تاپیک Xbox 360 داران شیراز

artinzare

کاربر سایت
Apr 11, 2014
9
بچه ها کسی از قیمتها خبر داره ؟
xbox360 slim 250g با دوتا دسته original قیمت الان چطوریه؟

سلام دوست عزیز الان قیمت 250 گیگ نیو اسلیم 1050 هست دسته اورجین هم 90 تا 100 که میشه 1150

جی تگ هم 50 تا 70 بکش رو قیمت که اصلا مزخرفه به لایو هم وصل نمیشید همون ال تی 3 بگیر به لایو وصل شید ببینید چه لذتی داره لایو ایکس باکس

4 گبگ نیو اسلیم هم 870 هست امیدوارم کمکت کرده باشم

mojtaba 360

کاربر سایت
Jun 12, 2011
46
نام
Poseidon
سلام بر و بچ.آقا چرا جدیدا هیچ بازی جدیدی رو نمیشه رو دستگاه ها اجرا کرد؟ دستگاه خودم جی تگ هست.یه بازی red dead و همچنین 4 بار watch dogs تعویض کردم هم از سپینود هم از دهکده بازی و هم از یه جای دیگه ولی کار نمیکنه.روی یه دستگاه دیگه هم که lt بود داخلیه مغازه تست کردم بازم نشد! آپدیت جدیدی چیزی اومده ما خبر نداریم؟ از iso2god هم رفتم.جواب نداد باز... یادآوری: دستگاهم جی تگه.

peyman18

کاربر سایت
Mar 5, 2007
215
نام
پیمان
اگه جیتگ هست و ورژن دستگاه 16203 هست بله باید آپدیت کنید برای اینکار با کسی که دستگاه را جی تگ کرده مراجعه کنید اگر نه چه اروری میدهد؟ اصلا عکس بازی می آید؟ اینم بگم تولید کنندگان دیسک بازی در شیراز مدتی هست انگار دارن از دی وی دی نا مرغوب استفاده میکنند به اجبار به خاطر نبود دیسک مرغوب که البته با وارد شدن دیسک با کیفیت این مشکل تا حدودی رفع میشه
کلا دوستانی که دستگاه جی تگ دارن پیشنهاد میشود تا ورژن دستگاه خود را به 16747 آپدیت کنند برای اینکار به محل خرید کنسول یا محلی که جی تگ کردید مراجعه کنید.

mojtaba 360

کاربر سایت
Jun 12, 2011
46
نام
Poseidon
سلام بر و بچ.آقا چرا جدیدا هیچ بازی جدیدی رو نمیشه رو دستگاه ها اجرا کرد؟ دستگاه خودم جی تگ هست.یه بازی red dead و همچنین 4 بار watch dogs تعویض کردم هم از سپینود هم از دهکده بازی و هم از یه جای دیگه ولی کار نمیکنه.روی یه دستگاه دیگه هم که lt بود داخلیه مغازه تست کردم بازم نشد! آپدیت جدیدی چیزی اومده ما خبر نداریم؟ از iso2god هم رفتم.جواب نداد باز... یادآوری: دستگاهم جی تگه.

مشکلم حل شد.داشبرد دستگاهمو ناقص آپدیت کرده بودم. دوباره آپ کردم درست شد

mo4sa

کاربر سایت
Mar 3, 2015
8
سلام
دوستان من یه XBOX 360 Arcade سفید از اون تپلهای حدود 5 سال پیش خریدم ، دستگاه به قول بازاری ها کپی خور شده ولی Jtag نشده ، الان وقتی میخواهم PES 2015 و Need For Speed RUN روش اجرا کنم ارور میده که دستگاه بازی شما را ساپورت نمیکنه برای اطلاعات بیشتر به ساپورت سایت XBOX360 مراجعه کنید خودم هر وقت این مشکل بر میخوردم میبردم پیش یکنفر دستگاه را یه فلشی بهش میزد اپدیت میکرد و مشکلش حل میشد و بازی های جدید روش جواب میداد ، من خودم شغلم تعمیرات نوت بوک هست و از لحاظ اینکه بخواهم فریمور اپدیت کنم و با ای سی پروگرم کنم مشکلی ندارم ، فقط میخواستم ببینم چجوری میتونم این رو خودم اپدیت کنم که نخواهم دستگاه را بزنم زیر بغل ببرم اینطرف و اون طرف واسه اپدیت .
در ضمن درایو دستگاه هم Liteon هست
میدونم مادربرد دستگاه من جاسپر هست ولی نمیدونم درایوش چی هست ، باید داشبورد را اپدیت کنم تا بازی های جدید کپی شده روش جواب بده و یا همون دی وی دی های غیر اورجینال جدید را روش بازی کنم

یه هارد 500 وسترن دیجیتال هم فریمور اپدیت کردم وصل کردن با کابل خود ایکس باکس ، شناسائی شده توسط دستگاه میخوام ببینم راهی داره بدون JTag بازی ها کامل بدون نیاز به دی وی دی ها از روی هارد اجرا بشه ؟

برای جیتگ کردن هم اگه بنده را راهنمائی کنید متشکرم میشوم ، من پروگرمر TNM 2000+ دارم و لینک صفحه پروگرمر در آخر پست لینکشو گذاشتم ، ایا برای جی تگ کردن و اجرای بازی ها بدون نیاز به دی وی دی از روی هارد بجز پروگرمر چه چیز دیگه نیاز دارم ؟

لینک پروگرمر : TNM ELECTRONICS 2000+ Universal Programmer- پروگرامر +2000

متشکرم بابت همه راهنمائی هاتون.

آخرین ویرایش:

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
سلام
دوستان من یه XBOX 360 Arcade سفید از اون تپلهای حدود 5 سال پیش خریدم ، دستگاه به قول بازاری ها کپی خور شده ولی Jtag نشده ، الان وقتی میخواهم PES 2015 و Need For Speed RUN روش اجرا کنم ارور میده که دستگاه بازی شما را ساپورت نمیکنه برای اطلاعات بیشتر به ساپورت سایت XBOX360 مراجعه کنید خودم هر وقت این مشکل بر میخوردم میبردم پیش یکنفر دستگاه را یه فلشی بهش میزد اپدیت میکرد و مشکلش حل میشد و بازی های جدید روش جواب میداد ، من خودم شغلم تعمیرات نوت بوک هست و از لحاظ اینکه بخواهم فریمور اپدیت کنم و با ای سی پروگرم کنم مشکلی ندارم ، فقط میخواستم ببینم چجوری میتونم این رو خودم اپدیت کنم که نخواهم دستگاه را بزنم زیر بغل ببرم اینطرف و اون طرف واسه اپدیت .
در ضمن درایو دستگاه هم Liteon هست
میدونم مادربرد دستگاه من جاسپر هست ولی نمیدونم درایوش چی هست ، باید داشبورد را اپدیت کنم تا بازی های جدید کپی شده روش جواب بده و یا همون دی وی دی های غیر اورجینال جدید را روش بازی کنم

یه هارد 500 وسترن دیجیتال هم فریمور اپدیت کردم وصل کردن با کابل خود ایکس باکس ، شناسائی شده توسط دستگاه میخوام ببینم راهی داره بدون JTag بازی ها کامل بدون نیاز به دی وی دی ها از روی هارد اجرا بشه ؟

برای جیتگ کردن هم اگه بنده را راهنمائی کنید متشکرم میشوم ، من پروگرمر TNM 2000+ دارم و لینک صفحه پروگرمر در آخر پست لینکشو گذاشتم ، ایا برای جی تگ کردن و اجرای بازی ها بدون نیاز به دی وی دی از روی هارد بجز پروگرمر چه چیز دیگه نیاز دارم ؟

لینک پروگرمر : TNM ELECTRONICS 2000+ Universal Programmer- پروگرامر +2000

متشکرم بابت همه راهنمائی هاتون.
http://forum.bazicenter.com/thread50241/page438/
سوالتون رو توی بخش JTAG بپرسین که هم شلوغ تره هم افراد اونجا بیشتر اطلاع دارن

A m o o

کاربر سایت
Feb 25, 2012
13
سلام دوست عزیز الان قیمت 250 گیگ نیو اسلیم 1050 هست دسته اورجین هم 90 تا 100 که میشه 1150

جی تگ هم 50 تا 70 بکش رو قیمت که اصلا مزخرفه به لایو هم وصل نمیشید همون ال تی 3 بگیر به لایو وصل شید ببینید چه لذتی داره لایو ایکس باکس

4 گبگ نیو اسلیم هم 870 هست امیدوارم کمکت کرده باشم

سلام.قیمت 4 گبگ نیو اسلیم با هارد 250 بدون جی تگ با سه تا دسته اصلی ؛ دسته دوم ، حدودا چن؟

belad

کاربر سایت
Jul 21, 2015
7
با سلام .یه مشکل واسه اپدیت xbox360slim 4gb دارم وقتی میخوام فایل flash.dmb را به برنامهxeBuild GUI 2.0 بدم ارور میده که فایل مود نظر حجمش سنگین هستش و نمیزاره مراحل ساختن اپدیت درست پیش بره .نا گفته نمو نه فقط مدل 4g اینجوری میشه . اگه کمک کنید ممنون میشم .خیلی ضروریه

Farzad shirazi

عضو جدید
Jan 11, 2020
3
اگه ntsc uc با درایور سامسونگ تو ستاره 500 گیر بیاد خیلی عالیه حتما بگیر :)
در ضمن قضیه این 2 تا فن اضافی چی هست منظورت با اینتر کولر هست که جدا روی 360 نصب میشه ؟
در مورد tv هم بهتره با همون مانیتور بازی کنی چون dvdtv فرق چندانی با همون tv های معمولی نداره ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر