Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
تریلر جدید جاستیس لیگ رو دیدم. بنظرم باز شخصیت پردازی درستی نداریم توی این قسمت و کل فیلم بره صرف جلوه های ویژه. خدا کنه فیلم فقط شلخته نباشه.
فیزیک بدنی و چهره ی جیسون موموا خیلی میخوره به اکوامن ولی شخصیتش شوخ طبع و کول میزد که اصلا اکوامن اینجوری نیست. کارکتر فلش کاش کمی بدن هجیم تری داشت و چهره ی جا افتاده تری. شوخی اخر تریلرش منو یاد شخصیت مردعنکبوتی هوم کامینگ انداخت. انتظار زیادی ندارم از فیلم ولی از اونجایی که واقعا طرفدار dc ام خیلی منتظرم بیاد ببینم چی از اب درمیاد.

دیدن مارول Univese اش فان اه جواب داده اینا هم گفتن ما هم فان کنیم بلکه جواب بده
البته بازخورد های اولیه نسبت به Justice League خوب بوده اما به وضوح DCEU داره از MCU کپی می کنه، کسی کارکتر ها و Universe ها رو نشناسه بشینه Guardians Of Galaxy رو ببینه بعدش Suicide Squad ببینه عمرا فکر کنه این دوتا برای دو تا کمپانی کمیک متفاوت ان، فقط می گه چرا دومی انقدر فاجعه بود :D

جلوه های ویژه هم راست کار اسنایدر اه، کارش همینه کلا، چیز دیگه بود جای تعجب داشت
البته عنوانی مثل Justice League چندان هم شخصیت پردازی نمی خواد، معمولا شخصیت پردازی رو توی فیلم های مستقل سوپر هیرو ها انجام می دن

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
دیدن مارول Univese اش فان اه جواب داده اینا هم گفتن ما هم فان کنیم بلکه جواب بده
البته بازخورد های اولیه نسبت به Justice League خوب بوده اما به وضوح DCEU داره از MCU کپی می کنه، کسی کارکتر ها و Universe ها رو نشناسه بشینه Guardians Of Galaxy رو ببینه بعدش Suicide Squad ببینه عمرا فکر کنه این دوتا برای دو تا کمپانی کمیک متفاوت ان، فقط می گه چرا دومی انقدر فاجعه بود :D

جلوه های ویژه هم راست کار اسنایدر اه، کارش همینه کلا، چیز دیگه بود جای تعجب داشت
البته عنوانی مثل Justice League چندان هم شخصیت پردازی نمی خواد، معمولا شخصیت پردازی رو توی فیلم های مستقل سوپر هیرو ها انجام می دن

از کدوم کپی صحبت می کنی برادر؟

نکنه کپی کردن مارول از شخصیت های DCه

اینارو نگاه کن لطفا

photo_2017-10-01_20-52-15.jpg
اولين حضور

Arrow و Hawkeye

photo_2017-05-28_15-52-42.jpg

اولين حضور

Darkseid و Thanos

photo_2017-05-06_12-33-26.jpg

اولين حضور

Doctor Fate
Doctor Strange

photo_2017-04-21_23-56-01.jpg

اولين حضور
Justice League و Avengers

البته کسی که فن ماروله و از فیلم های تینیجری ای مثل Spider-Man Homecoming تعریف می کنه، این صحبت ها ازش بعید نیست.

ولی کلا با فاجعه بودن Suicide Squad موافقم. ولی خواهشا خواهشا نگید DC از مارول کپی می کنه.

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا

فضای الان فیلمای dc خواسته طرفدارا بود وگرنه هم تو mos و bvs تم جدی دیدیم که در مقابل مارول خیلی خیلی بهتر بود!ww هم که اخرین کار dc بود مرز بین شوخی و جدی رو خوب رعایت کرده بود و فیلم خیلی خوبیم بود jlم اگه همین راهو ادامه بده موفقه تریلراشم تا الان خیلی خوب بوده!

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
از کدوم کپی صحبت می کنی برادر؟

نکنه کپی کردن مارول از شخصیت های DCه

اینارو نگاه کن لطفا

View attachment 80303
اولين حضور

Arrow و Hawkeye

View attachment 80304

اولين حضور

Darkseid و Thanos

View attachment 80305

اولين حضور

Doctor Fate
Doctor Strange

View attachment 80306

اولين حضور
Justice League و Avengers

البته کسی که فن ماروله و از فیلم های تینیجری ای مثل Spider-Man Homecoming تعریف می کنه، این صحبت ها ازش بعید نیست.

ولی کلا با فاجعه بودن Suicide Squad موافقم. ولی خواهشا خواهشا نگید DC از مارول کپی می کنه.

این که چند ده صفحه پیش بحثش بود، شما دیر رسیدی
Spider-man homecoming هم دقیقا شخصیت اصلیش تینیجری اه و کلا کامیک های اسپایدرمن اساسش پیتر پارکر 15 سالست، اسپایدرمن های قدیمی اشتباه بود و صرفا اقتباس بود
در ضمن فلش سلام می رسونه، به خصوص وقتی فیلم مستقل اش بیاد :)
بنده هم به هیچ وجه نگفتم DC از مارول کپی می کنه، گفتم DCEU از MCU کپی می کنه به خصوص توی فان بودن که خوب این خیلی بدیهیه ;)

پ.ن:Affleck Says Justice League’s Tone Will Bring Humor to the DCEU

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
دوستان الان بخوام سری جدید استاروارز ببینم (منظورم ریمیک) باید از fa شروع کنم؟؟
کلا ی قسمت از سگانه جدید منتشر شده + ی نسخه ی فرعی بعدشم ریمیکی در کار نیست خیر سرش شماره داره (قسمت هفت)

-------------------------------------------
من خودم از BvS خیلی خوشم اومد ولی با این حال :
مارول>دی سی حالا هر چی میخواید بگید مارول تینجیری شده و این حرفا دی سی حالا حالا باید بدوه....

آخرین ویرایش:

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
دوستان الان بخوام سری جدید استاروارز ببینم (منظورم ریمیک) باید از fa شروع کنم؟؟

استاروارز ریمیک نشده، بلکه دارن ادامش رو میسازن.
خط داستانیش رو هم از میتونی ببینی: اینجا

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اقا من از اون ادمایی بودمم که تم دارک DC و دوست داشتم. هم MOS و هم BVS رو دوست داشتم (مخصوصا دومی) و از فضا و فیلمبرداری جدی دو فیلم خیلی خوشم میومد. یه سری شات هایی این دو فیلم داشتن که خیلی دوست داشتم و شات اول تریلر جاستیس لیگ نشون داد از این صحنه ها بازم هست اینجا :)
تریلرو دوست داشتم خوب بود... ولی انتظار داشتم اخرش سوپرمنو نشون بدن ولی خب نشون ندادنش اصن بد نیست. اتفاقا حالبم بود! و شروع تریلر بهترین قسمتش بود بنظرم

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
در ادامه کپی برداری های مارول از DC مثل اینکه قراره ثور اسم ننه ی هالک رو بیاره و کل ماجرا به خوبی و خوشی تموم بشه:))
جدی چطور دلتون میاد بگید DCEU از MCU بهتره؟:(

• Like
Reactions: |FARSHAD|

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
یه پیام زیر تریلر JL توی یوتیوب گذاشتم گفتم اینجا هم بزارم.

The Cgi , Cinematography , Beautiful Colors , Close ups , man this screams im a SNYDER movie . and im proud of it, he is at his finest. one of the best trailers ive seen , looks like a fukin Comic

خلاصه بگم BvS واسه من فیلم خوبی بود ، واندروومن واقعا عالی بود.
اسنایدر هم شخصا استایل کارگردانیشو دوست دارم و اوجشو توی واچمن دیدم.

• Like
Reactions: Jill-Valentine

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
کلا ی قسمت از سگانه جدید منتشر شده + ی نسخه ی فرعی بعدشم ریمیکی در کار نیست خیر سرش شماره داره (قسمت هفت)

-------------------------------------------
من خودم از BvS خیلی خوشم اومد ولی با این حال :
مارول>دی سی حالا هر چی میخواید بگید مارول تینجیری شده و این حرفا دی سی حالا حالا باید بدوه....
چه مسقره :D حال قدیمیاش ندارم پس از همون 7 شروع کنم بهتره

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
زک اسنایدر جز کارگردان های مورد علاقه امه. تم دارک و جدی ای که تو فیلم هاش هست رو خیلی دوست دارم.

بعضی مواقع که بیکار می شم می شینم یبار دیگه واچمن رو می بینم؛ یکی این فیلم یکی هم bvs‌، جز بهترین های فیلم های هست که دیدم.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اقا منم از فیلمای DCEU خیلی خوشم اومده ولی دیگه واچمنو با اینا یکی نکنین! واچمن از بهترین فیلماییه که دیدم! به جرعت بهترین فیلم کمیک بوکیه که دیدم... این فیلم جادو کرد باهام...

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
چیزی که جالبه همه مشکلات DCو میبینن و مارول انگار داره شاهکار سینما تحویل میده!
همین ثور پسوند راگناروک گذاشتن بعد از اولین تریلر تا الان مسخره بازی و جک و خنده داریم میبینیم!حیف اسم راگناروک که برای این فیلم انتخاب شده!
در کل طرفدار مارولید برا خودتون باشید:DMOS و BVS که از نظر یه عده منتقد حرفه ای بازیسنتر چرت بود اون همه فروخت و طرفدار داره الانم که مشخصه یونیورس DC افتاده رو دور! بعد دیدن خاله زنک بازی Civil war که واندروومن و JL حسابی میچسبه!فیلم مستقل بتمن یه تنه با اون تیم خفن و بازیگری که داره به کل خنده و شادیا می ارزه والا!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر