Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
91440308998511295921.jpg

02996704284971769032.jpg

از تریلر های معلوم بود که مضخرفی بیش نیست

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
من خودم مدیری رو خیلی دوست دارم اما این ساعت 5 عصر چی بود انصافا؟ اصلا حال نکردم باش حتی از بعد کمدی سیاه هم نگاه میکنم باز هم حال نکردم : |
گشت 2 دو رو با همه کاستی هاش به کل اثر بهتری میدونم

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,649
نام
iMAN
این King Arthur رو نمیدونم دیدید یا نه ولی به عنوان گیمر ببینید ( کلا فیلم معمولیه ، ولی... ) این نبردای آخرش رو قشنگ درآوردن سی جی آی خیلی با کیفیتی داره ولی حیفم میاد چون میدیم ناخداگاه به این فکر اقتادم که چرا اسسین رو ندادن این کارگردانی کنه سبک فیلم برداریه فیلم های گای ریچی هم خاصه واقعا ( تو شرلوک هلمز نشون داد قشنگ ) ...!!!

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
این King Arthur رو نمیدونم دیدید یا نه ولی به عنوان گیمر ببینید ( کلا فیلم معمولیه ، ولی... ) این نبردای آخرش رو قشنگ درآوردن سی جی آی خیلی با کیفیتی داره ولی حیفم میاد چون میدیم ناخداگاه به این فکر اقتادم که چرا اسسین رو ندادن این کارگردانی کنه سبک فیلم برداریه فیلم های گای ریچی هم خاصه واقعا ( تو شرلوک هلمز نشون داد قشنگ ) ...!!!
مبارزه آخرش یاد دارک سولز مینداخت ادمو:D
فیلم اونقدریم که گفتن بد نبود حداقل یه مدل جدید از داستان آرتورو تعریف کرد فان بود کلا.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
سلام دوستان
میشه چندتا فیلم کمدی فوق خنده دار در حدی ک بشه زمینو گاز زد بگید؟:D:D:D:D:D
بعد کنکور میخام بشینم کیف کنم....;)
والله بحث کمدی یک چیز سلیقه ای . و نمیشه دقیق انتظار داشت که چیزی که از نظر یکی خنده دار باشه از نظر یکی دیگه هم باشه . ولی در کل من خودم پیشنهاد می کنم شما این کارها رو ببینید . البته خب جدیدا دیگه کمدی ها بی ادبانه شدن برای همین اگه به این سبک شوخی ها نمی خندین کلا لیست من رو بیخیال شید
recep ivedik 1-2-3-4
hangover 1-2-3( البته شخصا فقط قسمت اولش رو پیشنهاد می کنم )
neighbors 1-2
dirty grandpa
horrible bosses 1-2
we are millers
hall pass
there is something about mary
hot chick

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
سلام دوستان فیلم RAW ارزش دیدن داره؟
عجب فیلمی بود :|:|
یعنی بعضی وقتا یه چیزایی از سینمای فرانسه میاد بیرون که مغزتو منفجر میکنه! شاهکار بود
سوای مسائل فنی فیلم که عالی بودن ، سکانس به سکانسش معنا و مفهوم بود که میرفت تو حلقم :D
به عاشقان سینما شدیدا توصیه میشه

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
سلام دوستان
میشه چندتا فیلم کمدی فوق خنده دار در حدی ک بشه زمینو گاز زد بگید؟:D:D:D:D:D
بعد کنکور میخام بشینم کیف کنم....;)
والا من خودم دیگه زیاد علاقه ای به فیلم های کمدی ندارم چون واقعا سطحین
البته بعضیاشون به درد دیدن میخورن
مثلا همین ۴ نسخه رجب که دوستمون نوشت رو من با یه جمع ۵ نفره دیدم کلا داشتم گریه میکردم
ولی توی فیلم هایی که یادم میاد The Intouchables واقعا ساده و دوست داشتنی بود
بقیه فیلم هایی که یادم میاد هم زیاد کمدی خوبی نداشتن
پ.ن: بزن تو کار استند آپ کمدی خارجی
کارهای ۱ و ۱.۳۰ ساعته خیلی فوق العاده ای توشون پیدا میشه
الانم جا افتاده که زیرنویسشون رو میدن بیرون خدارو شکر
انصافا کمدی هاشون عالیه
برای شروع Bill Burr: Let It Go رو ببین. این کار جالبیه به نظرم
ببین شاید خوشت بیاد از این سبک

• Like
Reactions: ps4 only

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
Sam Shepard بازیگر معروف آمریکایی و نامزد جایزه اسکار و بازی در فیلم های معروفی تو BlackThron و سریال Bloodline ، در سن 73 سالگی درگذشت.

1615.jpg

یکی از بهترین نمایشنامه نویس های پست مدرن بود که تو دانشگاه های ادبیات انگلیسی درس داده میشه!
روحش شاد...

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,304
نام
Matthew
من دیشب The Game دیوید فینچر رو دیدم. خیلی لذت بردم، خیلی وقت ـه بخاطر سریال، دیگه نمیتونم راحت یه فیلم رو بدون توقف و بلند شدن از جام نگاه کنم، اما دیشب واقعا میخکوب شدم.
ولی پایانش رو یجورایی حدس زدم. :D
یه جاهایی شک کردم که واقعا قضیه اخاذی و اینا... ولی وقتی حرکت برادرش وقتی یهو وقتی برق خونش رفته، میاد پشت شیشه خونش رو یادم افتاد، 90% احتمال میدادم، خود برادر ـه جزء استخدامیاس :D
خلاصه که من خودم عاشق اینجور سبک هام و بسی لذت بردم.

اگر ندیدید پیشنهاد میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر