barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
کاوننت بد نبود . یک سری ایده های جالب داشت ولی بازم مشکل از اون جایی بود که می خواستن حتما طرفداران قدیمی بیگانه رو راضی کنند . وگرنه اگه تیکه های زنومورف رو کم می کرد و ماجراهای نمایش داده نشده بین پرامتئوس و کاوننت (که یکی از کاراکتر ها در خلل دیالوگ ها تعریف می کنه ) رو نشون میدادن با اثری قابل قبول طرف بودیم . در کل من به نظرم این قدرم فاجعه نبود . هنوز که هنوزه به نظر من قسمت چهارم و اون دو تا کراس آور بدترین حضور زنومورف ها تو سینما هستن . کاوننت به نظرم بعد قسمت اول دوم و پرامتئوس قرار میگیره

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
من کاوننت رو دیدم پرمتئوس هم دیدم چند سال پیش
نتیجه ای که میگیرم
Prometheus > Covenant

نمیگم فیلم بدی بود کاوننت من خودم میمیرم واسه این سای فای ها اما پرمتئوس خیلی Original تر بود و من کلا باش حال کردم

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
من کاوننت رو دیدم پرمتئوس هم دیدم چند سال پیش
نتیجه ای که میگیرم
Prometheus > Covenant

نمیگم فیلم بدی بود کاوننت من خودم میمیرم واسه این سای فای ها اما پرمتئوس خیلی Original تر بود و من کلا باش حال کردم
آره کاوننت تکرار همون حرف ها و دیدگاه هایی بود که تو پرامتئوس مطرح شده بود . یکم هم ایده های وست وولدی و ترمیناتوری بهش اضافه کرده بودن .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
ایده وست وردی؟؟
به نظر من نحوه روایت قیام کردن ربات داستان و علاقه مندی به قرار گیری در جایگاه خالق و تقابلش با انسان هایی که نماد خالقش بودن به این نحوی که تو فیلم دیدیم الهام گرفته از نحوه روایت همین داستان تو سریال وست وولد بود. برای همین گفته ایده اش از وست وولد بوده . پرامتئوس هم این ایده رو داشت ولی خب اریجینال تر و فلسفی تر بود . این قسمت بیشتر درگیر کلیشه های قیام ربات علیه انسان بودیم

• Like
Reactions: Blood Brothers

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
به نظر من نحوه روایت قیام کردن ربات داستان و علاقه مندی به قرار گیری در جایگاه خالق و تقابلش با انسان هایی که نماد خالقش بودن به این نحوی که تو فیلم دیدیم الهام گرفته از نحوه روایت همین داستان تو سریال وست وولد بود. برای همین گفته ایده اش از وست وولد بوده . پرامتئوس هم این ایده رو داشت ولی خب اریجینال تر و فلسفی تر بود . این قسمت بیشتر درگیر کلیشه های قیام ربات علیه انسان بودیم
شما اصلا میدونی ریدلی اسکات کیه و کی بوده و چیا ساخته؟؟ خیلی قبلتر از اینکه ایده فوق العاده جدید و کاملا سوپر انقلابی سریال وست ورد به مغز سازنده های تواناش برسه این بنده خدا Blade Runner رو ساخته که خودش از مبدع های این نحوه داستانها بوده.

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
شما اصلا میدونی ریدلی اسکات کیه و کی بوده و چیا ساخته؟؟ خیلی قبلتر از اینکه ایده فوق العاده جدید و کاملا سوپر انقلابی سریال وست ورد به مغز سازنده های تواناش برسه این بنده خدا Blade Runner رو ساخته که خودش از مبدع های این نحوه داستانها بوده.
البته وست ورلد یه نسخه ی کلاسیک با بازی یول براینرم داره،فکر کنم از بلید رانر قدیمی تر باشه، البته اون ورژن قدیمی وست ورلد بدرد بخور نبود

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
بیخیال از شما که فیلم بازی این حرف بعیده خود فیلم های نولان و برادرش (همراه همین سریال ) مستقیم و غیر مستقیم کلی چیزا رو از بلید رانر برداشتند بعد شما میگی شبیه وست ورد ؟؟؟

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
البته وست ورلد یه نسخه ی کلاسیک با بازی یول براینرم داره،فکر کنم از بلید رانر قدیمی تر باشه، البته اون ورژن قدیمی وست ورلد بدرد بخور نبود

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
اون اصلا ارزش اشاره کردنم نداره، بلید رانر یه کتاب با نویسنده بزرگی بنام فیلیپ کی دیک پشتش بوده

• Like
Reactions: armintn

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
بیخیال از شما که فیلم بازی این حرف بعیده خود فیلم های نولان و برادرش (همراه همین سریال ) مستقیم و غیر مستقیم کلی چیزا رو از بلید رانر برداشتند بعد شما میگی شبیه وست ورد ؟؟؟
نه من نگفتم ایده اش اریجینال مال خود نولان بوده . منظورم این بود بعد روایتی که تو سریال وست وولد دیدیم این فیلم کاوننت راه و رویه ای که در نمایش ایده ی عصیان خالق علیه مخلوق و اصولا چهارچوبی که برای بیان این مسائل در نظر گرفته مشابه این سریال بوده . و تنها نکته ی متفاوت اش با قسمت های قبلی همین بوده وگرنه کل فیلم تکرار ایده های قبلا استفاده شده در این سریه .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
عزیز جان من دارم درباره فیلم کاوننت میگم . فقط کاوننت. نه کل سری بیگانه و نه کل کارنامه ی اسکات . من گفتم فیلم کاوننت تکرار قسمت های قبل به اضافه المان هایی درباره موضوع ربات و انسانه که نحوه روایت اش منو یاد اون سریال انداخت و هرچی سعی کردم حرفی جدید تر از چیزی که اون سریال .قبلش فیلم اکس ماکینا . خود پرامتئوس و همین بلید رانر که اسمش اومد پیدا کنم چیزی ندیدم

• Like

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
اون اصلا ارزش اشاره کردنم نداره، بلید رانر یه کتاب با نویسنده بزرگی بنام فیلیپ کی دیک پشتش بوده
البته بلید رانر یه فیلم انقلابی بود که تو دوران خودش خیلی خوب تحویل گرفته نشد و به مرور زمان این جایگاهی که الان داره رو بدست آورد ولی اگه خیلی بریم قبل تر و برسیم به دهه 20 و سینما آلمان فیلمی مثل متروپلیس هست که میشه گفت اولین فیلم با این سبکه

• Like

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
کاوننت رو من با انتظار خیلی پایین دیدم و بدک نبود، اما چند تا موردش واقعا غیرمنطقی هست برام:

سیاره جدید رو همینطور الکی واردش میشن؟! نمیگن دردی مرضی چیزی توش هست که اگه بگیرن بدنشون آمادگی لازم رو نداره و در جا میمیرن؟! مسلما اسکن هم نکردن زندگی‌های روی اون سیاره رو، چون در اون صورت باید اون موجود/ویروس رو میدیدن پس.

بعد این زنومورفا چطور رشد میکنن؟ :D بعد از به دنیا اومدن دو سه برابر رشد میکنه! این انرژیش از کجا تامین میشه خب؟ :D منظورم با توجه به منطق خود فیلم هست، جایی توضیح دادن اینو؟!

اصلا زموروف غذا میخوره؟! چون توی این فیلم دیدیم که اون سفیده و حتی یکی از اون سیاها یکی رو خورد انگار! (به جای اینکه ببره و ازش به عنوان هاست استفاده کنه)، تو فیلمای قبلی هم که کلا از تغذیه خبری نبود، اینم جایی توضیحی چیزی دادن؟

اما در کل از اینکه داستان رو تکمیل کرد و مقدمه شد براش راضیم.

• Like
Reactions: xbox360 elite

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
کاوننت رو من با انتظار خیلی پایین دیدم و بدک نبود، اما چند تا موردش واقعا غیرمنطقی هست برام:

سیاره جدید رو همینطور الکی واردش میشن؟! نمیگن دردی مرضی چیزی توش هست که اگه بگیرن بدنشون آمادگی لازم رو نداره و در جا میمیرن؟! مسلما اسکن هم نکردن زندگی‌های روی اون سیاره رو، چون در اون صورت باید اون موجود/ویروس رو میدیدن پس.

بعد این زنومورفا چطور رشد میکنن؟ :D بعد از به دنیا اومدن دو سه برابر رشد میکنه! این انرژیش از کجا تامین میشه خب؟ :D منظورم با توجه به منطق خود فیلم هست، جایی توضیح دادن اینو؟!

اصلا زموروف غذا میخوره؟! چون توی این فیلم دیدیم که اون سفیده و حتی یکی از اون سیاها یکی رو خورد انگار! (به جای اینکه ببره و ازش به عنوان هاست استفاده کنه)، تو فیلمای قبلی هم که کلا از تغذیه خبری نبود، اینم جایی توضیحی چیزی دادن؟

اما در کل از اینکه داستان رو تکمیل کرد و مقدمه شد براش راضیم.

تو خود بیگانه اصلی هم به همین سرعت رشد میکنه، تو نسخه های اولیه فیلم نامه بیگانه هست همچین قسمتی که میره تو سفینه و آذوقه غذاییشون و هرچی گیرش میاد میخوره و بعد تبدیل میشه به زنومورف، منتهی این بخش فیلم نامه رو حذف کردن انگار و فیلمبرداریش نکردن، فکر کنم تو خود فیلم هم یه صحنه نشون میده که یه سری محفظه خالی پیدا میکنن پس غیر مستقیم نشون میده که تغذیه میکرده. تو رمانی که از رو فیلم نوشتن هم توضیح میده که رفته بوده سراغ غذاهاشون. تو Alien 3 هم فکر کنم نشون میده آدم خوردن زنومورف ها رو. منتهی هیچ کدوم این ها canon نیست احتمالا. ضمن این که سلول های بدنشون رو میکنن و با سیلیکون پر میکنن پس لزوما هم نباید مثل ما غذا بخورن، هر چیزی میتونن بخورن:D اینم تو نت دیدم که انگار تو بازی Aliens versus Predator 2 اول بازی باید گربه بخوری تا تبدیل به زنومورف بشی:D

این رو هم نگاه بنداز فکر کنم کامل باشه: In the Aliens movie, what do the Xenomorphs eat?

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: leonk13

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر