Movie Center

گفتگو در 'سینما، گرافیک کامپیوتری (CG Art) و Comic' ایجاد شده توسط Nikrooz, ‏Sep 24, 2005.

1. FaRd!N

FaRd!N Nothing as it Seems
    کاربر سایت

نام:
    فردین
    بابا من منظورم تمامی نسخه های پایریت روی اینترنت بودن :D نه نسخه های اصلی و قانونی. 99% پایرت ها همه نسخه کامل هستن. اصلا نسخه معمولی رو ارزش نداره بیارن پایریت کنن بذارن رو نت که :D

amin hj این نوشته را Like کرده است.
  2. amindead

کاربر سایت

تو کلی گیم ها هم بوده بی خبر بودیم COD GOW ME...:D
    watch?v=-gxy4eY0IUg

arash1996 و Dinosaur این نوشته را Like کرده اند.
  3. barneysawyer

کاربر سایت

نام:
    nucky thompson
    پیرو دیدن تریلر فیلم why him ? با بازی بریان کرنستون و جیمز فرانکو

این جیمز فرانکو نمی خواد یکم به خودش زحمت بده نقش های متفاوت بازی کنه ؟ یکی در میون یک بار کمدی بازی می کنه یک بار درام و جدی . تو همه نقش های کمدی اش هم نقش یک آدم علاف و نئشه و ل.ا.ش.ی رو به شکل خمار و هپروتی بازی می کنه . این جا هم همون طوریه . فازشم مشخص نیست . میاد از فاکنر و مک کارتی اقتباس میسازه این ور میاد این نقش های مزخرف رو بازی می کنه . حیف واقعا

4. amin hj

کاربر سایت

نام:
    امین
    منظور شما رو گرفتم گفتم وسط بحث یه Fun Fact انداخته باشم :D

5. _hedayat_

کاربر سایت

نام:
    هدايت
    ظاهرا عباس کیا رستمی فوت کرده. :((

Augustus, Ehsan95_76, Ƥ.s.Y.c.H.o و 22 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  6. Dinosaur

دبیر تحریریه

نام:
    آریا
    عباس کیارستمی درگذشت...

Cloud Strife, Augustus, Ehsan95_76 و 19 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  7. barneysawyer

کاربر سایت

نام:
    nucky thompson
    طرفدار سینمای کیارستمی نبودم و مثل خیلی ها براش گلو جر نمی دادم . ولی واقعا از مرگش ناراحت شدم . اگه درسته باشه روحش شاد و یادش گرامی . این چند ماهه پر از مرگ های مختلف بوده .

Alkazar این نوشته را Like کرده است.
  8. Древний Иран

کاربر سایت

نام:
    محمد
    :(....

9. Chaplin

کاربر سایت

نام:
    محمد
    تنها کارگردان کاربلد سینمای دهه ی اخیر با اختلاف زیاد نسبت به کارگردان های دیگر , روحت شاد..

کارگردانی که به عقیده ی فراستی , بدترین کارگردان ایران بود , دوروز پیش از سوی آکادمی اسکار دعوتنامه ی حضور درتیم منتقدین اسکار سال جاری رو دریافت کرد و امروز در 78 سالگی مرد.. روحت شاد استاد.

Ehsan95_76, Ƥ.s.Y.c.H.o, Alkazar و 11 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  10. Democracy

Democracy Stay hungry. Stay foolish.
    کاربر سایت

نام:
    نریمان عبدی
    خبر خیلی بد بود. اونقدر الان حالم خرابه که ..........
    دلم برای مرد بزرگ و تنهای سینمای ایران تنگ میشود

11. FaRd!N

FaRd!N Nothing as it Seems
    کاربر سایت

نام:
    فردین
    سال 2016 رو به خاطر بسپارید. سال مرگ سلبریتی هاست امسال. کاش میشد هر چه زودتر وارد 2017 بشیم. دیگه داره شور این قضیه در میاد :|

12. Jesper Kyd

کاربر سایت

نام:
    محمدحسن
    آریا تو دیگه کی هستی،تا فی الخالدون رو در میاری... :D
    این صدا زیاد برام آشنا نبود ولی یه افکت صدای در خیلی معروفی هست ، اولین باری که شنیدم توو نسخه اول بازی هیتمن بود،همون مرحله ای که مامور 47 توو تیمارستانه،صدای اون درای سلولا.....(جا داره یادی کنیم از جسپر کید،اسطوره زنده ی بی چون و چرای من توو صنعت موزیک)
    خلاصه که واقعا افت داره اینجور صداها به وفور توو فیلما شنیده شه...حالا حساب کن این که صداس همه تشخیص میدن،توو تصویر چه کپی هایی که روو هوا نثار تماشاگر نمی کنن:D

مثلا من یه مدت با مایا کار می کردم،مایا یه نرم افزاریه که برخلاف تری دی مکس که باید روش پلاگین نصب شه(یعنی نرم افزار یه سری قابلیت هایی که نداره رو میان طی یه برنامه نویسی روی یه نرم افزار مکمل سوار نرم افزار اصلی می کنن) خودش مجهز به تجهیزات شگفت آوریه که کافیه چشمتون عادت کنه به همجین اسکریپت هایی،اون موقع اس که ماها بلا نسبت عین شاخک سوسک فرکانس های دزدیه اسکریپتارو عین عقاب رصد می کنیم :D
    البته این قاعده قطعا عقلانی تره، چون اگر برای هر صدا یا جلووه ای افکت جدیدی بسازن،مشمول زمان،هزینه و انرژیه سرسام آوری میشه....

Dinosaur این نوشته را Like کرده است.
  13. Cj_sa

کاربر سایت

نام:
    مهرداد
    استاد،روحت شاد یادت گرامی باد:(

14. jack daw

کاربر سایت

نام:
    Arash
    اینکه به طور نرمال هرساله یه سری از هنرمندا از دنیا میرن یه چیز عادیه:D و دیگه شورش دراومد همچین چیزی نداریم:D
    سالیان پیش هم یادمه سر مرگ کریستوفر لی و Leonard Nimoy (:D) همین میگفتید 2015 بخاطر بسپارید چرا وارد 2016 نمیشیم.
    البته هممون میدونیم این برای سرکوب کردن غم وارد شدس ولی اگه 100 نفر دیگه از هنرمندا امسال بمیرن سال دیگه سر 101 مین کلا 2016 یادمون میره

incoming و Solidsnake_1 این نوشته را Like کرده اند.
  15. EnzoFerrari

کاربر سایت

نام:
    سهیل
    به گزارش دنياي تصوير آنلاين اسكورسيزي درپي فوت عباس كيارستمي به هاليوود ريپورتر گفت:

من به شدت از شنیدن خبر مرگ کیارستمی شوکه و ناراحت شدم.
    او یکی از آن هنرمندان نادری بود که صاحب دانشی خاص در مورد جهان بود. آن طور که ژان رنوار می‌گوید: حقیقت همیشه به جادو می‌ماند. برای من این جمله خلاصه کارنامه درخشان کیارستمی است. برخی کارهای او را مینیمال می‌دانند، اما حقیقیت بر خلاف این است. هر صحنه‌ی "طعم گیلاس" یا خانه دوست کجاست سرشار از زیبایی و شگفتی است که با صبر و حوصله گرفته شده است.
    من افتخار آشنایی با عباس را برای 10یا 15 سال اخیر داشتم. او انسان بسیار خاصی بود: آرام، دلپذیر، متواضع، شیوا و به شدت مشا‌هده‌گر (فکر نمی‌کنم چیزی از نظرش پنهان می‌ماند). راه ما کمتر به هم می‌رسید ولی وقتی این اتفاق می‌افتاد من همیشه خوشحال می‌شدم. او یک جنتلمن واقعی و یکی از هنرمند بزرگ دوران ما بود.
    @dtonline

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Ayuna, _hedayat_, HTC M8 و 16 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.