1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

دانلود بازی های Dreamcast

گفتگو در 'Old Consoles' ایجاد شده توسط djjin12, ‏Feb 26, 2010.

1. کاربر سایت

نام:
    محمود
    میگم خودت اجرا کردی این رو من فوتبال 98 گرفتم با همون برنامه بالا اا اجرا نشد کلی ضد حال خوردم اما اون لینک شورش در شهر خودم اجرا کردم دارم بازی میکنم

2. کاربر سایت

نام:
    محمد
    دارم میرم بخوابم .

بازیرو گذاشتم دانلود .

برنامه رو هم خودم تست کردم ( بازی کالکشن ماریو های nes و .... که تو صفحه 2 با حجم 5 مگ هست ! :d )

3. کاربر سایت

بازی شورش تو صفحه قبل که البته رزیدنت مود هستش رو اجرا کردی؟ با امولاتور یا روی کنسول؟
    اگر با امولاتور بوده با کدوم امولاتور: chankast یا makaron یا demul یا nulldc؟ و کدوم ورژن این شبیه سازها؟

4. کاربر سایت

خودم جواب رو یافتم!! این بازی قابل اجرا با امولاتور نیست!!! با اینکه ایمیج ریدر امولاتور تا آوردن منو قابلیت اجرای این بازی رو داره اما از این بیشتر اجرا نمیکنه!! و فقط با کنسول دریم کست عزیز اجرا میشه!

5. کاربر سایت

نام:
    محمود
    من رو دریمکست بازی میکنمش الان کلی اینجوری دانلود کردم داداش

6. کاربر سایت

نام:
    علیرضا
    همه تنظیمات DiscJuggler درست انجام میدم ،اما گزینه start فعال نمیشه،این ایمیج ها رو نمیشه با نرو رایت کرد؟!

7. کاربر سایت

نام:
    علیرضا
    چیکار کنم؟!کنسول رو آوردم دارم سماق می خورم!

8. کاربر سایت

نام:
    محمد
    من خودم تورکم ولی تا جایی که میدونم سماق رو می مکن .:d ( تو این اصطلاح سماق فکر کنم به معنای سنگه ! );)

شوخی کردم

من هم 2 ماهه پیش خریدم ولی فقط روش ماریو بازی کردم !:d که اون هم ماله nes بود !

9. کاربر سایت

نام:
    محمود
    شما برو تو قسمت دیوایز منیجر دی وی دی رامت رو غیر فعال کن بعد دوباره فعال کن دستگاه رو یبار رستارت کن ببین میاد یا نه سی دی خام هم cd-r استفاده کن حتما باید سی دی تو دستگاه باشه

10. کاربر سایت

نام:
    علیرضا
    گفتم ريا نشه!:d

باي لبتاب امتحان کردم اون مشکل حل شد ولي وقتي استارت رو ميزنم يه ارور ميده که فايل مشکل داره ميخواي فيکسش کنم؟بعد هم که هي پيغام ميده ديسک بعدي رو ميخوام رايت کنم...

11. کاربر سایت

نام:
    محمود
    اتفاقا من هم تو بازی martain gothic bleamcast همچین مشکلی داشتم که از بازی باید باشه تبدیل شده از پلی 1 رایت میکرد دوباره رایت میکرد که نفهمیدم جریان چیه اما با بازی های دریمکست و تبدیل اونها مشکلی نداشتم

12. کاربر سایت

نام:
    علیرضا
    خب چیکار کنم الان؟

13. کاربر سایت

نام:
    محمود
    بازی های دریمکست رو که مشکلی نیستش میشه زد منتهی بازی های پلی1 که تبدیل شده به دریمکست هستن مشکل دارن تو سایت من الان 10 تا بازی گرفتم یکیش اینجوری بوده بقیه سالم بودن

14. کاربر سایت

نام:
    علیرضا
    میخوام شنمو رو رایت کنم اینم از PS1 پورت شده رو دریم کست؟!

براب بار سوم میپرسم با نرو نمیشه رایتید؟

15. کاربر سایت

نام:
    محمود
    شنمو مال خود دریمکست هست مشکلی نداره راحت رایت میشه نه نمیتونی با نرو بزنی حتما همین برنامه شما شماره 4 این برنامه رو دانلود کن راحت کار میکنه

در ضمن من دیشب موفق شدم رایت کنم بازی پلی1 رو روی دریمکست باید با سرعت 4 رایت کنی بعدش گزینه advane تیک overburn dvd رو هم بذاری تیک بزنی من دیشب بازی پلی 1 رو بازی کردم تو دریمکست

این صفحه را به اشتراک بگذارید