Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
لوگو سونی قبل تیزر ونوم نگران کننده هست هر چند باز بهتر از که لوگو دیزنی هست که آدمو یاد فیلم های یه رنگ و یه جو و شبیه به هم می ندازه. به هر حال امیدوارم فیلم خوبی باشه پتانسیلش رو داره. تیزر که چیزی اصلا نشون نداد.

آخرین ویرایش:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
5 تا فیلم اخیر MCU (فاز 3) واقعاً شبیه همدیگه هستن؟
ساختار سه اکتی پایه‌ریزی، تقابل و پایان‌بندی باعث میشه مثل هم باشن یا قدرت داشتن شخصیتها یا شکست خوردن نقش منفی یا ژانرشون یا سوژه‌شون؟ کدوم؟
بنظرم از DC چون بازیگر بتمنش و داستان نویسیش افتضاحه کلا همه چیش افتضاح شده
شخصیت سوپر من هم واقعا مسخرس ، یه کاراکتر که همرو میتونه بزنه و لیزر از چشماش بیاد
خب شما برای این شخصیت هر رقیبی بزاری میزنه شتکش میکنه و معلومه از همون اول نتیجه فیلم چی میشه
نظر من اینه شخصیت بتمن رو کلا عوض کنن و سوپر من رو هم حذف کنن
آگاهی از شخصیتهای کامیک بوکی به راحتی جز تاپ 5 کار بی‌فایدۀ دنیا قرار می‌گیره اما حرف زدن در مورد یه مسئله بدون آگاهی به راحتی رتبۀ اول بی فایده‌ترین کارهاست.

Soul Of Cinder

کاربر سایت
Dec 4, 2016
317
نام
Incarnation Of Kings
david-leitch-fast-and-furious.jpg
دیوید لیچ، کارگردان فیلم Deadpool 2 با سازنده سری محبوب Fast & Furious مذاکره کرده و احتمالا این دیوید لیچه که کارگردانی اسپین آف این سری را بر عهده بگیره. در این اسپین آف به بنظر میرسه شاهد حضور دواین جانسون در نقش مامور لوک هابز و جیسون استاتهام در نقش دکارد شاو خواهیم بود.این اسپین آف قرار است درباره داستان مامور هابز و شاو باشد،فیلمنامه این اسپین آف را کریس مورگان نوشته.
کمپانی یونیورسال پیکچرز هم با انتشار تاریخ اکرانی اعلام کرد طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، قرار است این اسپین آف در تاریخ ۲۶ جولای ۲۰۱۹ اکران شود.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,506
نام
سپهر
جدا از بحث جشنواره فیلم فجر، یکی از فیلم های ایرانی احتمالا شاید یکی از Controvesry فیلم های تاریخ سینما ایران باشه، فیلم ارادتمند؛نازنین بهاره تینا است که توسط کارگردان جنجالی عبدالرضا کاهانی ساخته شده است و تا الان مجوز پخش نگرفته است. پیگیر موضوع شدم و درباره فیلم یک مقداری تحقیق کردم که فهمیدم که فیلم درباره سه زن بالغ و مجرد و یه جورایی ترشیده هستند که برای مردان له له می زنند! این چیزی بود که من از یک خطی داستان یافتم. از تیم بازیگری هم قطعا حضور مهران غفوریان زیاد به چشم میخوره و باعث میشه که عبدارضا کاهانی که با ستاره کردن رضا عطاران و بازی خوب مجید صالحی از کمدین، این مهران را هم چیزی فراتر از خودش نشون بده.
سکانسی از بازی مهران غفوریان به بیرون درز کرد که نشون میده که هرچند بامزه است، اما قطعا یک سکانس جالب است که حتما ببینید که تو یوتیوب و آپارات پخش شده است. سپس در مورد اکران فیلم که فکر نکنم حالا حالا اکران عمومی پیدا کنه و خیلی گفتند که فیلم باید خیلی جدی اصلاح بشه. حتی به نظر می آد که فیلم اولین فیلم ایرانی هست که به قول اونورایی ها درجه R بگیره. سکانس هایی که مثل سکانس بچه های دبیرستانی که در کیفشان وسایل s*X Toys حمل می کنند تا دیالوگ هایی که پر از فحاشی و توهین مستقیم هست که در فیلم استراحت مطلق هم چنین چیزی فراتر از آن بود. امیدوارم فیلم اکران نشه، چون ممکنه سر و ته فیلم را مثل استراحت مطلق بزنند و چیزی مثل لاشه باقی بمونه.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
در مورد موفقیت بلک پنتر کسی چیزی نگفت؟
خوب خودم ندید میگم، همونطور که می دونید بازیگرهای اصلی فیلم سیاه پوست ها هستن این دقیقا دلیل تمام بازخوردهای مثبت به فیلمه، موفقیت تجاری احتمالی فیلم هم به همین موضوع بر می گرده و البته سیاست های کثیف هالیوود! فیلم که خودش چیزی نداره، زباله! 8-} اگر بازیگر سیاه پوست نداشت اون موقع عیار واقعیش مشخص می شد B-(
شت! کارگردانش هم سیاه پوسته! من دیگه حرفی ندارم :|

• Like
Reactions: arash1996

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
دو خبر کوتاه
----------------------

Joker-Origin-Movie-Joaquin-Phoenix-Dc.jpg
بنا بر اطلاعات منتشر شده، «خواکین فینیکس» بازیگر معروف سینما، در حال مذاکره با کمپانی «برادران وارنر» برای بازی در فیلمی مربوط به شخصیت «جوکر» است و طبق گفته های منابع مختلف، این بازیگر انتخاب اصلی «تاد فیلیپس» (کارگردان پروژه) برای در نقش شخصیت «جوکر» می باشد. لازم به ذکر است که این فیلم هیچ ارتباطی DCEU نخواهد داشت و برای خود عنوانی مستقل خواهد بود. قبلا اعلام شده بود که «لئوناردو دی‌کاپریو» قرار است در نقش این شخصیت معروف بازی کند.

---------------------------------------------------------

Lobo-Movie-Michael-Bay-Director.jpg

طبق اطلاعات منتشر شده، احتمال می رود که «مایکل بی» کارگردانی فیلم Lobo را بر عهده بگیرد. نویسندگی این فیلم بر عهده Jason Fuchs می باشد​

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,147
نام
پویان
در مورد موفقیت بلک پنتر کسی چیزی نگفت؟
خوب خودم ندید میگم، همونطور که می دونید بازیگرهای اصلی فیلم سیاه پوست ها هستن این دقیقا دلیل تمام بازخوردهای مثبت به فیلمه، موفقیت تجاری احتمالی فیلم هم به همین موضوع بر می گرده و البته سیاست های کثیف هالیوود! فیلم که خودش چیزی نداره، زباله! 8-} اگر بازیگر سیاه پوست نداشت اون موقع عیار واقعیش مشخص می شد B-(
شت! کارگردانش هم سیاه پوسته! من دیگه حرفی ندارم :|
سلام
داری ترول میکنی یا جدی میگی؟ جدی میپرسم.
چجوری میشه فروش خوب فیلم به خاطر بازیگران سیاه‌پوستش باشه؟

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
سلام
داری ترول میکنی یا جدی میگی؟ جدی میپرسم.
چجوری میشه فروش خوب فیلم به خاطر بازیگران سیاه‌پوستش باشه؟

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
نه دیگه، به نظر کارشناسی دوستان Totally Not Racistـمون سیاه پوست ها هیچ کار مثبتی نمی تونن انجام بدن و اگه یه وقت همه گفتن مثبته قطعا به خاطر رنگ پوستشونه و تمام اثر هاشون هم ندیده زبالست. به قول یکی از دوستان اینجا یه مشت خاور میانه ای نشستن تو این فروم دارن ادای KKK رو در میارن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر