stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
قضيه بن افلك مگه نبود از كارگرداني كشيد كنار ، معلوم نيست واقعا dc كجا ميره ،اون از suisides كه گند زدن بهش ،حالام كه معلوم ني چي ميشه ،از اون ور مارول داره سالي ١٠ تا فيلم و سريال ميسازه ،اينا تو يه فيلم موندن ،البته به واندر وومن اميدوارم
اره منم قبول دارم روند توليد فيلم هاى مارول با برنامه تر از دى سى هست. ولى منظورم اينه ايندفعه كه كارگردان كشيد كنار سواى برنامه ريزى ها و درگيرى هاى ساخت فيلم بوده.

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
اوه چرا اینجوری شد؟
بیشتر از هر فیلم دیگه ای به موفقیت این فیلم مطمئن بودم امسال! بعد اون تریلرهای فوق العاده و این همه مدت و کلی تاخیر چی شد واقعا؟ :|
با هیجان منتظر فیلم هستم و مطمئنم بهتر از خیلی از فیلم های بلاک باسترهای دیگه هست! با این امتیاز قائدتا باید بدتر از مثلا F&F8 یا یه سری آت و آشغال مارول که بیخود امتیاز گرفتن باشه و خیلی فیلم های دیگه باشه ولی مطمئنم نیست! حیف از این نظر که رو فروش فیلم تاثیر میزاره این امتیازها و برای سری مشکل ایجاد میکنه.
بغیر از قسمت اول، متای بقیه‌ی قسمت‌ها هم در همین حدود بود. کیفیت فیلم اگه در حد سه‌گانه‌ی اول باشه برای من کافیه.
اون چیزی که از دیدن تریلرها به چشم می‌اومد، شباهت قابل توجه فیلم به قسمت اول بود که باید خودمون ببینیم تا مشخص بشه گند زدن یا اینکه فیلم خوبیه.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
فک کنم آه خشیار شاه گریبان گیرش شد... در کل امیدوارم این وقفه (سوگواری برای دخترش...) پورسه‌اس برای کناریگیری این بابا از فیلم سازی باشه

خشایارشا درسته. اسمش خشایارشا هست نه خشایارشاه. البته که ایشون شاه بودن ولی خوب این خشایارشایی که با هم میگن اسمشه نه اینکه بگن خشایار شاه.

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
عزیزی که میای خبر میگذاری لطف کن کامل بگذار یا خبر تکمیلی اومد کاملش کن.
دوستان فیلمبرداری لیگ عدالت تموم شده. منتهی زک بعد بازبینی از یکسری موارد راضی نبوده و قرار بود دوباره فیلم بگیرن یکسری صحنه ها رو. حالا آقای جاس ویدون اینکار رو میکنه و قرار هم هست وفادارانه انجام بده. برا آینده هم معلوم نیست چه میشه .

• Like
Reactions: 779

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
در راستای خبر مورد بحث :

tumblr-ltnfebUMWV1ql9b8ho1-500.gif

374142ece7d22cab3ae333c8ef5c9f6e.jpg

دانلود فایل LORD-OF-THE-rings-no-parent--should-have-to-bury-their-child.mp4 | آپلود سنتر آپلودر

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
عزیزی که میای خبر میگذاری لطف کن کامل بگذار یا خبر تکمیلی اومد کاملش کن.
دوستان فیلمبرداری لیگ عدالت تموم شده. منتهی زک بعد بازبینی از یکسری موارد راضی نبوده و قرار بود دوباره فیلم بگیرن یکسری صحنه ها رو. حالا آقای جاس ویدون اینکار رو میکنه و قرار هم هست وفادارانه انجام بده. برا آینده هم معلوم نیست چه میشه .
customerservice.jpg

نه اینجا وبسایت خبریه و نه من موظفم واسه کسی کاری بکنم. کلیت خبر رو گفتم و هر کی کنجکاو باشه میره جزئیاتش رو میخونه.

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
آقا یکی این قضیه sony marvel universe رو توضیح میده؟ یعنی میخوان دنیای جدای خودشون رو خلق کنن؟ بعد به غیر از اسپایدر من حق چه کارکتر های دیگه ای رو دارن؟

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
من هرچی فکر می کنم این Luc Besson کلا Leon The Professional از زیر دستش در رفته :|

درسته که کارگردان تاثیر اصلی رو داره، اما به نظرم چیزای دیگه ای هم روی عالی بودن لئون تاثیر زیادی داشتن. یعنی هر سه تا بازیگر اصلی میشه گفت یکی از بهترین بازی هاشون (شاید هم بهترین بازیشون!) رو توی این فیلم به نمایش گذاشتن. لامصب حتی آهنگ تیتراژ پایان فیلم هم یکی از بهترین هاس!

سکانسی که گری اولدمن خانواده رو قتل عام میکنه... از بی نظیر ترین سکانسای زندگیم هست، فوق العاده بود این سکانس.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
icfc8mo.jpg
اولین کانسپت آرت منتشر شده از فیلم Mortal Engines، آقای پیتر جکسون این تصویر را در صفحه فیس بوک خود منتشر کرده است. فیلم Mortal Engines که براساس کتابی علمی تخیلی به قلم Philip Reeve در حال ساخت است، 14 دسامبر 2018 اکران می شود.

کارگردان: Christian Rivers

تولید کنندگان: Peter Jackson
Fran Walsh
Philippa Boyens
Deborah Forte
Zane Weiner

فیلمنامه نویس: Peter Jackson
Fran Walsh
Philippa Boyens

براساس کتاب Mortal Engines به قلم Philip Reeve

بازیگران: Robert Sheehan
Hera Hilmar