SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
قبول دارم. ممکنه فیلمی خوب از اب درنیاد ولی من بحثم سر اینه که چرا بعضی از دوستان به خود ابرقهرمانها و دنیاشون گیر میدن و این نوع فیلم ها رو بی خود میدونن.
چون میخوان cool جلوه بدن .....

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
قبول دارم. ممکنه فیلمی خوب از اب درنیاد ولی من بحثم سر اینه که چرا بعضی از دوستان به خود ابرقهرمانها و دنیاشون گیر میدن و این نوع فیلم ها رو بی خود میدونن.
اکثر فیلمها موضوع و اتفاقهای یکسانی دارند اما با روایت های جدید کاری میکنند شما یادتون بره که این داستان مثلا عاشفانه را 100 بار دیگه در 100 فیلم دیگه دیدی اما اکثر سوپر هیرویی ها DC و مارول ، یک جور قضیشون دنبال میشه و باعث شده وقتی میبینیم تبدیل به فیلم تکراری و کلشه ای بشه که فقط به درد پاپ کرن دست گرفتن بشه و کم پیدا میشه مثل guardian galaxy 2 یک چیز متفاوت را بیان کنند

• Like
Reactions: stanley

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
اکثر فیلمها موضوع و اتفاقهای یکسانی دارند اما با روایت های جدید کاری میکنند شما یادتون بره که این داستان مثلا عاشفانه را 100 بار دیگه در 100 فیلم دیگه دیدی اما اکثر سوپر هیرویی ها DC و مارول ، یک جور قضیشون دنبال میشه و باعث شده وقتی میبینیم تبدیل به فیلم تکراری و کلشه ای بشه که فقط به درد پاپ کرن دست گرفتن بشه و کم پیدا میشه مثل guardian galaxy 2 یک چیز متفاوت را بیان کنند
بنظر من که کلا هم برا همون پاپ کرن خوبه :D
ما یک قهرمان داریم یک قدرت تخیلی داره با اون قدرت مردم جهان رو نجات میده، چیزی که 99 درصد فیلمای سوپر هیرویی روایتش میکنن، حالا فرض کنید چقد میشه از این موضوع تکراری روایت دراماتیک خفن و جدید در آورد، برا همینه بودجه ها هی میره بالا و پر زرق و برق تر میشه چون چیز جدیدی واسه ارائه ندارن.
من با اینکه طرفدار این نوع فیلما هستم و تقریبا هرچی بیادم میبینم ولی آخرین فیلم سوپر هیرویی که خیلی جدی نشستم پاش و انتظار داشتم ازش سری دارک نایت بود که اونم دیگه ممکنه تو عمر من تکرار نشه :D

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
انتظار متا قرمز داشتم ... خوبه باز ...

مشکلات DCEU یکی دو تا نیست ، مدیریت افتضاح دنیای مشترک فیلم که خودشون هم نمیدون چه کار میکنن و مسیر کلی دنیاش چیه و چه فیلمهایی ساخته میشه
ترتیب عرضه بد فیلمها ، شناخت ندادن کرکتر ها به مردم با یه ترتیب عرضه خوب و برنامه ریزی درست

از همه مهمتر Publication افتضاح ، یه چهار تا حرکت دنیا پسند ! و ملت پسند ! نمیکنن که یکم این Hate و جو منفی نسبت به Dceu درست بشه - تعویض کارگردانی چیزی ...
الان به حدی جو منفی زیاده نسبت به Dceu اصلا نقدها رو نمیشه خوند !
یکی میگه چرا اینقدر دارک عه باید یکم فان باشه ، یکی میگه چرا فان شده باید دارک بشه !
یکی میگه نیمه فلسفی فیلم خوبه نیمه پاپ کرن عش بده ، یکی میگه نیمه فلسفیش آشغاله فقط پاپ کرن عش خوبه !
یه روز افلک میشه زباله دنیای Dceu ، یه روز افلک میشه تنها نکته مثبت Dceu !!!

خداوکیلی نقد های BvS و JL و SS و ... میخونی به هیچ نتیجه ای نمیرسی ، هر کی از یه جای فیلم بد میگه ، نفر بعدی همونجا رو میگه خوبه اصلا وضعی ... اینقدر جو نسبت بهشون بده همه میخوان بد بگن حالا از هر چیزی که تونستن ، هر چند نادرست و ... ، اصلا من یه نقد خوندم انگار طرف اسنایدر و افلک رو نقد کرده به جای فیلم ، فقط توش از اسنایدر بد میگفت و نمره کم داده بود آخرش !

من خودم از فیلمهای Dceu راضیم و به هیچ وجه اینقدر بد نمیدونمشون ، ولی باید تغییرات مدیریت اساسی توش ایجاد بشه که موارد بالا درست بشه

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
من خودم به این فیلم ها علاقه ندارم.
ولی خدایش زمان مرد عنکبوتی ریمی یا سه گانه ایکس من .بتمن و..کلا حس و حالی دیگه ی داشتن حتی برا من که طرفدار نبودم لذت بخش بود
ولی الان حال ادم بهم میخوره دیگه شورشو دراوردن سالی صدتا فیلم صدتا سریال صدتا انیمیشن چه خبره:D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
انتظار متا قرمز داشتم ... خوبه باز ...

مشکلات DCEU یکی دو تا نیست ، مدیریت افتضاح دنیای مشترک فیلم که خودشون هم نمیدون چه کار میکنن و مسیر کلی دنیاش چیه و چه فیلمهایی ساخته میشه
ترتیب عرضه بد فیلمها ، شناخت ندادن کرکتر ها به مردم با یه ترتیب عرضه خوب و برنامه ریزی درست

از همه مهمتر Publication افتضاح ، یه چهار تا حرکت دنیا پسند ! و ملت پسند ! نمیکنن که یکم این Hate و جو منفی نسبت به Dceu درست بشه - تعویض کارگردانی چیزی ...
الان به حدی جو منفی زیاده نسبت به Dceu اصلا نقدها رو نمیشه خوند !
یکی میگه چرا اینقدر دارک عه باید یکم فان باشه ، یکی میگه چرا فان شده باید دارک بشه !
یکی میگه نیمه فلسفی فیلم خوبه نیمه پاپ کرن عش بده ، یکی میگه نیمه فلسفیش آشغاله فقط پاپ کرن عش خوبه !
یه روز افلک میشه زباله دنیای Dceu ، یه روز افلک میشه تنها نکته مثبت Dceu !!!

خداوکیلی نقد های BvS و JL و SS و ... میخونی به هیچ نتیجه ای نمیرسی ، هر کی از یه جای فیلم بد میگه ، نفر بعدی همونجا رو میگه خوبه اصلا وضعی ... اینقدر جو نسبت بهشون بده همه میخوان بد بگن حالا از هر چیزی که تونستن ، هر چند نادرست و ... ، اصلا من یه نقد خوندم انگار طرف اسنایدر و افلک رو نقد کرده به جای فیلم ، فقط توش از اسنایدر بد میگفت و نمره کم داده بود آخرش !

من خودم از فیلمهای Dceu راضیم و به هیچ وجه اینقدر بد نمیدونمشون ، ولی باید تغییرات مدیریت اساسی توش ایجاد بشه که موارد بالا درست بشه

در کل مارول به شدت مخاطب و منتقد هارو بدعادت به یک روند خیلی ثابت و کاملا قابل پیشبینی کرده و هر فیلم کمیکی که خارج از این مسیر قدم برداره به شدت از سمت منتقدین کوبیده میشه ! نمیخوام از فیلمهای DC مثال بزنم یک نمونه دیگه این روزهای اخیر والرین و شهر هزار سیاره هست که نیمه اول فیلم وحشتناک خوب و متفاوت بود و خب نیمه دوم کمی افت کرد ولی جوری در نقد ها فیلم رو کوبیدند که لوک بسیون و فیلمش به فنا رفتند !!

شخصا وقتی این فیلم رو با گاردین او د گلکسی 2 مقایسه میکنم و بعد نمرات و فروش رو میبینم فقط اه و افسوس میخورم که به هیچ استدیو و کمپانی دیگه ای حتی اجازه نفس کشیدند هم نمیدهند

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
در کل مارول به شدت مخاطب و منتقد هارو بدعادت به یک روند خیلی ثابت و کاملا قابل پیشبینی کرده و هر فیلم کمیکی که خارج از این مسیر قدم برداره به شدت از سمت منتقدین کوبیده میشه ! نمیخوام از فیلمهای DC مثال بزنم یک نمونه دیگه این روزهای اخیر والرین و شهر هزار سیاره هست که نیمه اول فیلم وحشتناک خوب و متفاوت بود و خب نیمه دوم کمی افت کرد ولی جوری در نقد ها فیلم رو کوبیدند که لوک بسیون و فیلمش به فنا رفتند !!

شخصا وقتی این فیلم رو با گاردین او د گلکسی 2 مقایسه میکنم و بعد نمرات و فروش رو میبینم فقط اه و افسوس میخورم که به هیچ استدیو و کمپانی دیگه ای حتی اجازه نفس کشیدند هم نمیدهند

لعنت به مارول جهانخوار

منو یاد چند سال پیش بازیسنتر انداختی که ملت می گفتن سونی پول می ده منتقد ها رو می خره :))

متا 49 از 41 نقد مبارکتون باشه

من موندم تا کی می خواید در این توهمات به سر ببرید و هزار جور دلیل من در آوردی سر هم کنید که زورکی بگید فیلم های فلان یونیورس خوبن، همش دسیسست و توتطئست و منتقد نمی فهمه و بد عادت شدن و خریدنشون و ...

آخرین ویرایش:

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
لعنت به مارول جهانخوار

منو یاد چند سال پیش بازیسنتر انداختی که ملت می گفتن سونی پول می ده منتقد ها رو می خره :))

متا 49 از 41 نقد مبارکتون باشه

من موندم تا کی می خواید در این توهمات به سر ببرید و هزار جور دلیل من در آوردی سر هم کنید که زورکی بگید فیلم های فلان یونیورس خوبن، همش دسیسست و توتطئست و منتقد نمی فهمه و بد عادت شدن و خریدنشون و ...

یه طوری یقه پاره میکنی واسه مارول و فیلماش ادم فکر میکنه هیچ هیچ یه ۳۷ درصدی از سود خالص فروش فیلمای مارول کارت به کارت میشه به حسابت.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
12961151085475528300_aHR0cDovL3d3dy5uZXdzYXJhbWEuY29tL2ltYWdlcy9pLzAwMC8yMTMvNjk0L2kwMi8xLmpwZw==.jpg
عنوان قسمت دوم پنجگانه Fantastic Beasts اعلام شد، "Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald".
19323151085476137887_aHR0cDovL3d3dy5uZXdzYXJhbWEuY29tL2ltYWdlcy9pLzAwMC8yMTMvNjk1L29yaWdpbmFsL0ZOQlNUMl9GaXJzdF9Mb29rXzMwMDB4MTgwMC1SMDFfbWFzdGVyLXJldi0xLmpwZz8xNTEwODQxNTAz.jpg
تو تصویر برای اولین بار دامبلدور جوان با بازی جود لا رو میبینیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر