Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,503
نام
سپهر
دوستان یه فیلم ترسناک خفن معرفی کنین در حدی که تشتکامون بپره:Dبا رفیقم میخوایم ببینیم ژاپنی هم باشه حتی اشکالی نداره

Split on Your Grave
It 1990
1408
White Nose
Scream 1996
Texas Chainsaw Masscare
The Others
Dark Water
Ju-On
The Grudge 1 -with Japanese Version
The Ring 2002
30 Days and Night
Halloween
The Cabin in The Woods
Blair Witch Project
Cube
The Omen
Candyman

• Like
Reactions: **AMIR**

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,503
نام
سپهر
ریدلی اسکات مگه دو ماه پیش Alien Covenant رو اکران نکرد؟ باز دسامبر فیلم بعدیش اکران میشه به نام All the Money in the World که تریلرش خیلی خیلی شاخ بود! از اون فیلمای امید اسکاره فک کنم. گریمور کوین اسپیسی از همین الان اسکارو برای خودش رزرو کرده :))

هنوز قضاوت زوده!!! و گرنه گریم کریستین بیل هم دست کمی از کوین اسپیسی نداره!

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
فیلم !Mother سینما‌سکور F رو گرفت!

What the F? How Mother! joined the 'bad movie' club

پ.ن: خیلی حرفه که فیلم با بودجه‌ی 30 میلیون دلاری و یه سوپراستار و چندین بازیگر درجه‌ یک بسازی و افتتاحیه‌ی 7.5 میلیون دلاری نصیبت بشه. با این CinemaScore هم بعیده که این فیلم تا آخر اکران حتی نزدیک به سوددهی بشه. !Mother نوزدهمین فیلمیه که این CinemaScore رو گرفته و بدترین افتتاحیه رو بین تمام فیلم‌های جنیفر لاورنس داشته.

این سینما اسکور قضیش چیه؟ تا اونجایی که من دیدم اکثر منتقدا به به چه چه کردن و خیلی راضی بودن :/
CinemaScore نظرسنجی‌کننده درمورد کیفیت فیلم‌ از سینماروها، بعد از شب اولِ اکران فیلم‌هاست؛ که از +A شروع می‌شه تا F.
اینم سایتشه: CinemaScore

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف

پ.ن: خیلی حرفه که فیلم با بودجه‌ی 30 میلیون دلاری و یه سوپراستار و چندین بازیگر درجه‌ یک بسازی و افتتاحیه‌ی 7.5 میلیون دلاری نصیبت بشه. با این CinemaScore هم بعیده که این فیلم تا آخر اکران حتی نزدیک به سوددهی بشه. !Mother نوزدهمین فیلمیه که این CinemaScore رو گرفته و بدترین افتتاحیه رو بین تمام فیلم‌های جنیفر لاورنس داشته.

این سینما اسکور قضیش چیه؟ تا اونجایی که من دیدم اکثر منتقدا به به چه چه کردن و خیلی راضی بودن :/

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

CinemaScore نظرسنجی‌کننده درمورد کیفیت فیلم‌ از سینماروها، بعد از شب اولِ اکران فیلم‌هاست؛ که از +A شروع می‌شه تا F.

البته در سینمای کنونی حضور یک ستاره در یک فیلم اصلا تضمین فروش نیست و میشه مثال های زیادی زد. در حال ستاره های سینما شخصیت های فانتزی مثل بتمن و اسپایدرمن و ... هستند نه بازیگرها

و نکته دوم این دست فیلم ها معمولا در مدت زمان طولانی به فروش مدنظرشون میرسند و فروش کلی فیلم الان نزدیک 15 میلیون دلاره

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
تو اون سالی که جدایی نامزد اسکار بود یه فیلم هم از رژیم غاصب نامزد بود به نام footnote. فیلم درام و کمدی قشنگیه. به نظرم ارزش دیدن داره

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف

البته در سینمای کنونی حضور یک ستاره در یک فیلم اصلا تضمین فروش نیست و میشه مثال های زیادی زد. در حال ستاره های سینما شخصیت های فانتزی مثل بتمن و اسپایدرمن و ... هستند نه بازیگرها

و نکته دوم این دست فیلم ها معمولا در مدت زمان طولانی به فروش مدنظرشون میرسند و فروش کلی فیلم الان نزدیک 15 میلیون دلاره

من یکم سرچ کردم راجبش دیدم فیلم شدیدا سیکه و همه میگن از عجیب ترین فیلمای اخیره. بعضی منتقدا فیلمو پیچیده ترین فیلم از زمان کوبریک میدونن و از اون فیلماییه که خیلی قراره خاص پسند باشه و مردم یا بعد فیلم حالشون بهم میخوره و یا خیلی هنگن. مخصوصا وقتی این مدل فیلم با ژانر ترسناک و هیجانی و خون آلودی قاطی بشه قطعا وضع بدتر میشه

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
من یکم سرچ کردم راجبش دیدم فیلم شدیدا سیکه و همه میگن از عجیب ترین فیلمای اخیره. بعضی منتقدا فیلمو پیچیده ترین فیلم از زمان کوبریک میدونن و از اون فیلماییه که خیلی قراره خاص پسند باشه و مردم یا بعد فیلم حالشون بهم میخوره و یا خیلی هنگن. مخصوصا وقتی این مدل فیلم با ژانر ترسناک و هیجانی و خون آلودی قاطی بشه قطعا وضع بدتر میشه

حتما اینم مثل فیلم The Fountain هست.اونم مغزت منفجر میشه آخر فیلم و یه چند باری باید ببینیش

• Like
Reactions: Ehsan95_76

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش

با مورد اول موافقم. ستاره‌ها دیگه حداقل روی فروش داخلی فیلم‌ها تاثیر آنچنانی ندارند و بیشتر به فروش بین‌المللی فیلم‌ها کمک می‌کنند. حتی گاردین یکی از دلایل نظر منفی بیننده‌ها رو حضور جنیفر لاورنس می‌دونه که باعث شده بعضی‌ها با تصور اشتباهی به سالن‌های سینما برند.

اما مورد دوم منتفیه. این فیلم کاملا شرایط فیلم The Box رو داره. اون فیلم‌ هم با بودجه‌ی 30 میلیون دلاری، به فروش هفته‌ی اول 7.5 میلیون دلار رسید و سینماسکور F رو هم گرفت. فروش نهایی اون فیلم کمی بیشتر از 30 میلیون دلار شد.
!Mother اگه می‌خواد فروشش سر‌به‌سر بشه، فروش جهانیش باید به بالای 70 میلیون دلار (که نصف این مبلغ هم حداقل فروش داخلی باشه) برسه که خیلی بعیده.

• Like

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
9tko_capture123123.jpg

mm0p_capture45645645.jpg

rbb6_capture1456464564.jpg

پ.ن :
:)):)):))

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
آرنوفسکی Mother رو واسه بیننده عام نساخته ، هر چقدر بیشتر Review میبینم ازش بیشتر مشتاق میشم فیلمو ببینم
کل نت و زیر و رو کردم واسه یه کیفیت پرده اما نیست که نیست فعلا : دی

• Like

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
تریلر Tomb Raider اومد و به جرات می گم بدترین تریلری بود که تا حالا دیده بودم. انگار کل TVTropes رو ریخته باشی توی تریلر، کلیشه ای ترین چیز دنیا:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر