mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
نولان هنوز تکلیفش رو با سینماش نمی دونه چیه خیلی هم ریسک های سنگینی نمی کنه فیلم هایی که می سازه تو نگاه اول شاید ایده هاش نو و جدید باشه ولی وقتی فیلم هاش رو ببینی می فهمی خیلی هم جدید نیست مثلا ایده کلی اینسپشن n سال پیش کم و بیش تو توتال ریکال به کار رفته بود
علت اینکه می گید تکلیفش و نمی دونه برای من گنگه.ولی به نظرم فیلم ضعیف تقریبا نداشته.از پرستیژ تا ممنتو و بتمن ها و اینتراستلار می شه بگیم هیچکدوم ضعیف نبودند و تماشاگر پسند و جذاب نقل شدند.حداقل نظر من اینه.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
به نظرم نولان خیلی اهل ریسکه.شما به فیلم ها نگاه کنی مثل ممنتو یا inception خیلی ایده های بزرگ و پرخرجی بودند.از این دست کارگردان ها هم باید وجود داشته باشه.حس من می گه هست.
نولان کارگردان کار بلدی هست و شکی توش نیست، و ریسک پذیر ؟ حداقل با میان ستاره و اون پایانش نشون داد اصلا اینکاره نیست. شما کافیه ببینید یکی مثل هیچکاک میاد شخصیت اول فیلم رو تو نیمه اول فیلم میکشه ولی اونور نولان به خاطره خیلی مسائل اونطوری اخره فیلم میان ستاره ای رو ابکی میبنده

• Like
Reactions: Pyramid Head

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
علت اینکه می گید تکلیفش و نمی دونه برای من گنگه.ولی به نظرم فیلم ضعیف تقریبا نداشته.از پرستیژ تا ممنتو و بتمن ها و اینتراستلار می شه بگیم هیچکدوم ضعیف نبودند و تماشاگر پسند و جذاب نقل شدند.حداقل نظر من اینه.
نولان هنوز نمی دونه می خواد فیلم هاش فلسفی باشن بلک باستر باشن عمیق باشن یا عامه پسند مثلا پل توماس اندرسون یا کوئن ها تکلیفشون با سینماشون مشخصه فیلم هاشون هم خیلی پر فروش نیستند و بیشتر خاص پسند هستند
بحث من در مورد کیفیت فیلم های نولان نیست شما گفتید نولان ایده های بزرگ و جدیدی داره من فیلمی مثل اینسپشن رو که طبق صحبت های خود نولان ایده 15 ساله پشتش بود رو براش مثال نقض آوردم فیلمی رو هم که مثال زدم اونقدر معروف هست که یه عشق سینما مثل نولان حتما دیده باشه

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
نولان هنوز نمی دونه می خواد فیلم هاش فلسفی باشن بلک باستر باشن عمیق باشن یا عامه پسند مثلا پل توماس اندرسون یا کوئن ها تکلیفشون با سینماشون مشخصه فیلم هاشون هم خیلی پر فروش نیستند و بیشتر خاص پسند هستند
بحث من در مورد کیفیت فیلم های نولان نیست شما گفتید نولان ایده های بزرگ و جدیدی داره من فیلمی مثل اینسپشن رو که طبق صحبت های خود نولان ایده 15 ساله پشتش بود رو براش مثال نقض آوردم فیلمی رو هم که مثال زدم اونقدر معروف هست که یه عشق سینما مثل نولان حتما دیده باشه
این چه حرفیه؟ مگه صفر و یکیه؟ یه کارگردان نمی‌تونه یه فیلم خاص پر فروش بسازه؟ حتما سینمای خاص باید ده نفر بیننده داشته باشه؟

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
پرستیژ که خیلی فیلم بدیه واقعاً.:D [نظر شخصی.:D]
اینا هم نظر من راجب نولانه:D
اولین مشکل نولان اینه که فیلم‌هاش اصولاً روایت از هم گسیخته دارن. هم پرستیژ، هم TDKR هم Interstellar.
۱ ساعت اول اینتراستلر چی داره واقعاً؟ جز این که زمین رو به نابودیه و یه دهقان فداکاری فقط می‌تونه نجاتش بده ولی طاقچه بالا می‌زاره.:D این ۱ ساعت اول تقریباً هیچ کمکی به روایت کلی داستان نمی‌کنن هیچ مخاطب رو هم خسته می‌کنن.
دومین نکته اینه که فیلم‌های نولان تظاهر می‌کنن به داشتن عمق اصولاً و این تظاهر بخصوص بعد TDK اوج گرفت با Inception [که فیلم خوبیه] به بعد. شما TDKR رو ببین. اصلاً هیچیش منطقی نیست صرفاً خواسته یه سری تم بگنجونه.:D آخرشم که دنیا داره نابود می‌شه بتمن ۱ دقیقه وقت داره می‌ره Anne Hathaway رو می‌بوسه.:)) آخه لامصب.:))
یا مثلاً همین Interstellar، آقا چرا انقد دوست‌داری نشون بدی فیلمت مبتنی بر علمه. آخرش که مجبوری بزنی جاده خاکی، ولی چرا ۱ ساعت و نیم حرف از محتوای علمی میزنی و یهو تهه فیلم می‌رسی به این که نمی‌دونم عشق ماتریس ۴ بعدیه[یادم نیست همین بود یا نه!:D] و بهمان و فلان.:D

مثلاً من چند وقت پیش Chlidren Of Men رو دیدم، شما نحوه‌ی روایت داستان و مدت زمان فیلم رو ببین. توی ۲ ساعت فیلم حرفشو به بهترین نحو می‌زنه اتفاقاً فیلم هم بلاک‌باستره.:D
باور کن نولان می‌خواست اینو بسازه می‌شد ۳.۵ ساعت که ۲ ساعتش خوابت می‌گرفت چون می‌خواد عمیق باشه.:D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
بیشتر منظور من با سینمای جهان بود .فیلم هایی که من نام بردم جز دو تا همه خارج هالیووده.سینمای ایتالیا و فرانسه و ژاپن در اون زمان اوج خودشون قرار داشتند و هر کدام بیش از سه کارگردان بزرگ و صاحب سبک داشتند.سوئد و شوروی هم بزرگانی مثل برگمان و تاراکوفسکی داشتند.بونوئل هم چند فیلم مثل ویریدیانا,تریستانا و ملک‌الموت در اسپانیا ساخت و فیلمسازی اون کشور رو هم به سطح جهانی ارتقا داد.بیشتر فیلمسازان معتبر تا آخرین فیلمشون رو در کشور خودشون ساختند مگر اینکه به دلایلی تبعید شدند که باز هم به هالیوود نرفتند (جز هیچکاک و کوروساوا) اما در حال حاضر فیلمسازی مثل دنی ویلنو تنها با ساخت یک فیلم موفق(Incendies) به راحتی کشورش کانادا رو ترک میکنه و به هالیوود میاد .من نمیدونم شما با چه معیاری میگی فیلم های خوب سر به فلک میکشه, بهترین فیلم های خارج هالیوود از طریق جشنواره ها به راحتی میشه مشخص کرد که خوب هاش هرسال از 5 تا بیشتر نیست و شاید هم کمتر باشه.
من اصلاً نمی‌تونم این حرفتو قبول کنم.:D
اصلاً از نظر امکانات بخوای بررسی کنی الان به قدری امکانات ساختن فیلم برای یک فیلم‌ساز بی‌پول توی یه کشور بدبخت ارزون‌ درمیاد که کسی لازم نیست کوچ کنه بره هالیوود و با یه بودجه خیلی محدود هم می‌شه فیلم‌های خیلی خوبی ساخت کاری که ۴۰ سال پیش مثلاً نمی‌شد مگر این که جهان‌اولی می‌بودی که بازم نمی‌شد حتی.:D
کانادا رو مثال می‌زنی اینم بگو که اکثر کانادایی‌ها موفق همیشه رفتن آمریکا.:D

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,513
بنده mr nobody رو دیدم چند سال پیش جزو تاپ تن هامه . موسیقی متن خفنی هم داشت
یه بار دیگه ببینش ، و برو نقد و بررسی هاشم بخون .
خودم یه چیزهایی دستگیرم شد درباره انتخاب و اینا بود:D
ولی enemy خیلی پیچیده بود واسم.

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,191
نام
امیر
پرستیژ که خیلی فیلم بدیه واقعاً.:D [نظر شخصی.:D]
اینا هم نظر من راجب نولانه:D
اولین مشکل نولان اینه که فیلم‌هاش اصولاً روایت از هم گسیخته دارن. هم پرستیژ، هم TDKR هم Interstellar.
۱ ساعت اول اینتراستلر چی داره واقعاً؟ جز این که زمین رو به نابودیه و یه دهقان فداکاری فقط می‌تونه نجاتش بده ولی طاقچه بالا می‌زاره.:D این ۱ ساعت اول تقریباً هیچ کمکی به روایت کلی داستان نمی‌کنن هیچ مخاطب رو هم خسته می‌کنن.
دومین نکته اینه که فیلم‌های نولان تظاهر می‌کنن به داشتن عمق اصولاً و این تظاهر بخصوص بعد TDK اوج گرفت با Inception [که فیلم خوبیه] به بعد. شما TDKR رو ببین. اصلاً هیچیش منطقی نیست صرفاً خواسته یه سری تم بگنجونه.:D آخرشم که دنیا داره نابود می‌شه بتمن ۱ دقیقه وقت داره می‌ره Anne Hathaway رو می‌بوسه.:)) آخه لامصب.:))
یا مثلاً همین Interstellar، آقا چرا انقد دوست‌داری نشون بدی فیلمت مبتنی بر علمه. آخرش که مجبوری بزنی جاده خاکی، ولی چرا ۱ ساعت و نیم حرف از محتوای علمی میزنی و یهو تهه فیلم می‌رسی به این که نمی‌دونم عشق ماتریس ۴ بعدیه[یادم نیست همین بود یا نه!:D] و بهمان و فلان.:D

مثلاً من چند وقت پیش Chlidren Of Men رو دیدم، شما نحوه‌ی روایت داستان و مدت زمان فیلم رو ببین. توی ۲ ساعت فیلم حرفشو به بهترین نحو می‌زنه اتفاقاً فیلم هم بلاک‌باستره.:D
باور کن نولان می‌خواست اینو بسازه می‌شد ۳.۵ ساعت که ۲ ساعتش خوابت می‌گرفت چون می‌خواد عمیق باشه.:D
همه حرفات رو قبول دارم‌:D
فقط پرستیژ بهترین فیلم نولانه :D

javid48

کاربر سایت
May 2, 2014
44
من اصلاً نمی‌تونم این حرفتو قبول کنم.:D
اصلاً از نظر امکانات بخوای بررسی کنی الان به قدری امکانات ساختن فیلم برای یک فیلم‌ساز بی‌پول توی یه کشور بدبخت ارزون‌ درمیاد که کسی لازم نیست کوچ کنه بره هالیوود و با یه بودجه خیلی محدود هم می‌شه فیلم‌های خیلی خوبی ساخت کاری که ۴۰ سال پیش مثلاً نمی‌شد مگر این که جهان‌اولی می‌بودی که بازم نمی‌شد حتی.:D
کانادا رو مثال می‌زنی اینم بگو که اکثر کانادایی‌ها موفق همیشه رفتن آمریکا.:D
دیگه این نظر منه دیگه:Dولی خب اتفاقی هست که شده و نمیشه انکار کرد.
---------------------------------------------------------------------------------
دوستان دیدم کسی خبرش رو نگذشته سه فیلم("ابد و یک روز"، "چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت" و "اژدها وارد می شود") از فهرست هشتایی ارسالی به اسکار حذف شد و این پنج تا باقی مانده(کلا مشخصه فروشنده رو میفرستند:D)
ایستاده در غبار
دختر
فروشنده
لانتوری
ناهید

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
همه حرفات رو قبول دارم‌:D
فقط پرستیژ بهترین فیلم نولانه :D
بهترین و ناب ترین فیلمش به نظر من Following عه. بقیه فیلماشم خوبن ولی نولان به نظر من کارگردان شدیدا اور ریتیه:D

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
نولان بهترین فیلمش ممنتو وtdk
این دوتا با فاصله از بقیه فیلم هاش بهترناز نظر من:D
البته ممنتو فیلم بهتریه ولی خبtdkرو بیشتر دوسدارم شاید بخاطر جوکر:D
بقیه فیلم هاش هم خیلی خوبن درکل کارگردان خوبیه
ولی یه عده بهش میگن کوبریک جوان که باعث شل شدن دست و پام میشه

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
دوستان کسی فیلم Mr.nobody و Enemy 2013 رو دیده ؟ من دیدم منتها چیزی دستگیرم نشد :D مخصوصا دومی :D
کسی دیده بگه جریان چیه ممنون میشم
یکی از بهترین تئوری هایی که در مورد enemy خوندم این بودش: :D
Enemy In-Depth Movie Analysis
صحنه به صحنه و با مدرک تئوریش رو توضیح میده.

• Like
Reactions: Anakin

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
گویا Alan Ritchson برای بازی در نقش Shazam در فیلم های آتی Dc Universe انتخاب شده!
رسمی نیست ولی تو توییتر کاربری ازش پرسیده که «قراره نقش shazam رو بازی کنی؟» که آلن هم جواب داده "Yup"
:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر