valve الهام بخش به SC:Conviction

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
سلام .

160160-coop.jpg

Ubisoft به CVG گفت كه Valve's Left 4 Dead تاثير اعظمي بر المان هاي co-op بازي Splinter Cell: Conviction داشته.

طي صحبت هاي Ubisoft در حين برگذاري Microsoft's X10 , طراح بازي Patrick Redding گفت كه Ubisoft مشتاقه كه به player هي دليلي براي همكاري بده.

وقتي كه CVG پرسيد كه چه بازي هايي روي خلق Conviction تاثير گذاشتند, Redding پاسخ داد:
''اين ليست بسيار بزرگه.بدون توجه به اون فكر ميكنم برگرده به آغاز ( آغاز اين سري), ما نگاه خيلي,خيلي جدي اي به Splinter Cell هاي قبلي انداختيم.''
''فكر ميكنم كه Chaos Theory نقطه ي مبناي اوليه ي ما بود''
حالا ميگيم: توقعات گيمر ها در اين مورد چيه ... چه چيزايي رو ما ميخوايم كه SC بهش وفادار بمونه و چه چيزايي رو ما ديگه نمي خوايم ببينيم و بايد تغيير كنه؟
''ولي خيلي از احساسات شخصيه من در co-operative شديدا تحت تاثير campaign هاي Ghost Recon, Gears Of War 2 و Left 4 Dead. بازي فقط ميخواد player هارو به همكاري تشويق كنه بدون اينكه اونارو مجبور كنه كه خودشون رو ,وسط مهلكه بيندازند.''

اين بازي در 16 April در UK منتشر ميشود.

آخرین ویرایش:

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
من نمیدونم l4d2 چه ربطی به sc:c coop داره!!!!؟؟؟!:confused:
نه سبکشون مثله همه نه تعداد بازیکنهاش نه داستانش...تو l4d باید خرکی بکشی بری جلو ولی تو sc:c لااقل یه نیمچه داستان قشنگی هست!!
تو sc متونی خرکی بری جلو و ه میتونی مخفیانه بری جلو در صورتی که l4d فقط به همون خرکی خلاصه میشه!!!!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من نمیدونم l4d2 چه ربطی به sc:c coop داره!!!!؟؟؟!:confused:
نه سبکشون مثله همه نه تعداد بازیکنهاش نه داستانش...تو l4d باید خرکی بکشی بری جلو ولی تو sc:c لااقل یه نیمچه داستان قشنگی هست!!
تو sc متونی خرکی بری جلو و ه میتونی مخفیانه بری جلو در صورتی که l4d فقط به همون خرکی خلاصه میشه!!!!
کاملا در اشتباه به سر میبرید. اون نگفت سبکشون یکی هست. منظورش از الهام اینه که؛ از بخش همکاری بازیکنان تو بازی L4d الهام گرفتن. اینجوریم نیست که خرکی بری جلو. چند دفعه L4D رو آنلاین بازی کردین؟
بدون همکاری تیمی امکان نداره به قول خودتون خرکی برید جلو. توی همین SC هم اصلا نمیشه خرکی رفت جلو. المانی که از گذشته و شماره 1 بازی تا چهارمین شمارش بوده.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
خیلی خوبه! تو l4d هیچکس نمیتونه به تنهایی جلو بره حتی روی درجه خیلی آسون امیدوارم واقعا الهام گرفته باشن و همکاری فقط محدود به ترکوندن دیوار یا باز کردن در نباشه!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خیلی خوبه! تو l4d هیچکس نمیتونه به تنهایی جلو بره حتی روی درجه خیلی آسون امیدوارم واقعا الهام گرفته باشن و همکاری فقط محدود به ترکوندن دیوار یا باز کردن در نباشه!
نترس اصلا محدود به این جور چیزا نیست. آخرین تریلر co-op بازی رو شاید نیدیدین. توی یه مقر هستند که بدون تاکتیک نمیشه رفت جلو و حتما باید با همکاری همدیگه برن جلو.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
من آخرین تریلر coop را دیدم کفم برید!همه چیزشون تاکتیکی بود.مثلا یکی در را باز می کرد حواسشون را پرت می کرد اون یکی از پشت یکی یکی گردنشون را می شکوند!ولی از army of two برداشت می کردند باحال تر می شد!چون می شه گف هیچ بازیی مثل اون تاکتیک پزیر نیست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر