Heavy Rain | Trophies Guide

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
برای تروفی All Endings میتونم Credit رو بپیچونم؟
عمرا داداش اون Credit خودش یه پا پلاتینومه تحملش :d

- - -ویرایش - - -

در مرحله آخرچطوری مدیسون و جیدن باید باشن که جفتشون بمیرن.
به Heavy Rain ویکیپدیا برو تو نوار سرچ اینترنت بزن همش رو راحت نوشته که باید چیکار کنی خیلی راحت من خودم این جوری پلاتینوم گرفتم

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
دوستان تروفی Good father رو چجوری میشه گرفت ؟! من همه رو سر ساعت انجام میدم ولی نمیده ! دقیقا ساعت چند باید کاراشو انجام داد ؟!

4:30 بهش میگی عصرانه میخوری؟ اونم میگه آره و میری از تویه کابینت واسش چیپس میاری!
6 موقع تکلیفشه که میگه میشه بعدا انجام بدم میگید نه!
ساعت 7 موقع شام هست و بهش بگید شام میخوری یا نه و اونم واسه خوردن همیشه آمادست!
ساعت 8 هم بهش میگی بره بخوابه اونم میگه میشه کمی بیشتر بیدار بمونم و بهش میگی آره ولی نری به مامانت بگی! :d
آخرش هم که موقع خواب ازتون خرسش رو میخواد که میاید طبقه پایین اتاق کنار آشپزخونه رویه ماشین لباسشوییه
اما سعی کنید ماشین لباس شویی رو خودتون روشن نکنید وگرنه قضیه فرنود واستون پیش میاد :d

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
اساتید و اهل فن که این بازی رو پلات کردن
ما بعد دو سال گفتیم تروفهاش رو که رویه 85 درصد داریم بیایک پلاتش کنیم و فقط یه All ending مونده و یه perfect crime
حالا سوالم اینه
که مثلا واسه عوض کردن انتهای بازی میشه بری 3 تا چپتر مجزا رو عوض کرد و رفت سراغ چپتر آخر ؟ مثلا مدیسون(خبرنگاره) رو کشت بعد که Save شد کلا از بازی بیای بیرون و بعد بری رویه چپتر آخر که واسه پیدا کردن شاون هست؟
آخه من میرم سر چپتری که ایتان سم رو باید بخوره تا آدرس رو پیدا کنه، سم رو نمیخورم و از عمد آدرس رو اشتباه میرم و Save هم میشه و میام بیرون از بازی و میرم تویه چپتر آخر که شاون باید پیدا بشه؛ اونجا میبینم که ایتان میاد تویه صحنه و آدرس رو پیدا کرده!!!
مشکل از اینه که باید از یه مرحاه ای شروع کرد و بدون توقف به چپتر آخر رسید؟ یا میشه چپتر ها رو به صورت مجزا عوض کرد و سیو کرد و بری یه دفعه چپتر آخر

ممنون میشم راهنماییم کنید

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
آقا ما همه پایان ها رو دیدیم جز پایان دستگیر شدن ایتان!
ایتان رو نمیتونم توو زندادن نگه دارم!
توو مرحله ای که با مدیسون ... میکنن:d مدیسون اومد پایین و پلیسها رو دید و به ایتان نگفت و گرفتنش
اما چپتر بعد نورمن داره ازش بازجویی میکنه
هر کاری میکنم نورمن همه هدفش آزاد کردن ایتان از مرکز پلیسه و نمیزاره توو زندان بمونه
این نورمن رو چطور میشه منصرف کرد که ایتان رو آزاد نکنه؟:(

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
توی یه مرحله بعد دوباره میگیرنش دقیق یادم نمیاد چه جوری میگیرنش

حسین جان با دستگیر کردنش مشکلی ندارم
تویه دوتا چپتر میشه ایتان دستگیر بشه اما دستگیر میشه چپتر بعدیش چپتر نورمن(مامور FBI) هست و همه تلاشش رو میکنه که ایتان رو فراری بده
هر کاری میکنم و دیالوگ ها رو انتخاب میکنم همش و همش به فکر فراری دادن ایتانه
بخدا اگه این دوتا پایان بازی رو که ایتان تویه زندان مونده رو ببینم پلات میشه :d
یکی کمکم کنه چطور این رو از فراری دادن ایتان بی خیال کنیم!

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
تویه دوتا چپتر میشه ایتان دستگیر بشه اما دستگیر میشه چپتر بعدیش چپتر نورمن(مامور FBI) هست و همه تلاشش رو میکنه که ایتان رو فراری بده
خوب اصلا نباید ایتان رو بگیریش بذار فرار کنه
چرا خودتو اذیت میکنی:d
بابا این تروفی Kamikaze دهن مارو صاف کرده.
هر چی میکنم نمیگیرمش.داره گریم میگیره کم کم:((
برو صفحات قبل رو بخون دوستان توضیحات خوبی دادنه میتوانی استفاده کنی و ردش کنی خیلی راحته

persay

کاربر سایت
Nov 18, 2012
147
نام
احسان
توی یه چپتر هست که دقیقا یادم نیست قبل دستگیر شدن اتان هست یا بعدش همونجایی که با نورمن میری توی یه گاراژ همونجا کاری کن نورمن بمیره و وقتی بمیره دیگه نیستش که اتان رو فراری بده:d

Elham24shz

کاربر سایت
Mar 22, 2016
10
نام
الهام
سلام. من یه مشکل دارم تو این بازی(heavy rain ) ممنون میشم جوابم رو بدین. من بازی رو اول از هارد خارجی اجرا کردم که کاغذ میچرخید و چیزی نمیشد. بعد کپی کردم روی هارد داخلی ولی بازم نصب نمیشه. یکی گفت اگر اول اشتباها اینکارو کردین باید فایل های نصب رو پاک کنین. چطوری پاک کنم؟ فایلی تو قسمت دیتای بازی ها و کش نبود. جواب رو برام سریع بنویسید ممنون . ممنون میشم اگه جواب بدید به ایمیلم ashegh.222.khoda@gmail.com
چند روزه ارزوم شده بازی کنم نمیتونم

• Like
Reactions: se.phi.roth

MaKaN3691

کاربر سایت
Jul 6, 2012
13
این تروفی Kamikaze
لطفااااااااااااااا یکی کمک کنه!! تا حالا 30 بار این قسمت رو رفتم ولی این تروفی رو نمیده رو ps4 ،
همه این پست رو هم خوندم،میدونم نباید به ماشین پلیس بعد اون عوارضی بخورم،هرجور شده اونجارو بدون برخورد رد میکنم،کلا همه دکمه هارو هم درست میزنم بدون قرمز شدن،از همین راهنمای همین پست هم استفاده می کنم برا جهت ها ی مسیر ولی تهش این تروفی رو به من نمیده! باگ داره رو ps4?

• Like

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
این تروفی Kamikaze
لطفااااااااااااااا یکی کمک کنه!! تا حالا 30 بار این قسمت رو رفتم ولی این تروفی رو نمیده رو ps4 ،
همه این پست رو هم خوندم،میدونم نباید به ماشین پلیس بعد اون عوارضی بخورم،هرجور شده اونجارو بدون برخورد رد میکنم،کلا همه دکمه هارو هم درست میزنم بدون قرمز شدن،از همین راهنمای همین پست هم استفاده می کنم برا جهت ها ی مسیر ولی تهش این تروفی رو به من نمیده! باگ داره رو ps4?
نه تروفی بدون گلیچ هست باید دقت کنی
میتونی از ویدیو زیر کمک بگیری
منم این آخرین تروفی بود که گرفتم

MaKaN3691

کاربر سایت
Jul 6, 2012
13
نه تروفی بدون گلیچ هست باید دقت کنی
میتونی از ویدیو زیر کمک بگیری
منم این آخرین تروفی بود که گرفتم
آقا مرسی که پاسخ دادی، اینو میبینم تا شب جوابشو همینجا میگم، امیدوارم این دیگه بشه،چون 30 بار تا حالا با ویدئو و راهنما رفتم نداده

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
این تروفی Kamikaze
سلام
عجیبه منو اینو راحت گرفتم با راهنمای فقط یکبار
حالا این کلیبی که گذاشته استفاده کن ببینم باز به مشکل بر میخوری یا نه

• Like
Reactions: MaKaN3691

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر