The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
من باب بحثتون عزیزان. باید اشاره کنم که بازیگرانی مثل دی لوییس و دیکاپریو و دنیرو از شیوه ی مِتد اکتینگ استفاده میکنند که بنیان گذارش کنستانتین استنیسلاوسکی بوده و الیاکازان همراه با گروهش اون رو در هالیوود جا انداخته. متد اکتینگ باعث میشه طرف بواسطه یک سری فنون، منِ خودش رو بزاره کنار و منِ نقش رو به عهده بگیره که جدی میگم، خیلی خطرناکه چون اگه نقشی که اجرا میشه، اگه اتفاقی مشابه رو برای خود بازیگر تداعی کنه باعث میشه مدتها بازیگر توی حال و هوای اون شخصیت بمونه و خطراتی مثل اختلالات روانی رو در پی داره.
دیکاپریو خودش رو میزاره کنار. دیکاپریو بودنش را حفظ نمیکنه. اگه دیدید هم نتونسته اینکار رو انجام بده، یا بد بازی کرده یا رُل تکراری به دوش گرفته که مورد دوم محتمل تره چون به جز جوردن بلفورتِ گرگ وال استریت و هیو گلسِ Revenent بقیه نقش هاش خیلی به هم نزدیکه. واضحتر بگم، دی لوییس برای انتخاب نقش، سعی میکنه دنیل پلین ویو رو توی خون به پا خواهد شد اجرا کنه که آدم کج خلقیه. از اون طرف توی لینکلن نقش یک مرد متواضع و خوش اخلاق رو داره. اما دیکاپریو نقشِ پسر شجاع رو زیاد بازی کرده و شاید همین باعث بشه که بگید این دیکاپریوست. دیکاپریو خیلی خوبه اما باید رُل های متنوع تری رو به دوش بگیره. مثل رُل کلوین کندی توی جنگو و از نقش های تکراری فیلمهایی مثل Inception و شاترآیلند دوری کنه. حتی گتسبی بزرگ هم انتخاب درستی نبود.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
دی کاپریو همه بازی‌های بزرگی که ازش دیدم توی یه فاز بوده. یعنی تو میتونی حس کنی این "دی‌کاپریو"ئه که داره بازی میکنه میدونی چی میگم؟:D برعکس مثلاً توی همین نسل یکی مثل Joaquin Phoenix هست که بازی‌های بسیار متفاوتی رو عرضه کرده و توی هر نقشی حس متفاوتی به بیننده داده.:D دی کاپریو از این نظر به نظرم حتی شبیه کلینت ایستووده ولی خب واقعاً بازیگر بهتریه ازش!:D[ایستوود بازیگری نیست که اونقد نقشاش فرق کنن]
من خیلی از بازیگری چیزی نمی دونم ولی دی کاپریو از دار و دسته نیویورکیا (یا حتی قبلترش تو تایتانیک) به بعد همه نقش هاش یه شکل بوده و حداقل من هیچ تفاوتی تو نقش های مختلفش تو فیلم های مختلف ندیدم همیشه یه جور بوده
کلا بازیگری مقوله ایه که زیاد ازش سر در نمیارم ولی به نظر برد پیت و جانی دپ بازیگر های توانا تری از دی کاپریو هستند البته اون دو تا از دوران اوجشون فاصله گرفتند و دی کاپریو تو اوج دوران بازیگریشه ولی به طور کلی میگم چون مثلا برد پیت از همون دهه نود تا الان n مدل نقش خوب و متفاوت بازی کرده بازیش تو نقش تایلر دردن رو با بنجامین باتن یا نقشش تو حروم زاده های بی آبرو مقایسه کنید خدایی متفاوته
یا جانی دپ که نقشاش به متفاوت بودن معروفه

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,141
نام
پویان
سلام
کسی از بچه ها این فیلم Snowden الیور استون رو دیده؟
چطوریاس؟ ارزش دیدن داره؟ تو دنیای تصویر یه Review ازش خوندم, فیلم معمولی ای به نظر میرسید.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
سلام
چطوریاس؟ ارزش دیدن داره؟ تو دنیای تصویر یه Review ازش خوندم, فیلم معمولی ای به نظر میرسید.
نه، مستند رو ببینید. اسکار رو هم برد.

Citizenfour

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,478
نام
آرش
سلام
اگه چیز زیادی درمورد اسنودن نمی‌دونی، فیلم خوبیه. من خوشم اومد که بیشترش بخاطر زندگی اسنودن بود تا خود فیلم. اگه Citizenfour رو دیده باشی، ارزش دیدنش میاد پایین‌تر ولی بازم یه نگاه سینمایی به این قضیه ممکنه برات جذاب باشه.

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
دی کاپریو همه بازی‌های بزرگی که ازش دیدم توی یه فاز بوده. یعنی تو میتونی حس کنی این "دی‌کاپریو"ئه که داره بازی میکنه میدونی چی میگم؟:D برعکس مثلاً توی همین نسل یکی مثل Joaquin Phoenix هست که بازی‌های بسیار متفاوتی رو عرضه کرده و توی هر نقشی حس متفاوتی به بیننده داده.:D دی کاپریو از این نظر به نظرم حتی شبیه کلینت ایستووده ولی خب واقعاً بازیگر بهتریه ازش!:D[ایستوود بازیگری نیست که اونقد نقشاش فرق کنن]

اتفاقا Joaquin Phoenix بازیگری هست که تیک های شخصیتیش تو خیلی از فیلم و کاراکترهای مختلف زیاد تکرار شده (یکی از دلایل اسکار ندادن بهش هم فکر کنم باشه همین موضوع) ولی خاص بودن و بازی فوق العاده قویش رو نمیشه زیر سوال برد.
جانی دپ هم که کلا اصلا صحبت نکنیم همه فیلماشو Cpt. Sparrow بازی میکنه :D
بهترین بازی De Caprio بنظرم تو فیلم Wolf of wall street بود، اصلا شخصیت جوردن بلفورد کاملا ملموس بود برای آدم.

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
دقیقا منم همچین حسی دارم نسبت به بازی دی کاپریو. خنده هاش یکیه عصبانیتاش یجوره استرس گرفتناش! با اینحال میتونه همه ی احساسات رو خوب انتقال بده. بهترین بازیش هم بنظرم از گور برخواسته بود اونم فکر کنم به این خاطر بود که نقش کاملا متفاوتی داشت و احساساتی که باید انتقال میداد تازه بودن! حداقل برای من اینجوری بود:D

• Like
Reactions: TheGodfather

Youssef410000678

کاربر سایت
Dec 14, 2016
1
خیلی عادیه همچین افتی تو هر کارگردانی. به خصوص کارگردانی مثل اسکورسیزی که سعی کرده فیلم‌های بودجه بالا بسازه از بعد Goodfellas. فیلم‌هایی که توشون نمیشه ریسک زیادی کرد.هر سال هم که میگذره کیفیت کاراش میان پایین‌تر البته نسبت به اوج خودش.
از رابرت دنیرو به دی‌کاپریو و بعدشم اندرو گارفیلد رسیدن خودش نشون میده روندی که در پیش گرفته رو.:D
و 1-2 سال دیگه از اندرو گارفیلد به دنیرو و جو پشی در The Irishman برگشتن چه چیزی رو به ما نشون میده؟
تازه آل پاچینو رو هم در کنار اون ها داره پس میشه اینجوری نتیجه گرفت که اسکورسیزی نه تنها افت نکرده، بلکه از زمان Goodfellas هم بهتر شده.
همینقدر بیربط

PXG

La Belle Époque
کاربر سایت
Jan 2, 2006
1,191
نام
پوريا
"فروشنده" اصغر فرهادى به عنوان يكي از ٩ نامزد اوليه بخش بهترين فيلم خارجى اسكار ٢٠١٧ انتخاب شده.

اسامى كامل نامزدها:

Tanna از استراليا
It's only the End of the World از كانادا
Land of Mine از دانمارك
Toni Erdmann از المان
The Salesman از ايران
The King's Choice از نروژ
Paradise از روسيه
A Man Called Ove از سوئد
My Life as a Zucchini از سوييس

نامزدهاى نهايي ٢٤ ژانويه اعلام ميشن.

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
553
سلام
من فیلمو ندیدم. ولی استون در فیلم سیاسی ساختن استاده. خیلی قبولش دارم. خودش هم یه نیمچه شخصیت سیاسی داره. ولی چون با این ژانر و فضای واقعیش آشناست، فیلماش خیلی خوب و ملموس از آب در میان. من که قطعا در اولین فرصت میبینمش. شما هم حتما ببین :D

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,068
نام
Ali
من اسنودن رو دیدم
به شدت کسل کننده بود
طبق معمول آمریکاییا خوبن، حتی اگه به کشورشون خیانت کنن!
چون به فکر مردم بوده این کار اسنودن پس از دیدگاه کارگردان تبرئه میشه!
و از طرفی فیلم الکی عقب جلو میشه
اینو هم یادمون نره همین کارگردان که از لحاظ سیاسی همیشه آمریکا رو کوبونده(تا جایی که من خبر دارم)
توی فیلمش خیلی خوشگل ما ایرانیا رو تروریست و یه خطر بزرگ برای دنیا میدونه
چند بار اسم ایران رو میبرن و حتی رئیس جمهور قبلی رو نشون میدن!!!

اینبار میخوام برم اون مستند که در مورد اسنودن بود رو ببینم
شاید اون بهتر باشه

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,068
نام
Ali
لئو به نظرم تو نقش هاى منفى ميتونه خيلى قوى تر ظاهر بشه. نه اينكه قوى نيست الان،هست و توى ليست بازيگرهاى مورد علاقه خودمم هست ولى بازى نقش منفيش توى Django يكى از بهترين نقش منفى هايى بود كه ديده بودم خيلى دوست دارم بيشتر ببينم اينجور نقشا رو ازش.
آی گفتی
من موندم چرا نقش منفی بازی نمیکنه؟
توی جانگو عالی بود، یعنی آدم دوست داشت خفه ش کنه اینقدر ازش متنفر بودم

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
بهترین بازی دی کاپریو جدا وولف آف وال استریته. خیلی خوب بود اونجا دهن سرویس با این که فیلمو دوست نداشتم:D
مارگوت رابی تو فیلم شلوارشو در آورد؟؟؟ اخه حواسم رو پرت کرد نتونستم دی کاپریو رو ببینم:D
ولی بی شوخی منم بهترین بازیش رو همین فیلم می دونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر