تاپیک Xbox 360 داران شیراز

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
فروشگاه سیروس توی خیابون داریوش پاساژ مهدی بازیهای 360 رو داره قیمتش هم این طور که بچها میگن 9 تومن هست البته با کاور و قاب رنگی !
دیسکش هم ورباتیم هست .

eric666_gamer

کاربر سایت
Apr 6, 2007
18
نام
erfan
جز سیروس جای دیگه ای نداره ؟ :blushing: راستی کسی نمیدونه سیروس چه بازی هایی رو داره ؟:confused:اگر میدونید میشه لیستش رو بگذارید ممنون میشم:biggrin1:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
فروشگاه سیروس توی خیابون داریوش پاساژ مهدی بازیهای 360 رو داره قیمتش هم این طور که بچها میگن 9 تومن هست البته با کاور و قاب رنگی !
دیسکش هم ورباتیم هست .

بازی های سیروس مالزی ( استمپری ) هستن و بهش گفتم که سعی کنه کپی ایران بیاره ولی انگار فایده نداشت!

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
بازی های سیروس با چاپ رنگی هستند! اما استمپری هستن! یعنی کیفیت خوبی ندارن!
بازی های NextGen روی دیسک های FirstClass و SecondClass هستن که یعنی کیفیت خوب! من الآن 20 تا از بازی هاشون رو دارم و هیچ مشکلی هم ندارن! پول پست هم که باهاتون نمی افته بسته به دیسکی هم انتخاب می کنید حد اقل 1000 تومن ارزونتر در میاد! فقط عزیزان سعی کنن قبل از 4 شنبه بازی ها رو سفارش بدن که تا آخر هفته بدستشون برسه!

manicious

کاربر سایت
May 1, 2007
8
hi ,tamami bazi haye XBOX 360 dar shiraz dar Pargam software mojood hast
DVD ham verbatim nist ke alaki bashe ,hamash fuji hast ba jeld ba chap e rangi rooye disk
tel:6260897
add: shiraz ,khiaban e afifabad ,satereh fars ,tabagheye 3vom e tejari ,plake 2106
www.pargam.com

darzemn tanha namayamdegi e rasmi e nextgen dar shiraz ham pargam software hast ke behtarin mahsoolat o era mide
inam az link e next gen ke harfe mano tasbit mikone: http://nextgen.ir/index-4.html
-----------------
Xbox gamer tag: manicious

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر