saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
دوستان برای دیدن Logan باید X-Men Apocalypse رو دیده باشم ؟
ربطی ندارن اصلا. ولی ترجیحا کل سری رو دیده باشی که با پروفسور و خود ولورین آشنا باشی خیلی بهتره:D
پ.ن: فقط آماده این باش که X3 و X-Men Origins، دو تا از مزخرف ترین فیلم های سوپرهیرویی تاریخ رو ببینی:D

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,622
نام
Leo Fitz
سلام دوستان
میشه چندتا فیلم کمدی فوق خنده دار در حدی ک بشه زمینو گاز زد بگید؟:D:D:D:D:D
بعد کنکور میخام بشینم کیف کنم....;)
سلام
EuroTrip 2004
بعد چندروز از تماشاش،هنوزم هرروز بعضی جاهاش رو میبینم خندم میگیره...
دیشب گذاشتم برا داداشم،کل مدت تماشای فیلم مثل این شکلک بود...::|
خدایا توبه چقدر اختلاف سلیقه:|

• Like
Reactions: ps4 only

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
سلام
EuroTrip 2004
بعد چندروز از تماشاش،هنوزم هرروز بعضی جاهاش رو میبینم خندم میگیره...
دیشب گذاشتم برا داداشم،کل مدت تماشای فیلم مثل این شکلک بود...::|
خدایا توبه چقدر اختلاف سلیقه:|

اینو چند تا ترک دوبله ترکیش کردن، فوق‌العادس! اسمش رو گذاشتن تور ایران :)))) خیلی هم جالب با ایران هماهنگش کردن، مثلا اون باشگاه فوتبال رو کردن پرسپولیس و یا اون سکانس قطار رو کردن قزوین... :D

خلاصه اگه ترکی بلدین سعی کنین پیداش کنین و یکی از کمدی تری دوبله های عمرتون رو ببینید :))

• Like
Reactions: Deliverer

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,348
نام
Matthew
ربطی ندارن اصلا. ولی ترجیحا کل سری رو دیده باشی که با پروفسور و خود ولورین آشنا باشی خیلی بهتره:D
پ.ن: فقط آماده این باش که X3 و X-Men Origins، دو تا از مزخرف ترین فیلم های سوپرهیرویی تاریخ رو ببینی:D
نه برادر کل سری رو جز Apocalyse دیدم :D جفتشم دارم...هم Logan رو گرفتم هم این. ولی چون یکم حس فیلم دیدن ازم رفته، حالش نیست بشینم یکی یکی ببینم. از لوگان چون بیشتر تعریف شده
میخواستم ببینم.
مرسی

• Like
Reactions: saphire

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دوستان. برای تماشا پرومتئوس و این کاوننت باید نسخه های قدیمی بیگانه رو دید؟ تنها آشناییم با مجموعه موجود معروفشه :)) فیلم های خوبین؟

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
دوستان. برای تماشا پرومتئوس و این کاوننت باید نسخه های قدیمی بیگانه رو دید؟ تنها آشناییم با مجموعه موجود معروفشه :)) فیلم های خوبین؟
منم از این سری فقط پرومتئوس رو دیدم که هیچ ابهامی برام نداشت فقط اخرش با یک سوال خیلی بزرگ تموم شد که ادم رو بشدت منتظر نسخه ی بعدیش میذاره! حالا هم که کاوننت اومده میگن هیچ ربطی به پرومتئوس نداره! نمیدونم چجوریه.

• Like
Reactions: HIGH DEVS

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
اگه حوصله دیدن تمام فیلم های قبلی رو داری بشین ببین ولی اگه حوصله نداری به نظر من فقط بیگانه ریدلی اسکات و بیگانه های جیمز کامرون رو ببین به نظر من فقط همین دو تا فیلم ارزش هنری دارند و فیلم های بسیار خوبی هستند خصوصا فیلم کامرون که به نظر من معرکه است

• Like
Reactions: HIGH DEVS

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,999
نام
آریا
نسخه های اول و دوم که دیدنشون بر همگان واجب هست و جزو بهترین های ژانر خودشون هستن و دو تا اثر کلاسیک و با کیفیت محسوب میشن. ولی نسخه های سوم و چهارم کیفیت بالایی ندارن، هر چند من از اونا هم خوشم میاد. :D
برای دیدن Prometheus و Covenant هم نیاز اساسی به دیدن اون ها نیست، ولی به نظرم بد نیست اول فیلم اصلی رو ببینی و بعدش این دو تا جدیدها رو. به هر حال فیلم اصلی باعث آشنایی بیشتر با این سری میشه و یه سری المان ها هم داره که اون زمان کسی نمیدونست دقیقاً چی هستن و سال ها به صورت معما باقی مونده بودن و توی Prometheus مشخص شد جریانشون چی هست.
مختصر و مفید اینکه قبلی ها رو نبینی مشکلی پیش نمیاد چون داستان این جدیدها به قبل از قدیمی ها برمیگرده، ولی اونا رو هم ببین! :D حداقل دو تای اول رو ببین و ضرر نمیکنی!
------------
در همین راستا باید بگم Covenant به شکل عجیبی از سطح انتظارم پایین تر بود. نه اینکه فیلم خیلی داغونی باشه، ولی انتظارم خیلی بیشتر از اینا بود و فیلم از بعضی جهات مبتدیانه بود و رفتار و حرکات کاراکترها و اتفاقات تأثیرگذاری که باعث ارتباطش با سری اصلی میشه، اصلاً خوب طراحی نشده بود.

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
اونا رو نباید برای این ببینی، این رو باید برای اونا ببینی! :D یه جورایی پیش درامده ولی داستانشون خیلی به هم مرتبط نیست. فیلمای خوبی ـت ولی از نسخه 3 به بعد دیگه میزنه تو جاده خاکی

چرا جیمز فرانکو باید با بازی تو این فیلم (به زور میشه گفت اصلا نقشی داشت !) خودشو خراب میکرد واقعا؟! -_-
بعد چرا اصلا خیلی از تیکه های اول تریلر فیلم تو خود فیلم نیست؟! :/

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,999
نام
آریا
شماره های اصلی رو ببین دیگه نمیتونن دوتا جدیده رو تحمل کنن :D
آره واقعاً. چند وقت پیش رفتم 1080p دو نسخه اول رو دانلود کردم که برای بار هزارم ببینم!
البته من از Prometheus هم خوشم اومد. :D این وسط Covenant برای من بدترین نسخه بوده، حتی بدتر از Resurrection!

• Like
Reactions: Fratos and leonk13

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
از فیلم های آینده ژانر وحشت It مزخرف به نظر میرسه و Mother! به نظرم پتانسل موفق شدن رو داره. Annabelle: Creation هم بر خلاف قسمت اول که یادمه مزخرف به تمام معنا، ظاهرا یه چیزای جدیدی تو خودش داره و باید دید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر