Movie Center

گفتگو در 'سینما، گرافیک کامپیوتری (CG Art) و Comic' ایجاد شده توسط Nikrooz, ‏Sep 24, 2005.

1. NaRiiMaN

کاربر سایت

نام:
    نریمان
    فلش تامپسون توی Homecoming چطور؟

2. UFOPower

کاربر سایت

نام:
    میلاد
    منتظرش بودم من یکی
    با به تکرار افتادن دنیای ابرقهرمانی مارول-دیزنی و کم کم تموم شدن سوژه های ادامه ی سری ، دیزنی دنبال شاخه های مناسبشه.اسپایدرمن رو تونستن توافقی و برای ۲-۳ تا فیلم وردارن بیارن که خب بسشونه ولی دنیای ابرقهرمانی فاکس خیلی درندشته و کلی پول توشه.
    از اون طرف شاه ماهیه چندسال آینده ی هالیوود هم دست فاکسه.آواتار ۲ و ۳ خودشون هر کدوم نامزد کسب پرفروش ترین فیلم تاریخن که خب چی بهتر از اینکه زیر پرچم دیزنی باشه این اتفاق!
    ولی کاش همچین اتفاقی نیفته.بعد اون هالیوود به دو قسمت دیزنی / بقیه تقسیم میشه که خیلی بده.همین الانم خیلیش دیزنیه ولی خب فاکس راه خودش رو میره حداقل

#44132 UFOPower, ‏Nov 7, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Nov 7, 2017
    morteza75, arash1996, majidred2011 و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  3. saphire

کاربر سایت

نام:
    امیرحسین
    اوه اوه، چه افتضاحی:D
    من عاشق فیلمای مارولم ولی در حال حاضر ریسک پذیر ترین فیلمای سوپر هیرویی رو فاکس داره می سازه و فکر نکنم اگه دست دیزنی بود Logan و Deadpoolـی می دیدیم هیچوقت. هر چند از یه طرف وارد شدن X-Men و Fantastic Four(مخصوصا اینا:D) به MCU خیلی جذابه و مارولم دیگه شخصیت منفی نمونده براش و نیاز داره به Dr.Doom و بقیه دوستان:D

morteza75, arash1996, Sunderland و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. saphire

کاربر سایت

نام:
    امیرحسین
    Irisviel, Cloud Strife, m.a.t و 7 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  5. robb stark

کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    امیدوارم هیچوقت این اتفاق نیفته!همین الانش بهترین فیلمای سوپرهیرویی این چندوقت اخیر از لوگان و ددپول و X-Men: Days of Future Past گرفته تا احتمالا The New Mutants اگه دست مارول بود یه کمدی چرت و پرتی میشد که تصورشم وحشتناکه!
    ددپول و لوگان که عمرا رده سنی بالا میگرفتن تو لوگانم اخرش مثل تموم فیلمای دیگشون یه خش رو صورتش مینداختن و با یه چندده تن جمله کمدی فیلمو تموم میکردن راهکاری که یه دهس داره تکرار میشه و کسیم انتقاد کنه اینجا وکیل و مدافع مارول حکمشو میپیچه!
    سونی که بخاطر گندی که سر The Amazing Spider-Man 2 زد اسپایدرمنو داد رفت منتهی فاکس با تموم مشکلاتی که داره حداقلش نشون داده اگه بخوان درست و حسابی رو فیلماشون کار کنن فیلمایی تحویل میدن که دیزنی و مارول به گرد پاشونم نمیرسه!هنوز که هنوزه دیزنی تو خوابم نمیتونه فیلم فوق العاده ای مثل X-Men: Days of Future Past رو بسازه!

FERYGAMER, LORDofGaME, Abolfazl3007 و 6 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  6. Sunderland

کاربر سایت

نام:
    Ebrahim
    راهی که فاکس برای سری فیلم ایکس-من جدیدا انتخاب کرده؛ به شدت عالی و مورد تاییده. هنوز هم نمی تونم باور کنم فیلمی به اسم The New Mutants در حال ساخته و مخصوصا با اون تریلر خفنش. فیلمی که داستانش اصلا در مورد کلیشه ای به نام «نجات دنیا» نیست.

به امید خدا که هیچوقت این مسئله اتفاق نمی افته ولی اگر هم ممکن شد باید قید تمام این فیلم ها رو بزنیم.

Journey, morteza75, Barcelona FC و 10 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  7. UFOPower

کاربر سایت

نام:
    میلاد
    نداد بره ، قرض داد که حرکت کاملا هوشمندانه ای هم بود:D البته بعد از خراب کردن آی پی مجبور هم بود این کارو بکنه ولی خب براش بد نشد در کل

#44137 UFOPower, ‏Nov 8, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Nov 8, 2017
  8. Prince78

کاربر سایت

نام:
    عارف
    محدودیت نقد های Justice League هم افتاده برای سه شنبه 14 نوامبر...

پ.ن. حس خوبی ندارم بهش متاسفانه :(

arash1996 این نوشته را Like کرده است.
  9. Deliverer

کاربر سایت

ریدلی اسکات اعلام کرده که تمامی صحنه های مربوط به کوین اسپیسی در فیلم تمام پول های دنیا، حدف میشه و کریستوفر پلامر جای اون بازی میکنه.

پ.ن. واقعا دم این کارگردان بزرگ گرم. چقدر خوب با پدیده شنیعی مثل همجنسبازی برخورد کرده.

A.Pato7, yonestm, homayoon k2 و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  10. arash1996

کاربر سایت

نام:
    آرش
    دوستان چندین بار گفتند، منم یه‌بار دیگه می‌گم: عدم همکاری با کوین اسپیسی بخاطر آزار و اذیت‌های جنسی اون نسبت به چند بازیگر دیگره. ربطی به هم‌جنس‌گراییِ اون نداره.

من که گفتم بخاطر آزار و اذیت‌های جنسیش نسبت به چندین بازیگرِ (مرد) بوده. شما بودید که گفتید بخاطر هم‌جنس‌گرایی بوده. هالیوود پر از هم‌جنس‌گراست و کسی هم کاری بهشون نداره. کوین اسپیسی هم اگه کسی رو آزار جنسی نمی‌داد، این بلا سرش نمی‌اومد.

#44140 arash1996, ‏Nov 9, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Nov 9, 2017
    leonk13, Irisviel, saphire و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  11. Deliverer

کاربر سایت

تو این لینک اشاره شده که دلیل اصلی، آزار جنسی یک پسر بوده.

12. parham_safa

مدیر انجمن

نام:
    پرهام
    سلام
    برای آخرین بار درباره ورود به جزئیات ماجرای کوین اسپیسی و مسائل بی ربطی که در خلالش مطرح میکنین تذکر میدم .
    دیگه ادامه ندید لطفاً .

arash1996, Journey و Deliverer این نوشته را Like کرده اند.
  13. Prince78

کاربر سایت

نام:
    عارف
    الان تاریخ اکران فیلم همونه یا تاخیر میزنن؟
    یادمه وقتی اولین بار همینجا تریلر فیلم رو دیدم از گریم کوین اسپیسی واقعا مبهوت بودم و گفتم اسکار براش کنار میزارن :))
    ریدلی اسکاتم تصمیم جالبی گرفته :D اگر فیلمش همینجوری منتشر میشد اگر قرار بود فصل جوایز موفقیتی داشته باشه احتمالش خیلی کمتر میشد...

14. u_2

u_2
    کاربر سایت

m.a.t, Prince78, Cj_sa و 10 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  15. .SamueL.

کاربر سایت

هیچوقت از اسپیلبرگ خوشم نمیومد به نظرم خیلی اورریت شده .(دهه های پیش بهتر بود ب نظرم )
    همیشه هم ناخودآگاه با اسکورسیزی مقایسش میکنم و البته اسکورسیزی دمش گرمهه.

hs_gamer, Sunderland و arash1996 این نوشته را Like کرده اند.