Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
مشکلی که من با فیلم های سوپر هیرویی دارم اینه که از نظر سینمایی واقعا هیچ حرفی در حال حاضر برای گفتن ندارند اگه فیلم های سوپر هیرویی الان از نظر تکنیک و فرم و فضا سازیی مثل مثلا دارک نایت یا بازگشت بتمن بودند واقعا کلی هم باهاشون حال می کردم ولی الان صرفا تبدیل شدند به تکرار مکررات و صحنه های اکشن الکی با جلوه های ویژه زیاد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
یاد شگفت انگیزان بخیر. دوبله گلوریشو یادمه گرفته بودم چقدر فوق العاده بود اون موقع که دیدم اصلا دسترسی به نت نداشتم یه زمان دنبال قسمت دومش می گشتم خیلی عجیب بود برام که چرا انیمیشن با این کیفیت و اون پایان ادامه پیدا نکرده.
اون موقع گلوری اجازه استفاده از لهجه ها رو هم داشت و کاراشم تا جای ممکن س.ا.ن.س.و.ر نمی شد و در کل یه گروه خفن و قابل اعتماد بود چیزی که الان شدیدا بهش نیازه.
استفاده از لهجه ها تو کارای گلوری به نظرم واقعا یه ایده و کار شدیدا جذاب بود یه انیمیشن یادمه دیده بودم در مورد تیمون و پومبا شیرشاه، پومبا ترکی صحبت می کرد یه چیز فوق العاده ای بود حیف شد خیلی وقته فک کنم کار نکردن دیگه... لهجه ترکی و آبادانی رو خیلی خوب در میاوردن :D
کی گفته دیگه کار نمیکنن ایناها سایتشون :
صفحه اصلی - گلوری تون | فروشگاه رسمی دوبلاژ گلوری

البته یه چند وقتی انگاری فعال نیستن :(
پ.ن : دوبله Big Hero 6 علاوه بر این اینکه موسیقی اختصاصی داره اون یارو سیاهپوسته رو هم روش دوبله آبادانی گذاشتن :D در کل یکی از بهرین دوبله هاشونه ! Forzen هم همینطور ...

• Like
Reactions: Hamid Payne

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
مثل اینکه فروش justice league خوب نبوده و با وجود این همه کارکتر و هزینه فروشش تا الان از suicide squad و batman v superman و wonder woman کمتر بوده:D

ضعیف ترین افتتاحیه رو در بین تمامی فیلم های DCEU در آمریکا داشته
برای مقایسه:

Justice League: 96M USD
Wonder Woman: 103.3M USD
Man of Steel: 116.6M USD
Suicide Squad: 133.7M USD
Batman vs Superman: Dawn of Justice: 166M USD

خود وارنر انتظار 110 میلیون دلاری از این عنوان داشته

اما این امکان نداره از لحاظ تجاری موفق نشه
Superman + Batman هر فنی رو می کشه به سینما

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Destro and amirv2

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
در مورد Justice League تماشاگرا از فیلم راضی بودن اینجاست که باید گفت گور پدر متا پتا ...

اره این مقایسه افتتاحیه با فروش کل تو امریکا
wwهم افتتاحیه کمترین بود ولی فروش کل از همه بیشتر:D
View attachment 81871
WW فروش کرد چون باید میکرد :D رسما کل هالیود پشتش بود ! ولی اینجا قضیه فرق داره خیلیا دل خوش از قسمت قبلی ندارن سر همینم به نظرم فروش هفته های دوم و سومش شدید افت میکنه بودجه فیلم هم که خوب ماشالا اینقدری زیاد افتاد پای وارنر که به این راحتیا فیلم به سود دهی نرسه ...

آخرین ویرایش:

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
ضعیف ترین افتتاحیه رو در بین تمامی فیلم های DCEU در آمریکا داشته
برای مقایسه:

Justice League: 96M USD
Wonder Woman: 103.3M USD
Man of Steel: 116.6M USD
Suicide Squad: 133.7M USD
Batman vs Superman: Dawn of Justice: 166M USD

خود وارنر انتظار 110 میلیون دلاری از این عنوان داشته

اما این امکان نداره از لحاظ تجاری موفق نشه
Superman + Batman هر فنی رو می کشه به سینما
مهم نیست از نظر تجاری موفق بشه ، مهم سود ازدست رفتست ، وارنر که به هر حال بودجشو داده اما الان فیلم در حد wonder woman که بودجش نصف اینم نبود ظاهر نشده

با این اوصاف فک نکنم flash point و suicide squad2 به این زودیا اکران بشه و یه تغییرات اساسی رخ بده
تماشاگرا فک کنم بخاطر ده ثانیه حظور عظمت فلان شخصیت نظرشون مثبت بوده:D

آخرین ویرایش:

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
553
واقعا حیف شخصیت بی نظیری مثل بتمن که دادن دست این زک.

پ.ن. درسته از فیلمای مارول بیشتر خوشم میاد، ولی انصافا شخصیتهای dc خیلی خیلی بهترن. فضای کمیکهای dc هم که محشره. فقط اتمسفر گاتهام به کل mcu میچربه :D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
عجله ای برای دیدن فیلم ها ندارم:D ، منتظر BD میمونم مثل همیشه:D
حیف نیست حروم کنیم فیلم ها رو ؟:(
حوصله ای داریا. البته منم گاها مثل تو میمونم برا بلوری منتهی یکسری فیلم ها رو نمیشه موند. بتمن سوپرمن هم اول پرده ای دیدم. بعد به پرده ای با کیفیت تر تهش هم بلوری اکستندد. یا جنگ داخلی هم اول پرده ای دیدم. منتهی پرده ایش ماشالا در حد اچ دی ریپ بود. اینم الان این رو میبینم ( بدون ساب دارم میبینم تازه ) کیفیت بهتر با زمان کامل اومد اونم میبینم ( این ده دقیقه کمتره) نشد میمونم اچ دی ریپ و بعدشم بلوری 1080 با بیت ریت بالا.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
در مورد Justice League تماشاگرا از فیلم راضی بودن اینجاست که باید گفت گور پدر متا پتا ...
با سینما اسکور B+ نمیشه نتیجه گرفت گور پدر متاها!
فیلم باید افتتاحیه آمریکای شمالیش بالای 100 میلیون و افتتاحیه جهانیش بالای 300 میلیون می‌شد با توجه به پیش بینی های خود استودیو که نشده
از طرفی من فیلمی رو تو ذهنم ندارم که با متای در این حد و افتتاحیه زیر 100 میلیون تونسته باشه توی آمریکای شمالی به فروش نهایی 200 میلیونی برسه.
شانسی که آوردن اینه که Thor اصل فروشش رو کرده و به جز این هفته که Coco اکران میشه (و میتونه خونواده ها رو بکشه سمت خودش) تا یک ماه دیگه که اپیزود 8 میاد آنچنان رقیبی نخواهند داشت، عملاً یک ماه تنها بلاک باستر بازاره.
یه فیلم با بودجۀ 300 میلیونی بدون گیشۀ چین باید نزدیک به 800 میلیون بفروشه که تو گیشه ضرر نداده باشه، از اون طرف BvS و WW هم توی چین به صد میلیون نرسیدن
مدیریت غلط و کارگردان مزخرف هم پتانسیل DC رو به هدر داد و هم رقیب (مارول) رو به یه فرمول ثابت دلخوش کرد.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,821
نام
نریمان
مثل اینکه فروش justice league خوب نبوده و با وجود این همه کارکتر و هزینه فروشش تا الان از suicide squad و batman v superman و wonder woman کمتر بوده:D
وقتی کل یونیورس رو بدی یه ادم بی استعداد برات بسازه نتیجش همین میشه.
تنها شانسی که اوردن این بود که 2-3 ماه آخر، جاس ویدن اومد سر پروژه و تا جایی که میشد گندکاری اسنایدر رو جمع کرد.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
رمانبندی عرضه Justice League افتضاحه !

چسبوندنش به Thor ، عرضه دو تا فیلم سوپرهیرویی با 2 هفته فاصله به هم حماقت محض عه ، کلا عرضه دو تا فیلم با یه سوژه نزدیک به هم درست نیست و معمولا هم فروش فیلم دوم در حد انتظار نمیشه ( Olympus has fallen - White House down ) - (This is the End - The Worlds end ) و ...

هفته بعد هم انیمیشن پیکسار CoCo که چه منتقد چه بیننده به شدت راضین ازش ، و اکران اولیش تو مکزیک کلی رکورد فروش زده !
اونم با دست کم 3800 سالن میاد Us که اساسی فروش کنه و هیچ بعید نیست تو همین هفته کار جاستیس لیگ رو تموم کنه !
اوضاع فروش فیلم از این هم وخیم تر میشه ...

وارنر به جای اینکه زمان فیلم رو کوتاه کنه برای فروش بیشتر ، یه زمانبندی عرضه درست حسابی میکرد برای JL !

-- بازخورد بیننده ها خیلی بهتر از منتقدها بوده ، سینما اسکور B+ و یوزر ریت متاکرتیک و RT هم بهتره از میانگین منتقدها ، ریت Imdb هم خوبه

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
با سینما اسکور B+ نمیشه نتیجه گرفت گور پدر متاها!
فیلم باید افتتاحیه آمریکای شمالیش بالای 100 میلیون و افتتاحیه جهانیش بالای 300 میلیون می‌شد با توجه به پیش بینی های خود استودیو که نشده
از طرفی من فیلمی رو تو ذهنم ندارم که با متای در این حد و افتتاحیه زیر 100 میلیون تونسته باشه توی آمریکای شمالی به فروش نهایی 200 میلیونی برسه.
شانسی که آوردن اینه که Thor اصل فروشش رو کرده و به جز این هفته که Coco اکران میشه (و میتونه خونواده ها رو بکشه سمت خودش) تا یک ماه دیگه که اپیزود 8 میاد آنچنان رقیبی نخواهند داشت، عملاً یک ماه تنها بلاک باستر بازاره.
یه فیلم با بودجۀ 300 میلیونی بدون گیشۀ چین باید نزدیک به 800 میلیون بفروشه که تو گیشه ضرر نداده باشه، از اون طرف BvS و WW هم توی چین به صد میلیون نرسیدن
مدیریت غلط و کارگردان مزخرف هم پتانسیل DC رو به هدر داد و هم رقیب (مارول) رو به یه فرمول ثابت دلخوش کرد.
من کاری به اینکه تو گیشه دقیقا میخواد چه غلطی بکنه ندارم منظورم این بود که ملت ازش راضی بودن (به نسبت متای زردش) بعدم یه چیز بگم کلا وارنر دیدگاه و چشم اندازش تو بخش فروش فیلماش اندازه ضریب هوشی پایین همون بی مغر هایی که فرمون مدیریتش رو دست گرفتن تنظیم شده نهایتش 600 و 700 میلیون و تا وقتی هم عوض نشه همین آشه و همین کاسه ...

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
قیافه ی من بعد از دیدن JL :-t:o
به نظر می رسه 40 تا 50 دقیقه از کات سینمایی فیلم کم کردن تا بفرستنش برای اکران چون تو خبرها اومده بود اول دو ساعت و چهل و پنج دقیقه یا بیشتر بوده :o:o
داره چه می کنه این وارنر.کلا یه مشت آدم تهی مغز جمع شدن تو وارنر و پشت سر هم دارن گند می زنن و ول کن ماجرا هم نیستن.ازشروع پروژه ها شروع می کنن به گند زدن تا زمان ریلیز BD.تکلیفشون هم با خودشون مشخص نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر