Youssef410000678

کاربر سایت
Dec 14, 2016
1
اصلاً چرا باید یک انسانی از سرزمینی بسیار دورتر از آمریکا این چنان منتظر سوپرهیرویهای آمریکایی باشه؟و حتی این گونه ریز بشه تو اخبارش و وقتش رو بهش اختصاص بده؟این "چرا"،چرای تهاجمی نیست یه سواله خدمتتون.

چرا یک انسانی با رنگ و نژاد و جغرافیا و آب و هوا و کروموزوم و ژن متفاوت،که طبیعتاً جمع این ها سازنده "روحیه" یک فرده،این چنین باید سلیقه‌ش شبیه یک فرد استاندارد شده آمریکایی باشه؟این جز سیطره فرهنگی چی میتونه باشه؟همش شست و شوی فکریه دیگه...نیازهای توهمی،گول زننده...خودشون نیاز میسازن،خودشون نیاز رو برطرف میکنن،و تو اینجا توهم آزادی داری،خودشون سلیقه ها رو میسازن،خودشون برا سلیقه‌ها محصول تولید میکنن...وَ تو اینجا توهم "سرگرم شدن" داری...

یه آدم شَرقی یه شب ماهواره نبینه میمیره یعنی...ما عشق ورزیدنمون هم شبیه غربی هائه،حتی شهوت راندمون هم شبیه اوناست!...دیگه حمله نظامیت برا چیه؟

حالا یه عده فکر میکنن که باشه آقا ما از فردا میریم سینمای آقای ده نمکی میبینیم.خوش و خرم با یک استدلال.چالاک بین 0 و 1.

آها توهم توطئه.

کوتاه مطلب اینکه وقتی میبنی این تعداد بی شمار از ادم‌ها در یک جغرافیای دیگر منتظر یک فیلم سوپرهیرویی آمریکایی و سریالی مث هاو آی مت یور مادر(واقعا تویِ ایرانی و هاو آی مت یور مادر؟دنبال چی از خودت داخلش میگشتی خو؟از نظر ژنتیکی اصلا درُس نیست تو با این سریال حال کنی:D) در جغرافیایی دیگر هستند،یعنی یک جای کار میلنگد،اگر فقط تک و توک افراد بودند،میشد نتیجه گیری دیگری کرد،اما این ادم های بسیار،نه!

و اینکه سعی کنیم به سلیقه همدیگه احترام بزاریم :D
ببخشید که بعد از چند روز و چند صفحه بحث سوال میپرسم، ولی برام خیلی مهمه؛
شما با نام کاربری بونیوئل ناراحتید چرا یک شرقی منتظر فیلم سوپر هیرویی آمریکاییست؟
شاید تاثیر گرفتن از اسپانیایی‌ها مشکلی نداشته باشه و محصولات تفکرات آمریکایی بد باشن.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim

پوستر جدیدی از فیلم The Mummy منتشر شد. این فیلم 9 ژوئن اکران می شود.
---------------------------------------------------------------------------------------
C8IDEeGUwAEB9sS.jpg
تصویری از بازیگران فیلم Justice League در مراسم CinemaCon

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,147
نام
پویان
من این Rogue One رو دیدم. به نظر من که خیلی خوب بود.من بیشتر از اون نسخه Force Awakens دوستش داشتم. اکشن خیلی بهتری داشت. سکانس های اکشنش هم خیلی بیشتر بودن.
فقط یک نفر میشه درباره داستان فیلم توضیح بده که داستان Rogue One تو کجای این سری قرار میگیره؟
داخل اسپویلر برام بگه.
ممنون

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
من این Rogue One رو دیدم. خیلی خوب بود. از اون نسخه Force Awakens بهتر بود. اکشن خیلی بهتری داشت. سکانس های اکشنش هم خیلی بیشتر بودن.
فقط یک نفر میشه درباره داستان فیلم توضیح بده که داستان Rogue One تو کجای این سری قرار میگیره؟
داخل اسپویلر برام بگه.
ممنون

این که این فیلم کجای سری قرار میگیره هیچ نکته اسپویل داری توش نیست:D

بین قسمت سوم و چهارم و در واقع احتمالاً چند روز قبل از ماجراهای قسمت چهارم (A New Hope) قرار میگیره.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من این Rogue One رو دیدم. خیلی خوب بود. از اون نسخه Force Awakens بهتر بود. اکشن خیلی بهتری داشت. سکانس های اکشنش هم خیلی بیشتر بودن.
داخل اسپویلر برام بگه.
ممنون

یه نظر شخصی کاش اضافه میکردی به جملت :D چون تقریبا قریب به اتفاق طرفداران و حتی منتقدها میگن این فیلم خیلی ضعیف بود. فقط اسم استاروارز به دوش میکشید و ساخته شده که یکی از بزرگترین پلات هول های خنده دار این سری رو پر کنه :D مقایسه اش با Force Awanakes هم خدایی نامردیه. FA چندین پله بالاتر از این بود از هر لحاظ که نگاه کنیم.

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
یه نظر شخصی کاش اضافه میکردی به جملت :D چون تقریبا قریب به اتفاق طرفداران و حتی منتقدها میگن این فیلم خیلی ضعیف بود. فقط اسم استاروارز به دوش میکشید و ساخته شده که یکی از بزرگترین پلات هول های خنده دار این سری رو پر کنه :D مقایسه اش با Force Awanakes هم خدایی نامردیه. FA چندین پله بالاتر از این بود از هر لحاظ که نگاه کنیم.

کدوم خیلی از فن ها؟ D :
روگ وان جدا خیلی فیلم خوش ساختی بود ، و پایان ـش هم همونطور که خودت میدونی از بهترین پایان های سری بود .
من خودم عاشق TFA ـم اما روگ وان هم در همون سطح ـه و به نظرم حتی جلوه های ویژش باحال تره
ایاشالا رایان جانسون میاد VIII میترکونه ._.

• Like
Reactions: _hedayat_

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
کدوم خیلی از فن ها؟ D :
روگ وان جدا خیلی فیلم خوش ساختی بود ، و پایان ـش هم همونطور که خودت میدونی از بهترین پایان های سری بود .
من خودم عاشق TFA ـم اما روگ وان هم در همون سطح ـه و به نظرم حتی جلوه های ویژش باحال تره
تقریبا تمام کسانی که دور رو بر من هستن حداقل.

روگ وان یه استاروارز خوب نبود. نه کاراکترهاش بچسب بودن نه اتفاقات فیلم. من کاری با اکنشن ندارم. اونم فقط اخرای فیلم و قضیه حمله به جزیره جالب شد. با کاراکترها هیچ ارتبطاتی نمیتونی برقرار کنی و سرنوشتشون به هیچ وجه مهم نیست. اون یارو چینی هم که اخرش بود اصلا :D

یعنی بود یا نبود این فیلم به نظرم هیچ فرقی ایجاد نمیکرد. فقط و فقط بهانه ای برای پر کردن اون قضیه سوراخ توی دث استار ها بود که باز هم اونطور که باید خود من رو حداقل راضی نکرد و باز هم مسخره بود برام :D

از اونور میتونی به امتیازات متا و گوجه گندیده هم نگاه کنی که چقدر با TFA فاصله داره. خدایی مقایسه این با کار جی جی ابرام بی عدالتی و نامردیه :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
کدوم خیلی از فن ها؟ D :

یکیش من!:D

RO کلا فیلم متوسطی بود. شخصیت های جذاب نداشت، ریتم خوبی نداشت، دو سوم اولش عملا بیهوده بود و تازه 20 دیقه آخر میشد SW! و تنها خاصیتی که داشت نشون میداد چطور DS نقطه ضعف داره و ... من که شخصا خیلی حال نکردم باهاش. کل داستانش میتونست سناریو یه اپیزود 20 دیقه ای برای کارتن SW باشه.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
کدوم خیلی از فن ها؟ D :
پایانش که برای من اینجور که میگید.
یعنی برای اینکه مرگ این شخصیتها تأثیرگذار باشه، باید من این شخصیتها رو دوس داشته باشم اما فیلمنامه و داستان فیلم به طور کلی اصلاً مهلت اینکه من این شخصیتها رو بشناسم و به مرده یا زنده بودنشون اهمیت بدم فراهم نمیکنه. به جز K-2SO، که اونم بیشتر هنر آلان تودیک هست تا خود فیلم، بقیۀ شخصیتها فقط تو فیلم هستن حتی جین ارسو که همۀ فیلم دورش میچرخه و این همه به سرش میگذره اما نمیتونه منو با خودش همراه کنه.
شخصیتای دیجیتالیشم واقعاً کابوسناک بودن. خیلی راحت میشد یه بازیگر دیگه رو گذاشت و گفت این فلانیه، من به عنوان یه طرفدار خیلی قدیمیه SW هیچ ایرادی نمیگرفتم.
از ایدۀ یه متخصص جلوه های ویژه و فیلمنامۀ کریس ویتز و کارگردانی ادواردز (همون گودزیلاشم فیلم متوسطی بود) انتظار زیادی نداشتم اما در همین حد هم ناامید شدم.
اون دوستمون FA رو دوس نداشته اما تو این روزا واقعاً تنها نقطۀ درخشانه دنیای SW بوده. بازیها که دست EA هست و مگر اینکه ایمی هنیگ یه حرکتی بزنه وگرنه هیچ انتظار خاصی ازشون نیست. کارتونها هم Detours رو که به کل گم و گور کردن (40-30 اپیزود ساخته شده بود!!!) و Rebels هم واقعاً ضعیفتر از Clone Wars هست (البته سیزن 3 رو ندیدم دیگه). کامیکها هم خیلی با چیزی که میتونن باشن فاصله داشتن تا اون موقعی که من دنبال میکردم (در مقایسه به Republic و Legend و KOTOR مثلاً).
دیزنی با برند مارول عملکرد خوبی داشته اما عملکردشون با برند لوکاس فیلمز هنوز نمیشه بهشون نمرۀ خوبی داد (خصوصاً با تعطیل کردن لوکاس آرتز از دید من حالا حالاها باید کارای خفن بدن بیرون که نمره‌شون وارد محدودۀ قبولی بشه).
Rogue One واقعاً قدم تو راه اشتباه بود. اگه عملکرد میلر و لرد رو تا الان قبول نداشتم حتی به هان سولو هم امیدی نداشتم. فیلم بوبا فت هم باید R-Rated باشه ترجیحاً و که خب دیزنی خانوادگی بودن برندش از همه چی مهمتره. همین رایان جانسون هم خیلی بالا پایین داره.

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
من در دفاع از حرفام بگم که روگ وان صحنه های اکشنشن واقعا خوب بودن و اون تاریک بودن فیلم از همون اول سایه انداخته بود و من دوسش داشتم . و البته نظر همتون قابل احترام هست ، اما یک چیزیو که به قطع میتونم بگم اینه که روگ وان فرسنگ ها از Prequal ها بهتر بود -__-
اینم بگم که من عاشق TFA هستم و خیلی وقت ـه اصن آواتارم رٍی و BB8 ـن D :

• Like
Reactions: Alkazar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر