yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
خب بالاخره وقت کردم جاستیس لیگ رو ببینم.

از نظر Villain باز یکم ضعیف عمل کردن. اما از بقیه نظر ها خیلی بهتر از دو تا فیلم قبلی بود. (واندر وومن رو جدا بگیریم)
و به نظر خودم خیلی خیلی بهتر از Ragnarok بود. ولی خب متا و نظر منتقدین دقیقا عکس منه.
حالا به نظر شما ضعف JL تو چی بود که همچین نمره هایی گرفته؟

چجوری راش دیس لیگ از رگنانورک بهتر بود تو رو خدا به من بگو چجوووو؟:D

تو یویتوب بزن Justise league honest trailer و ببینیش بعدم. هم بررسی همون ویدیو که ۳۰ مین هست... میفهمی:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
خب بالاخره وقت کردم جاستیس لیگ رو ببینم.

از نظر Villain باز یکم ضعیف عمل کردن. اما از بقیه نظر ها خیلی بهتر از دو تا فیلم قبلی بود. (واندر وومن رو جدا بگیریم)
و به نظر خودم خیلی خیلی بهتر از Ragnarok بود. ولی خب متا و نظر منتقدین دقیقا عکس منه.
حالا به نظر شما ضعف JL تو چی بود که همچین نمره هایی گرفته؟
ثور کلا از نظر شخصیت منفی و فیلمنامه مشکلات فراوانی داشت ولی در قیاس با جاستیس لیگ به صورت کلی قشنگ دو لول بالاتره ! هرجور بخوای حساب کنی ! تنها نکته مثبت JL شخصیت فلاش بود و بس . اونم تازه از همه پتانسیلش استفاده نکرده بودن بقیه رسما فاجعه بودن ! من خودم به شدت با بتمن علیه سوپر من حال کردم ولی جاستیس لیگ برام یـ نا امیدی کامل بود همون صحنه ها اکشن درست حسابی رو هم دیگه نمیتونستی توش پیدا کنی و یـ سری اکشن ابکی و ساده یک سری دیالوگ تکراری و همچنان ابکی + جلوه ویژه رسما فاجعه فیلم که قشنگ ادم رو بعضی جاها یاد فیلمای درجه ی دو هالیودی مینداخت . داستان که دیگه بماند خیر سرشون مثلا لیگ عدالت تشکلیل دادن ولی از اونطرف چپ و راست از این Villain مثلا خفن فیلم کتک خوردن تا تهش بوم , مثلا سورپریاز فیلم یهو پیداش بشه لول =))

• Like
Reactions: Max Blood

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
چجوری راش دیس لیگ از رگنانورک بهتر بود تو رو خدا به من بگو چجوووو؟:D

تو یویتوب بزن Justise league honest trailer و ببینیش بعدم. هم بررسی همون ویدیو که ۳۰ مین هست... میفهمی:D
ثور کلا از نظر شخصیت منفی و فیلمنامه مشکلات فراوانی داشت ولی در قیاس با جاستیس لیگ به صورت کلی قشنگ دو لول بالاتره ! هرجور بخوای حساب کنی ! تنها نکته مثبت JL شخصیت فلاش بود و بس . اونم تازه از همه پتانسیلش استفاده نکرده بودن بقیه رسما فاجعه بودن ! من خودم به شدت با بتمن علیه سوپر من حال کردم ولی جاستیس لیگ برام یـ نا امیدی کامل بود همون صحنه ها اکشن درست حسابی رو هم دیگه نمیتونستی توش پیدا کنی و یـ سری اکشن ابکی و ساده یک سری دیالوگ تکراری و همچنان ابکی + جلوه ویژه رسما فاجعه فیلم که قشنگ ادم رو بعضی جاها یاد فیلمای درجه ی دو هالیودی مینداخت . داستان که دیگه بماند خیر سرشون مثلا لیگ عدالت تشکلیل دادن ولی از اونطرف چپ و راست از این Villain مثلا خفن فیلم کتک خوردن تا تهش بوم , مثلا سورپریاز فیلم یهو پیداش بشه لول =))

کلشو میذارم تو اسپویلر که احیانا چیزی لو نره. اگه هر دو تا فیلمو دیدین باز کنین
آقا اشتباه برداشت نکنین من نگفتم JL فیلم خوبیه گفتم نسبت به Ragnarok بهتره :D وگرنه جفتشون نسبت به فیلمایی مثل Civil War و GOTG حرفی واسه گفتن نداشتن!

قبول دارم ضعفای خودشو داشت. اینکه مثلا سوپر من رو به شدت overpower نشون دادن یا فلش رو یه شخصیت بچه رو مخ که هیچ پتتانسیلی نداره و حتی بلد نیست بجنگه (بر خلاف سریالش واسه کسایی که دیدن) نشون دادن (در صورتی که به نظرم فلش اگه قوی ترین نباشه یکی از قوی ترین سوپر هیرو های دنیای DC هست)
ولی خب واسه اولین فیلمی که چند تا هیرو دور هم جمع میکنن واقعا بد نبود. مشکل اینه که بر خلاف اونجرز که قبلش 2 تا فیلم راجب آیرون من، یه فیلم راجب ثور و یه فیلم راجب کاپیتان آمریکا بود، تنها کاراکتری که توی JL به خوبی شخصیت پردازی شده بود همین سوپر من بود! راجب بقیشون عملا هیچی نمیدونیم و یه خلاصه چند دقیقه ای گفته شده حتی خود بتمن که تو فیلم قبلی دیدمش.
راجب قسمتای اکشن هم همینطور. هر کدومشون انگار فقط دو تا کمبو بلد بودن و هیچ چیز دیگه ای نداشتن. مثلا واندر وومن فقط بلد بود از Bracer هاش استفاده کنه یا آکوامن اینور اونور بپره و با Trident ش بقیه رو بزنه. فلشم که کلا به طرز مسخره ای یا تو دست و پا بود یا میفتاد اینور اونور.

شاید واقعیتش اینه که BvS با اون فیلم نامه مسخره (پلات توییستش این بود که اسم ماماناشون یکیه :)) ) یا SS که یهو تصمیم گرفتن بیاین خوب شیم سطح توقعاتمو اونقدر از دی سی آورد پایین که JL یه فیلم معمولی نسبت به خوب باشه.

راجب ثور هم به شخصه انتظار یه فیلم دارک تر داشتم چون به هر حال Homeland ثور که یکی از کلیدی ترین مکان های مارول بود قراره به فنا بره و کاراکترایی مثل Odin بمیرن ولی خب اینطوری نبود. برای مثال سر قسمتی که اودین میمیره به شخصه هیچ حسی بهم دست نداد.

این ربطی به کمدی بودن فیلم نداره و فک کنم همه اینو قبول داشته باشیم که GOTG یکی از کمدی ترین فیلمای مارول هست. اما با این وجود فیلمنامش اونقدر خوب نوشته شده که سر صحنه هایی مثل مرگ Yondu مخاطب واقعا احساس ناراحتی میکنه

راجب کاراکتر منفی و Villain هم هر دو تا فیلم ضعیف عمل کردن هم jl هم thor. هیچ کدومشون شخصیت پردازی درست حسابی نداشتن و حتی به اندازه کافی Badass نبودن. واقعا درک نمیکنم چطوری نتونستن از پتانسیل بازیگر مثل Cale Blanchett استفاده کنن و یه نقش آبکی ازش در آوردن!
دیالوگ های Villain جفت فیلما مسخره بود. من فلانم من باید همه رو نابود کنم و از این چیزا که بیشتر توی کارتونا میبینیم یه سری صرفا بدن چون فیلمنامه نوشته که بد باشن یا از این قبیل داستانا :))

باز Thor توی پلات یکم بهتر عمل کرد ولی خب انتظارم از ثور بیشتر بود همین

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
این نکته رو یادم رفت یکی از دلایلی که بتمن توی جاستیس لیگ نقش مهمی داره بخاطر هوش و ذکاوت و در نتیجه توانایی خارق العادش تو حل مسئلست. الکی نیست که توی کامیکا بهش The World's Greatest Detective. البته منابع "نامحدود" مالی و اینام از دلایلشه.

که خب توی DCU کلا به هیچکدوم از اینا اشاره نشده. اتفاقا برعکس بتمن رو یه آدم نسبتا خنگ نشون میده که همه کاراش وابسته به آلفرد هست!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
این نکته رو یادم رفت یکی از دلایلی که بتمن توی جاستیس لیگ نقش مهمی داره بخاطر هوش و ذکاوت و در نتیجه توانایی خارق العادش تو حل مسئلست. الکی نیست که توی کامیکا بهش The World's Greatest Detective. البته منابع "نامحدود" مالی و اینام از دلایلشه.

که خب توی DCU کلا به هیچکدوم از اینا اشاره نشده. اتفاقا برعکس بتمن رو یه آدم نسبتا خنگ نشون میده که همه کاراش وابسته به آلفرد هست!
دیگه خفن تر و محبوب تر از این بتمن تو کامیکا که نداریم ؟ داریم ؟
اینا ماحصل کارگردانی بی مغز به نام زک اسنایدر و مدیران تهی مغری مثل سران ـه وارنرـه که اولا فک کردن همه مثل نولانن دوما به حماقت هاشون هنوز که هنوزه دارن ادامه میدن . دریغ از یک ذره آدم شدن ....

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
سه خبر کوتاه
----------------------------

Avengers-Infinity-War-poster.jpg
طی اقدامی غافلگیر کننده، استودیوی مارول قرار است جدیدترین قسمت از سری فیلم های Avengers با نام Avengers: Infinity War را یک هفته زودتر اکران کند. به جای چهارم ماه می قرار است 27 آپریل این فیلم اکران شود.

-----------------------------------------------

World-War-Z-2-Delayed-Brad-Pitt-Quentin.jpg
بنا بر اطلاعات منتشر شده، تاریخ اکران قسمت دوم فیلم World War Z به خاطر بازی برد پیت در جدیدترین فیلم کوئنتین تارانتینو با نام Once Upon a Time in Hollywood برای چندمین به تاخیر افتاده است.

---------------------------------------------------

Space-Jam-Anime-Remake-Michael-B-Jordan.jpg

بنا بر اطلاعات منتشر شده، طرفداران علاقمند هستند که در بازسازی انیمیشن Space Jam مایکل بی جوردن حضور داشته باشد و عهده دار نقش اصلی باشد. احتمال می رود که این عنوان توسط چاستین لین کارگردانی شود.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
gu8a_dxopjqdu8aae2as.jpg

تاریخ اکران Infinity War یک هفته افتاد جلو .....

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
سه خبر کوتاه
----------------------------

طی اقدامی غافلگیر کننده، استودیوی مارول قرار است جدیدترین قسمت از سری فیلم های Avengers با نام Avengers: Infinity War را یک هفته زودتر اکران کند. به جای چهارم ماه می قرار است 27 آپریل این فیلم اکران شود.

-----------------------------------------------

بنا بر اطلاعات منتشر شده، تاریخ اکران قسمت دوم فیلم World War Z به خاطر بازی برد پیت در جدیدترین فیلم کوئنتین تارانتینو با نام Once Upon a Time in Hollywood برای چندمین به تاخیر افتاده است.

---------------------------------------------------

بنا بر اطلاعات منتشر شده، طرفداران علاقمند هستند که در بازسازی انیمیشن Space Jam مایکل بی جوردن حضور داشته باشد و عهده دار نقش اصلی باشد. احتمال می رود که این عنوان توسط چاستین لین کارگردانی شود.

عکس خبر اخر کمی بی ربط نیست؟ اون یی از شخصیتای بلک پنتره که بعضیا فکر میردن لباسش از روی vegeta برداشتن :D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
1.jpg
مدتی است که شایعات عجیبی در سطح اینترنت پخش شده است که بنا بر گفته های منابع مختلف؛ کارگردان فیلم «بتمن» یعنی «مت ریوز» این پروژه را ترک کرده است. طبق گفته های یک اینسایدر که امروز اعلام کرده بود، این شایعات را رد کرده و گفته است که «مت ریوز» هنوز در حال کار بر روی این پروژه می باشد.

thewrap

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
تاپیک پیش بینی اسکار چقدر سوت و کوره :D
امسالم طبق معمول از فیلم های نامزد شده شاید 20/30% ـشون رو دیده باشم :D
ولی پیش بینی میشه shape of water و 3 تا بیلبورد دم در میسوری جایز ههارو درو کنن :/

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,506
نام
سپهر
با پایان سال 2017 که خیلی وقته به پایان رسیده است، قصد دارم بهترین ها و بدترین فیلم هایی که در سال 2017 دیده ام با تمام هنرنمایی های خوب بازیگران و عوامل نیز اشاره کنم :

توجه : این لیست بر اساس فیلم هایی که دیده ام و لطفا از نبود The Darkest Hour,Phantom Thread و Blade Runner گله مند نشید!

Best Films (به ترتیب علاقه و کیفیت)

1- Molly's Game
2-Call Me By Your Name
3-Okja
4-IT
5-Logan
6-The Florida Project
7- I Don't Feel at Home in this World Anymor
8- I,Tonya
9-Dunkirk
10-Battle Of Sexes

Best Male Performances