stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
كاركترهاى شبيه به هم مارول و دى سى. سال خلق هر كدوم هم جلو اون نوشته و نكته جالب اينكه بنظر ميرسه هر كدوم از روى اون يكى اسكى رفته و در اين ميان مارول بيشتر:D
Marvel Vs DC: Equivalent Characters
پ.ن: چجورى لينك رو ميذارين روى كلمه ها، مثلا مينويسين "اينجا" ببينيد بعد روى كلمه اينجا كليك ميكنى ميره تو سايت​

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
تریلر اینفینتی وار چقدر خوب بود! اون اولش که ثور بنده خدا ترکیده بود معلوم شد دیگه چه خبره تو این فیلم. لباس اسپایدر منم خیلی خوب شده بود. ریشای کاپ رو که دیگه نگو :x
لینکش دارید؟؟؟؟

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
سلام.
من چند وقت پیش لوگان رو دیدم. قبلا سری اول های xmen رو دیده بودم خیلی قبل پیش. تو این چند وقت کلش رو دیدم تا نسخه اخر زمان برای ۲۰۱۶.

چند تا سوال که ممکنه اسپویل باشه برای کسی که ندیده.

اول ترتیب زمانی کلشون چطوریه ؟
اول first class , بعد ۲۰۱۶، بعد ۲۰۰۹ ولورین و بعد سه سری اول و بعد ولورین ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ و اخرش لوگان ؟

تو سری سوم وقتی جین رو پیدا میکنن چارلز و مگنیتو جفتشون تقریبا پیر هستن، ولی تو ۲۰۱۶ جین همسنشونه :Dکه این میشه گذاشت بر طبق اینکه مجموعه سوم کارگردانش فرق داشته‌.

یه سری موردای اینجوری بازم هست. مثلا تو سری ایکس من ۲ nightcrawler تا حالا مدرسه چارلز رو ندیده ولی تو قسمت ۲۰۱۶ اولین بار سال ۱۹۸۳ میاد به مدرسه.

سوال اخرم در مورد ولورین هست که تو ولورین ۲۰۱۳ چنگالش بریده میشه ولی تو ایکس من ۲۰۱۴ بازم چنگالش فلزیه. البته اخر قسمت ایکس من روز های گذشته آینده ، بازم نشون میده «میستیک» خودشو میذاره جای استرایکر که جوون بوده اون زمان و انگار از تبدیل چنگال های ولورین جلوگیری میکنه ، پس اینجوری باید کل داستان ها عوض شه.

خیلی داستان قاطی پاتیه .

در مورد قسمت اخر لوگان هم نفهمیدم چرا مریض شده و اگر باز فقط ۳ گانه ولورین رو در نظر بگیریم نباید چنگالش فلزی باشه. حدس زدم تو قسمت های ۲۰۱۳ و ۲۰۰۹ در مورد این ۲تا چیزی باشه که چیزی نبود.
و این داستان که تو لوگان باقی جهش یافته ها نیستن و مردن برای بیماری مغزی چارلز هست ؟ چون اشاره مستقیم نمیکنه.

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
سلام.
من چند وقت پیش لوگان رو دیدم. قبلا سری اول های xmen رو دیده بودم خیلی قبل پیش. تو این چند وقت کلش رو دیدم تا نسخه اخر زمان برای ۲۰۱۶.

چند تا سوال که ممکنه اسپویل باشه برای کسی که ندیده.

اول ترتیب زمانی کلشون چطوریه ؟
اول first class , بعد ۲۰۱۶، بعد ۲۰۰۹ ولورین و بعد سه سری اول و بعد ولورین ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ و اخرش لوگان ؟

تو سری سوم وقتی جین رو پیدا میکنن چارلز و مگنیتو جفتشون تقریبا پیر هستن، ولی تو ۲۰۱۶ جین همسنشونه :Dکه این میشه گذاشت بر طبق اینکه مجموعه سوم کارگردانش فرق داشته‌.

یه سری موردای اینجوری بازم هست. مثلا تو سری ایکس من ۲ nightcrawler تا حالا مدرسه چارلز رو ندیده ولی تو قسمت ۲۰۱۶ اولین بار سال ۱۹۸۳ میاد به مدرسه.

سوال اخرم در مورد ولورین هست که تو ولورین ۲۰۱۳ چنگالش بریده میشه ولی تو ایکس من ۲۰۱۴ بازم چنگالش فلزیه. البته اخر قسمت ایکس من روز های گذشته آینده ، بازم نشون میده «میستیک» خودشو میذاره جای استرایکر که جوون بوده اون زمان و انگار از تبدیل چنگال های ولورین جلوگیری میکنه ، پس اینجوری باید کل داستان ها عوض شه.

خیلی داستان قاطی پاتیه .

در مورد قسمت اخر لوگان هم نفهمیدم چرا مریض شده و اگر باز فقط ۳ گانه ولورین رو در نظر بگیریم نباید چنگالش فلزی باشه. حدس زدم تو قسمت های ۲۰۱۳ و ۲۰۰۹ در مورد این ۲تا چیزی باشه که چیزی نبود.
و این داستان که تو لوگان باقی جهش یافته ها نیستن و مردن برای بیماری مغزی چارلز هست ؟ چون اشاره مستقیم نمیکنه.
من که یادم نیست ناهار چی خوردم نیم ساعت پیش ولی تایم لاین رو تو یه سایتی زده که اینه : X-Men: First Class (1962), X-Men: Days of Future Past (1973 sequence), X-Men Origins: Wolverine (1981), X-Men: Apocalypse (Alternate 1983), X-Men: Dark Phoenix (Alternate 1991), X-Men (2000), X2 (2003), X-Men: The Last Stand (2006), The Wolverine (2013), Deadpool (2016), Deadpool 2 (2018), X-Men: Days of Future Past (2023 sequence), Logan (2029).
تقریباً سنشون درسته :D... بازیگر جین توی last stand حدود 40سال داشت و داخل 2016 هم 20 سال.

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
من که یادم نیست ناهار چی خوردم نیم ساعت پیش ولی تایم لاین رو تو یه سایتی زده که اینه : X-Men: First Class (1962), X-Men: Days of Future Past (1973 sequence), X-Men Origins: Wolverine (1981), X-Men: Apocalypse (Alternate 1983), X-Men: Dark Phoenix (Alternate 1991), X-Men (2000), X2 (2003), X-Men: The Last Stand (2006), The Wolverine (2013), Deadpool (2016), Deadpool 2 (2018), X-Men: Days of Future Past (2023 sequence), Logan (2029).
تقریباً سنشون درسته :D... بازیگر جین توی last stand حدود 40سال داشت و داخل 2016 هم 20 سال.
:))متشکر. منم ندیده بودم اصلا یادم نمیومد.
ولی خیلی باگ هایی داستانی در این سری فیلم هست.
اونایی که گفتم + طبق همین زمان ها که نوشتی چیزی که تو ولورین ۱ نشون میده انجام ازمایشات و تبدیلش هست بعدشم ازاد میشه و حافظه اش سر جاشه.(۱۹۸۱)
حالا ایکس من اخر زمان میشه ۱۹۸۳. یه تیکه کوتاهی ولورین رو نشون میده که ازادش میکنن.انگار بعد ۱۹۸۱ بازم گرفتن حافظشو پاک کردن.
بعد لوگان ، جین رو اولین بار تو ایکس من ۱ میبینه ۲۰۰۰. ولی تو ۱۹۸۳ به دست جین ازاد میشه.

منظورم اینه تو ایکس ۳ اولش وقتی فلش بک میزنن و میرن جین رو بیارن به مدرسه چارلز ، جین مثلا ۱۰ سالشه. مگنیتو و چارلز ۴۰ ۵۰ سال و کلا بازیگراشونم همون قدیمی ها هستن ولی گریم شدن (به جای استفاده از مکاوی و فس بندر) ولی اخر زمان حداکثر اختلافشون ۱۰ ساله(ظاهری) که تازه با جین اشنا شدن و آوردنش و بازیگراشونم اونا نیستن.
با توجه به پیچیدگی و گندی که زدن تو داستان همین حدس رو میشه زد که ایکس۲۰۱۸ بازم تو گذشته باشه.
تا کی جای مانور تو گذشته داره نمیدونم.
چون تو آینده و حال انقدر مردن و زنده شدن یا ضعیف شدن هیچیش معلوم نیست.
فقط تو لوگان که امسال اومد شلوغ نبود و تا حدودی واضح بود و اونجام چارلز میمیره ولی خود جکمن گفته که دنیا ایکس من جداست از نظر داستان و زندست. که اینجوری خیلی مسخره میشه.

• Like
Reactions: TheGodfather

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
Alien: Covenant بعد شماره 4 این یکیه؟

Aliens vs. Predator کلا فرق میکنه؟
/////////////////
alien ها رو کلا پیشنهاد میدین؟
بعد از اون چهارتا Prometheus و Covenant .
اولي و دومي خوبن... البته خيلي ترسناك ديگه فكر نميكنم باشن ولي تا حدي دلهره اور هستن و هيجان انگيز. سه و چهار خيلي جالب نيستن. Prometheus هم خوبه. جديده رو نديدم.
ميارزه يه چند ساعتي بذاري پاشون كاملا:D
اوني كه گفتيم ربطي نداره به اين سري.

Sent from my iPhone using Tapatalk

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
Captain marvel و Quicksilver نیستن تو infinity war?
Captain Marvel تا جایی که میدونم تایید رسمی نشده ولی هست قطعا. احتمالا حضوری مثل حضور Spidy توی CW داشته باشه!
کوییک سیلور خدا بیامرزتش چجوری بخاد بیاد؟
حقوق کوییک سیلور دست فاکسه و مارول تونست فقط برای یک فیلم از فاکس حقوقشو بگیره و تو اونجرز اومد و مرد :D

• Like
Reactions: leonk13

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,477
نام
آرش
Captain Marvel تا جایی که میدونم تایید رسمی نشده ولی هست قطعا. احتمالا حضوری مثل حضور Spidy توی CW داشته باشه!
کوییک سیلور خدا بیامرزتش چجوری بخاد بیاد؟
حقوق کوییک سیلور دست فاکسه و مارول تونست فقط برای یک فیلم از فاکس حقوقشو بگیره و تو اونجرز اومد و مرد :D
حقوق Quicksilver بطور انحصاری دست هیچکدوم از این دو شرکت نیست و جفتشون می‌تونند ازش استفاده کنند. گویا حفره‌ای توی قراردادها بوده که مارول هم ازش استفاده کرد و این شخصیت رو به یونیورسش آورد.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
كاركترهاى شبيه به هم مارول و دى سى. سال خلق هر كدوم هم جلو اون نوشته و نكته جالب اينكه بنظر ميرسه هر كدوم از روى اون يكى اسكى رفته و در اين ميان مارول بيشتر:D
Marvel Vs DC: Equivalent Characters
پ.ن: چجورى لينك رو ميذارين روى كلمه ها، مثلا مينويسين "اينجا" ببينيد بعد روى كلمه اينجا كليك ميكنى ميره تو سايت​

خیلی جالب بود برام با اینکه اکثرا مارول کپی کرده از DC ولی من به عنوان فردی که انچنان کمیک خون نیستم بیشتر کارکترهای مارول رو به واسطه دنیای سینمایی میشناسم.

• Like
Reactions: stanley

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر