1. به منظور آشنایی هرچه بیشتر با علاقمندی ها و همچنین ایجاد زمینه های تعامل و همکاری بیشتر با شما یاران وفادار و همیشگی بازی سنتر، پرسشنامه ای تحقیقی تهیه شده است که در بر گیرنده اطلاعات و علاقمندی های شما کاربران عزیز است. با پاسخ گویی به آن ما را یاری نمایید. برای مشاهده پرسشنامه کلیک کنید
    بستن اطلاعیه

تاپیک Xbox 360 داران شیراز

گفتگو در 'XBOX360' ایجاد شده توسط ajay17, ‏Jan 27, 2007.

1. ajay17

کاربر سایت

نام:
    آرش
    سلام دوستان.
    این تاپیک رو زدم تا من سایر دوستانی که در شیراز 360 دارند, تجربیاتشونو درباره 360 اهم از نحوه خرید کنسول,بازی,لوازم جانبی و ... به کسانی که میخوان تویه شیراز 360 بگیرن انتقال بدن.
    امیدوارم این تاپیک بتونه گره ای از کار دوستداران شاهکار ماکروسافت و دوستان(مثل یوگی و ...) باز کنه.
    من به شخصه کم فروشی نمیکنم و هر چی که در این زمینه میدوم میریزم رویه دایره!!!!;)
    داشت یادم می رفت، دوستان کمک بکنن تا تاپیک یه وقت نره اون پایین-مایینا!

2. Rainbow

کاربر سایت

نام:
    فرزاد
    خوب من هم اعلام موجودیت میکنم!
    کنسولم رو موقعی که تهران بودم گرفتم ، پس بحث زیادی در این زمینه ندارم!
    در مورد تهیه بازی اگر از NextGen خرید کنین بنفعتونه! چون الان بازی کپی تو شیراز فقط مالزی هست که هم قیمت بالایی داره و هم کیفیت پایین تری نسبت به کپی های NextGen داره! این رو به عنوان کسی که 16 تا بازی از NextGen و 2تا بازی اصل و یک بازی مالزی داره می گم!
    در مورد تهیه لوازم جانبی باید به عرضتون برسونم که فروشگاه سیروس واقع در پاساژ مهدی در اول خیابان داریوش بهترین جاست! از فروشگاه جواد که مغازه بغلیش می شه نگیرین چون باید سفارش بدین و یک مقدار بد قوله! بهش گفتم کابل مانیتور اصل مایکروسافت برام بیار یک هفته طول کشید و تازه وقتی هم که رسید دیدم مارکش REAL هست! البته آدرس رو از خود جناب ajay-17 گرفتم!

3. gamekhor2007

کاربر سایت

نام:
    رضا
    عجب تایپپیکی زدید.آقا تو شیراز یه جای با انصاف که جنسش هم خوب باشه معرفی کید.آدرس هم بدید بی زحمتو اگر میشه قیمت ها رو هم بزارید:love:

4. kelark

کاربر سایت

نام:
    میلاد
    اول خیابون داریوش از چهار راه مشیر .... پاساژ مهدی ... طبقه دوم - اگه اشتباه نکنم اسم مغازه اش سیروسه یه 8 تایی بازی های 360 هم داره . ولی هنوز Lost Planet رو نیورده ....

5. genaveh

کاربر سایت

نام:
    علی
    البته اگه صاحب اصلی مغازه خودش باشه(من که هر وقت رفتم نبوده) یعنی سیروس و گرنه
    شاگرداش خیلی گیجن اصلا نمیدونن 360 چیه یه بار زنگ زدم گفتم بازیهای 360 دارید گفتن اره رفتم اونجا دیدم بازیهای xbox 1 رو دارن :eek:

6. Rainbow

کاربر سایت

نام:
    فرزاد
    آقا باز هم دارم می گیم!
    بازی هاتون رو از NextGen بخیرید هم قیمتش نصفه و هم کیفیتش بالاتره و هم محدوده انتخاب بالاتری دارین! بازی مالزی الان 12 هزار تومنه در حالی که کپی NextGen بین 6 تا 7 هزار تومنه! فروشگاه سیروس 8 تا بازی داره در حالیکه NextGen چیزی در حدود 58 تا بازی داره! دیگه بهونتون چیه! فقط اگه لوازم جانبی خواستین برین پیش سیروس ! برای بازی طرفش هم نرین! قیمت دسته بسیسمش خوبه! در حالیکه قیمتش 49$ هست ایشون میدن 50 هزار تومن!

7. gamekhor2007

کاربر سایت

نام:
    رضا
    اکه میشه قیمت 360 رو تو شیراز بزارید

8. genaveh

کاربر سایت

نام:
    علی
    تا ا ماه پیش توی ستاره ی فارس کپی خور شدش ntsc uc یارو میگفت 600 تومن :eek:

جای دیگه رو دقیقا نمیدونم ولی اگه میخوای بخری از شیراز نخر چون اطلاعات کافی ندارن

9. ajay17

کاربر سایت

نام:
    آرش
    خوشبختانه از تاپیک استقبال شد.:blushing:
    از اون جایی که من تقریبا تمام سوراخ-سمبه های که توش حرف گیم باشه رو میشناسم لازم میدونم چند تا چیز رو اضافه کنم:
    باید بگم حق با فرزاد جان هست.چون بازیهای mega game که سیروس آورده (8 تومن میده) تویه درایو سر و صدای مریضی ایجاد میکنه ولی بازی های رایتی نه(چون با سرعت پایینی رایت میشه,2.4x)
    در مورد nextgen هم بگم که کاملترین لیست رو داره و قیمتشم اگه 3 تا بازی بگیری خوب میشه.از لحاظ boxshot و کیفیت هم عالیه.چون تویه شیراز تا اونجایی که من خبر دارم j زیاده ,پس کار برای اونها هم راحت شده.
    شمارشو به سیروس دادم تا نمایندگی شو بگیره.
    توضیح اینکه جواد قبلا شاگرد سیروس بوده و سری تو سرای گیمرای قدیمی نداره.:mad:
    الان رحیمی(شیراز سگا) تویه عفیف آباد هم کور(pal) داره هم پرمیوم(j).وضعیت قیمت و کپی خور بودنشو نمدونم.
    سیروس یه کور (پال) کپی خور شده داره:400 تومن.اگه بخواین براتون میاره(j-uc).از اونجایی که دوستم هست و از نزدیک میشناسمش, باید بگم کارش درسته.
    تویه ستاره فارس هم یه بندازی داشت,600 میداد!!!!!:eek:
    دیگه جایی ندیدم 360 آورده باشه.
    fear-uc
    saints row-free
    gears of war-free
    cod3-free
    condemend -free
    WWE Smack Down VS. Raw 2007-free
    gun-orginal-uc
    اینو راست میگه,هاشم(شاگرد سیروس)انگار نه انگار تویه کاره بازی هست!!!
    اگه رفتین پیش سیروس بگین راسخ معرفی کرده,تا بهتون تخفیف بده.(خدایش دارم تبلیغ برای سیروس میکنما!!!):biggrin1:
    لیست لوازم جانبی سیروس:
    nyko intercooler
    wireless contoroller
    quick charger
    play and charge kit
    در ضمن کارای کپی خور کردن این روهم انجام میده.
    تلفن:2227807

10. Rainbow

کاربر سایت

نام:
    فرزاد
    چه جالب... منم که اونروز رفتم دسته بیسیم ازش گرفتم شماره NextGen رو بهش دادم....البته مستقیما شماره موبایل آقا طاهر رو بهش دادم.... !!!! حالا که 2 تا شد بهتر شد....!!! البته باز هم به احتمال زیاد ( حتی اگه بازی نمایندگی رو قبول هم کنه ) باز مستقیما از خود NextGen خرید کنم ، به غیر از مواردی که فوری باشه....!

11. Rainbow

کاربر سایت

نام:
    فرزاد
    بچه هایی که در شیراز با Live بازی کردن ، بگن که از کدوم ISP گرفتن ؟! با چه سرعتی گرفتن؟! و با چه قیمتی گرفتن؟!

12. genaveh

کاربر سایت

نام:
    علی
    راستی سیروس کابل vga هم داره ؟

13. Rainbow

کاربر سایت

نام:
    فرزاد
    نه! البته تا اونجا که من اطلاع دارم! باید بیعانه بدی برات بیاره!

14. ajay17

کاربر سایت

نام:
    آرش
    من از امین نت استفاده میکنم,برای بعضی بازی ها خوب جواب میده.
    tel:2345515-2345513

15. danijon_2006

کاربر سایت

نام:
    دانیال
    میگم جایی رو سراغ ندارین دست دوم با قیمت خوب بدن(xbox 360