Fredrik Liliegrin (رئيس سابق DICE): وي اسباب بازي اي بيش نيست!

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
سلام.

wii_sports_box_440x330.jpg

Fredrik Liliegrin رئيس سابق DICE وي رو يك ''ويروس'' ناميد و گفت كه خود نينتندو هم ميدونه كه وي يك وسيله ي بازي نيست.Fredrik Liliegrin گفت كه اين كنسول بيشتر از يك اسباب بازي نيست.او گفت:

''اگه قرار باشه كه من يه بازي برا wii بسازم ميسازم ولي هيچوقت اين اتفاق براي يه IP اورجينال نميوفته مگر اين كه من احساس كنم كه حتما ميزنم به هدف.چون به نظر من Wii يه ''ويروس'' هست كه زياد دووم نمياره.''

''ملت بايد بفهمند كه wii محصولي نيست كه هدفش سرگرمي (entertainment) باشه.ملت ميرن خونه كسي كه wii داشته باشه ,يه كم بازي ميكنن ,بعد احساس ميكنن كه خيلي باحاله, ميرن يه دونه ميخرن.بريد از اونايي كه يه wii و 360 يا wii و ps3 دارن بپرسيد( اونايي كه كسايي كه core gamer نيستن ) چقدر با wii بازي ميكنن.''

"بريد از اونايي كه فقط وي دارن بپرسيد كه چقدر باهاش بازي ميكنن.اونا ازش استفاده نميكنن.اون جالب بود,ولي چون اونا gamer نيستن ,ميزارنش كنار.''

''از طرف ديگه Wii Fit به خيلي از مردم كمك ميكنه كه صداي مهربوني كه ميگه اونا خيلي چاق هستن و بايد تمرين كنن و يا چاره ي ديگه اي (=استفاده از Wii fit ) پيدا كنن, رو بشنون.''

junkbattles.jpg

Liliegrin هم اكنون شركت Antic Entertainment رو راه انداخته كه ‘casual games for the
hardcore’ توليد ميكنه.كه آخرين بازي عرضه شده ي اونها Junk Battles است.

آخرین ویرایش:

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
به خصوص اگه دختر عموی کسی‌ بیاد خونتون نمیاد که کیل زون بازی کنه:biggrin1: میریم دوره هم wii sport بازی می‌کنیم:biggrin1:
دختر عموی کسی خونه ما چیکار میکنه؟:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::-"
===========
وی کلا باید از دنیا پاک بشه به جز کنترلر چی داره؟من نمیدونم اینا چه فکرایی میکنن واقعا تازه همون کنترلر هم تکراری میشه نهایت بعد یک هفته:sick:

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523
به قول یکی از دوستام اگر یه بمب میوفتاد روی این نینتندو دنیای گیم یه نفس راحت می کشید :D

حالمون به هم خورد اینقدر ماریو دیدیم.
تنها بازی که روی Wii بازی کردم RE Umbrella Chronicles بود. بعدش از اون موقع تو اتاق خواهر کوچیکمه. جالب اینه که دیگه اونم بازی نمیکنه :laughing: براش کلی بازی جدید خریدم حتی امتحانشونم نکرد..!!!

دل زدگیش برای تحرک زیاد و خستگی و دوست داره بشینه و راحت بازی کنه

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
بله با نابودی نینتندو،تقریبا پلتفرمر هم نابود میشه.دوستان شاکی هم میتونن برن AFRIKA بازی کنن.
مثل اینکه بعضی از دوستان فراموش کردن نصف بازار به تنهایی دست نینتندو هست و بازی هایی که در Top10 این شرکت قرار داره جز محبوب ترین بازی ها و شخصیت های دنیا هستند.یه سر به character battle ها بزنند متوجه میشن
سلیقه هر کس متفاوته.من بیشتر از اینکه منتظر Heavy Rain باشم منتظر Harvest Moon هستم که لعنتی فعلا رو دو تا دوتا رو wii میاد.اون Harvest Moon Online هم که قرار بود واسه PS3 , 360 , PC منتشر بشه فعلا متوقف شده.

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
به نظر من حتی اگر وی کنسول مسخره‌ای باشه
این دعوا و جنجال مسخره‌بازیه
فعلا که وی پرفروش‌ترین کنسول خانگی دنیاست
در ضمن وی هم بازی های فوق‌العاده‌ای داره
همه چیز که در آنچارتد و هیلو خلاصه نمی‌شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند