stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
بحث فيلم هاى رو اعصاب پيش اومد ياد فيلم Irréversible افتادم. ميگن تو جشنواره كن كه پخش شده حضار حالشون بهم خورده. نصفشون بالا اوردن و نصف ديگه هم نياز پزشكى پيدا كردن. :D نگاه كنيد كاملا جدى ميگم. چرخش هاى زياد دوربين ، محيط هاى تنگ ، نورپردازى قرمز ، صحنه هاى جنسى نامتعارف و خشن همراه با خشونت بدون سانسور روى هيچ مغزى تاثير خوبى نميذاره مخصوصا اگه بخواى تو سينما با صفحه ى بزرگ و محيط تاريكش ببينى.
اين اخرى رو در حين ديدن فيلم حالت بد ميشه!Irréversible
اثار گاسپر نوعه همه شون همينه با اينحال نگاهش به زندگى خيلى جالبه:D

abi69

کاربر سایت
Dec 15, 2014
246
نام
Arthur Morgan
مرسی من حتما این فیلمو میبینم در کل چن تا فیلم خیلی اعصاب خوردکن معرفی کنین لطفا بدجور خمارم:D
بیا اینم لیست پنجاه فیلم تاریخ سینما که دیدنشون کار هر کسی نیست
فک کنم این لیست همون چیزیه که می خاستی :)
www.complex.com/pop-culture/2013/05/most-hard-to-watch-scenes-in-movie-history/undefined/pop-culture/2013/05/most-hard-to-watch-scenes-in-movie-history/undefined/pop-culture/2013/05/most-hard-to-watch-scenes-in-movie-history/irreversible

• Like
Reactions: **AMIR**

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
دوستان گیرش آوردم اسم فیلم funny games هست کارگردان هم micheal haneke هست که گویا کلا اعصاب خوردکن میسازه:Dیبار سال 1997 ساخته و یبار 2008 دوباره ساختتش و بازسازیش کرده خیلی مشتاقم ببینم چیه:Dکسی دیدتش؟

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
دوستان گیرش آوردم اسم فیلم funny games هست کارگردان هم micheal haneke هست که گویا کلا اعصاب خوردکن میسازه:Dیبار سال 1997 ساخته و یبار 2008 دوباره ساختتش و بازسازیش کرده خیلی مشتاقم ببینم چیه:Dکسی دیدتش؟
کلا در رابطه با سادیسم هست. سورپرایزهای جالبی هم داره یعنی غافلگیر میشی اصلا:))
خب نسخه 1997 ساخت اتریش هست با بازیگرای اونجا و با 2007 به لحاظ داستانی کوچکترین تفاوتی ندارن صحنه ها هم یکیه. هر دو رو دانلود کنی مقایسه کنی متوجه میشی چی میگم...
نسخه 2007 رو من خودم دیدم هم بازیگرای قابل تحمل تری داره هم من کلا با زبون آلمانی میونه خوبی ندارم که خب این انگلیسیه:D
The Hunt (2013)
Blue Valentine (2010)
Requiem for a dream (2000)
Irréversible (2002)
این آخری رو در حین دیدن فیلم حالت بد میشه!
بعد هم که فیلم تموم شد، هنوز تیتراژ تموم نشده، فیلم رو Shift + Delete میکنی!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
حقیقتن یکی از بهترین فیلم های عمرم هست:D رُکِ رُک. تلخِ تلخ:D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
البته من خودم فانی گیمز رو می پسندم و به نظرم سادیسمش اونقدری نیست که عذابت بده :D یعنی حداقل مقابل یه فیلمی مثل سالو هیچی نیست
تنها کلمه ای که به ذهنم می رسه برای توصیف سالو منزجر کننده است :| نه اینکه از نظر هنری ارزشی نداشته باشه کاملا فیلم مفهومی هست ولی واقعا دیدنش سخته
به نظر خودم یه مرز باریک بین جسارت و سادیسم وجود داره به نظرم پازولینی پاشو خیلی بیشتر از این مرز گذاشته و دلیل قتلش هم همینه

آخرین ویرایش:

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
واندر وومنو دیشب دیدم.
فیلم خیلی خوبی بود. نمیشه روش اسم "بهترین فیلم سوپرهیرویی" رو گذاشت ولی. چون :

تقریبا فیلنامه نویسی و کاراکتر پردازی تا آخرای فیلم خیلی خیلی خوب بود. انگیزه دیانا واسه کشتن Ares به نوع خودش جالب بود و اون تم "قهرمان بازی" کلیشه ای رو نداشت.
اما چیزی که آزارم داد Plot Twist آخرش بود که از اول فیلم میشد فهمید دیانا خودش گاد کیلره و اینکه چقدر بد Ares رو در آوردن!
واقعا اون ابهتی که باید می داشت رو نداشت. بعد اینکه به راحتی هم توسط ww شکست خورد و به فنا رفت.
به شخصه انتظار داشتم مثلا اونقدر قوی باشه که توی نبردشون بقیه Amazon Woman بیان کمک و خیلیاشون حتی بمیرن و در آخرم با کلی کشته بتونن Ares رو بکشن.
این کلیشه "Join me or die" هم آخرش وارد قضیه شد و دقیقا جایی که فکر میکردم فیلم داره از حالت کلیشه ای سوپر هیرو ها خارج میشه باز واردش شد

یه سری از شخصیاتم کلا نخودی بودن. مثلا نقش اون اسنایپره چارلز چی بود؟ تو کل فیلم نه یدونه تیر درست زد نه حرکت خفنی زدش که مثلا بگیم فلان کارو کرده :D
حتی راجب اونم انتظار داشتم آخرش مثلا Ares رو یه هدشاتی چیزی بکنی ولی هیچی.

در کل فیلم خوبی بود. میتونستن آخرشو خیلی خیلی بهتر دربیارن

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
322
نام
بهروز
در توصیف فیلم WW همین شروع نقد زومجی کافیه که واقعا منم همین حسو داشتم :D البته بانو گدوت تاج سرن :D یعنی فقط 2تا بازیگر اصلی مجبورت میکنن تا تهش تحمل کنی فیلمو !

"تا حالا برایتان پیش آمده که احساس کنید فیلمی که شما دیده‌اید با فیلمی که بقیه دیده‌اند فرق می‌کند؟ اگر آره، پس احتمالا حسم درباره‌ی «واندر وومن»(Wonder Woman) را خیلی خوب درک می‌کنید. "

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اقا داشتم کارائیب رو دانلود میکردم نمره شو دیدم پشمام ریخت...چرا انقد افتضاح...!!!!!!!!

فیلم واقعا بدی بود !
حضور شخصیت های قدیمی مثل باربوسا و جک گنجشکه بی خود و کلیشه بیش از حد. معرفی شخصیت های جدید الکی و سست بنا شد
داستان هم جذابیت ماجراجویی های نسخه های قبلی رو اصلا نداشت و اینکه از لحاظ صحنه های اکشن هم فیلم پسرفت کرده

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
تصویری جدید از فیلم Tomb Raider
تاریخ اکران: ماه مارس 2018

tomb raider.jpg
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پوستری جدید از فیلم Murder on the Orient Express منتشر شد
تاریخ اکران: 10 نوامبر 2017

4093pj24ufhs-1.jpg

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
دوستان من فیلم funny games نسخه هالیوودش رو دیدم و واقعا یکی از عجیبترین تجربه هام بود . همونطور که میدونین micheal haneke روانشناسی خونده و من در یه نقدی خوندم بعضی از این هارو ولی بازم گفتنش خالی از لطف نیست. این فیلم ساختار شکن ترین فیلمیه که دیدم.
یعنی شما هر جا فک میکنی قراره یه اتفاقی بیفته دقیقا نمیفته بزارین از اول شروع کنم وقتی خانواده دارن تو ماشین آهنگ های کلاسیک و لایت گوش میکنن یهو یه موزیک کر کننده هوی متال پخش میشه میگم ساختارشکن یعنی از فرم فیلمایی ک دیدین خارجه و از اون ساختار سینما پیروی نکرده یجورایی و میشاییل هانکه رسما یه فیلم ساخته که اعصابتونو خورد کنه در ادامه مثال هم میزنم اصلا اگر دقت کنین اون دو نفر مشکل سادیسمی ندارن و خیلی با ادب کاراشونو انجام میدن که این خودش اعصابتونو آزار میده:Dو اصن اونجایی که زنه تلویزیونو خاموش میکنه که تو تاریخ سینما مانند نداره:Dخداییش صداش خیلی رو مخ بود واقعا نمیفهمم یچتو کشتن شوهرت رو زمینه چرا تلویزیونو خاموش میکنی روانی؟:D یا مثلا سر اون گوشی تلفن کذایی:D حتی یبار به پلیس هم تونست زنگ بزنه ولی قطع شد یا مثلا وقتی زنه فرار کرده بود یه ماشین میخواست رد بشه اولیو که دید فکر کرد همونان و قایم شد ولی فهمید که اونا نبودن دومیو دید گفت اینا نیستن ولی دقیقا همونا بودن:Dاصن صحنه قتل پسرو نشمایش ندادن که اینم به نوبه خودش اعصاب خوردکنه:D مرد خونواده هم کلا رومخه یه دست و پا چلفتی به تمام معنا:Dو دیگه میرسیم به جایی که شما میخوای مشت بکوبی به مانیتور و مدام به هانکه عزیز فحاشی میکنی:Dشما کل فیلم فک میکنی اینم مث فیلمای دیگ آخرش اینا یه حرکتی میزنن نجات پیدا میکنن ولی همونطور که گفتم این فیلم ساختارشکنه همتون وقتی زنه زد با تفنگ یکیشونو کشت از فرط شادی پریدین هوا و بعد در کمال ناباوردی اون یکی کاراکتر که اسمش پاول بود بلند شد کنترلو برداشت و زد عقب و همه چی عوض شد آخه چرااااااا؟؟؟؟؟؟؟این یعنی کارگردان رسما میخواد رو مختون رژه بره:Dودر آخر روی اون قایق همه منتظر بودیم یه اتفاقی بیفته این زنه یه حرکتی بزنه و خلاص ولی بازهم این اتفاق نمیفته و به راحتی هرچه تمامتر پرتش میکنن تو آب و تمام و بعد اون دو نفر میرن خونه یه نفر دیگه و درخواست تخم مرغ میکنن و فیلم با یه لبخند مسخره از پال تموم میشه و همون موسیقی هوی متال اول..... آخرت پوچ گرایی و اعصاب خوردکنی بود انصافا هرکی ندیده فورا بره ببینه داییم میگفت بعد این فیلم تا دو ماه اعصابم خورد بود و به اونی که این فیلمو بهم داد فحش میدادم:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: TheGodfather

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,069
نام
Ali
سلام
funny games نسخه ي هالييوديش رو من دوسال پيش ديدم
باور كنيد فيلم رو به زور تونستم توي دو روز ببينم!
و تا حدودا يك هفته اعصابم خراب بود و الانم كه دارم بهش فكر ميكنم اعصابم خراب ميشه!
"سالو" پازوليني در برابر اين فيلم هيچه!
اصلا من با ديدن اون اذيت نشدم، ولي اين فاني گيمز عجب چيز افتضاحي بود!
قبل از ديدن فاني گيمز، يه فيلم ديگه هم از هانكه ديده بودم
به اسم "ويديوي بني" اون هم بدجوري رو مخِ!
خواهش ميكنم اينجور فيلما رو نبينيد!
حتي اگه خيلي عشق فيلم و سينماي ملل مختلف هستيد!
به شدت روي كاراي روزمره و اخلاقتون تا مدت ها تاثير ميزاره...

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
منظورتون از ساده بودن چی هست؟
همه چیز تو خود فیلم بود و با تموم شدن فیلم چیزی برای فکر کردن، تحت تاثیر قرار گرفتن، هیجان زده شدن و ... باقی نمی موند. فیلم هم بیشتر روایتگر بود (مثل فیلم های بیوگرافی) و چیز خاصی نداشت اصلا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر