Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
رابين ويليامز در سن ١٨ سالگي، پايان دوره دبيرستان

eb3980861ab424e1f81ab5376b404509.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
و 1-2 سال دیگه از اندرو گارفیلد به دنیرو و جو پشی در The Irishman برگشتن چه چیزی رو به ما نشون میده؟
تازه آل پاچینو رو هم در کنار اون ها داره پس میشه اینجوری نتیجه گرفت که اسکورسیزی نه تنها افت نکرده، بلکه از زمان Goodfellas هم بهتر شده.
همینقدر بیربط
البته فعلا این پروژه ی ایرلندی رو هواست . و باید امیدوار باشیم که واقعا همین اسامی تو فیلم در کنار هم باشن. کم فیلم هایی نبودن که قرار بوده با یک تیم رویایی ساخته بشن بعدا تیم کاملا عوض شده

• Like
Reactions: Alkazar

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
عمیقاً ناراحتم که کارگردانِ خوش ذوقی مثل جاستین کورزل روی آورد به ساخت بلاک باستر. مکبث سال پیش کجا و این کجا.
مکبث پارسال با بازی فسبندر یکی از بدترین اقتباس هایی بود که میشد از این داستان جذاب و زیبا بکنی. بی نهایت فیلم خسته کننده و ملال آوری بود. تکلیف فیلم اصلا با خودش مشخص نبود.

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
یک تئوری جالب در موردشون هست که سال پیش فکر کنم یکی از بچه تو همین تاپیک گذاشته بود
تو اینترنت بگردی هستش:D
اتفاقا آریا یه چیزای گفته بود زمان پرومیتویس . ولی دیگه نرفتم دنبالش میدونم که تو یه یونیورسن ولی خیلی دوست داشتم که یه کراس اور هم داشته باشن :D
نه ربطی ندارن:|چطور؟:|:D
ربط که دارن دنیاشون یکیه مثل اینکه شرکت Tyrell و weyland هم یه رابطه بین شون هست

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
مکبث پارسال با بازی فسبندر یکی از بدترین اقتباس هایی بود که میشد از این داستان جذاب و زیبا بکنی. بی نهایت فیلم خسته کننده و ملال آوری بود. تکلیف فیلم اصلا با خودش مشخص نبود.

اتفاقاً خیلی تکلیفش با خودش مشخص بود. سعی نداشت یه اقتباس سینماییِ دیگه تحویل بده، تا شده بود فضای دراماتیزه شدن و با میزانسن های تئاتری ارائه میداد وحید. اصلاً نبردِ مکبث و مکداف رو ببین تا منظورم رو متوجه بشی.
قبول دارم تماشاگر سینما از این فیلم احتمالاً خوشش نمیاد ولی من دانشجوی تئاترم، این فیلم حسابی من رو تحت تأثیر قرار داد.
چه کاریه وقتی اقتباس کوراساوا به اون شکل وجود داره، کورزل بیاد یه همچون سیاقی پیش بگیره؟
سریال The Hollow Crown رو که دیدی حتما؟
نه احسان ولى سرچ زدم كست خوبى داشت. چطور؟

آخرین ویرایش:

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
اتفاقاً خیلی تکلیفش با خودش مشخص بود. سعی نداشت یه اقتباس سینماییِ دیگه تحویل بده، تا شده بود فضای دراماتیزه شدن و با میزانسن های تئاتری ارائه میداد وحید. اصلاً نبردِ مکبث و مکداف رو ببین تا منظورم رو متوجه بشی.
قبول دارم تماشاگر سینما از این فیلم احتمالاً خوشش نمیاد ولی من دانشجوی تئاترم، این فیلم حسابی من رو تحت تأثیر قرار داد.
چه کاریه وقتی اقتباس کوراساوا به اون شکل وجود داره، کورزل بیاد یه همچون سیاقی پیش بگیره؟
سریال The Hollow Crown رو که دیدی حتما؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر