K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
or0_black-panther-alternate-opening-scene-1087912.jpeg

خوب همون طور که پیش بینی میشد Black Panther تبدیل شد به سومین فیلم پرفروش امریکای شمالی ....

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman

خوب همون طور که پیش بینی میشد Black Panther تبدیل شد به سومین فیلم پرفروش امریکای شمالی ....
حالا جدا از بحث های تعصبی من خیلی تعجب میکنم. چجوری این فیلم مگه چیز خاصی داره که انقدر فروشش بالا بوده؟
حداقل اگه اونجرز بود یه چیزی ولی بلک پنتر که 2016 معرفی شده انقدر محبوب شده تو این 2 سال یا قضیه چیز دیگه ای بوده؟

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza

نیگاها سینما هارو پر کردن یه سفید رد شه بچارس:D:))
فکر کنم چند دا سال دیگه نیگاها بیشترین درصد جمعیت امریکا تشکیل بدن ما ایرانیهام که los angeles تحت سیطره خودمون در اوردیم

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
حالا جدا از بحث های تعصبی من خیلی تعجب میکنم. چجوری این فیلم مگه چیز خاصی داره که انقدر فروشش بالا بوده؟
حداقل اگه اونجرز بود یه چیزی ولی بلک پنتر که 2016 معرفی شده انقدر محبوب شده تو این 2 سال یا قضیه چیز دیگه ای بوده؟

قضیه جدایی "نادر از سیمین" و "اخراجی ها 3" خودمون رو که میدونی چیه اینم مثل همونه ، یه طورایی اکثریت سیاه پوستا رفتن فیلمو دیدن

• Like
Reactions: Blood Brothers

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
قضیه جدایی "نادر از سیمین" و "اخراجی ها 3" خودمون رو که میدونی چیه اینم مثل همونه ، یه طورایی اکثریت سیاه پوستا رفتن فیلمو دیدن
البته دقیقا نمی دونم چطور جدایی نادر از سیمین با اخراجی ها یکی شد . تا جایی که من یادمه جدایی قبل این که بره واسه اسکار تو ایران نمایش داده شده بود و فروشش رو کرده بود. برای همین فکر نمی کنم مثال خوبی برای بیان جو گیری مردم و پرفروش شدن یک فیلم به خاطر جو باشه .

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
فکر کنم چند دا سال دیگه نیگاها بیشترین درصد جمعیت امریکا تشکیل بدن ما ایرانیهام که los angeles تحت سیطره خودمون در اوردیم
اینا کلا دنیاشون جداست:D یه اهنگ چرت و پرت رپ میخونه طرف یه شبه پولدار میشه،بازار خودشونو دارن

• Like
Reactions: sajjad++

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
نیگاها بخاطره تبعیض و ظلم زیادی که میشن معمولا از سیاه هایی که معروف میشن ساپورت میکنن کافیه بری بعضی استند اپ های کوین هارت که هیچ جذابیت نداره ولی پره از سیاهپوست هایی که نشستن میخندن
بن نمی کنید طرف رو به خاطر همچین کلماتی پستش رو پاک کنید حداقل.

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza
بن نمی کنید طرف رو به خاطر همچین کلماتی پستش رو پاک کنید حداقل.
از واقعیت فرار نکن میدونستم بنویسم بعضی دوستان کاسه داغ تر از اش میشن
نیگا به معنی کاکا سیاه لقبی که خوده سیاهپوست خودشون صدا میزنن زشته؟ یا جمعیت بالای سیاهپوست های برنامه های کوین هارت
هرکسی میدونه که تبعیض شدیدی علیه سیاهپوست ها در امریکا وجود داره و جمعیت افریقایی آمریکایی امریکا از همنوعان خودشون که تحت فشار های جانی روانی فرهنگی هستن پشتیبانی میکنن بده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر