barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
امسال کلا هرچی فیلم ترسناک میاد فیل می شه
Life هم فیل شد

باز خوبه حداقل The Mummy فعلا Review هاش خوب بوده البته زوده برای فضاوت کردن
ولی خیلی بد می شد اگه شروع Dark Universe اه Universal Monsters فیل می شد xD
البته این مومیایی که تو تریلر ها دیدیم بیشتر ادامه دهنده ی راه مومیایی های استیون سامرز و ون هلسینگه . اکشن تخیلیه تا ترسناک .

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
البته این مومیایی که تو تریلر ها دیدیم بیشتر ادامه دهنده ی راه مومیایی های استیون سامرز و ون هلسینگه . اکشن تخیلیه تا ترسناک .

کلا ژانر فیلم های Dark Universe ترکیب باحالیه

Action Adventure Horror Fiction

btw: کلا returns و tomb of the dragon emperor فیلم های به جد مضخرفی بودن و یکی از دلایلشم حذف شدن همون بخش horror بود

• Like
Reactions: leonk13

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
جای راجر ایبرت خالی که بیاد فیملو بشوره ببره!
پ.ن : دوستان الان میان طوفان نولانی به پا میکنن علیه منقدا. ببین کی گفتم:)
خخ حالا كه اينو گفتي اين فيلم rt 97 شد يعني از فيلم dark knight نولان هم بيشتر شده 94 شده بود :D

BEHESHTeBARIN

کاربر سایت
May 5, 2010
191
سلام علیکم ...

" I'm Still Here " :

ای ملوانِ دریاهای آزاد ...
tyxtk.jpg

6ebob.jpg

l57y1.jpg

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
John Wick Chapter 2 9/10

از نسخه قبلیبه نظرم بهتر بود . فقط این غیر اینگلیسی صحبت کردنشون زیاد رو مخ بود ...
من فقط برام جای سوال که آخره فیلم ، برای قسمت 3 که یه بهانه تپل تراشید و انتظارات از نسخه 3 میره بالا .... و اینکه از جمعیت نیویورک یود شهرش چی بود ، از هز 10 نفر 8 نفر گوشیش زنگ خورد...رسمه همه criminal تشریف داشتن...!!!

• Like
Reactions: Alkazar

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
John Wick Chapter 2 9/10

از نسخه قبلیبه نظرم بهتر بود . فقط این غیر اینگلیسی صحبت کردنشون زیاد رو مخ بود ...
من فقط برام جای سوال که آخره فیلم ، برای قسمت 3 که یه بهانه تپل تراشید و انتظارات از نسخه 3 میره بالا .... و اینکه از جمعیت نیویورک یود شهرش چی بود ، از هز 10 نفر 8 نفر گوشیش زنگ خورد...رسمه همه criminal تشریف داشتن...!!!

اشتباه زدی برادر :D . اینجا نیست

• Like
Reactions: MO021

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خوب Wonder Woman عزیز هم ملاقات کردیم :D

اول از همه بگم که وای ددم عجب فیلمی بازی کرد Gal Gadot :D هم دوست داشتنی و هم بد اس (نه زیاد :D ). از بازی Chris Pine هم بشدت لذت بردم. مخصوصا اخرای فیلم.

اینطوری بگم که فیلم بشدت خوش ساخت میزنه و اون آشفتگی و شلختگی فیلم های قبلی DC و اسنایدر رو نداره اصلا. فیلم خیلی خوب از گذشته دایانا شروع میشه و به زمان حال میرسه. هیچ پیچیدگی فلسفی (!WT Snyder) مثل BvS نداره و خیلی سرراسته. صحنه های اکشن فیلم خیلی عالی بودن. سبک مبارزه آمازونی ها واقعا تازه به نظر میرسه. صحنه مبارزشون با آلمان که تو تریلر ها یه گوشه اش رو دیدی، بشدت زیبا بود و همون اول فیلم آرزو کردم که ای کاش یه فیلم بر اساس جنگ های گذشته اینا بسازن. نمیخوام توضیح زیادی در مورد روند فیلم بدم چون خیلی جاهاشو توی تریلرها ندیدید و براتون تازگی خواهد داشت. همونطور که قبلا هم احساس کردیم مایه های طنز به فیلم های DC هم داره اضافه میشه مثل مارول و خیلی هم چیز خوبی درآوردن. واقعا همه چیش به جا بود و اعراق هم نکرده بودن.
اینو گفتم اما طرفدارای یونیورس DC و جدی و خاکستری بودنش فکر نکنن که سری فیلم ها دارن راه دیگه ای رو میرن. به همون اندازه که دل باز هست، به همون اندازه هم سیاه و سنگین میشه. واقعا جوی که یونیورس و فیلم های DC دارن رو شخصا عاشقشون هستم و خوشحال هم هستم که همین مسیر رو دارن ادامه میدن. اواخر فیلم واقعا حس اپیک بودن و سنگینی جو رو حس میکنید و کاملا متوجه میشید که این دنیا باهاتون شوخی نداره و جدیه :D چیزی که تو فیلم های مارول زیاد نمیبینیم. الان چیز زیادی برای نوشتن و توضیح ندارم و میخوام خودتون فیلم رو تجربه کنید اما برای حرف پایانی باید بگم که اگه DC و WB همین مسیر رو پیش بگیرن میتونیم شاهد یه یونیورس بسیار خفن توی دنیای هالیوود باشیم. کلا پیگر بندی این فیلم با فیلم های قبلی فرق میکردو این تفاوت رو کاملا حس خواهید کرد و راضی خواهید بود. واقعا یه فیلم سوپرهیرویی خوب و عالی از طرف دی سی بود و به سادگی این فیلم میتونه تو رتبه اول فیلم های DC قرار بگیره.

فقط یه مورد توی فیلم کمی برام خوشایند نبود که توی اسپویلر مینویسم شاید بتونه جرقه هایی تو ذهنتون بزنه موقع تماشای فیلم :D

انتخاب بازیگر ضدقهرمان اصلا به دلم ننشست. هرچند آگاهانه این انتخاب انجام گرفته بود.

در مورد جلوه های ویژه نمیتونم زیاد چیزی بگم فقط تا اونجایی که من دیدم خیلی خوب بودن. نمیتونم زیاد توضیح بدم چون فیلم رو 3D دیدم اجبارا و اگه تجربه اش رو داشته باشید رنگ عینک در کنار تاریکی سالن باعث میشه فیلم تاریک تر از حالت معمولیش باشه و این باعث میشه که تو صحنه های تاریک یا زمان شب، جزئیات رو از دست بدید. متاسفانه نسخه 2D دوبله محلی بود و نشد ببینم. منتظر میشم بلوریش بیاد دوباره از اول ببینم :))

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خدایی از شباهت لوگان و TLOU بکشید بیرون دیگه. :D تو نظر خودم که خیلی بی ربط هستن اصلا. از این به بعد هر مرد و دختری که ببینیم دلیل بر اینه که از TLOU اسکی رفتن دیگه؟ :D شخصا حالم داره بد میشه دیگه از این پروپاگاندای TLOU :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
داشتم فكر ميكردم كه گال هم شد اسم خدايى ، مادر پدر كه ميذارين روى دختر، روى جنس ظريف. گال گدوت ادم ياد غول هاى باستانى ميفته.:D گلوم درد ميگيره وقتى ميخوام تلفظ كنم:D
الان سرچ کردن و همونطور که حدس میزدم (گل گدوت یهـودیه :D ) این اسم ریشه در زبان ابری داره و معنیش «موج» هست :D
اره ميدونستم يهودى و اسرائيلى هست ، ولى نميدونستم معنى موج ميده:D حالا فارغ از هر معنى نهفته اى اهنگ كلامش بده. البته ناگفته هم نماند بخاطر اسرائيلى بودن ايشون ممكنه فيلم توى لبنان پخش نكنن!

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
داشتم فكر ميكردم كه گال هم شد اسم خدايى ، مادر پدر كه ميذارين روى دختر، روى جنس ظريف. گال گدوت ادم ياد غول هاى باستانى ميفته.:D گلوم درد ميگيره وقتى ميخوام تلفظ كنم:D
الان سرچ کردن و همونطور که حدس میزدم (گل گدوت یهـودیه :D ) این اسم ریشه در زبان ابری داره و معنیش «موج» هست :D

• Like
Reactions: stanley

retro1911

کاربر سایت
Apr 30, 2017
65
Wonder Woman
:-j:-j:-j

خب، اینجا هالیووده و طبق معمول قراره تاریخ دوباره تکرار بشه. همون اتفاقی که سر Hurt Locker و Avatar افتاد و آکادمی صرفا بخاطر زن بودن کارگردان اسکار رو تقدیمش کرد. و Moon Light پارسال رو هم یادمون نرفته. پروپاگاندِ چپگرا و حافظ حقوق اقلیت ها بقدری در هالیوود قوی هست که کسی جرئت مخالفت با چنین فیلمهایی رو نداره. کافیه یه فیلم در راستای سیاهپوست ها، زنان، g@yـها بسازن تا موفقیتش تضمین شده باشه.

البته فیلمهای سوپرهیرویی کلا مالی نیستند. سرشار از تصاویر CG اغراق شده و تهوع آور، داستان های بی سروته و همینطور نقض تمام قوانین فیزیک، شیمی و عالم واقعیت! حالا فرض کنید توی Wonder Woman همه این اِلِمان ها با فمینیسم ترکیب شده!! چه شود!!

به بازیگر نقش اول که میریسم اسمش چیه؟! Gal؟! گال؟! گیل؟ اصلا غربی بنظر نمیرسه و بیگانه هست. آره درسته یه اسم اسرائیلیه. طبق معمول تو فیلم، آلمانی ها رو سلاخی میکنن. فرقی نمیکنه اصلا تو فضا باشه، تو قرن بیست و پنج باشه یا بیست، فرقی نداره تاریخی باشه یا علمی-تخیلی بلاخره آلمان ها مقصر هستند و همیشه باید توسط یه یهودی تو فیملا سلاخی و قیمه قیمه بشن!!
از کریس پاین هم که انتظار بیشتری نمیره. یه چهره نوظهور صرفا برای بلاک باستر ساختن.
اون باصطلاح plot twist تو فیلم هم که کاملا آبکیه. نشاندهنده عدم توانایی کارگردان و نویسنده در درآوردن یه villain درست و درمون هست. و اینکه فقط با یه twist سروته قضیه رو جمع کنن.

دیدن این فیلم رو برای خنده و شناخت اوج انحطاط و انحراف در سینما رو به تمام علاقه مندان توصیه میکنم.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
Wonder Woman
:-j:-j:-j

خب، اینجا هالیووده و طبق معمول قراره تاریخ دوباره تکرار بشه. همون اتفاقی که سر Hurt Locker و Avatar افتاد و آکادمی صرفا بخاطر زن بودن کارگردان اسکار رو تقدیمش کرد. و Moon Light پارسال رو هم یادمون نرفته. پروپاگاندِ چپگرا و حافظ حقوق اقلیت ها بقدری در هالیوود قوی هست که کسی جرئت مخالفت با چنین فیلمهایی رو نداره. کافیه یه فیلم در راستای سیاهپوست ها، زنان، g@yـها بسازن تا موفقیتش تضمین شده باشه.

البته فیلمهای سوپرهیرویی کلا مالی نیستند. سرشار از تصاویر CG اغراق شده و تهوع آور، داستان های بی سروته و همینطور نقض تمام قوانین فیزیک، شیمی و عالم واقعیت! حالا فرض کنید توی Wonder Woman همه این اِلِمان ها با فمینیسم ترکیب شده!! چه شود!!

به بازیگر نقش اول که میریسم اسمش چیه؟! Gal؟! گال؟! گیل؟ اصلا غربی بنظر نمیرسه و بیگانه هست. آره درسته یه اسم اسرائیلیه. طبق معمول تو فیلم، آلمانی ها رو سلاخی میکنن. فرقی نمیکنه اصلا تو فضا باشه، تو قرن بیست و پنج باشه یا بیست، فرقی نداره تاریخی باشه یا علمی-تخیلی بلاخره آلمان ها مقصر هستند و همیشه باید توسط یه یهودی تو فیملا سلاخی و قیمه قیمه بشن!!
از کریس پاین هم که انتظار بیشتری نمیره. یه چهره نوظهور صرفا برای بلاک باستر ساختن.
اون باصطلاح plot twist تو فیلم هم که کاملا آبکیه. نشاندهنده عدم توانایی کارگردان و نویسنده در درآوردن یه villain درست و درمون هست. و اینکه فقط با یه twist سروته قضیه رو جمع کنن.

دیدن این فیلم رو برای خنده و شناخت اوج انحطاط و انحراف در سینما رو به تمام علاقه مندان توصیه میکنم.
فک کنم شما با فیلم های تخیلی و ابرفقهرمانی اشنتایی ندارید اگه هم داشته باشید باب سلیقه شما نیس

"سرشار از تصاویر CG اغراق شده و تهوع آور، داستان های بی سروته و همینطور نقض تمام قوانین فیزیک، شیمی و عالم واقعیت"

خب اینا برای یه فیلم ابرقهرمانی لازمه. ابرقهرمانا همشون قوانین فیزیک و شیمی و عالم نقض میکنن وگرنه اسمش "ابرقهرمان" نبود ک میشد دهقان فداکار

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
حقیقتا دلم برای یک جو من می فهمم بقیه نمی فهمن و من چقدر باحال و خفن هستم سایرین معمولین تنگ شده بود فقط زود نرید بمونید موجبات خنده و شادی ما رو رو فراهم کنید:D :-bd
پ.ن:یک بخشی از این به بعد قراره قبل از فیلم های دی سی پخش بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر