Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
RAW رو کی دید؟! :|
چرا اینجوری بود این فیلم؟ چقدر وحشتناک بود :|
کجاش وحشتناک بود؟:D البته نمیخوام از این فازا بردارم که خیلی خفنم و اینا ولی اصلا مطابق تعریفایی که شنیدم نبود:D یعنی یکی میگفت من حالم بد شد و توی تورنتو ملت همه بالا اوردن و اینا:D البته من تصورم از فیلم تهوع آور Salo بود گفتم شاید در اون حده که اصلا نبود:D

• Like
Reactions: Pyramid Head

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
کجاش وحشتناک بود؟:D البته نمیخوام از این فازا بردارم که خیلی خفنم و اینا ولی اصلا مطابق تعریفایی که شنیدم نبود:D یعنی یکی میگفت من حالم بد شد و توی تورنتو ملت همه بالا اوردن و اینا:D البته من تصورم از فیلم تهوع آور Salo بود گفتم شاید در اون حده که اصلا نبود:D
هیچ فیلمی در تاریخ بشریت از این نظر حتی نزدیک salo هم نمی تونه باشه:D تا چند روز بعد از دیدن فیلم هر موقع یادش می افتادم حالم بد مشد:D خصوصا حلقه مدفوع که دیگه می خواستم بیارم بالا:|

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414

دوبله انگلیسی داره این فیلم یا فقط زیرنویس انگلیسی داره؟

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
هیچ فیلمی در تاریخ بشریت از این نظر حتی نزدیک salo هم نمی تونه باشه:D تا چند روز بعد از دیدن فیلم هر موقع یادش می افتادم حالم بد مشد:D خصوصا حلقه مدفوع که دیگه می خواستم بیارم بالا:|
واقعا همینطوره خیلی چیز خوفی بود:D فکر نکنم کسی بتونه درآینده چنین چیزی بسازه :|:D

دوبله انگلیسی داره این فیلم یا فقط زیرنویس انگلیسی داره؟
من با زیرنویس فارسی دیدم:D دوبله رو حقیقتا نمیدونم :D واسه من 720 انکودر .MkvCage بود که نداشت. زبون فرانسوی چه مشکلی داره مگه؟ اتفاقا بازیگر نقش اولش خیلی با نمک حرف میزنه.

• Like
Reactions: TheGodfather

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یه تریلر جدید از Thor: Ragnarok اومده حاوی یه کوچولو اسپویل (؟) و مقادیر زیادی گولاخی و چاشنی شدید هایپ :D لینک دانلود میذارم (mb 20):

jeu6tIjDoPZNrzun

هالک با مدل موی جدید >:D< اون گرگ توی دریا>:D< و دکتر استرنج>:D<

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
khqa_21.jpg

>:D<

بعد از انیمیشن های فوق العاده استودیو جیبلی و شاهکاری مثل Your Name، دیدن موفقیت این انیمیشن های با کیفیت واقعا در روح و روان آدم تاثیر میذاره. به شدت منتظر ساخته جدید میازاکی هستم که ببینم دوباره میخواد چی خلق کنه:D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
دوستان فیلم درست حسابی تو سبک A Cure for Wellness و Raw معرفی کنید لطفا (سبک تریلر ترس روانی). Shutter Island و Get Out رو گرفتم، بجز اینا از 1995 به بعد هر چی باشه.

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
دوستان فیلم درست حسابی تو سبک A Cure for Wellness و Raw معرفی کنید لطفا (سبک تریلر ترس روانی). Shutter Island و Get Out رو گرفتم، بجز اینا از 1995 به بعد هر چی باشه.
فیلم The othersنمیدونم تو این سبکه یا نه ولی اونو من دیدم قشنگ بود:D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
فیلم The othersنمیدونم تو این سبکه یا نه ولی اونو من دیدم قشنگ بود:D
دیگران که فوق العادس ولی دیدم :D بیشتر فیلم هایی مدنظرم هست که کمتر سر و صدا کردن چون احتمالش بیشتره که ندیده باشم. Nocturnal Animals رو پیدا کردم امیدوارم خوب باشه.

• Like
Reactions: TheGodfather

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
The Forest هم فیلم جالبیه
الان دارم میبینم

• Like
Reactions: Hamid Payne

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی

ترسناک های ژاپن و تایلند اکثرا همینطورن

Shutter 2004
The Grude و The Ring و one missed call و Dark Water ( نسخه های ژاپنی )
Coming Soon
Laddaland
The Eye
Two Sister ( اسمش دقیق یادم نیس )
kwaidan

میتونی تو گوگل japanese horror movies رو سرچ کنی

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر

Rate your last seen movie (قوانین:اسم فیلم را بنویسید، عکس کم حجم باشد، امتیاز از 10) | Page 1112 | انجمن های بازی سنتر

حتما نقدم رو درباره Raw بخون. فیلم در حد یک Snuff بود.

• Like
Reactions: Anakin

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر