mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,623
نام
Leo Fitz
این رجب ارزش داره بشینم از یک نگاش کنم؟
کاملا سلیقه ای هست...ولی فکر کنم برای مخاطب عام جالب باشه...ولی برای اونایی که سینما رو حرفه ای دنبال میکنند یا مخاطب فیلمای خاصن شاید جور درنیاد...
داستان مالیدس:Dبیشتر حرکات خود رجب خنده داره...

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,720
نام
وحید
کاملا سلیقه ای هست...ولی فکر کنم برای مخاطب عام جالب باشه...ولی برای اونایی که سینما رو حرفه ای دنبال میکنند یا مخاطب فیلمای خاصن شاید جور درنیاد...
معمولا تو قیلم طنز کسی دنبال داستان نمیگرده بخندونمون کافیه
لینکش کالکشنش رو اگر دارین برام ارسال کنین ممنون میشم

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
چرا انقدر امتیاز imdbش پایینه؟ از هر کسی شنیدم گفته عالیه, اما نمراتش عجیب پایینه !

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,623
نام
Leo Fitz
چرا انقدر امتیاز imdbش پایینه؟ از هر کسی شنیدم گفته عالیه, اما نمراتش عجیب پایینه !
فکر کنم فقط ایرانی ها و ترک ها باهاش حال کنند...حدس میزنم امتیاز پایینش برا کاربرای غیر از ایران و ترکیه باشه...شوخی هاشو درک نکنی هیچی از فیلم باقی نمیمونه:Dنمونه داخلیش فیلم اخراجی ها:D
سلیقه هم دخیله...مثلا منی که از ساشا بارون کوهم متنفرم یکی دیگه که چه عرض کنم اکثریت سرودست میشکنند براش:|

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
اتفاقا من هم تعریف این فیلم رو زیاد شنیده بودم قسمت اول رو گرفتم تا اگه خوشم اومد سراغ قسمت های دیگه هم برم اما با یه آشغال به تمام معنا مواجه شدم! بعنوان یه فیلم کمدی، یه افتضاح غیر قابل تحمل با سبک خندوندن به شدت مسخره و تاریخ گذشته و چرت و سطح پایین بود منتها چون با جمع می دیدم مجبور شدم تا آخرش برم وگرنه دقیقه 5 مینداختمش دور!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,503
نام
سپهر
خب بگو یاد بگیریم معنی دقیقشو:D

Satire به تنهایی میشه هجو، طنز طعنه دار.... یک نوع ترکیب شیمیایی هست با Dark Comedy! نمونه اش آثار ریکی گراویس و استند آپ کمدی ها! توی فیلم معمولا تارانتینو، برادران کوئن از این نوع سبک استفاده می کنند!

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
اگه بخواهین این فیلم رو با زیرنویس ببینید یک فیلم مضخرف بی سر و ته میشه!
ولی با زبان اصلی کلا قضیه فرق میکنه و بسیار خنده دار هست

• Like
Reactions: TheGodfather

gamer1999

کاربر سایت
Aug 22, 2016
60
همین الان فیلم ژاپنی اعترافات 2010 رو دیدم و یک تجربه عالی بود نامردی اگه دیده نشه :) نمیدونم چرا ژاپنی ها اینقدر توی ژانر روانشناسی و ترسناک کارشون درسته

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
دوستان شرمنده ولی من دوباره دنبال یه فیلمم که اسمشو یادم رفته
داستان فیلم فک کن تو ی شهری از آلمانه که ظاهرا یه نیروگاه اتمی ای چیزی میترکه و شهر میره تو حالت بحران و ملت باید بمونن تو خونشون که یه مرده زنش بیرون میمونه و نمیتونه راهش بده خونه که خلاصه آخرش مردرو قرنطینه میکنن این فیلمو پنج شیش سال پیش توی شبکه یک دیدم لطف کنین اسمشو بگین مرسی

• Like
Reactions: TheGodfather

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,720
نام
وحید
فکر کنم فقط ایرانی ها و ترک ها باهاش حال کنند...حدس میزنم امتیاز پایینش برا کاربرای غیر از ایران و ترکیه باشه...شوخی هاشو درک نکنی هیچی از فیلم باقی نمیمونه:Dنمونه داخلیش فیلم اخراجی ها:D
سلیقه هم دخیله...مثلا منی که از ساشا بارون کوهم متنفرم یکی دیگه که چه عرض کنم اکثریت سرودست میشکنند براش:|
دو قسمتش رو دیدم یه جاهاییش قهقه میزدم
مخصوصا فحش دادنش خیلی سوژه ست
امیدوارم باقیش هم همینطوری پیش بره

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
دوستان شرمنده ولی من دوباره دنبال یه فیلمم که اسمشو یادم رفته
داستان فیلم فک کن تو ی شهری از آلمانه که ظاهرا یه نیروگاه اتمی ای چیزی میترکه و شهر میره تو حالت بحران و ملت باید بمونن تو خونشون که یه مرده زنش بیرون میمونه و نمیتونه راهش بده خونه که خلاصه آخرش مردرو قرنطینه میکنن این فیلمو پنج شیش سال پیش توی شبکه یک دیدم لطف کنین اسمشو بگین مرسی
The cloud 2006 ببين نيست؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• iisar
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر