Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
نسخه اکستندد هیچ فرق خاصی به جز 5 دقیقه نداره با نسخه سینمایی. یه چیزی شنیدین و هی اینجا تکرارش میکنین.آره نسخه سینمایی آشغاله! بدون اینکه حتی دیده باشین هی اینجا تکرار نکنین این حرف رو...
کلا با یه سری که چون اسم اسنایدر رو فیلمه و اینکه هیچ گونه اطلاعاتی در مورد اینکه این فیلم چه نقشی برای dc cinematic universe داره ندارن نمیشه بحث کرد. حالا تا صبح هم هزار تا دلیل بگیم که فیلم اونچنان هم بد نیست و نکات خوب خودش رو داره بازم هی یه حرف رو تکرار میکنن

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
با اینکه با Batman V Superman حال کردم، ولی این ویدئوی Honest Trailers در مورد فیلم عالی بود! حتماً ببینین! :D
watch?v=NrjneJvS6dk

حالا کاری به مشکلات فیلم ندارم و با اینکه ازش خوشم اومد ولی قبول دارم مشکل زیاد داشته. ولی یه صحنه هست که نمیدونم چرا انقدر ملت بهش تیکه میندازن:
اون صحنه معروف مارتا رو میگم. :D والا اونجا منظور این نبود که چون بروس فهمیده اسم ننه سوپرمن شبیه اسم ننه خودش هست پس گفته ما دو تا داداش هستیم و ولت میکنم!!! اگه اسم مادر سوپرمن اکرم بود هم فرقی توی قضیه نمیکرد و فقط اونجا به خاطر شباهت اسم این دو نفر، بروس یه لحظه تعجب کرد و یاد مادر خودش افتاد. اصل قضیه این بود که ماهیت سوپرمن جلوی بروس در اون لحظه عوض شد. یعنی از یه موجود فضایی که کارش ترکوندن شهر هست و هیچ احساساتی نداره تبدیل شد به فردی که توی سخت ترین لحظه به یاد مادرش می افته و فرقی با آدمیزاد نداره. همین قضیه باعث شد بروس یاد عزیزترین فرد زندگیش یعنی مادرش بیفته و بفهمه که سوپرمن هم همچین کسی رو توی زندگیش داره و یه ماشین کشتار خشک و خالی نیست.
کلا این صحنه چند تا مشکل اساسی داره :D یکیش خود شخص هنری کویل هست که واقعا افتضاح بازی کرد اون صحنه رو :| یکی هم خود بتمن که واقعا من موندم با وجود این که بیشتر از 1 سال, اگر اشتباه نکنم از ماجرای Man of steel گذشته ولی کوچک ترین اطلاعاتی در مورد شخصی که باهاش مبارزه می کنه نداره به جز این که نقطه ضعفش چیه و مثل احمق ها داد می زنه چرا این اسم رو گفتی :| مشکل اساسی تر هم خود مبارزه بتمن و سوپرمن هست,سوپرمن وقتی می رسه نیم ساعت می گه بروس باید به حرفام گوش بدی همون اول یک مارتایی چیزی گفته بود دیگه الکی کار به کتک کاری نمی کشد :D کلا این صحنه هر چقدر ایده خوبی پشتش بوده ولی انقدر فیلمنامه افتضاح بوده که باعث شده مسخره بنظر بیاد :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بیخیال فردین! فیلم کلا از نظر روایت و تدوین و خیلی چیزای دیگه تو باقالیه بعد تو میگی مردم فیلم رو میکوبن چون نمره پایین شده?!در تمام طول فیلم انگیزه ی لوکس لوتر معلوم نیست از کاری که میکنه، اتفاقات بی هیچ منطقی پشت سر هم ردیف میشن و ووو. واندرمن از ناکجا اباد به فیلم ملحق میشه و به همون جا هم برمیگردد و هزار تا چیزه دیگه بعد اون وقت داری دفاع میکنی از فیلم؟! حتی سوپرمن اسنایدر بهتر از این بود به مراتب. من که کلا مدتهاست دیگه وقت نقد خوندن ندارم بسیار خوشحالم که کلی پول حروم نکردم برم فیلم رو سینما ببینم و نشستم خونه مفتی extended edition رو دیدم که تازه میگید کلی بهتر از نسخه ی سینمایی! موندم اونی که تو سینما نشون دادن چی بوده دیگه!

Sent from my ASUS MeMO Pad 7 using Tapatalk
فرید مشکل اینجاست که فکر میکنم اصلا نرفتی بخونی اون پست بلندی که نظرم رو در مورد فیلم گفته بودم. کسی هم اینجا طرفدارای بیجا از فیلم نداره. همون موقع هم من گفتم مشکل فیلم اینه که اومده مقدمه بسازه. اونم مقدمه ای که خیلی بزرگه و بعضی چیزاش برای خیلی ها آزار دهنده میشه. نمونه بارزش همین قضیه واندر وومن که داری میگی. مسئله اینه که این فیلم فقط و فقط یه تکه از پازل هست. تکه های دیگه پازل در راه هستن دو دارن میان کم کم. قبلا هم گفتم این فیلم رو زمانی بطور کامل درک میکنیم که فیلم های مستقل واندر وومن و ... هم بیان.

اما مسئله اینه که شماها کلا هیچ نکته مثبتی توی فیلم ندیددی و فقط یه آشغال دیدید. ماها هم نکات منفی فیلم رو هم دیدیدم و نکات خوبش رو هم دیدیم. خوبه تو خود فیلم هم توضیح میده که معلوم نیست واندر وومن کیه اصلا و از کجا اومده و یکی از میستری های فیلمه.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
یجا خوندم بخاطر کامنت های خیلی نژاد پرستانه اینکارو کرد... واقعا فقط میشه تاسف خورد

سوث پارک یه اپیزود خیلی خوب در مورد این موضوع همین فصل اخیرش داشت، یه عده فقط دوست دارن بیان فضای مجازی همه هم براشون به به چح چح کنن، تا میبینن یه عده یه سری واقعیت تلخ رو میگن قلبشون میشکنه :)) این چیزا واسه آدم عادی هم پیش میاد دیگه چه برسه واس یه سلبرتی، جنبه انتقاد نداره یکی از همون اول بهتره نیاد عکساش و حرفاش رو share کنه.

البته یه خبرنگاره هم انگار آره نژادپرستی کرده و در این صورت کارش شدید اشتباه بود، و شخصا هم به نظرم این که ملت میرن فضای مجازی به این و اون گیر میدن و... کار چرت و بی معنی ای هست، اما مدلش اینطوریه به هر حال.

• Like
Reactions: saphire

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
391
فرید مشکل اینجاست که فکر میکنم اصلا نرفتی بخونی اون پست بلندی که نظرم رو در مورد فیلم گفته بودم. کسی هم اینجا طرفدارای بیجا از فیلم نداره. همون موقع هم من گفتم مشکل فیلم اینه که اومده مقدمه بسازه. اونم مقدمه ای که خیلی بزرگه و بعضی چیزاش برای خیلی ها آزار دهنده میشه. نمونه بارزش همین قضیه واندر وومن که داری میگی. مسئله اینه که این فیلم فقط و فقط یه تکه از پازل هست. تکه های دیگه پازل در راه هستن دو دارن میان کم کم. قبلا هم گفتم این فیلم رو زمانی بطور کامل درک میکنیم که فیلم های مستقل واندر وومن و ... هم بیان.

اما مسئله اینه که شماها کلا هیچ نکته مثبتی توی فیلم ندیددی و فقط یه آشغال دیدید. ماها هم نکات منفی فیلم رو هم دیدیدم و نکات خوبش رو هم دیدیم. خوبه تو خود فیلم هم توضیح میده که معلوم نیست واندر وومن کیه اصلا و از کجا اومده و یکی از میستری های فیلمه.
ببین همه ی اینا که میگی درست ولی واقعیت اینه که فیلم سینمایی، سریال نیست. نمیتونه به بهانه ی این که قراره تیکه های بعدی اضافه بشه در آینده خودش ناقص باشه. هر فیلمی باید هویت مستقل خودش رو داشته باشه حتی اگر مقدمه یا دنبالست. واقعیت اینه که تنها نکته ی نسبتا قابل قبولی که من تو فیلم دیدم بازیه نسبتا خوب بن افلک بود که از همچین هنرپیشه ی کم استعدادی بعید بود!من متاسفانه وقت ندارم کمیک بخونم و واسه همین وفاداری به کمیک برام اهمیتی نداره و فیلم رو مستقل قضاوت میکنم. اهمیتی هم برام نداره که بتمن تو فیلم یک دوجین آدم کشت چون فیلم بتمن رو به عنوان کسی که آدم نمیکشه معرفی نکرد و همین برام کافیه! ولی خدایی با همه ی اینا فیلم داغون بود!

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
تو نئو گف بود فکر کنم یکی میگفت چون مبارزه های بتمن شبیه بازیش شده پس فیلم آشغاله:D

این هایی هم که دارن مقایسه میکنن با سه گانه نولان مقایسه نمیکنن به نظرم، با دارک نایت مقایسه میکنن اونم احتمالا جوکرشو با بتمن:D بحث تدوین و این ها هم چون همه جا نوشته شده مطرح میشه .من هم فیلم رو تازه دیدم بی تفاوتم نسبت بهش. بحث سلیقه و جهتگیری هست برای همین فایده نداره.

یه نکته هم هست اونم این که لکس لوتر فیلم لکس لوتر جونیور هست و لکس لوتری که همه میشناسنش نیست یحتمل. اشتباه نگیرید بگید لکس لوتر اینطوری نیست:D

لکس لوتر جونیور بودنش که درسته ولی احتمال این که بخوان پدرشو معرفی کنن و بگن اون لکس اصلیه کم میدونم
و درسته که لکسی که ما معمولا میشناسیم اینطوری نیست، ولی این لکس از روی Superman Birthright برداشته شده که یه اوریجین برا لکس میان سال و مغرور (و کچل:D) نشون میداد. حالا فیلما هم همون روندو طی میکنه، جوونی لکس رو نشون میدن با (مشکلات عصبی و تیک های رفتاری و موهای بلند قرمز) و بعدا به مرور شخصیتش تغییر میکنه و تبدیل میشه به چیزی که انتظارشو داریم. (کچل شدنشو که دیدیم:D، باید ببینیم شخصیتش تو جاستس لیگ چجوری خواهد بود)
خیلیا از همون موقع Man of Steel هم شاکی بودن که چرا این سوپرمن اینقدر جدی، تاریک و خشنه و اون سوپرمن امیدبخش مورد نظر ما نیست و لبخند نمیزنه.
یا بتمنی که از حد انتظارات ما خشنتره.
به نظرم کاراکترا اینجوری معرفی شدن، و در طول فیلم (و فیلم‌های بعدی) به مرور یه سیر رشد شخصیتی رو طی میکنن و تبدیل میشن به اون چیزی که باید باشن. (هرچند این چیزی که الان هستن هم اشتباه نیست، و کاملا از روی یه نسخه ای از سورس متریال برداشته شده و با خود اون شخصیت هماهنگی داره)
به نظرم این حرکت خیلی تحسین برانگیزتره تا این که از همون اول یه نسخه‌ی فیکس و ثابت از کاراکترا رو نشون بدن و تا سالهای طولانی تو یونیورس همون کاراکتر بدون تغییر بمونه.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ببین همه ی اینا که میگی درست ولی واقعیت اینه که فیلم سینمایی، سریال نیست. نمیتونه به بهانه ی این که قراره تیکه های بعدی اضافه بشه در آینده خودش ناقص باشه. هر فیلمی باید هویت مستقل خودش رو داشته باشه حتی اگر مقدمه یا دنبالست. واقعیت اینه که تنها نکته ی نسبتا قابل قبولی که من تو فیلم دیدم بازیه نسبتا خوب بن افلک بود که از همچین هنرپیشه ی کم استعدادی بعید بود!من متاسفانه وقت ندارم کمیک بخونم و واسه همین وفاداری به کمیک برام اهمیتی نداره و فیلم رو مستقل قضاوت میکنم. اهمیتی هم برام نداره که بتمن تو فیلم یک دوجین آدم کشت چون فیلم بتمن رو به عنوان کسی که آدم نمیکشه معرفی نکرد و همین برام کافیه! ولی خدایی با همه ی اینا فیلم داغون بود!
آقا فیلم داغون بود، تمام :D فکر نکنم ادامه این بحثی که خیلی وقته داره کش پیدا میکنه ارزشی داشته باشه دیگه . هر دو طرف حرفاشون رو گفتن به اندازه کافی :D

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
جدیدترین تریلر فیلم Suicide Squad به نام Joker Extended Look

index.jpg

دانلود
========================================
جدید ترین تریلر فیلم پر ستاره The Magnificent Seven

maxresdefault.jpg

دانلود
========================================
تصاویر جدید از انیمیشن LEGO Batman Movie
ijpaScSUUmq5WWvWVhDGmj-650-80.jpg CCHRSNbYPzQfuqsrZbMFJk-650-80.jpg THpHV8mWD3g4PkR6EpcYDk-650-80.jpg yHnezfKzDezShCPrXc9JKk-650-80.jpg
======================================
فیلم Pokemon تایید شد
بالاخره Legendary Pictures برای ساخت فیلمی اکشن با این مجموعه به توافق رسیده است.
این فیلم براساس بازی The Detective Pikachu ساخته خواهد شد.

NMaeiebmUSZB9pikb3ysk4-1200-80.jpg
منبع

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر