K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
36f5b487-74cc-4388-89a4-b8d8cc16612a.jpg

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
^^^

از 17 نقد در حال حاضر 87 شده متاکریتیک! بینظیره...

----------------------------------------

شدیدن میخوام فیلم "یک چیز جدید" برای گفتن داشته باشه... من از اون افرادی بودم که همیشه با فیلم های SuperHeroیی حال میکردم ولی فیلم های مارول واقعا دیگه دارن تکراری میشن... تقریبا یکی دو ساله که دیگه فیلم ها بهم حس خاصی نمیدن. صرفا یک فراز و فرود و اتفاقات تکراری رو در بستر جدید طی میکنن و کاراکتر های جدید میبینیم... من که خیلی هایپ میشم برای این فیلم ها بین فیلم های 2017 فقط با Logan خیلی حال کردم و اون حسی که میخواستمو بهم داد... Gotg 2و Spiderman و همین Thor و از همه بدتر Justice League بشدت درگیر این تکرار و یکنواختی شدن... امیدوارم Infinity War هم از این قاعده پیروی نکنه و فیلم جدیدی رو شاهد باشیم. وگرنه چیزی که نقطه قوت فیلم محسوب میشد (ده سال مقدمه چینی) تبدیل به نقطه ضعفش میشه (ّبرای من لااقل!)

پ.ن. شاید دلیلی که از BvS خوشم اومد همین تکراری نبودنش بود... حتی حتی حتی SS هم بنظرم این که از این قاعده پیروی نکردن (با وجود اون خط داستانی خیلی مسخره) باعث شد یکم حال کنم...

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
مثل اینکه حسابی ترکونده:
Director Ryan Coogler delivers one of the best films in the franchise

Black Panther is the grown-up Marvel movie we’ve been waiting for

Ryan Coogler’s Black Panther is different. Not only is it a long-overdue embrace of diversity and representation, it’s a film that actually has something to say — and it’s able to do so without stepping away from the superhero dynamics that make the larger franchise work.

MICHAEL B. JORDAN CREATES AN EMOTIONALLY RESONANT AND TRAGIC VILLAIN

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
یک سوال دوستان؛سری استاروارز اول اون 3 گانه 4،5،6 اومدن و به خاطر محبوب شدنش کتاب ها و داستان ها ازش منتشر شده یا اول مثل ارباب حلقه ها یا هابیت کتاباش بودن و بعدا از روش فیلماش ساخته شدن؟در ضمن آیا کتاباش به فارسی ترجمه شدن؟اگر آره کدوماش

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
بلک پنتر از تریلرهاش مشخص بود چیز باحالیه. البته حالا باید دید تا نظر داد ولی کلا یه فیلم فان کامل به نظر میومد قبلا گفتم تو آخرین تریلرش هم موسیقی متن خوب بود، هم فضاسازی و جو و شخصیت ها و اکشن و حتی نورپردازی هم به جذابیتش اضافه کرده بود. کلا به نظرم هر چیزی که یه فیلم پاپکرنی باحال باید داشته باشه رو داشت.
البته این برداشت من از تریلر بود بعید نیست فیلم رو که دیدم نظرم 180 درجه تغییر کنه :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یعنی مارول رسما داره پودر میکنه DC رو (البته خیلی وقته اینکارو کرده رفته منتها یه سری هنوز توی عالم هپروتن). با اکران فیلم ها و معرفی و تریلر های پشت سر هم فیلم هاش. Deadpool 2, Venom از اینور، نظرات مثبت Black Panther از اونور، تریلر Avengers Infinity War از اونور، فروش عالی Thor از اونور و به زودی کیفیت Blurayـش که میاد و میزنیم بر بدن هم از طرف دیگه. آدم نمیفهمه این حجم از خوب بودن رو چجوری هضم کنه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر