تاپیک Xbox 360 داران شیراز

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
hi ,tamami bazi haye XBOX 360 dar shiraz dar Pargam software mojood hast
DVD ham verbatim nist ke alaki bashe ,hamash fuji hast ba jeld ba chap e rangi rooye disk
tel:6260897
add: shiraz ,khiaban e afifabad ,satereh fars ,tabagheye aval ,plake 2106
www.pargam.com

darzemn tanha namayamdegi e rasmi e nextgen dar shiraz ham pargam software hast ke behtarin mahsoolat o era mide
-----------------
Xbox gamer tag: manicious

خداییش توی این ستاره همیشه اجناس از لباس گرفته تا .... قیمتهای نجومی دارن :eek:
یادمه هنور 360 رو کپی نکرده بودم اومدم ستاره یه مغازه که الان اسمش یادم نیست گفت ما 70 تومن میگیریم برات کپی میکنیم :eek:
اطلاعاتشون هم از 360 در حد صفر بود میفرستادن تهران براشون کپی میکردن !

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
این حرفتو شدیدن قبول دارم
به شدت بنداز بنداره
والا من نمیدونم اونجا چه خبره که
درو پیکرم که نداره
هرکی هر قیمتی خواست مینداره

manicious

کاربر سایت
May 1, 2007
8
خوشبختانه از تاپیک استقبال شد.:blushing:
از اون جایی که من تقریبا تمام سوراخ-سمبه های که توش حرف گیم باشه رو میشناسم لازم میدونم چند تا چیز رو اضافه کنم:

باید بگم حق با فرزاد جان هست.چون بازیهای mega game که سیروس آورده (8 تومن میده) تویه درایو سر و صدای مریضی ایجاد میکنه ولی بازی های رایتی نه(چون با سرعت پایینی رایت میشه,2.4x)
در مورد nextgen هم بگم که کاملترین لیست رو داره و قیمتشم اگه 3 تا بازی بگیری خوب میشه.از لحاظ boxshot و کیفیت هم عالیه.چون تویه شیراز تا اونجایی که من خبر دارم j زیاده ,پس کار برای اونها هم راحت شده.
شمارشو به سیروس دادم تا نمایندگی شو بگیره.

توضیح اینکه جواد قبلا شاگرد سیروس بوده و سری تو سرای گیمرای قدیمی نداره.:mad:

الان رحیمی(شیراز سگا) تویه عفیف آباد هم کور(pal) داره هم پرمیوم(j).وضعیت قیمت و کپی خور بودنشو نمدونم.
سیروس یه کور (پال) کپی خور شده داره:400 تومن.اگه بخواین براتون میاره(j-uc).از اونجایی که دوستم هست و از نزدیک میشناسمش, باید بگم کارش درسته.
تویه ستاره فارس هم یه بندازی داشت,600 میداد!!!!!:eek:
دیگه جایی ندیدم 360 آورده باشه.

fear-uc
saints row-free
gears of war-free
cod3-free
condemend -free
WWE Smack Down VS. Raw 2007-free
gun-orginal-uc

اینو راست میگه,هاشم(شاگرد سیروس)انگار نه انگار تویه کاره بازی هست!!!

اگه رفتین پیش سیروس بگین راسخ معرفی کرده,تا بهتون تخفیف بده.(خدایش دارم تبلیغ برای سیروس میکنما!!!):biggrin1:
لیست لوازم جانبی سیروس:
nyko intercooler
wireless contoroller
quick charger
play and charge kit
در ضمن کارای کپی خور کردن این روهم انجام میده.
تلفن:2227807
dustan harchizi ke mikhain dar rabete ba X360 pargam tooye setareye fars dare ,namayandegie rasmie next gen ham hast...
shomarash ham hast: 6260897

manicious

کاربر سایت
May 1, 2007
8
negah konid dustan ,man na ba pargam kar mikonam o sharikam ,na ba siroos pedar koshtegi daram ,ama chand vaghtie az pargam kharid mikonam razi hastam...
goftam be shoma ham moarrefi konam oonaro shayad benafetoon bashe...
dg kharid az siroos o pargam o shiraz sega hich nafiii be man nemiresoone...
harkasi ham ke khast biad ba ham live bazi konim...

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
پارگام نماینده NextGen ! جک می گی!
من خودم NextGen رو بهشون معرفی کردم ! اوایل زمستون!
آقا طاهر هم در جریان بودن! با هم به توافق نرسیدن! حتما بازی ها رو می خره و بعد می فروشه!
ولی اینکه رسما نماینده باشه ، نه خیر اینطور نیست!
پارگام فقط میندازه!
رفتم ازش PS3 قیمت کردم گفته 800 بازی های کپی هم اجرا می کنه! بازی هم دونه ای 12هزار تومن!:eek:

manicious

کاربر سایت
May 1, 2007
8
اول كه بايد بگم جهت ديدن نمايندگي بودن يا نبودن پارگام كه جناب Rainbow فرمودن! ميتونيد به سايت خود nextgen بريد و در پايين صفحه ببينيد!اينم لينكش! http://nextgen.ir/index-4.html
دوم كه سايت خودش داره 7000تومان ميفروشه پارگام ميده 8000 تومان پس گرون نيست و واسه كسي كه تو شيراز هست قيمتش مي ارزه تا بخواد از تهران مستقيم بخره سوم كه اكثر اونايي كه ميگن ستاره بندازه پارگام رو با اون 2تا اسبابازي فروشي گرون فروش و كلاهبردار طبقه دوم وسوم عوضي گرفتن احتمالا !در پايان ادرس پارگام رو به صورت دقيق واستون ميزارم خيابان عفيف اباد مجتمع ستاره فارس طبقه سوم تجاري پلاك 2106 شماره تلفن 6260897 البته به غير از ارشيو كامل game 360 nextgen تمام لوازم 360 رو هم ميتونيد تهيه كنيد خلاصه تصميم با خودتون!

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
ببخشید جناب Maniciou !
چون من کار رو تموم شده می دونستم و حتی بعد از یکی دو ماه که مدام ازشون خبر می گرفتم ( در رابطه با پذیرفتن نمایندگی ) خبری نبود و آخر سر هم بهم گفتن منتفیه!
ما هم دیگه پیگیر نشدیم! ولی به هر حال من باز هم از خود NextGen خرید می کنم! چون کلا بهشون اعتماد ندارم! سر همون قضیه ای که بهتون گفتم و بعضی از دوستان هم اشاره داشتن!
دوست ندارم 1000 تومن گرونتر بدم که بره تو جیب همچین آدم هایی! باز اگه سیروس بود شاید ولی اینا نه! چون برای خیلی ها مهم نیست به اینا هم پیشنهاد نمایندگی دادم!
باز هم از شما دوست عزیز معذرت می خوام! به خودت هم پیشنهاد می کنم که از خود NextGen بگیری ! چون این طوری شانس شرکت در قرعه کشی رو هم داری! اینم که پیگیر این قضیه نمایندگی بودم بخاطر چند تا از رفقا بود! چون خوششون نمی اومد برن بانک پول بریزن و 3 روز منتظر بازی بمونن! پس قاعدتا افراد زیادی دچار یه همچین وضعیتی هستن! می خواستم این کمکی باشه برای کسایی که از وجود یک همچین شرکتی بی خبرن! مردم اگه ببینن بازیش زیاده ، دیگه تو خریدن کنسول درنگ نمی کنن!

shax1234

کاربر سایت
Sep 17, 2006
4
Xbox Game

سلام من ديروز رفتم ستاره پارگام به ادرسي كه بچه ها داده بودن اول عنوانهاش خيلي زياد ومتنوع هست تازه استمپري هم نيست قاب درجه 1 و ليبل رنگي خيلي خوب وقيمتش هم از تمام بازار ارزونتر هست در ضمن من از هر جا كه تا حالا رفته بودم پارگام هم بيشتر ازبقيه در مورد كنسول اطلاعات داشت هم لوازم جانبي كامل تري واسم خيلي جالب بود كه rainbow اينقدر از اين فروشگاه بد ميگفت!به نظر من ادم بايد هر جايي رو امتحان كنه البته اين نظر منه. وفق و پيروز باشيد.

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
نمی دونم از فروشگاه یگانه (در تهران) چیزی می دونید یا نه؟!؟!
فروشگاه پارگام هم یه چیزی تو مایه های همونه!
جناب shax1234 ! شما هم که میگید از همه بیشتر اطلاعات داره! ما نگفتیم اطلاعات نداره! اتفاقا اگه اطلاعات نداشت ، نمی تونست اینطوری کلاه برداری کنه! شما اصلابه مثال من توجه نکردید! من نمی گم شما از ایشون نخرید فقط وقتی میرید پیشش حواستون باشه ، که چه چیزی رو با چه قیمتی داره میفروشه! یک مثال دیگه! یکی از دوستام رفته ازشون PSP خریده یک کابل USB بهش فروختن 14 هزار تومن! :eek: گفتم بیارش ببینم چی خریدی که اینقدر گرون بوده! چیز خاصی نبود! تنها چیزی که بهش گفتم این بود که : بدجوری بهت انداختن! آخه شما یه کابل هزار تومنی رو در نظر بگیر! بهش داده 14 هزار تومن! آخه اینجوری درسته؟!؟
باز هم میل خودتونه! از ما گفتن بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر