معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

Rajer

کاربر سایت
Jan 6, 2007
130
نام
سید نیماخراسانی مقدم
سلام خدمت دوستان بازی سنتری
از آنجایی که دوستان این روزها در زمینه خرید Xbox360 و لوازم جانبی آن دچار مشکل شده اند .عدم شناخت فروشگاه های معتبر در این زمینه باعث شده که افراد سود جو از این فرصت استفاده و به هر شکل ممکن کلاه برداری کنند .
لزا از کسانی که در این زمینه آگاهی دارند می خواهیم تا با معرفی فروشگاه های برتر و قابل اعتماد مارا در این مر خطیر و جان فرسا(خرید کنسول.بازی ولوازم جانبی)یاری کنند.
لطفا مدیران سایت همکاری کنند چون این تاپیک میتونه به خیلی ها کمک کنه :love:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
خوشم می یاد از رو نمی ری:)
خود تو و دیگران تا حالا چندین دفعه ازشون پرسیدین کنسول هم می فروشین و اونا گفتن در حال حاضر نه. نمی دونم چرا این چیزا رو می یای می گی همش.:)
لنز هم تا حالا نفروختن یه دفعه گفتن که اگه مشتری داره بیاریم نه اینکه داریم و می فروشیم!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
اشکان با من کل ننداز:biggrin1:

حالا لوازم جانبی رو بی خیال بازی که میفروشه:) و زمینه ی بازی که خداییش همه طرفدارشن و راضین:cheesygri

پ.ن: اشکان میای کنفرانس:biggrin1: وحید نیست من و سورنا هستیم!!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
حالا لوازم جانبی رو بی خیال بازی که میفروشه و زمینه ی بازی که خداییش همه طرفدارشن و راضین
:arrowd: :arrowd: :arrowd:
از آنجایی که دوستان این روزها در زمینه خرید Xbox360 و لوازم جانبی آن دچار مشکل شده اند
پس پستت هیچ ربطی به اینجا نداشت!

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
یگانه هم که چی بگم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;);)

امین جون چی دوست داری هر چی دوست داری بگو!!
کسانی که از یگانه خرید میکنند باید یه جیب پر پول داشته باشند و خیلی ادمای خونسردی باشند که صاحب مغازه رو نزنند:biggrin1::biggrin1::cheesygri:-"

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
برای بازی من Next Gen رو پیشنهاد می کنم ولی برای لوازم جانبی و خود کنسول maxgame از نظر من خوبه!

داتکام و یگانه هم ....

پ.ن: اشکان میای کنفرانس وحید نیست من و سورنا هستیم!!

:biggrin1:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
امین جون چی دوست داری هر چی دوست داری بگو!!
کسانی که از یگانه خرید میکنند باید یه جیب پر پول داشته باشند و خیلی ادمای خونسردی باشند که صاحب مغازه رو نزنند:biggrin1::biggrin1::cheesygri:-"
هیچی فقط روزی 3 - 4 نفر فقط از بچه های سایت رو سر کار میزاره و سرشون کلاه میره:)

پس پستت هیچ ربطی به اینجا نداشت!
ایشون اینم گفت:
(خرید کنسول.بازی ولوازم جانبی)
اشکان بی خیال...

پ.ن::biggrin1:
پ.ن2::biggrin1:
پ.ن3:فرق اولی دومی اینه که اولی امین داره میخنده دومی امین داره گریه میکنه:biggrin1:

آخرین ویرایش:

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
ای خــــــــــــــــــدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
ببینین واقعا یعنی بدبختی بیشتر از این هم میشه؟؟؟؟
من و دوستم شهاب (Anti-gameware) با بدختی و فروش یه سری وسایل خیلی واجب ، مثل گوشی پول خرید 360 رو با همه ی وسایل جانبی اورژینال جور کردیم
زنگ زدیم یگانه:یک شنبه ، شاید!
زنگ زدیم دانکام:نداریم
زنگ زدیم شادی: سلام خسته نباشید ، 360 جی آسیا (220 ولت) با درایو سامسونگ دارید؟
-بله بفرمایید تا ساعت 6 هستیم
مجددا هم زنگ زدیم ، که مطمئن مطمئن بشیم درایوش سامسونگه!
دوستم مریض بود گلو درد داشت آنفولانزا گرفته بود ، با کلی دردسر ساعت 5:15 رسیدیم پاساژ لباف.
شهاب بدو شادی بازه!!! رفتیم داخل مغازه خودمونو معرفی کردیم و گفتیم که 360 می خوایم
(یه آقایی هم بود بازی رایتی آورده بود بفروشه بهشون، ضایع شد بازهاش خراب بود:biggrin1: نیومد!)

وایسادیم و 360 رو از تو جعبه در آورد و گفتم خوب این درایوش سامسونگه دیگه مطمئنید؟ (چون خیلی راحت می گفتن سامسونگه و اول قیمت رو می گفتن بعد که می پرسیدیم تازه می گفتن آره سامسونگه) یه جای کار بو میداد.
بعد دیدم همشون ابروهاشون کج شده میگن حالا بزار تست کنیم ، گفتم یعنی چی ، یعنی سامسونگ نیست؟
یارو با یه لحن دعوایی گفت چه فرقی داره؟کدوم دهاتی گفته سامسونگ بهتره ، بعدشم این مغازه ها همشون دهاتین نمیدونن فرق الجی و سامسونگ چیه ، اگه راست میگی فرق الجی و سامسونگ چیه ، توضیح دادم گفت نه! از کجا می فهمی کدوم کدومه؟!؟؟ باز هم گفتم یه یارو مو بور بود خندید گفت حالیشه
گفت من کاری ندارم من تظمین می کنم همه بازی ها اجرا شه روش ، دستگاه رو به برق زد و دیدیم بله الجیه!! یارو گفت برین از مغازه های دیگه بگیرین .گفتیم میریم یه گشتی بزنیم بر می گردیم ، در عرض 5 دقیقه برگشتیم گفت دستگاهو فروختم!!!!!!!!!!!!!!!!!!
گفتیم آره! تو ، تو 5 دقیقه دستگاه فروختی....

این بود حقایقی در مورد شادی دهاتی!!
خوب شادی که این جوریه
یگانه هم که اونجوریه!!
داتکام هم که چیزی بین اینجوری و اونجوریه!!!

max game رو هم نمی دونیم
یکی به من بگه

کدوم گوری می تونم 360 جی آسیا درایو سامسونگ گیر بیارم؟!؟؟؟:mad::((:(

یه سوال دیگه، من اگه هیتاچی بخرم چه ضرری کردم؟؟

آخرین ویرایش:

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
خوب شما مکس گيم نرفتی ديگه...اونجا بچه هاش خيلی خوش برخوردن...و مطمئناً
خيلی بيشتر از اونای ديگه حاليشونه....اونجا برو به احتمال قوی نداشته باشن
هم برات جور میکنن

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
کدوم گوری می تونم 360 جی آسیا درایو سامسونگ گیر بیارم؟!؟؟؟
شما چه اصراری داری که j/asia بخری؟!
یه سوال دیگه، من اگه هیتاچی بخرم چه ضرری کردم؟؟
اگه نخوای بازی های xbox1 رو بازی کنی هیچ ضرری نکردی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر