Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
Untitled.png
طبق اعلام خانم Patty Jenkins کارگردان فیلم پرفروش و زیبایی Wonder Woman؛ داستان قسمت دوم این فیلم در کشور آمریکا روایت خواهد شد.

فیلم Wonder Woman به تازگی در سرتاسر جهان به اکران درآمده است و توانسته مورد تحسین منتقدان واقع شود. لازم به ذکر است که این عنوان حتی در هفته اول اکران خود فروش فوق العاده ای را داشته است.

منبع

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
View attachment 75924
طبق اعلام خانم Patty Jenkins کارگردان فیلم پرفروش و زیبایی Wonder Woman؛ داستان قسمت دوم این فیلم در کشور آمریکا روایت خواهد شد.

فیلم Wonder Woman به تازگی در سرتاسر جهان به اکران درآمده است و توانسته مورد تحسین منتقدان واقع شود. لازم به ذکر است که این عنوان حتی در هفته اول اکران خود فروش فوق العاده ای را داشته است.

منبع
خاک بر سر مارول که پتی جنکینز رو از Thor 2 اخراج کرد:|

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
Wonder Woman
:-j:-j:-j

خب، اینجا هالیووده و طبق معمول قراره تاریخ دوباره تکرار بشه. همون اتفاقی که سر Hurt Locker و Avatar افتاد و آکادمی صرفا بخاطر زن بودن کارگردان اسکار رو تقدیمش کرد. و Moon Light پارسال رو هم یادمون نرفته. پروپاگاندِ چپگرا و حافظ حقوق اقلیت ها بقدری در هالیوود قوی هست که کسی جرئت مخالفت با چنین فیلمهایی رو نداره. کافیه یه فیلم در راستای سیاهپوست ها، زنان، g@yـها بسازن تا موفقیتش تضمین شده باشه.

البته فیلمهای سوپرهیرویی کلا مالی نیستند. سرشار از تصاویر CG اغراق شده و تهوع آور، داستان های بی سروته و همینطور نقض تمام قوانین فیزیک، شیمی و عالم واقعیت! حالا فرض کنید توی Wonder Woman همه این اِلِمان ها با فمینیسم ترکیب شده!! چه شود!!

به بازیگر نقش اول که میریسم اسمش چیه؟! Gal؟! گال؟! گیل؟ اصلا غربی بنظر نمیرسه و بیگانه هست. آره درسته یه اسم اسرائیلیه. طبق معمول تو فیلم، آلمانی ها رو سلاخی میکنن. فرقی نمیکنه اصلا تو فضا باشه، تو قرن بیست و پنج باشه یا بیست، فرقی نداره تاریخی باشه یا علمی-تخیلی بلاخره آلمان ها مقصر هستند و همیشه باید توسط یه یهودی تو فیملا سلاخی و قیمه قیمه بشن!!
از کریس پاین هم که انتظار بیشتری نمیره. یه چهره نوظهور صرفا برای بلاک باستر ساختن.
اون باصطلاح plot twist تو فیلم هم که کاملا آبکیه. نشاندهنده عدم توانایی کارگردان و نویسنده در درآوردن یه villain درست و درمون هست. و اینکه فقط با یه twist سروته قضیه رو جمع کنن.

دیدن این فیلم رو برای خنده و شناخت اوج انحطاط و انحراف در سینما رو به تمام علاقه مندان توصیه میکنم.

و البته خواندن نظرات گهر بار شمارا برای شناخت اوج انحطاط و انحراف جوانان در درک و فهم فیلم و هنر نقد به دوستداران توصیه می کنم . حالا می فهمم چرا فراستی از هفت رفت . دید شما هستی گفت تا الان ول معطل بوده

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
1.png

آقای Joel Kinnaman ستاره فیلم Suicide Squad؛ در مورد ادامه این فیلم می گوید:
«تا آنجایی که من اطلاع دارم آنها دوباره فیلمنامه را نوشته اند و فکر می کنم فیلمبرادری، زمانی نامعلوم و در سال 2018 شروع خواهد شد.» او در جواب به این سوال که آیا این احتمال وجود دارد که آقای David Ayer ( آقای دیوید آیر در حال ساخت اسپین اف Gotham City Sirens است.) دوباره وظیفه کارگردانی این فیلم را بر عهده بگیرد، گفت:
«مطمئن باشید که من دوست دارم او کارگردان این فیلم باشد. اما اگر David Ayer نخواهد این کار را انجام دهد و بعدش شخص دیگری این فیلم را کارگردانی کند، باید این شخصیت ها را در موقعیت فوق العاده ای قرار بدهند و یا کلا این شخصیت ها باید در داستان نقش پر رنگ تری داشته باشند.»
همچنین Joel Kinnaman در مورد حضور دوباره خود در نقش شخصیت Rick Flag گفت:
«فکر می کنم، حتما بازهم دوباره به نقش اصلی خود باز گردم.»

منبع

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,890
نام
U-N-3-S
چجور روشون میشه ss2 میخوان بسازن؟
فیلمی که تو چندتا اس شات مارگارت و 2 تا صحنه اکشن فاجعه خلاصه شد.. و کاراکتر های بسیار بیخود. میشه بومرنگ رو کلا ندید و فهمید چی به چیه.. ویلن اصلی پشمک :))

Dc رو انگار 4-5 تا بچه که نمیدونن چکار دارن میکنن و برا همچی هم عجله دارن اداره میکنند.

تنها نکته مثبت فیلم سانترک heatness از 21 pilots بود :D

• Like
Reactions: Blood Brothers

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فیلمی که تو چندتا اس شات مارگارت و 2 تا صحنه اکشن فاجعه خلاصه شد.. و کاراکتر های بسیار بیخود. میشه بومرنگ رو کلا ندید و فهمید چی به چیه.. ویلن اصلی پشمک :))

Dc رو انگار 4-5 تا بچه که نمیدونن چکار دارن میکنن و برا همچی هم عجله دارن اداره میکنند.

اگه سیاست هاشون مثل واندر وومن بخواد پیش بره میشه امیدوارم بود در غیر این صورت با فاجعه دومی مواجه میشیم :D

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson

از بومرنگ فاجعه تر ال دیابلو بود که حضورش فکر می کنم صرفا به علاقه ی دیوید آیر به فرهنگ اراذل لاتین مقیم آمریکا برمی گشت . چون تو همه ی فیلم هاش از این کاراکترها به وفور یافت میشه و روابط بین اشون از مهم ترین درونمایه های فیلم هاشه . البته آقای کیلر کراک که با کج و کوله کردن سرش یادآور کلیپ های رپ شب هالووین بود .

• Like
Reactions: yonestm

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان كسي زيرنويس The Making of Batman v Superman را داره بزاره؟ هموني كه تو يه فايل ورد هستش و بخش هايي مثل ساخت بتموبيل جديد، واندرومن و بقيه چيزا توش هست

كلا اصلا زيرنويس فارسي شده؟ اگه لطف كنيد جواب بديد ممنون ميشم.

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
Wonder Woman
:-j:-j:-j

خب، اینجا هالیووده و طبق معمول قراره تاریخ دوباره تکرار بشه. همون اتفاقی که سر Hurt Locker و Avatar افتاد و آکادمی صرفا بخاطر زن بودن کارگردان اسکار رو تقدیمش کرد. و Moon Light پارسال رو هم یادمون نرفته. پروپاگاندِ چپگرا و حافظ حقوق اقلیت ها بقدری در هالیوود قوی هست که کسی جرئت مخالفت با چنین فیلمهایی رو نداره. کافیه یه فیلم در راستای سیاهپوست ها، زنان، g@yـها بسازن تا موفقیتش تضمین شده باشه.

البته فیلمهای سوپرهیرویی کلا مالی نیستند. سرشار از تصاویر CG اغراق شده و تهوع آور، داستان های بی سروته و همینطور نقض تمام قوانین فیزیک، شیمی و عالم واقعیت! حالا فرض کنید توی Wonder Woman همه این اِلِمان ها با فمینیسم ترکیب شده!! چه شود!!

به بازیگر نقش اول که میریسم اسمش چیه؟! Gal؟! گال؟! گیل؟ اصلا غربی بنظر نمیرسه و بیگانه هست. آره درسته یه اسم اسرائیلیه. طبق معمول تو فیلم، آلمانی ها رو سلاخی میکنن. فرقی نمیکنه اصلا تو فضا باشه، تو قرن بیست و پنج باشه یا بیست، فرقی نداره تاریخی باشه یا علمی-تخیلی بلاخره آلمان ها مقصر هستند و همیشه باید توسط یه یهودی تو فیملا سلاخی و قیمه قیمه بشن!!
از کریس پاین هم که انتظار بیشتری نمیره. یه چهره نوظهور صرفا برای بلاک باستر ساختن.
اون باصطلاح plot twist تو فیلم هم که کاملا آبکیه. نشاندهنده عدم توانایی کارگردان و نویسنده در درآوردن یه villain درست و درمون هست. و اینکه فقط با یه twist سروته قضیه رو جمع کنن.

دیدن این فیلم رو برای خنده و شناخت اوج انحطاط و انحراف در سینما رو به تمام علاقه مندان توصیه میکنم.
كار ندارم با حرفاي خنده دار پستات:دي اون اول گفتي Hurt Locker به خاطر زن بودن طرف برنده شد! اصلا اون فيلمو ديدي؟ :| من نميگم در حد اسكار هست يا نيست فقط ديديش؟:|

Sent from my iPhone using Tapatalk

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
View attachment 75977

زیر 30 پیش بینی میکردم یکم بهتر از انتظاراتم بود :D
اصلا فیلمی که کاراکتر اصلیش مرد غیر یهودی باشه به آلمان ها هم حمله نکنه اتاق فکر شیطان پرستی فمینیست فاشیستِ هالیوود اون رو خراب می کنه.
/s

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
اصلا فیلمی که کاراکتر اصلیش مرد غیر یهودی باشه به آلمان ها هم حمله نکنه اتاق فکر شیطان پرستی فمینیست فاشیستِ هالیوود اون رو خراب می کنه.
/s
الان به من تیکه انداختی یا به اون بنده خدا که از رائفی پور تقلید میکرد ؟ :-?:D
اگه به من تیکه انداختی که خب مومیایی هیچ کدوم از نسخه هاش فیلمای خوبی نبودن بهترینشون متوسط بود هرچند شخصا خاطرات جلبیم با دو فیلم اول دارم
این مومیایی جدیدم از تریلراش مشخص بود هیچی نداره و تکراره چیزاییه که قبلا دیدیم با بازیگرای جدید و فضای جدید

• Like
Reactions: zack fair

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
1.png
طبق اعلام وبسایت هالیوود ریپورتز، هنوز مشخص نشده است که آیا ادامه فیلم پرفروش Wonder Woman را خانم Patty Jenkins کارگردانی خواهد کرد و یا شخص دیگری این وظیفه را برعهده خواهد گرفت.

منبع

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
\m/\m/\m/\m/
یادی هم کنیم از این انیمیشن مورد انتظار، که 27 ماه می تو ژاپن منتشر شده و حالا قراره 19 ژوئن تو آمریکایی شمالی عرضه بشه و 20 روز بعدش هم نسخه های بلوریش منتشر بشه.

انیمیشی که دو قسمت اولش بهتر از تمام فیلم های بوده که براساس این نام ساخته شده.​

Resident_Evil_Vendetta_poster.jpeg
June 19
North America

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر