BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
خب دلیلش چیه؟
چرا یهویی دیگه انکود نمیکنند؟

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
نميدونم والا زده به پايان كارمون رسيديم. به احتمال زياد خيلي از كسايي كه تو كار انكود بودن تحت عنوان شانيگ، يه گروه جديد تشكيل بدند.
كارشون خوب بود برعكس گانول...

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
سلام
هر وقت اینا یه گروه جدید تشکیل دادن تو تاپیکم بگید.بهترین انکودر اینترنت بودن.بالاترین کیفیت و ریلیز های 265 کم حجم.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
1.png
بالاخره و بعد از کشمکش های فراوان، فیلمبرادری قسمت دوم فیلم عنوان Deadpool برای اکران در ماه ژوئن 2018، شروع شد. این فیلم بدست آقای David Leitch کارگردانی می شود.

منبع
---------------------------------------------------------------------------------------------
missionimpossiblewomen.jpg
تصویری از بازیگران زن حاضر در قسمت ششم از سری فیلم های معروف Mission: Impossible

این فیلم در ماه جولای 2018 اکران می شود.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,475
MkvCage خوبه فرهاد. خیلی ناراحت شدم ShAaNiG دیگه کار نمی کنه:(
تایید میشه کیفیت صداش خیلی بهتر از shaanig هست بیت ریتشم یه مقدار بالاتره اکثرا از وقتی آشنا شدم باهاش فقط از این کیفیت استفاده میکنم شاید چیز بزرگی نباشه اما ساب انگلیس هم رو خود فیلم هست

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
این استودیو های سونی کاش ورشکست بشن کل حقوق کمیکی رو بفروشن به دیزنی. یعنی اگه به اینا کل عوامل Godfather رو بدی که همون فیلم رو بسازن آخرش اینقدر دست کاری می کنن که از توش نهنگ عنبر 2 در میاد:|

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
ونوم تو mcu اتفاق میفته!

چون بعد جنگ بی نهایتم اکران میشه. احتمالا مث کمیک در بیارن اوریجینشو!

توی MCU هست ولی ربطی به MCU نداره
مثل Netflix Series می مونه که توی MCU اتفاق میفتن ولی ارتباطی با فیلم ها ندارن و صرفا اشارات کوچیکی دارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر