sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
وات؟!!! اولا برای این قضیه زک اسنایدر وات. دوما اینکه این مگه کارگردان دو تا اونجرزها نیست؟!!! از قضیه زک اسنایدر که ناراحت کننده است بگذریم به نظرم اتفاق بسیار زیبایی افتاده :D
بعد از Age of Ultron با مارول زدن به تیپ و تار هم. الان دیگه عملاً تو تیم DCه:D دو قسمت اونجرز که تو راهه رو هم برادران روسو دارن میسازن. سریال شیلد هم که کلاً تحت مدیریت برادر و زن برادرشه.

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,475
نمیدونم ایا فقطم منم فکر میکنم aquaman فیلم فوق عالی میشه یا نه توهمه. چون خود ستینگش پتانسیل داره.
فقط از این کارگردانش میترسم یه خورده .....

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
اینو نمیدونم ولی واندر وومن می دونم خوب میشه و تور3 ناموفق;)

تور 3 میترکونه... از همون فرمول the dark knight rise داره تقلید میکنه، iron man 3 همونو تقلید کرد ترکوند، حتی جیمز باند skyfall هم تقلید کرد ترکوند، تور 3 هم کاملا پتانسیش رو داره بترکونه، و حتی از نظر ویلن از iron man 3 هم کلی جلوتره.

hezarnevis

کاربر سایت
Feb 11, 2014
25
نام
علیرضا علیگلی
بالاخره GOT کی میاد ....

ممنونم عزیز برکینگ بد رو دیدم عالیه ولی بقیشون رو برم برای دانلود
برو لذت ببر از لیست
همشون فوقوالعاده جذاب هستند

لیستی که کاربر گرامی داده، روی هم از نظر Se*uality، قشنگ میتونه امتیاز 8/10 رو بگیره.

این لیست ترجیحا حاوی از کمترین صحنه های غیراخلاقی است .

Person Of Interest
The Killing
Low Winter Sun
The NewsRoom
Gracepoint
American Crime
American Crime History : O.j Vs People
Longmire
Sneaky Pete
ممنون>:D<

Last edited by a moderator:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
طرف دخترش مرده اونوقت بعضی ها دارن که میگن "چه اتفاق خوب و زیبایی".
من حالم از فیلم های DCEU بهم میخوره منتها حاضرم 1000 تا فیلم بد و افتضاح بدن بجای اینکه طرف بخاطر مرگ دختر تینیجرش مجبور شه از پروژه کناره گیری کنه.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
واقعا برای کسایی که اینو خبر خوبی می دونن متاسفم. دخترش تو 20 سالگی خودکشی کرده، کجای این خبر خوبه؟:-<
منم برای شما متاسفم! تو که خیلی خوبی بگو ما چکار می تونم برای دخترش انجام بدیم الان؟ اینکه یه دختر 20 ساله خودکشی کرده اتفاق بدیه چه فرقی میکنه حالا اشاره بشه یا نه؟
ضمنا یه آدم بیست ساله قطعا می تونه برای خودش تصمیم گیری کنه، برای تصمیمی که گرفته نیازی نیست کسی متاسف باشه. اینجا هم تاپیک فیلمه کناره گیری اسنایدر از پروژه های DC از نظر خیلی ها اتفاق خوبیه نه چیز دیگه!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
طرف دخترش مرده اونوقت بعضی ها دارن که میگن "چه اتفاق خوب و زیبایی".
من حالم از فیلم های DCEU بهم میخوره منتها حاضرم 1000 تا فیلم بد و افتضاح بدن بجای اینکه طرف بخاطر مرگ دختر تینیجرش مجبور شه از پروژه کناره گیری کنه.
جناب شهاب خان. از آب گلالود ماهی نگیر لطفا. تو همون پست هم توضیح دادم که خبر ناراحت کننده ای هست. من گفتم اگه اون بُعد که ناراحت کننده است بگذریم، تغییر کارگردان به کارگردان سری اونجرز میتونه خوب باشه.

واقعا بعضی ها بیشتر از اینکه به محتوای پست کار داشته باشن، منتظرن ببینن پست رو چه کسی ارسال کرده. منم برای شماها متاسفم.

خوشحالی نکن!

شما هم تاسفات رو واسه خودت نگه دار که فکر می کنی همه باهات خصومت شخصی دارن:)
من اصلا طرف صحبتم شما نبودی عزیز. به خودتون نگیرید :D تاسفم هم مال خودمه دیگه. به شما ندادمش که :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر