Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
یه ۲-۳ روزی میشه که بالاخره اسپایدرمن جدید رو دیدم. بسیار هم خوشم اومد و لذت بردم. تام هالند انتخاب کاملا مناسبی هست. بالاخره یه پیتر پارکر درست و حسابی هم دیدیم. اون آخرش هم من رو یاد کمیک جنگ داخلی انداخت.
منظورم اونجاست که میره پیش تونی و ایرون من میخواد به عنوان عضو جدید اونجرز معرفیش کنه. تو کمیک جنگ داخلی یه مورد مشابه هست. اون زمان که اسپایدی تو تیم مرد آهنی هست براساس اون توافقات تونی بهش میگه باید هویتش رو برا عموم مشخص کنه و جلو کلی خبرنگار ماسکش رو برمیداره و ...
الان با توجه به آخر فیلم پپر پاتز زندست دیگه؟ پس اون فن تئوری که میگفت پپر بر اثر حوادث آیرون من ۳مرده و تونی این مورد رو از دیگران مخفی کرده ، باطل میشه

پپر زندست، حضورش توی Infinity War تایید شده
اما احتمال داره توی Infinity War کشته بشه
کلا انتظار می ره توی Infinity War کارکتر های قابل توجهی از کارکتر ها حذف بشن به خصوص یک سری سوپر هیرو ها
قرارداد یک سری از بازیگر ها هم تا آخر فیلم برداری Infinity War 2 تموم می شه و خبری از تمدیدش نیست فعلا، شایدم تمدیدش سورپرایز باشه اما از اونجایی که Universe مارول خیلی شلوغ شده، حذف شدن سوپرهیرو ها قطعی به نظر میاد
Guardians of Galaxy Vol.3 قرار هست شروع خط داستانی جدید مارول رو بزنه

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,374
نام
Mehrdad
من اصولا اینجا پست نمیدم.. اما بحث هاتون رو گه گاه دنبال میکنم جالب هستند :D
در مورد marvel vs dc همیشه بحث ها منو یاد بحث های kombat vs street fighter میندازه.. جفتشون گیم هستند جفتشونم فایتینگ.. اما خب کمبت یک فضای دارک و خشنی داره که باعث میشه یک سری بیشتر بپسندند.. از اونورم نمیشه گیم پلی تکنیکی استریت فایتر رو نادیده گرفت.. در واقع این بازی ها نقاط قوت و ضعف خودشون رو دارند در نتیجه طرفدار های متفاوتی هم جذب میکنند.
یا مثلا امریکا و ژاپن هم 2 کشور پیشرفته هستند ولی با ظاهر و باطن فرهنگی متفاوت..

دی سی و مارول هم همینه به نظرم.. دی سی فضای فیلم هاش یک مقدار جدی تر بوده همیشه که اونم به سبک کمیک هاش برمیگرده فکر کنم.. همین به تنهایی باعث میشه یونیورس دی سی جذابیت کافی داشته باشه خودمم خیلی باهاشون حال میکنم.. از اون طرف خدا وکیلی فیلم های مارول هم خیلی خوش ساخت هستند.. که میشه گفت به هنر فیلم سازیشون بیشتر ربط داره تا فضای کمیک ها..
به شخصه با جفتشون حال میکنم.. به نظرم فقط متفاوت هستند. تفاوت به شدتی که بعضی از دوستان اشاره میکنند نیست فکر کنم. همین :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
Spiderman وارد MCU شده، راه دیگه ای جز این نداشتن

نه بیشتر منظورم مثلا نحوی اسپایدرمن شدن پیترپارکر یا دوستاش و دختری که دوست داره و ... یا حتی تجهیزاتش. هر دفعه واقعا یه چیزه. مگه بر مبنی یه کامیک نمیسازن؟

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
واکنش های اولیه Thor: Ragnarok اومده و از همه چیزش تعریف کردن
گفتن بهترین فیلم Thor هست، شوخی های خیلی خوبی داره و بعضی ها گفتن فان ترین فیلم مارول هست، اکشنش خوبه، Soundtrack اش خوبه، شخصیت پردازی اش خوبه، داستانش خوبه، بازی بازیگر هاش خوبن و ...
کلا من واکنش ها رو می خوندم کسی ایراد نگرفته بود

نه بیشتر منظورم مثلا نحوی اسپایدرمن شدن پیترپارکر یا دوستاش و دختری که دوست داره و ... یا حتی تجهیزاتش. هر دفعه واقعا یه چیزه. مگه بر مبنی یه کامیک نمیسازن؟

اسپایدرمن های قبلی به صورت کامل بر مبنای کامیک نبودن و اقتباسی بودن
البته مارول برای MCU یک تغییراتی هم توی کامیک ها داده، برای اسپایدرمن اگر از دید کمیک بخواید نگاه کنید Spider-Man: Homecoming Prelude رو باید بخونید
بعدم کلا کامیک ها سری سری هستند، اینطور نیست که اول تا آخر یک کارکتر کلا یک جور باشه
هزار جور بلا سرش میارن و توی هزار تا سناریو مختلف قرارش می دن :D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
شما روشن فکر، بقیه نادان و کوته فکر و ...
شما خودتو ناراحت نکتن، بزار ملت با این زباله ها و مضخرفاتت وقت بگذرونن
شما که خیلی خفنی و وقتت از بیل گیتس هم ارزشش بیشتره برو فیلم های خفن ببین
دوست عزیز حالا فرض رو میزارم رو اینکه متوجه منظورم نشدی ولی سواد خوندن نوشتن مطمئننا داری! روشن فکر، نادان، کوته فکر، خفن و بیل گیتس این چیزا رو از کجات در آوردی؟ :D
حالا دوستان سر مارول و دی سی بحث می کنند و ممکنه معیاری هایی برای برتری هر کدوم داشته باشن ولی به نظرم کلا همه اینها اصلا در حدی نیستن که ارزش بحث کردن داشته باشن! کلا هدف ساخت این دست فیلم ها اینه که مخاطب یه تایمی رو بدون اینکه فکر کنه، درگیر چیزی بشه و حتی به چیزی اهمیت بده بگذرونه و خوش باشه! اینکه دوستان مثلا به دلایلی مرد عنکبوتی جدید رو از مثلا وندر وومن سرتر می دونن یا برعکس (بعنوان مثال)، بخاطر شخصیت پردازی بهتر، داستان بهتر، روایت بهتر و ... کلا به نظر من بی معنی هست! هیچی تو این دست فیلم ها نیست که بشه بهش اهمیت داد و تحسینش کرد!
اگر به من باشه میگم تمامشون مزخرف در مزخرف هستن! من تماشا می کنم چون نمیشه همیشه فیلم هایی رو نگاه کرد که کاری کنن که چند روز بهشون فکر کنی، یه وقتایی فیلم هایی که صرفا فان باشن هم لازمه تماشا کرد با این فیلم ها میشه چند دقیقه از مشغله ها دور شد، هر چند که زباله و مزخرف باشن ولی همون خرجی که براشون میشه دلیلی می تونه باشه بر اینکه حداکثر یک بار وقت براشون گذاشت.
این فیلم ها فقط می تونن تو مدیوم خودشون و چیزی که ازشون انتظار میره بررسی و ارزش گذاری بشن، اینکه مثلا جوخه انتحار یا اونجرزها آشغال بودن و سری مرد آهنی فرضا سرگرم کننده و قابل تحمل! به نظرم برتری مطلق وجود نداره کلا.
میگم این دست فیلم ها رو خود سازنده و سرمایه گذارها و بازیگرها و عواملشون جدی نمی گیرن، دلیلی نداره که ما بعنوان مخاطب بخوایم خودمونو درگیرشون کنیم! عجیبه خیلی این؟ شما فرضا مضخرفی مثل سری اونجرز رو می بینی بعدش به چی فکر می کنی؟ نهایت اینکه چه جلوهای ویژه ای داشت چه مبارزه های خفنی داشت دیگه غیر اینه مگه؟ یا بتمن علیه سوپر من و کلا همه فرقی نمیکنه! شخصا یک ثانیه بعد تماشای این فیلم ها فراموش می کنم چی دیدم، خفن هم نیستم اگه غیر اینه قبول می کنم مشکل دارم!

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,751
نام
حامد
سبک پسند عموم با هم متفاوته چه در فیلم چه کتاب چه بازی و چه موسیقی.
جالبه همه توقع دارن همونی که براشون جالب تره برای همه هم جالب تر باشه.
منظورم شخص خاصی نیست. چند صفحه اخر رو که خوندم تقریبا همه همینطوری بودن.:D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,782
نام
نریمان
شخصیت های کامیک بوکی بدلیل اینکه مدام نویسنده و افراد مختلف روشون کار میکنن، یه چیزه مطلق نیستن و دائم در حال تغییر و بروزرسانی هستن. مثلا پارسال یه نویسنده اریجین Star-Lord رو کاملا تغییر داد. توی Homecoming هم مارول سعی کرده که بر مبنای همه ی کامیک های مختلفی که اسپایدرمن تا حالا داشته فیلم رو بسازه. مثلا شخصیت Ned با یه اسم دیگه تو کامیک های Ultimate معرفی شده یا Setup کردن Miles Morales (که یه شخصیت خیلی جدید تو دنیای کامیک حساب میشه) برای فیلم های آتی. راجع دوست دختر هم که پرسیدی، کلا اسپایدرمن دوست دختر زیاد داره. :D یکی از سایت های ایرانی هم یه مقاله راجع به دوست دختر های اسپایدرمن نوشته. اگه خواستی اون رو بخون.:D لیز الن یکی از اولین دوست دختر های پیتر تو دنیایی کامیک هست که اتفاقا تو فیلم های ریمی هم بوده.
البته فیلم تغییراتی هم نسبت به کامیکا داره، مثل رابطه ی Liz Allan با والچر که تو کامیکا اصلا اینطوری نیست.

آخرین ویرایش:

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
پپر زندست، حضورش توی Infinity War تایید شده
اما احتمال داره توی Infinity War کشته بشه
کلا انتظار می ره توی Infinity War کارکتر های قابل توجهی از کارکتر ها حذف بشن به خصوص یک سری سوپر هیرو ها
قرارداد یک سری از بازیگر ها هم تا آخر فیلم برداری Infinity War 2 تموم می شه و خبری از تمدیدش نیست فعلا، شایدم تمدیدش سورپرایز باشه اما از اونجایی که Universe مارول خیلی شلوغ شده، حذف شدن سوپرهیرو ها قطعی به نظر میاد
Guardians of Galaxy Vol.3 قرار هست شروع خط داستانی جدید مارول رو بزنه
اون که آره احتمال کشته شدن خیلی ها هست، حتی کپ و تونی یا ثور. احتمال میدن اسپایدی لیدر اونجرز جدید باشه. (بعد مرگ شخصیت های دیگه)، ولی این مرگ پپر جزو یکی از فن تئوری های معروف بود که خوشحالم باطل شده فعلا . البته بقول خودت احتمالا بمیره تو اونجرز ۳ یا ۴ . وقتی تونی هم احتمال مرگش هست !

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
هر وقت میام اینجا سوالی برام مطرح میشه!
نمیشه از هر دوتاشون لذت برد؟ یعنی یکی باید خوبه خوب باشه و اون یکی بده بد؟ :|
والله ما که میبینیم و لذت میبریم از جفتشون،برای هر دوتا یونیورس هم صبر ندارم فیلم بعدیشون بیاد و ببینم!
حالا این وسط یک فیلم (و نه کلهم اجمعین یونیورس) بیشتر حال میده و یکی کمتر!
درور بر شرفت. والا من خودم کرکتر های کمیک بوکی محبوبم بیشتر از دی سی هست (البته از مارول ولوورین و اسپایدی هم هستن تو پنج برترم) ولی فیلم ها و انیمیشن ها و کمیک های مارولی رو هم دوست دارم و میبینم و میخونم و لذت میبرم ازشون. چون هدف اول همشون (در کتار باقی اهداف) لذت بردن خواننده از دیدن و خوندنشون هست!

آخرین ویرایش:

gamer1999

کاربر سایت
Aug 22, 2016
60
متاسفانه نتونستم جلوی خودمو بگیرم و بلید رانر2049 کیفیت پرده دیدم فقط میتونم بگم فراتر از شاهکار این فیلم فقط باید با بالاترین کیفیت ببینی که حیف نشه.ویلنوو تقریبا داره توی همه ی ژانرا یک شاهکار از خودش به جا میزاره خیلی کارش درسته

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
تریلر رو دیدم.
حال نکردم اصلا. به نظرم اپیک فیل میشه باز!
راستی تو تریلر یک صحنه کللم از اکشن فیلم رو نشون دادن!؟ کلا تریلر ضعیفی بود به نظرم.
در ضمن به نظر میاد که فیلم داره زور میزنه که خودش رو فان و باحال نشون بده ولی همچنان تو اون تاریکی و جدی بودن دنیای گاتهام و بتمن مونده!
کلا یک حس تضاد و دوگانگی مضحکی داشت تریلر.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
تریلر جدید استاروارز اومد. و اینکه عجب تریلری بود=P~
پ.ن: عاشق تیم ادیت کردن تریلر های استاروارزم، احتمالا اتفاقاتی که تو فیلم میفته مثل نسخه قبلی 180 درجه با نسخه قبل فرق می کنه:)) همزمان هم اسپویل می کنن هم اصلا اسپویل نمی کنن.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
عاقا این تریلر Star Wars جدید بینظیر بود. اصن هایپو چسبوند به سقف... منی که فن استاروارز نیستم خیلی شدیییدا مشتاقم ببینمش...

نسخه قبلو فقط یکبار اونم توی سینما دیدم . این نسخه هم صبر میکنم 1-2 ماه بعد انتظار کیفیت عالیش تو سینما های ایران ببینم :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر