Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,506
نام
سپهر
راجر دیکنز بالاخره بعد از نزدیک ۳۰ سال جایزه بهترین فیلمبرداری را برد!

تا کنون دانکرک با ۳ جایزه و بلید رانر با ۲ جایزه پیشتاز هستند.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
به Shape of Water جایزه دادن چون می‌خوان از کسایی که با حیوانات رابطه دارن حمایت کنن.
طبق معمول اسکار، جهت‌دار و ضدایرانی و به شدت تحت لابی ایپک بود.
امسال یک از ضعیف ترین سالها بود
باقی فیلم ها هم در حد معمولی رو به خوب بودند
من از سال 2006 تو این تاپیک فعالیت دارم. بلااستثناء هر سال یه عده همین نظر رو دارن.

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
من از سال 2006 تو این تاپیک فعالیت دارم. بلااستثناء هر سال یه عده همین نظر رو دارن.

من که از گفتگوی قبلی به دلیل عدم منطق پشت دستم رو داغ کنم وارد بحث جدی نشم ولی واقعا به نظر شما اسکار امسال با وجود فیلمهایی مثل شکل اب، get out و ... از پارسال بهتر بود ؟!

حالا پارسال هم نه! شما هم فقط نامزدهای سال 2011 رو نگاه کنید! همون داستان اسباب بازی های سه از نصف بیشتر کل فیلمهای امسال بهتر بود، اثاری مثل black swan بماند...

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
من که از گفتگوی قبلی به دلیل عدم منطق پشت دستم رو داغ کنم وارد بحث جدی نشم ولی واقعا به نظر شما اسکار امسال با وجود فیلمهایی مثل شکل اب، get out و ... از پارسال بهتر بود ؟!
تو بحث قبلی نظرتون این بود هر کی مثل شما از یه سری فیلما بدش نمیاد "دلایل من درآوردی میاره" واسه خوب بودنشون و الان هم با اینکه من بی منطقم شروع به صحبت کردین، آفرین :-bd
رعایت احترام متقابل به هیچ وجه چیز خارق‌العاده‌ای نیست.
در مورد سؤالتون، امسال هنوز خیلی از فیلمها (چه اونهایی که کاندید شدن و چه اونهایی که از نظر مردم و منتقدین خوب بودن و کاندید نشدن) رو ندیدم پس قاعدتاً هر نظری بدم براساس داده‌های ناکافی و نظر غلطیه.
حرف من اصلاً این نبود که شما داری در مورد اینکه امسال سال ضعیفی بوده یا نه اشتباه می‌کنی، فقط گفتم هر سال یه عده نظرشون اینه که "امسال بدتر از پارسال یا سالهای قبل بوده". وگرنه از نظر من 2016 فوق‌العاده سال ناامیدکننده‌ای بود و هیچ فیلمیش واسم موندگار نیست. این لزوماً معنیش این نیست که این سالها کیفیت پایین بوده.

• Like
Reactions: saphire

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
تو بحث قبلی نظرتون این بود هر کی مثل شما از یه سری فیلما بدش نمیاد "دلایل من درآوردی میاره" واسه خوب بودنشون و الان هم با اینکه من بی منطقم شروع به صحبت کردین، آفرین :-bd
رعایت احترام متقابل به هیچ وجه چیز خارق‌العاده‌ای نیست.
در مورد سؤالتون، امسال هنوز خیلی از فیلمها (چه اونهایی که کاندید شدن و چه اونهایی که از نظر مردم و منتقدین خوب بودن و کاندید نشدن) رو ندیدم پس قاعدتاً هر نظری بدم براساس داده‌های ناکافی و نظر غلطیه.
حرف من اصلاً این نبود که شما داری در مورد اینکه امسال سال ضعیفی بوده یا نه اشتباه می‌کنی، فقط گفتم هر سال یه عده نظرشون اینه که "امسال بدتر از پارسال یا سالهای قبل بوده". وگرنه از نظر من 2016 فوق‌العاده سال ناامیدکننده‌ای بود و هیچ فیلمیش واسم موندگار نیست. این لزوماً معنیش این نیست که این سالها کیفیت پایین بوده.

تو بحث قبلی هرفیلمی رو من به عنوان یک اثر ضعیف ازش یاد میکردم شما میگفتی سلیقه شخصی تو به کل مطلب تعمیم میدی ولی خوده شما اثاری رو بدون مدرک و سند ضعیف میدونستید و به کل تعمیم میدادین، من از همونجا پشت دستم رو داغ کردم دیگه بحث رو ادامه ندم. و برای اثاری مثل اواتار دنبال کردیت دادن منتقدها بهش هستید در حالی که حالا جدا از بعد هنری به صورت واضح از بعد فنی و تجاری هم تاثیرات اواتار رو انکار کردید چیزهایی مثل افزایش قیمت بلیط و تکنولوژیهایی که وارد سینما کرده و ... واقعا این چیزایی نبود که شما تو بحث قبلی بخوای انکارش کنی و انتظار داشته باشی من بحث رو ادامه میدم.

نکته بعدی من تقریبا الان 4 5 سالی هست تو این فروم هستم و فکر نکنم حتی یک نفر هم پیدا بشه که بتونه ادعا کنه من بهش توهین کردم حتی با وجود اینکه تو تاپیک فوتبال نسبتا فعال هستم (اونجا تنش ها به شدت زیاد هست)

اینکه میگم منطق ندارید اصلا توهین نیست و اصلا عدم رعایت احترام متقابل نیست چون من شخصیت حقیقی شما رو زیرسوال نبردم بلکه به دیدگاه تون در این بحث بخصوص سینمایی اشاره کردم. شما هر جا میخواین بحث رو با حرف دلخواه خودتون جلو میبرید برای مثال در بحث قبلی گفتید الان کی منتظره اواتار دو هست! در حالی که میگم باز جدا از بعدی هنری حداقل از لحاظ تکنولوژی اواتار2 اگر برسه قراره به صورت سه بعدی و بدون عینک اکران بشه و یکی از بزرگترین دستاورهای فنی سینما محسوب میشه (کارهایی که با دوربین زیر اب کرده و .. باید هم تو خود سینما ببینیم) قطعا مورد انتظار خیلی از بیننده های سینما رو هست! وقتی شما خیلی ساده جیمزکامرون رو در طول نیم خط میارید پایین کسی که بزرگان سینما برای ساخت فیلمهای سه بعدی ازش مشاوره گرفتند انتظار دارید من بحث رو ادامه بدم ؟

=============

جدا از بحث قبلی اسکار امسال حاصل تجمع یکسری فیلم معمولی رو به خوب بود حداقل از دیدگاه خودم چون اکثره فیلم ها رو دیدم میتونم بگم اینطوری هست.

به عنوان مثال بهترین اثری که امسال دوست داشتم darkest hour بود که مشکلات کمی نداشت از جمله وجود پررنگ همسر چرچیل در فیلم اصلا اضافه و بی دلیل بود.

• Like
Reactions: yonestm

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر