رو برای جهان آرزو داره احتمالا نوا رو زنده نگه داشته و امیدوارم که تو قسمت دوم باشه با یه فلش بک به این ماجرای بدست آوردن سنگ اول توسط تانوس رو نشون بدن و 100% نقش مهمی رو در قسمت بعدی داره. کوین هم تایید کرده که نوا تو فیلم های اونجرز هست حال قسمت اول نبود قسمت بعدی هست حتما. یه سری تئوری ها هم بود که نوا آخرین بازمانده هست و نقش مهمی در مقابله با تانوس داره. اگر متوجه شده باشین تو سیاره تایتان همه مردن بعد از بشکن تانوس فقط تونی استارک زنده موند، حتی دکتر استرنج و پیتر پارکر ، پیتر کوئیل ، مانتیس، درکس هم مردن، اونجایی که دکتر میگه چندین میلیون آینده رو برای جنگ با تانوس دیده فقط یکی شو برنده شدن احتمال اینکه در این پیروزی نقش استارک اساسی بوده رو مطمئنم. چون دکتر قبل سفر به سیاره تایتان داخل سفینه فضایی ایبانی ماو به تونی میگه که اگر قرار باشه بین تو و اسپایدرمن و سنگ زمان یکی رو انتخاب کنم سنگ رو انتخاب میکنم اما برخلاف حرفاش سنگ رو به تانوس میده تا از جون تونی بگزره چون آینده رو دیده بود و این شکست رو قبول کرد (گفت اینجا آخره خطه) تا در آینده تانوس رو شکست بدن . از آزگاردی ها فقط تور زنده موند که خب با قدرت فوق العاده استورم بریکر در دستان تور حتما در قسمت بعدی اونجرز میتونه راه حلی برای مقابله با تایتان دیوانه باشه. این قسمت انت من و هاکای پیش خانواده هاشون هستن اما حتما در قسمت دوم میان اگه زنده مونده باشن. احتمال اینکه چون داستان انت من و واسپ قبل از داستان اونجرز هست و بعد از اتفاقات اونجرز واسپ بمیره انت من هم برای انتقام بیاد دوباره تو گروه زیاده. کلا تئوری های زیادی میشه درباره فیلم بعدی گفت، وقتی اسم اونجرز بعدی رونمایی بشه چون کوین و برادران روسو گفتن اسم اونجرز بعدی قلب داستان فیلمه پس میشه راحت تر تئوری پردازی کرد. تا اکران فیلم کاپیتان مارول هم هیچ فن تئوری فکر نمیکنم درست از آب دربیاد. به هر حال ما تا اکران اونجرز 4 دست از تئوری پردازی و هایپ برنمیداریم:D

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα

البته برا هندل کردن قدرت های سنگ فک نکنم به شخص خاصی نیاز باشه اون قسمت که ثور میره تا یـ تبر دوباره درست کنه دورف بهش میگه مجبور شده این دستکش رو واسه تانوس بسازه تا بتونه قدرت های سنگ رو تحمل کنه که از قضا یک دونه دستکش دیگه هم اونجا بود ولی خو سایز دست هالک فک کنم فقط میشد که خوب هیچی :D احتمالا کاپتان مارول نقش بسیار اساسی تو شکست دادن تانوس داشته باشه بعد شکست دادن تانوس هم یـ دستکش بسازن بدن دستش بره تایم لاین ها رو دوباره دست کاری کنه و همه رو برگردونه .....

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
جدا هر چقدر براتون سخته هر جور شده IW رو ببیند رسما داره مغزم منفجر میشه چیبود اینننننننننننن رسما مخم داره سوت میکشه 2 ساعت خورده هیجان خالص اندینگش هم که دیگه رسما حجت رو بر بنده تموم کرد . من کیفیت پرده ای دیدم میتونم بگم کل فیلم رو با تموم استخونام حسش کردم رسما ادرانیل خالص دیگه نمیدونم چجوری بگم اقا ببنید ببیند گور بابای کیفیت گور بابای پرده سینما گور بابای بلوری فقط هرجور شده ببیند .....
بابا چجور دلت اومد با کیفیت پرده ببینی.:D خداییش میگم این فیلمایی که اکثر جذابیتشون به اکشن و جلوه‌های ویژس واقعاً دیدنشون صفایی نداره با کیفیت پرده.:D

• Like
Reactions: Milad_HW

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,805
نام
محمد رضا
البته برا هندل کردن قدرت های سنگ فک نکنم به شخص خاصی نیاز باشه اون قسمت که ثور میره تا یـ تبر دوباره درست کنه دورف بهش میگه مجبور شده این دستکش رو واسه تانوس بسازه تا بتونه قدرت های سنگ رو تحمل کنه که از قضا یک دونه دستکش دیگه هم اونجا بود ولی خو سایز دست هالک فک کنم فقط میشد که خوب هیچی :D احتمالا کاپتان مارول نقش بسایر اساسی تو شکست دادن تانوس داشته باشه بعد شکست دادن تانوس هم یـ دستکش بسازن بدن دستش بره تایملاین ها رو دوباره دست کاری کنه و همه رو برگردونه .....
تئوری سفرهای زمانی و دنیای کوانتومی از انت من هم خیلی داغه درباره اونا هم میشه خیلی چیزا درآورد، بخصوص نقش انت من در دنیای کوانتومی و یا سفرهای زمانی توسط کاپیتان مارول، اوف چه تئوری های که میشه از اینا درآورد@-) اما آخرش باز فیل میشیم و مارول رو دست همه تئوری ها میزنهB-(:D

پ.ن1: راکت راکون فقط اونجاش که تو واکاندا تیراندازی میکنه و باکی اونو برمیداره و یه دوری باهاش تیراندازی دایره ای میکنه:D راکت راکون میگه سلاحت فروشیه باکی میگه نه بعد راکت میگه من قطعا اون دستت رو میخوام:)) و اونجاهایی که تور بهش میگه خرگوش=))

پ.ن2: دی سی(:|[-( یه خورده یاد بگیره چجوری و کجا کمدی رو چاشنی فیلم دارک کنه

بابا چجور دلت اومد با کیفیت پرده ببینی.:D خداییش میگم این فیلمایی که اکثر جذابیتشون به اکشن و جلوه‌های ویژس واقعاً دیدنشون صفایی نداره با کیفیت پرده.:D
حرفت کاملا درسته اما داستان فیلم چیزیه که برای من بخصوص مهم بود اسپویل نشم و دلیل اصلی تماشای فیلم با کیفیت پرده ای فکر کنم برای بیشتر کسانی که دیدن همین داستان فیلمه وگرنه با اومدن بلوری فیلم که حتما دوباره با کیفیت ماورایی 4k و فوق HD و هزار جور کیفیت های خفن تو رگ میزنیم و از کیفیت اکشن و موزیک و جلوه های ویژه فیلم هم لذت میبیریم.:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
ولمون کن ترو خدا از دیشب تا حالا یـ حس شنگولیت گرفته مارو ولمم نمیکنه :D هیچ جوره پشیمون نیستم سر این کیفیت از بس که سرش کف خون قاطی کرده بودم کیفیت تصویر و صدا قشنگ دایورت شده بود اونور :D بعدم همین کیفیت پرده ایش بخوره وسط فرق سر اون وارنر بی لیاقت ....

آخرین ویرایش:
  • Like

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر

اشتباه نکنم کوین فایگی گفته قبلا که کاپیتان مارول قویترین ابرقهرمان دنیای سینمایی مارول هست. تو کمیک هم فکر کنم قویترین شخصیت با ریشه زمینی هست! نیروهاش هم به نیروهای کیهانی مربوطه فکر کنم. با اون چیزی که تو ته فیلم نشون احتمال میدم کاپیتان مارول و تونی استارک نقش اساسی دارن تو شکست تانوس . در مورد مرد موچه ای هم فکر میکنم اتفاقاتش کم قبل اونجرز شروع میشه و ته فیلم همزمان با اونجرز باشه وقتی بشکن رو تانوس میزنه واسپ و دخترش و... از بین برن . فقط اگه استار لرد خشم بهش غلبه نکرده بود , دستکش رو در آورده بودن ها! :-<

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
اشتباه نکنم کوین فایگی گفته قبلا که کاپیتان مارول قویترین ابرقهرمان دنیای سینمایی مارول هست. تو کمیک هم فکر کنم قویترین شخصیت با ریشه زمینی هست! نیروهاش هم به نیروهای کیهانی مربوطه فکر کنم. با اون چیزی که تو ته فیلم نشون احتمال میدم کاپیتان مارول و تونی استارک نقش اساسی دارن تو شکست تانوس . در مورد مرد موچه ای هم فکر میکنم اتفاقاتش کم قبل اونجرز شروع میشه و ته فیلم همزمان با اونجرز باشه وقتی بشکن رو تانوس میزنه واسپ و دخترش و... از بین برن . فقط اگه استار لرد خشم بهش غلبه نکرده بود , دستکش رو در آورده بودن ها! :-<

تو اینستاگرام رسمی مارول نوشته بود که تو انتمن/واسپ توضیح میدیم که چرا تو اینفیتی وار نبوده انتمن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر