BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
تاینی دوبله سریال وست ورلد رو شروع کرده بودن به گذاشتن 2 قسمت رو گذاشتن که سایت اومد پایین...فیلیمو هم همزمان شروع کرد گذاشت سریال رو الان تا همین قسمت دوم سریال رو گذاشتن و دیگه دستشون به جایی بند نیست!

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
الان یه سایت درست حسابی که مثل تاینی باشه چی هست؟
فیلم وسریال های بروز رو بزاره
اون وقت فقط تاینی مویز دوبله اختصاصی با گویندگان برتر میزاشت یا سایت های دیگه هم این کار رو میکنن؟

ایران فیلم هم خیلی مدت هست بخش دوبله داره. تو سریال ها داشت دوبله سریال مدافعین رو میگذاشت که مثل اینکه فعلا غلاف کردن سر ماجراهای تاینی .تا ببین چی میشه ولی سایت در بقیه موارد آپدیت میشه و آرشیو خیلی خوبی داره. فقط یه بدی داره که فیلم یا سریالی که صح.نه های جن..سی ش واضح باشه یا زیاد باشه قرار نمیده کلا. مثل بازی تاج و تخت.

• Like
Reactions: *Black Roze*

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
الان یه سایت درست حسابی که مثل تاینی باشه چی هست؟
فیلم وسریال های بروز رو بزاره
اون وقت فقط تاینی مویز دوبله اختصاصی با گویندگان برتر میزاشت یا سایت های دیگه هم این کار رو میکنن؟
دیبا مووی سایت خوبیه و ارشیو خیلی کاملی داره . رایگان هم هست .
تاینی دوبله سریال وست ورلد رو شروع کرده بودن به گذاشتن 2 قسمت رو گذاشتن که سایت اومد پایین...فیلیمو هم همزمان شروع کرد گذاشت سریال رو الان تا همین قسمت دوم سریال رو گذاشتن و دیگه دستشون به جایی بند نیست!
روزی که این سریال رو شروع کردن من تعجب کردم چون خیلی صحنه داره .
ایران فیلم هم خیلی مدت هست بخش دوبله داره. تو سریال ها داشت دوبله سریال مدافعین رو میگذاشت که مثل اینکه فعلا غلاف کردن سر ماجراهای تاینی .تا ببین چی میشه ولی سایت در بقیه موارد آپدیت میشه و آرشیو خیلی خوبی داره. فقط یه بدی داره که فیلم یا سریالی که صح.نه های جن..سی ش واضح باشه یا زیاد باشه قرار نمیده کلا. مثل بازی تاج و تخت.
سریال مدافعین رو قبلا یه گروه دیگه دوبله کردن . دوبله حرفه ای هم هست . من دانلود کردم و دیدم .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

• Like
Reactions: orbis

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,981
نام
محسن
از ایران فیلم هم یه زمانی استفاده میکردم همون سال های اولش هم سریال یا فیلم های صحنه دار نمیزاشت.

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
Split on Your Grave
It 1990
1408
White Nose
Scream 1996
Texas Chainsaw Masscare
The Others
Dark Water
Ju-On
The Grudge 1 -with Japanese Version
The Ring 2002
30 Days and Night
Halloween
The Cabin in The Woods
Blair Witch Project
Cube
The Omen
Candyman
داداش نصف این فیلمایی که نوشتی نه تنها تَشتَک پَرون نیستن، بلکه خنده دار هم هستن حتی! :D واقعا شما مثلا با دیدن فیلم Texas Chainsaw Masscare تشتکات از ترس میپره و وحشت زده میشی؟! :D والا من خندم میگیره از این فیلم :D البته نظرات متفاوته :D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,502
نام
سپهر
داداش نصف این فیلمایی که نوشتی نه تنها تَشتَک پَرون نیستن، بلکه خنده دار هم هستن حتی! :D واقعا شما مثلا با دیدن فیلم Texas Chainsaw Masscare تشتکات از ترس میپره و وحشت زده میشی؟! :D والا من خندم میگیره از این فیلم :D البته نظرات متفاوته :D

مگه همشو رو دیدی؟ فکر نکنم!
اره برقی در تگزاس یک اثر Horror Classic هست که همچنان در راس یکی از جنجالی ترین و ترسناک ترین فیلم تاریخ همچنان نامیده شده است.دلیل دیستون بخاطر تغییر زمانه هست که فیلم هایی مثل جن گیر و این دیگر این زمانه ترسناک نیستند اما الگو دهنده خیلی فیلم ها در اینده شدند.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
از ایران فیلم هم یه زمانی استفاده میکردم همون سال های اولش هم سریال یا فیلم های صحنه دار نمیزاشت.
خوب دیگه , منم همین رو گفتم. کلا سیاستش از اول همین بوده. حتی اگه اون موارد مورد نظر فقط نشون داده بشه به صورت واضح هم قرار نمیگیره اون فیلم. (مثل فیلم درایو) ولی در باقی موارد اوکی هست آرشیو خوبی داره.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
بهترین روش برای دانلود فیلم اطلاع از زمان انتشار نسخه های بلو-زی هست، که می تونید از سایت رسمی بلو-ری از تاریخ دقیق انتشار نسخه های اصلی فیلم ها مطلع بشید، البته این در صورتیه که بخواید فیلم ها رو با بالاترین کیفیت ممکن ببینید، که دز غیر اینصورت می تونید نسخه های وب دی ال و غیره رو دانلود کنید.

پس از انتشار نسخه بلوری با یک سرچ ساده در گوگل ( دانلود "نام فیلم مورد نظر" ) می تونید سایت های متفاوتی رو برای دانلود فیلم مورد نظر پیدا کنید، چون حتی سایتی مثل تاینی موویز نسخه های محدودی از فیلم رو منتشر می کنن، و کیفیت های فول اچ دی با حجم بالا رو در با انکودرهای مختلف در سایت قرار نمیدن ( بالاتر از 15 گیگابایت حجم )

البته سایتی به اسم هستی دانلود هم هست که رایگان هست و فیلم ها رو به روز قرار میده ولی خیلی از این سایت ها زیر سیا*ست دولت قرار دارن و خیلی از فیلم ها و سریال ها رو نمیشه در این سایت ها پیدا کرد. البته پیشنهاد من فیلم های مورد نظر خودتون رو که فکر می کنم برای هر کسی یک یا دو مورد در سال باشه رو با کیفیت فول اچ دی و حجم های بالا دانلود کنید که واقعاً لذت واقعی رو از فیلم ببرید که به هیچ عنوان قابل مقایسه با نسخه های فول اچ دی دو یا سه گیگی هم نیست.. .

برای دانلود کردن هم می تونید از بسته های شبانه ایرانسل و همراه اول استفاده کنید، من خودم شبانه ایرانسل که سه ساعتش فقط دو هزار تومان هست نزدیک به 10 گیگابایت دانلود می کنم که راحت می تونید با این بسته ها نهایتاً در چند شب یک نسخه حجیم و با کیفیت عالی از فیلم ها رو دانلود کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• jj191
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر