Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
این فیلم RAW رو واقعا اونور که تو سینما دیدن , تهش آمبولانس خبر کردن ؟! :-?:-?
دوربین مخفیه دیگه ؟! <:-P سکانس حال بهم زنی نداشت اصلا. البته شاید یه جایی یه مقدار کمی اونم فقط تو همون لحظه اول که میبینی.

اون دیگه بستگی به میزان مراقبت از پوست داره!:D:|

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
1.jpg
------------------------------------------------------------------------------------------------------
جدیدترین تصاویر منتشر شده از فیلم Pacific Rim Uprising در همایش کامیک کان نیویورک 2017

000266652hr1.jpg 000266651hr1.jpg 000266650hr1.jpg 000266649hr1.jpg

لازم به ذکر است که اولین تریلر فیلم به زودی منتشر خواهد شد.​

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
1.jpg
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
جدیدترین اخبار منتشر شده از همایش کامیک کان نیویورک 2017
آقای کیانو ریوز؛ بازیگر محبوب سینما، در کامیک کان نیویورک 2017 در جواب به سوال یکی از خبرنگار که از او در مورد بازسازی فیلم «ماتریکس» پرسیده شده بود گفت:

« بازسازی فیلم ماتریکس. بنده در مورد این فیلم هیچ اطلاعی ندارم شاید هم.......»

IGN

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
این تریلر پسیفیک ریم جدید جالب بود. خوشم امد. امیدوارم اکشنش رو خوب از اب در اورده باشن فقط :)
قسمت اول از تریلرش شدیدا بدم اومد. ولی فیلم واقعا ورای انتظاراتم ظاهر شد.

• Like
Reactions: Jill-Valentine

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
اولش اون اهنگ تم اصلی رو که شندیم مو به تنم سیخ شد ولی در ادامه اهنگ ناامیدم کردم ! نصف لذت صحنه های حماسی قسمت اول به خاطر اهنگ رامین جوادی بود ! امیدوارم فقط صرف اینکه فقط ی تریلر داده باشن بیرون اون تم حماسی رو استفاده نکرده باشن همین ....

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
View attachment 80232
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
جدیدترین تریلرهای منتشر شده در همایش کامیک کان نیویورک 2017

View attachment 80233
Pacific Rim- Uprising International Trailer #1
720p
\m/\m/\m/
اینم اضافه کنم سجاد ربیعی که قبلا توی بخش جلوه های ویژه Wonder Woman فعالیت داشته توی این فیلمم فعالیت داره و پلان آخر همین تریلر هم کار ایشون هست :x

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
تریلر جدید لیگ عدالت به ساعت ما اگه اشتباه نکنم حدود 1 ساعت دیگه میاد.

امیدوارم مثل قبلی ها خوب باشه و همچنان چیزی رو لو نده. ته تهش یه نگاهی به چهره ی استپن ولف و یا یه لحظه سوپرمن (ترجیحا با لباس سیاهش^:)^)

شایعه شده که جان استورات هم تو فیلم هست. :-? تو فانوس سبز ها من بیشتر از هال جردن خوشم میاد , ولی جان هم خوبه. ولی اگر هم باشه احتمالا آخرای فیلم ببینیمش

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
تریلر رو دیدم یه حرفی رو خیلی وقته میخوام بگم.
به نظر من در انتخاب بازیگر ها بهتر از gal gadot برای wonder woman نبود. واقعا انتخاب خیلی خوبی بوده و بهش میاد.
از اون بالاتر میشه aquaman ، انتخاب خیلی خوب Jason Momoa هست که فراتر از انتظار منه و فکر میکنم واقعا حرفی برای گفتن نمیذاره.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
تریلر جدید جاستیس لیگ رو دیدم. بنظرم باز شخصیت پردازی درستی نداریم توی این قسمت و کل فیلم بره صرف جلوه های ویژه. خدا کنه فیلم فقط شلخته نباشه.
فیزیک بدنی و چهره ی جیسون موموا خیلی میخوره به اکوامن ولی شخصیتش شوخ طبع و کول میزد که اصلا اکوامن اینجوری نیست. کارکتر فلش کاش کمی بدن هجیم تری داشت و چهره ی جا افتاده تری. شوخی اخر تریلرش منو یاد شخصیت مردعنکبوتی هوم کامینگ انداخت. انتظار زیادی ندارم از فیلم ولی از اونجایی که واقعا طرفدار dc ام خیلی منتظرم بیاد ببینم چی از اب درمیاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر