MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
این کوییک سیلوری که تو اونجرز هست چه فرقی با اونی که تو ایکس من بود داره ؟
چون اونجا دنبال پدرش میره و نمیتونن یکی باشن و قابلیت هاشون یکیه.
البته به نظر من اوین پیترز تو ایکس من بسیار باحالتر از نسخه اونجرز هست.:D چه تیپ و قیافش چه صحنه هایی که براش با cgi ساختن.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,814
نام
نریمان
این کوییک سیلوری که تو اونجرز هست چه فرقی با اونی که تو ایکس من بود داره ؟
چون اونجا دنبال پدرش میره و نمیتونن یکی باشن و قابلیت هاشون یکیه.
البته به نظر من اوین پیترز تو ایکس من بسیار باحالتر از نسخه اونجرز هست.:D چه تیپ و قیافش چه صحنه هایی که براش با cgi ساختن.
فرقی ندارن. چون شخصیت Quicksilver همونقدر که تو کامیکای X-Men حضور داشته تو Anengers هم بوده، حقوقش به صورت مشترک برای Marvel و Fox هست. فقط تو فیلمای مارول حق ندارن از کلمه ی Mutant براش استفاده کنن.

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
فرقی ندارن. چون شخصیت Quicksilver همونقدر که تو کامیکای X-Men حضور داشته تو Anengers هم بوده، حقوقش به صورت مشترک برای Marvel و Fox هست. فقط تو فیلمای مارول حق ندارن از کلمه ی Mutant براش استفاده کنن.

من خیلی اطلاعات ندارم. الان فیلمای ایکس من برای کمپانی فاکس هست، بعد intro همشون یه تریلر مارول پخش میشه.
همه اینام از روی کامیک بوک های مارول ساخته میشن؟ حق کپی رایت کامیک ها برای کی هست، مارول ؟

اونجرز هم فکر کنم مستقیما برای مارول هست.

ولی چون تو کامیک های قدیمی کوییک سیلور تو ایکس من هم بوده پس فاکس هم میتونه تو فیلم هاش استفاده کنه ازش ، درسته ؟

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,814
نام
نریمان
من خیلی اطلاعات ندارم. الان فیلمای ایکس من برای کمپانی فاکس هست، بعد intro همشون یه تریلر مارول پخش میشه.
همه اینام از روی کامیک بوک های مارول ساخته میشن؟ حق کپی رایت کامیک ها برای کی هست، مارول ؟

اونجرز هم فکر کنم مستقیما برای مارول هست.

ولی چون تو کامیک های قدیمی کوییک سیلور تو ایکس من هم بوده پس فاکس هم میتونه تو فیلم هاش استفاده کنه ازش ، درسته ؟
فاکس فقط حق ساخت فیلم یه سری از کامیک های مارول رو داره. حق انتشار کامیک، ساخت بازی، تیشرت و .... برای مارول هست.
کوییک سیلور هم همونطور که گفتم مشترک هست و هر دو شرکت حق استفاده تو فیلم ها رو ازش دارن.

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
فک میکنم برای نجات سوپر من یا اتفاقای که قراره تو جاستیک لیگ بیفته فلش پوینت قراره ساخته بشه ، اما اگه طبق کمیک باشه خیلی زوده برای فلش پوینت با اون همه شخصیت

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
امروز wonderwoman رو ديدم واقعا فوق العاده بود چه خوب بازي كرده گال گدت ،ديالوگ ها وصحنه هاي اكشنشو تو هيچ فيلمي از dc به جز dn نميشه ديد طنز به جا ،كست عالي ،همي چيش عالي هست فقط رو اون شخصيته ويليان بازيگر بهتري مي تونستن كست كنن ،واقعا dc رو سر بلند كرده ايول :-bd

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
اون 800 مگی را میگی !؟
البته دانلودش میکنم ولی مسلما کیفیتش خوب نیست
سلام
من چند وقت دیدم فیلم رو. کیفتیشم هم الان دقیق یادم نیست ولی اکی بود.
منم قبل از دیدن فیلم خونده بودم تو سینما چند نفر حالشون بد شده ولی اونجوریام نیست. بعدش به نظرم به عنوان فیلم ترسناک سراغش نرید. فیلم صحنه شوکه کننده داره ولی ترسناک نیست.در آخر هم اینکه در حد تعریف هایی که ازش شده عالی نیست ولی ارزش یکبار دیدن رو داره.

ahmad1376

کاربر سایت
Feb 26, 2012
167
سلام
من چند وقت دیدم فیلم رو. کیفتیشم هم الان دقیق یادم نیست ولی اکی بود.
منم قبل از دیدن فیلم خونده بودم تو سینما چند نفر حالشون بد شده ولی اونجوریام نیست. بعدش به نظرم به عنوان فیلم ترسناک سراغش نرید. فیلم صحنه شوکه کننده داره ولی ترسناک نیست.در آخر هم اینکه در حد تعریف هایی که ازش شده عالی نیست ولی ارزش یکبار دیدن رو داره.
تا جایی که من شنیدم یچیزی تو مایه های cannibal holocaustه

• Like
Reactions: shayan720

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,287
نام
Matthew
سلام دوستان. یه مطللب خیلی ارزشمند درباره فیلم ساعت پنج عصر خوندم . آیا کسی این فیلم و دیده؟ خوبه؟
درود.
من دیدم. کمدی فیلم متفاوت هست. به قول دوستان، قهقهه نمیگیره اما موقعیت های کمدی خوبی ایجاد میشه. با اینکه شاید خود من با فیلمی مثل گشت 2 خیلی بیشتر خندیدم، اما قطعا فیلم مدیری حداقل 2 سطح بالاتر از این چنین کمدی هایی هست که داره تو سینمای ما مد میشه. طی فیلم، روند کندش خود منو اذیت کرد، بعضی وقتها وقایع قابل پیشبینی بود، بخاطر روند کلی شکل گیری کمدی فیلم، اما بازم سوژه های جالب و البته متفکرانه ای بود. طوری که من خودم موقع فیلم، گفتم یبار دیدنش بسه، اما الان حتی برخلاف فیلم های اخیر کمدی سینمامون، حاضرم با اشتیاق یبار یا دوبار دیگه ببینم.
قطعا اثر قابل بحثی هست...

Last edited by a moderator:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
سلام دوستان. یه مطللب خیلی ارزشمند درباره فیلم ساعت پنج عصر خوندم ، آیا کسی این فیلم و دیده؟ خوبه؟
افتضاح و توهین به شعور مخاطب و مردم عام و شهرستانیا و ...

فکر اینکه طرفشم برید نکنید

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: mehdi88

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر