Metro 2033 : چرا PS3 نه ؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
سلام.

metro2033.jpg

Hew Beynon از THQ اعلام كرده كه دليل اينكه Metro 2033 براي PS3 نمياد يه ''دليل تجاري'' هست.
((“business decision”

طي صحبت هايي كه VG247 در يه جلسه در مورد بازي در لندن در كنار خالق و producer اين بازي Dmitry Glukhovsky داشته او اظهار كرد كه :

''دليل اين موضوع بيشتر از يه دليل تجاري هست , من هم در اين مورد هيچكاره بودم''
''نسخه هاي اوليله اي كه تا حالا مشاهده كرديد مربوط به نسخه ي PC بوده, شما شايد از مقامات THQ بپرسيد كه چرا ما به موقع برا نسخه ي PS3 اقدام نكرديم ولي دليلي در مورد اينكه چرا engine ما روي PS3 كار نميكنه, وجود نداره .''

Beynon ادامه داد كه همه ي عناوين از 4A Games در آينده, سازنده ها معماري PS3 رو در اختيار دارن تا ما بتونيم نسخه هاي كنسولي رو با 4A engine بسازيم (منظورش نسخه ي PS3 ).

ولي الان, همونطور كه گفته شده بود Metro 2033 برا PC , 360 در 19 مارچ (UK) منتشر ميشه.

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
این عنوان اولا انحصاری ps3 بود!.
جَوش فوق العاده بنظر میرسه. یه بازی کاملا اتمسفریک.

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
آقا عنوان رو یه کم بهتر انتخاب می کردی! :D من اول فکر کردم می خواد برای PS3 هم بیاد! ولی دیدم فقط دلیل نیومدنش رو گفته.

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
آقا عنوان رو یه کم بهتر انتخاب می کردی! :D من اول فکر کردم می خواد برای PS3 هم بیاد! ولی دیدم فقط دلیل نیومدنش رو گفته.
منم اول همین اشتباه رو کردم...:biggrin1:

ولی بازی فوق العاده ای خواهد شد.من از اتمسفر اینجور بازی ها خوشم میاد...:love:

The_GWR

کاربر سایت
Feb 12, 2010
153
نام
بپرس بگم
این مایکروسافت همیشه کارش همینه ... خریدن مردم

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
خوب بستگي به لحن خوندنت داره !:biggrin1:
چرا ps3 نه : چرا برا ps3 نمياد؟
چرا ps3 نه : ديليلي نداره برا ps3 نياد
كه منظور من اولي بود.:biggrin1:

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
چرا ps3 نه : ديليلي نداره برا ps3 نياد
اُميد من هم اينطوري خوندم - در هرصورت ممنون واس خبر كه نشون ميده مايكرو چقدر پولداره :biggrin1:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اوه اوه-شانس اوردیم بازی رو PS3 عرضه نشد وگرنه ضربه بزرگی به مایکرو بود :biggrin1:
-
ولی خدایش حرکات جالبی هم یکوقتایی از MS میبینیم-!چنتایی بازی نیمچه انحصاری هم رو میکنه،که خیلی زیاد مشهور نیستن ،ولیمثلا انحصارین و یکسری از نداشتن و بازی نکردنش عاجز میشن!
پارسال Valvet Assasins رو دیدیم- امسالم اینو!-فکر میکنم کلاس کار این بازی بهتر باشه:-"و بتونه حد اقل چند نفری رو جذب کنسول و بازی کنه!

آخرین ویرایش:

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
اُميد من هم اينطوري خوندم - در هرصورت ممنون واس خبر كه نشون ميده مايكرو چقدر پولداره :biggrin1:
خوب من هر چي فك كردم عنوان مناسب تر گير نيووردم مهدي.
مثلا چرا METRO 2033 برا PS3 نمياد؟!
يه كم اينجور عنوانا چيپ (cheap) هست.ميدوني كه!

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
به این میگن آدم درست
این چرت تو پرت هایی که سازنده های بازی برای ps3 میگن را هم نگفته که 360 قدرت نداره ظرفیت نداره و از این حرف ها گفته پول دادن انحصاری باشه

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
حیف شد خدایی آخه چرا..؟ باید به فکر 360 باشیم

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
360 قوله دادا چه با پول چه بي پول غول يا قول مي دوني يعني چي يعني 360 .360 مي دوني يعني چي يعني قدرت پول عشق صفا خوشم مياد از سياست اين ماكي ها حق بده 360 يه چيز ديگه است من بهش از همه نظر ايمان دارم مي دوني چرا چون 360 دادا بريد بشينيد به بازي هاي انحصاري ps3 به نازيد يه قرون قبولش ندارم مي دوني چرا چون 360 قوله ........ ادامه در صفحه بعد برم يه ذره اطلاعات جديد جمع كنم ميام پيشتون 360

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
به نظرم اگه بازیشون خوب بفروشه مولتیش میکنن

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
360 قوله دادا چه با پول چه بي پول غول يا قول مي دوني يعني چي يعني 360 .360 مي دوني يعني چي يعني قدرت پول عشق صفا خوشم مياد از سياست اين ماكي ها حق بده 360 يه چيز ديگه است من بهش از همه نظر ايمان دارم مي دوني چرا چون 360 دادا بريد بشينيد به بازي هاي انحصاري ps3 به نازيد يه قرون قبولش ندارم مي دوني چرا چون 360 قوله ........ ادامه در صفحه بعد برم يه ذره اطلاعات جديد جمع كنم ميام پيشتون 360

این تاپیک برای سه ماه پیش هست به تاریخ دقت کن بعد بیا ;)

خواهشا این بچه بازیها رو تموم کنید از سن و سالتون خجالت بکشید برای یک کنسول بازی شا و شونه میکشید ;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر