Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
سلام
چند تا فیلم ایرانی ببینم که ندیدم؛ زندگی خصوصی آقا و خانم میم، کوه، ماهی و گربه، در دنیای تو ساعت چند است و...
نسخه فیزیکی تو شبکه خانگی گرونه یکم... ۵ تومنه و کیفیت تصویرشون هم پایینه تا جایی که یادمه.
این سایتایی که فیلما رو قانونی میزارن، مثل فیلمیو و... اینا قیمتاش چطوریه؟ میصرفه اکانت بخرم؟ کیفیت ویدئو چطوره؟

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
چون هم سریع فیلمارو میزاره هم زیاد سانسورشون نمیکنه. و بهترین ویژگیش هم اینهکه با چند ها از شرکت ها حجمش رایگانه که اینش فوق العادست. کیفیتشم بر اساس سرعت اینترنت تغییر میکنه ولی شما میتونید با استفاده از برنامش رو گوشی فیلمو اول دانلود کنید با کیفیتی که خواستید بعد ببینین

• Like
Reactions: Alkazar

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
jx03_7bzy_maxresdefault.jpg

اولین تیزر فیلم Fahrenheit 451 محصول جدید شبکه ی HBO به کارگردانی رامین بهرامی با بازی مایکل بی.جردن و مایکل شنون | دانلود

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
سلام
کسی میتونه این فیلم هجوم شهرام مکری رو برای من توضیح بده و اندکی آگاهی بخشی کنه!؟
اول فکر میکزردم یه چیزی مثل فیلم Predestination هست؛ ولی پیچیده تر از اینا بود.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اولین تریلر Wreck It Ralph 2 منتشر شد | دانلود

به به... خوش خبر باشی احمد :D
نسخه اول اینو بقدری باهاش حال کردم که شاید بگم توی این هف-هش-ده ساله اخیر هیچ انیمیشنی رو اینقدر دوست نداشتم :D خیلی منتظریم :D

تریلر هم بسی خوب بود :D مخصوصا آخرش =))

--------------------------------------

الان که Shape of Water رو دیدم (و چقدر فانتزیه عالی ای بود! واقعا خوشم اومد) تقریبا 5 فیلم مدعی اصلی اسکارو دیدم ( همین SoW ، لیدی برد . سه بیلبرد خارج ابینگ میزوری. Call me by your name و Get out )
هر 5 فیلم خیلی قوی بودن... حالا بنظرم GetOut با اینکه فیلم خیلی خوبی بود ولی یکم بیشتر از حد بهش بها دادن و تریپ فیلمای اسکار نبود ولی خب همشون عالی بودن. واقعا سال عالی ای بود برای سینما. تازه هنوز Dunkirk و The Post و Phantom Thread رو ندیدم... و همینطور Darkest Hour ِ جو رایت!
هرچند اسکار بنظرم هیجان خاصی نداره دیگه :( خب ده ها مراسم قبل اسکار هست و اسکار اخرین هست و پیشبینی سخت نیست... (در اینجا پرسشی از آریا @Dinosaur مطرح میشه که تاپیک امسال کو؟ :-?:D) ولی جدای این حرفا بنظرم سه بیلبورد واقعا فیلم کاملی بود و برنده خیلی لایقی میتونه باشه...

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
خب یه توضیحیم راجع به فیلما از دیدگاه خودم بدم
بین خارجی زبانا:loveless و the square رو دیدم فعلا. عسکویر خیلی همه جا هایپ شده بود ولی خوشم نیومد.جدا از اینکه از لحاظ فنی و میزانسن و اینا قوی بود خود فیلم چیز خاصی برام نداشت.در عوضش لاولس بی نظیر بود . خود فیلم از اسمش هم دردناک تر و بی عشق! تر بود:D
انیمشن ها: کوکو احتمالا جایزه رو میبره. فضاسازی بی نظیر و داستانش که در عین این که تو قالب (کمی کلیشه ای) انیمیشن های غربیه سعی میکنه غیرقابل پیشبینی باشه.the breadwinner و loving vincent هم کارای جالب و متفاوتی بودن . کلا پیشنهادم اینه حتی اگه فیلمای اسکارم ندیدید این سه تا انیمیشنو از قلم نندازید.مخصوصا لاوینگ وینسنت که درباره زندگی ون گوک و وقایع حول خودکشیشه.و اینکه 65000 فریم نقاشی به سبک خود نقاشی های ون گوکه که توسط بیشتر از 100 تا نقاش تو طول چند سال کشیده شده. روایتش جوری بود بود که احساس میکردم دارم کتاب میخونم و من حیث المجموع خیلی کار هنری ای بود . اون اخرا هم دیگه ارتباط موضوع و اون فضا حسابی ادمو غرق میکرد.
ولی راجع به فیلمای انگلیسی زبان:
منم فکر میکنم برنده ی امسال بین شیپ اف واتر و بیلبورد باشه
یه ذره از اینکه فلوریدا پراجکت نامزد نشد تعجب کردم .
Lady bird:فیلم ساده و خوبی بود.ولی در همین حد.چیز ویژه ای نداشت. یه ذره منو یاد بویهود انداخت ولی خب کلا این نوع فیلما زیاد به سلیقه ی من نمیخورن
Dunkirk: نگاهی جالب به وقایع دانکرک.سطحی و شعاری(زیاد توضیح نمیدم همینجام زیاد بحث شد)
Darkest hour: اینم رو ایده اولوژی های سیاسی بریتانیا تو جنگ جهانی دوم و دوران نخست وزیری چرچیل مانور میداد. به شدت دیالوگ محور بود که خب خسته کننده میشد خیلی جاها.اون سکانس مترو رو دوست داشتم ولی اینم یه ذره شعارگونه شد بعدش.
Get out:قالب منحصر به فردی داشت. کلی پیش زمینه ساخت که اینم مث مونلایت تاثیر جامعه رو سیاهپوستا رو نشون بده.فرقشون شد اینکه مونلایت خیلی تاثیرگذار تر از این بود.چرا؟چون که هر چه قدرم گت اوت تونست تو به سرانجام رسوندن هدفش موفق باشه ولی اون مقدمه چینی هاش ضعیف و تصنعی بود. کلا هر جوری به گت اوت نگاه میکنم یه فیلم سطحی میبینم.
Three billboard..........:مارتین مک دونا بواسطه ی نمایشنامه های تئاترش خیلی معروف شد.بعدش زد تو کار فیلم سازی.قبل از این فقط این بروجیزشو دیده بودم.(که میشه گفت معروف ترین فیلمش بود)ابیلبورد فرمش شبیه این بروجیز بود.
فیلمای مک دونا ویژگی های خاص خودشونو دارن.اول اینکه منطق اتفاقا خیلی جاها میلنگه.تو اینبروجیز که به شدت بیداد میکنه این قضیه .بیلبورد باز بهتر شده .
یکی از نکات مثبتی که میتونم به افزودن چاشنی های کمدی به کار درام غمگین بکنم اینه که هم مخاطب تو طول فیلم خسته نمیشه هم با شخصیت ها بهتر ارتباط برقرار میکنه.مک دونا هم همین کارو میکنه.منتهی جای اینکه صحنه ها رو کنار هم بزاره یهو کمدی رو تو گوشت درام تزریق میکنه.تو تراژدی ترین صحنه یهو یه شخصیت یه تیکه میپرونه.مشکل دیگش اینه بعضی جاها عناصر طنزش فحش های تاریخ مصرف گذشته و لوسن.
ولی خب بیلبورد جذابیت های خودشو داشت.وقایع فیلم ادمو درگیر میکرد و در کل هر چه قدر بعد از دیدن اینبروجیز پشیمون بودم از بیلبورد راضی بودم و برام قابل قبول بود.
Call me by your name: زیاد طرف فیلم های رمنس نمیرم.یه دلیلش میتونه این باشه که خیلی از فیلم ها رمنسشون رمنس نیست در واقع.جای اینکه دو نفر اشنا شن در طول زمان همو بشناسن اون سختی های بینشون رو پشت سر بگذارن و اون علاقه هه ذره ذره پررنگ تر شه, میبینیم دو نفر تو بار با هم حرف میزنن و سکانس بعدی تخت خوابه.یا اینکه فضای فیلم تینعیجری میشه.
کال می اوایلش خیلی نامیدکننده بود.ولی هر دقیقه که میگذشت بیشتر میفتاد رو غلتک. اشنایی اولیه و دیالوگ های اولیه بین دو کاراکتر یه ذره مصنوعی بود.ولی رفته رفته بهتر شد.
یه ذره شاید اسپویل داشته باشه بقیش اگه ندیدید و میخواید ببینید نخونید: خیلی شخصیت پردازی الیو عالی بود.یعنی اون نگاه هایی که به الیور میکرد اون کلافگی ای که تو طول فیلم داشت.اون غرورش که تو سکانس پایانی تبدیل به اشک هاش شد.یجورایی میشد عشق بین الیو و الیور رو لمس کرد.سکانسی که پدر الیو باهاش صحبت کرد و سکانس پایانی معرکه بودن.یکی از تاثیر گذاری ها چه تو این فیلم چه تو لالالند و مونلایت که پارسال اومدن همین پرش زمانی اخر فیلم بود.
یکی دیگه از چیز هایی که تو ذوق میزد صحنه های جنسی فیلم بود که زیاد بود وبه خاطر همجنسگرایی بودنش زننده میشد .
در کل شاید برای من جزو دو فیلم برتر از بین این 9 فیلم بود.
Shape of water:درود بر دلتورو و این سبک فیلم هاش.یه تنه فیلم های فانتزی رو زنده نگه داشته. بسیار احساسی و زیبا گرچه بازم هزارتوی پن برام یه چیز دیگه بود.

اگر حرفی نقدی ناسزایی چیزی هم داشتید خوشحال میشم بگید:D

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
هرچند اسکار بنظرم هیجان خاصی نداره دیگه :( خب ده ها مراسم قبل اسکار هست و اسکار اخرین هست و پیشبینی سخت نیست... (در اینجا پرسشی از آریا @Dinosaur مطرح میشه که تاپیک امسال کو؟ :-?:D) ولی جدای این حرفا بنظرم سه بیلبورد واقعا فیلم کاملی بود و برنده خیلی لایقی میتونه باشه...
انقدر توی این مدت اتفاقات عجیب و غریب برام افتاده که اصلاً یادم رفته بود چند روز دیگه اسکار هست، چه برسه به اون تاپیک! :D ممنون بابت یادآوری!
تاپیک پیش بینی اسکار 2018

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
اسم کامل فیلم جدید تارانتینو بالاخره معرفی شد Once Upon a Time in Hollywood قرار اسم جدید ترین ساحته تارانتینو باشه همچنین حضور برد پیت در فیلم تایید شد هر دو جزو شخصیت اصلی فیلمن (\:D/) داستان فیلم در مورد ریک دالتون (با بازی لئوناردو دی‌کاپریو)، ستاره سابق یک سریال تلویزیونی وسترن و کلیف بوث (با بازی برد پیت)، بدلکار و دوست قدیمی او که از قضا این دو همسایه شارون تِیت (با بازی احتمالی مارگو رابی) هستن اتفاق میافته و ربطش به قتل خانواده منسن از همینجا هستش ....

آخرین ویرایش:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
اسم کامل فیلم جدید تارانتینو بالاخره معرفی شد Once Upon a Time in Hollywood قرار اسم جدید ترین ساحته تارانتینو باشه همچنین حضور برد پیت در فیلم تایید شد هر دو جزو شخصیت اصلی فیلمن (\:D/) داستان فیلم در مورد ریک دالتون (با بازی لئوناردو دی‌کاپریو)، ستاره سابق یک سریال تلویزیونی وسترن و کلیف بوث (با بازی برد پیت)، بدلکار و دوست قدیمی او که از قضا این دو همسایه شارون تِیت (با بازی احتمالی مارگو رابی) هستن اتفاق میافته و ربطش به قتل خانواده منسن از همینجا هستش ....
وقتشه که بگیم جون!!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
دو خبر کوتاه
-------------------------

Chris-Hemsworth-Men-In-Black-4-Spinoff-Cast.jpg
بنا بر اطلاعات منتشر شده، «کریس همسورث» ستاره سری فیلم های «تور» و «انتقامجویان»، در حال مذاکره با کمپانی «سونی» برای بازی در عنوانی فرعی از سری «مردان ساهپوش» ( Men in Black ) است. احتمال می رود که F. Gary Gray کارگردان این پروژه باشد.

----------------------------------------------

Kirsten-Wiig-Cheetah-in-Wonder-Woman-2.jpg

بنا بر گزارش های منتشر شده Deadline، «کریستن ویگ» (Bridesmaids, Saturday Night Live) در حال مذاکره با کمپانی وارنر برای بازی در نقش شخصیت منفی قسمت دوم فیلم «زن شگفت انگیز» یعنی Cheetah است.

DXLQQJuVMAAFiGp.jpg

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,751
نام
حامد
جای بهتری برای این سوال پیدا نکردم.
کجا میشه مراسم اسکار رو زنده نگاه کرد؟
هر سال صبر میکردیم بعدش دانلود کنیم ولی خوب با این نت های نا محدود ترجیح میدم اگر جایی باشه زنده نگاه کنم.

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
خب بالاخره وقت کردم جاستیس لیگ رو ببینم.

از نظر Villain باز یکم ضعیف عمل کردن. اما از بقیه نظر ها خیلی بهتر از دو تا فیلم قبلی بود. (واندر وومن رو جدا بگیریم)
و به نظر خودم خیلی خیلی بهتر از Ragnarok بود. ولی خب متا و نظر منتقدین دقیقا عکس منه.
حالا به نظر شما ضعف JL تو چی بود که همچین نمره هایی گرفته؟

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
سری نارنیا رو من قبلا تو تلویزیون تیکه تیکه دیده بودم، یه مدت بودم تو فکر دانلودش بودم تا اینکه بالاخره اخیرا سه قسمت رو گرفتم و قسمت اول و اوایل قسمت دوم رو تا الان دیدم. من به هوای اینکه هم سبک هری پاتر هست گرفتم اما الان فهمیدم چقدر فاصله دارن از هم و یه جورایی ناامید شدم. الان که فک می کنم می بینم چه خوب شد به کارهای تالکین فک نکرده بودم.
بر عکس دنیای تاریک، جدی و بی رحم هری پاتر، دنیای نارنیا به شدت گل و بلبل و روشنه! من از وضعیت کتاب خبر ندارم ولی جا داشت که داستان جدیت می داشت. این چیزی که ساختن برای میانگین سنی نهایت +3 هست، کمترین ریسکی به خرج داده نشده که کمترین جدیتی وارد داستان بشه تا مخاطب درگیر بشه! اشتباه از من بود که انتظار یه چیزی حتی خیلی کمتر از هری پاتر اما با همون حال و هوا رو داشتم! ساده ترین داستان ممکن، ساده ترین و سطحی ترین روایت ممکن، سطحی ترین شخصیت ها و حال و هوای به شدت بچهگانه!
عملا مسخره شده، خیلی بهتر میشد اگه سال عرضه نگاهشون می کردم! اون موقع حداقل درک درستی از هری پاتر نداشتم.
با این حال مجبورم ادامه بدم چون مورد مشابه دیگه ای وجود نداره! حداقل برای اینها هم اندازه هری پاترها هزینه شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر