تاپیک Xbox 360 داران شیراز

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
سلام
افا یه ادرس دقیق برای خرید xbox 360 و بازی ها و لوازم جانبی رو به ما بدید بی زحمت
فعلا به نظر من بهترین جا برای خرید لوازم جانبی فروشگاه سیروس هست خیابون داریوش پاساژ مهدی مغازه سیروس تو صفحه ی قبل هم تلفونش هست !
فکر کنم کنسول هم داشته باشه زنگ بزن سوال کن !

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,625
من از پارگام تو ستاره سوال کردم گفت us با دو تا فن اضافی 40 تومنی میدم 500.چطوره خوبه یا نه جای دیگه چند میگن؟
بعد من hdtv ندارم ولی از این dvdtv ها دارم البته اگه اسمشو درست گفته باشم. رو این tvها چطوره خوبه یا باز باید برم رو مانیتور وصل کنم

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
من از پارگام تو ستاره سوال کردم گفت us با دو تا فن اضافی 40 تومنی میدم 500.چطوره خوبه یا نه جای دیگه چند میگن؟
بعد من hdtv ندارم ولی از این dvdtv ها دارم البته اگه اسمشو درست گفته باشم. رو این tvها چطوره خوبه یا باز باید برم رو مانیتور وصل کنم

اگه ntsc uc با درایور سامسونگ تو ستاره 500 گیر بیاد خیلی عالیه حتما بگیر :)
در ضمن قضیه این 2 تا فن اضافی چی هست منظورت با اینتر کولر هست که جدا روی 360 نصب میشه ؟
در مورد tv هم بهتره با همون مانیتور بازی کنی چون dvdtv فرق چندانی با همون tv های معمولی نداره ;)

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
من باز باید یک چیزی رو یادآوری کنم!
برای تهیه بازی حتما باید از NextGen خرید کنید ، به دو دلیل :
دلیل اول : قیمت مناسب برای بازی ها
دلیل دوم : کیفیت رایت بازی ها ( بازی هایی که سیروس داره کپی مالزی هستند که اگر استفاده نکینن بهتره )
من تا حالا دوبار بار خرید کردم و الآن هم می خوام برای بار سوم سفارش بدم ( که با سفارش این سری میرسه به حدود 18 عدد بازی از NG ) ! هیچ مشکلی نداره! اگر بازی هاتون مشکلی داشت بیایید من پولتون رو پس میدم!
من هر چی تو گوش این مغازه دارا خوندم که بیان نمایندگی بگیرن فایده نداشت ، پس دنبال نمایندگی NextGen نگردید!
این هم سایتش:
www.nextgen.ir
-------------------------------
در مورد لوازم جانبی هم همون فروشگاه سیروس فعلا لوازم داره:

چهار راه مشیر ( اول داریوش ) - پاساژ مهدی - فروشگاه سیروس

اگر م چیزی رو که خواستین نداشت همون جا سفارش بدین براتون بیاره ، به فروشگاه جواد نرید ( همون فروشگاه بغلیش )!
یارو هیچی حالیش نیست!

آخرین ویرایش:

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
من باز باید یک چیزی رو یادآوری کنم!
برای تهیه بازی حتما باید از NextGen خرید کنید ، به دو دلیل :
دلیل اول : قیمت مناسب برای بازی ها
دلیل دوم : کیفیت رایت بازی ها ( بازی هایی که سیروس داره کپی مالزی هستند که اگر استفاده نکینن بهتره )
من تا حالا دوبار بار خرید کردم و الآن هم می خوام برای بار سوم سفارش بدم ( که با سفارش این سری میرسه به حدود 18 عدد بازی از NG ) ! هیچ مشکلی نداره! اگر بازی هاتون مشکلی داشت بیایید من پولتون رو پس میدم!
من هر چی تو گوش این مغازه دارا خوندم که بیان نمایندگی بگیرن فایده نداشت ، پس دنبال نمایندگی NextGen نگردید!
این هم سایتش:
www.nextgen.ir
-------------------------------
در مورد لوازم جانبی هم همون فروشگاه سیروس فعلا لوازم داره:

چهار راه مشیر ( اول داریوش ) - پاساژ مهدی - فروشگاه سیروس

اگر م چیزی رو که خواستین نداشت همون جا سفارش بدین براتون بیاره ، به فروشگاه جواد نرید ( همون فروشگاه بغلیش )!
یارو هیچی حالیش نیست!
این رو هم دیگه نگو .
ممکنه اقا جواد یکم از اقا سیروس کمتر اطلاعات داشته باشه ولی دیگه بهش توهین نکن.
من خودم psp رو از خودش خریدم خیلی خوب بود.مخصوصا اقا سینا که خیلی کارش درسته.

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
این رو هم دیگه نگو .

من دارم در مورد XBox 360 حرف میزنم چکار به PSP دارم! در مورد PSP باز هم خود سیروس بهتره!
که می ده به محمد براش انجام بده! در مورد این downgrade که با GTA انجام میشه:
یکی از دوستام 40 تومن به جواد ( سینا ) داده ، تا الآن یک هفته هست که بهش تحویل نداده و سیروس ( محمد ) 30 تومن تحویل هم همون روز ( اگر محمد داخل مغازه باشه )!

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
این رو هم دیگه نگو .
خداییش این افروشگاه جواد اطلاعاتش خیای پایینه !
من رفتم پیشش گفتم شما بازیهای 360 دارید گفت اره گفتم کپی هم میکنید بازم گفت اره ولی تا فردا خبرش رو بهت میدم فردا رفتم پیشش گفت ببخشید اشتباه کردم :eek:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
من اولین بازی کپیم یعنی Gears of War رو از جواد گرفتم! با هام 16 هزار تومن حساب کرد! اون روز هم که باز رفتم از ش قیمت بگیرم 2 تومن آورده بود پایین یعنی 14 هزار تومن! اصلا این یارو معلوم نیست حالش خوبه یا نه! بهش گفتم کابل VGA اصل مایکروسافت می خوام وقتی که آوردش دیدم مارکش REAL هست ! 40 تومنش رو هم از قبل گرفته بود دیگه پولم رو پس نمی داد! هرچی گفتم باید آرم و هولوگرام مایکروسافت روش باشه! می گفت : کی گفته؟!

خلاصه توصیه من به شما برای 360 سراغ جواد نرین! بازی هاتون رو از NextGen بخرین لوازم جانبی هم بگین سیروس بیاره براتون! اگر هم خواستین کپی خور کنین خودتون بکنید بهتره!

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
من اولین بازی کپیم یعنی Gears of War رو از جواد گرفتم! با هام 16 هزار تومن حساب کرد! اون روز هم که باز رفتم از ش قیمت بگیرم 2 تومن آورده بود پایین یعنی 14 هزار تومن! اصلا این یارو معلوم نیست حالش خوبه یا نه! بهش گفتم کابل VGA اصل مایکروسافت می خوام وقتی که آوردش دیدم مارکش REAL هست ! 40 تومنش رو هم از قبل گرفته بود دیگه پولم رو پس نمی داد! هرچی گفتم باید آرم و هولوگرام مایکروسافت روش باشه! می گفت : کی گفته؟!

خلاصه توصیه من به شما برای 360 سراغ جواد نرین! بازی هاتون رو از NextGen بخرین لوازم جانبی هم بگین سیروس بیاره براتون! اگر هم خواستین کپی خور کنین خودتون بکنید بهتره!
ولی اگه ms 28 باشه کارت خیلی سخت میشه !:-"

MLX

کاربر سایت
Feb 28, 2007
51
آقايون واسه خريد xbox تو شيراز اقدام نكنيد
من خودم پول رو به حساب فروشگاه شادي تو تهران حواله كردم و همون روز واسم با tpax فرستادش
فرداش به دستم رسيد
only for japan با تبديل برقش 480 تومن
تاريخ ساختش هم بعد از برج 2 بود
خيلي هم كارشون درسته
مطمئن هم هست

MLX

کاربر سایت
Feb 28, 2007
51
اين سيروس كه مي گيد فن داره؟
چه مدليش؟
دسته هم مي خوام با كابل vga